“Essence eyebrow stylist set” için 45 yorum

 1. Kızlar bence inanılmaz dandik yani ucuz olsun diye dandikliğin dibine vurmuşlar. Ambalaj 0. Renk seçeneği 0. açık renk belli olmuyor koyu renkle küçük hüsamettin yanımda daha yakışıklı o derece. Bence bunu alıcağınıza rival de loopun 4lü farlarından bej açık gri-açık kahve-koyu kahve olanını alın. renkler süper uyuyor

 2. Kaş setini içinde iki renk bulunur¸ biri açık biri koyu olmak üzere.ve minik işlevi hiç olmayan bir de fırçası.Benim kullandığım ilk kaş ürünüdür kendisi 01 natural rengi var elimde¸ eğer yanılıyorsam söyleyin ama bu set önceden tek renkti sonra diğer renkleri geldi ülkemize.8-10 tl atası bir fiyata almıştım. Açık rengini kullanıyorum koyu rengi bana çok koyu kalıyor öylece duruyor sette. Ama iyi bir fırçayla işlevini yerine getiriyor ben severek kullanıyorum. Belki de doğal görüntüden hoşlandığım için sevdim bilmiyorum.kesinlikle çantada taşımaya uygun değil¸ kabı aşırı kullanışsız.Tek zor tarafı tüm kaş farlarında olduğu gibi sonra bide şeffaf jelle geçmek¸ çok vakit kaybettiriyor. Eğer bir gün bitirirsem direk renkli kaş jeli alırım.

 3. Kaş kaleminden daha doğal bir görüntü verdiği için daha çok sevdim bu seti. İlk kez kaş farı kullanıyorum ama benim ihtiyaçlarımı karşılıyor bu ürün uygun fiyatı da cabası.

 4. Fiyatına göre çok başarılı bir kaş faridir. Fırçası dandik ama uygun fırçayla harika bir sonuç elde ediliyor. Tüm gün kalıyor kaşınızda. Başka markaları denemeye bile gerek duymuyorum. Ucuz¸ kalıcı¸rengi uyumlu daha ne olsun 🙂

 5. Açık rengini kullandığım ve çok memnun olduğum kaş farı. Rengi sırıtmıyor kaşta¸ uçup gitmiyor. Fiyatı da çok uygun. Ancak artık bulamıyorum¸ biterse diye çok korkuyorum.

 6. Bir yili yakin süredir kullaniyorum ve hâlâ azicik dibi gözüktü. Garip bir şekilde 2 renk de bana uyuyor tabi koyu tarafi daha keskin bi görüntü yaratıyor. Bu yüzden ikisinden de karistirarak uyguladım çoğu zaman ikisi de ayni azalmış hemen hemen. Bundan önce flormar in kalemini kullanmamdan ötürü herhangi bir tarla kıyaslayamıyorum ama wet and wild inki daha güzelmiş galiba. Yakin indirimde pastel yada wet&wild kaş kitinden ikisinden birini alıcam ama hangisi bilemiyorum. Eğer birinden memnun kalan varsa mesaj kurumu şereflendiririrse sevinirim

 7. İlk aldığım günden beri bayıla bayıla kullandığım ve fiyatına göre kaliteli olan  üründür kendisi :3 ama sanırım ya üretimden kalktı ya da artık getirmiyorlar çünkü bulmakta zorluk çekiyorum :’)

 8. wet’n wild’ınkini kullanıyorum ve paketteki en koyu rengi kesinlikle kullanamayacağım için ziyan olup duruyor. o yüzden essence’in açık rengini merak etmiyor değilim fakat onda da wax yok. bir de üst girdide belirtildiği gibi her gratis’te kolay bulunmuyor maalesef. açık rengini zaten daha hiç kanlı canlı görmek nasip olmadı. tamamen şehir efsanesi modunda kendisi.hem wax hem de kolay bulunabilmesi sebebi ile wet’n wild’ınkiyle devam edeceğim gibi görünüyor.

 9. birgün boş boş kozmetikçide dolaşırken rast gelmiştim. Kaş farı ararken satan adam illa buna bir bakmam gerektiğini¸ bende ne kaybederim ki? düşüncesiyle alıp aşık olduğum kit. Evet¸harika! fiyat/performansın çok üstünde benim için. Renk skalası yetersiz olsada astar rengi olduğu için yeterli geliyor bana. Edirneye dönmeme az kala günlerde mahalle arası kozmetikçi dediğimiz o amcaya gidip bulursam satın alacağım çünkü istanbulda birtane bile bulamadım. Almak isterseniz ve bulursanız acaba ise yarar mı diye düşünüyorsanız¸evet cicişler! harika ve uygun bir kaş fariniz olmuş olacaktır.

 10. Koyu olan rengin çok sert bir görüntü yaratıp açık olan rengin ise uymadığından dolayı karıştırarak kullandığım kaş farı. Fiyatına göre baya başarılı. Kalıcılığı iyi yerinden gram oynamadı bende. Bir kaç kötü yanı var baya zor bulunuyor ve ambalajı çok kullanışsız.Fırçası da iyi olmadığı için eyeliner fırçasıyla uyguluyorum.

 11. uygun bir fırçayla kullanıldığında kaşları gayet güzel ve doğal bir halde dolduran kaş kiti. ama cidden bazen boş zamanlarımda düşünüyorum kabını nasıl bu kadar kullanışsız ve dandik tasarlayabildiler? acele makyaj yapacaksam kullanmaya üşeniyorum ama dayanamayıp kullanıyorum bu seferde aceleden kutusuna koymayı unutup makyaj masamı dağınık bıraktığım için annemden papara yiyorum. resmen problemli erkek arkadaş gibi lan hayatımı zorlaştırıyor ama vazgeçemiyorum.

 12. Uygun fiyatına rağmen gerçekten çok memnun kaldığım¸ açık renginin diplerini sıyırdığım kaş farı. Koyu rengini de kaşlarımın sonunu ince şekilde uzatmak için kullanıyorum¸ neredeyse hiç azalmadı. tekrar alacağım ürünlerden birisi.

 13. 01 numarasına sahip olduğum kaş farı. Sadece açık olan rengini kullanabiliyorum ama pek de kullandığım söylenemez makyaj çantamda öylece durmakta. Örtücülüğü güzel ama seyrek kaşlarınız varsa biraz da şekil vereyim diye kullanamıyorsunuz sadece boşlukları doldurabiliyorsunuz. Kaşları döktüğü söylense de ben kaş kalemi kullanmayı tercih ederim bunun yerine.

 14. 2 yıldır kullandığım¸ ara ara başka kaş farları denesem de sonrasında yine geri döndüğüm dandik ambalajlı ama çok işlevli kaş farım <3 gördüğünüz gibi kendisine methiyeler düzmek istiyorum çünkü kaş rengime tam uyuyor ve çok doğal duruyor. ben esmerler için olanını kullanıyorum. Koyu rengini kaşlarım için açık rengini de koyu renk göz makyajlarımda geçiş rengi olarak kullanıyorum. bir de şöyle bir kullanım yöntemim var ne kadar doğrudur bilmiyorum ama eğer o gün far bazı kullanmışsam (genellikle put a lid on it) parmaklarımda kalan ürünü şöyle bir kaşlarıma sürüp sonrasında bu kaş farını uyguluyorum. eğer kaş farının akşama doğru uçtuğundan falan şikayet eden cicişler varsa bu yöntemi bir deneyebilirler.

 15. kıymetini bilememişim adeta.son zamanlarda kullanıyorum kalemin ayarını sürekli kaçırdığım için.çok doğal duruyor renk kaşla kolay bütünleşiyor.

 16. İlk ve tek kaş setim. Hatta dibini ilk gördüğüm makyaj ürünüm de olur kendisi. Hiç başka arayışlara girmeye lüzum görmedim kaş kalemiydi¸ kaş jeliydi vs. Keşke kapaklı bir tasarım yapsalarmış buna.

 17. Kaşlarımı döktüğünü tespit ettiğim settir. Bitmesine yakın başladı durum. Halbu ki sonunu görmeye başladığım ilk ürünümdür kendisi yazık oldu.

 18. geçenlerde uzun zamandır kullandığım flormar kaş farı kırılınca¸ girdiğim ilk gratiste ne alsam diye düşünürken essence standında sadece bir tane bundan kaldığını gördüm ve hemen düşünmeden aldım. şimdi bu bittiğinde ikincisini bulabilir miyim acaba endişesi yaşayarak kullanıyorum. renk vermesi harika ama herkesin söylediği gibi ambalaj rezalet. içinden çıkan kaş kitlerini de sadece kaşlarımın başlangıç yerlerini hızlıca doldurmak için kullanıyorum ve çok işime yarıyor. fiyatına göre mükemmel bir kaş farı.

 19. Seyrek kaşlı biri olarak hem ucuz yollu bir ürün olması hem de kaşta yapay durmaması nedeniyle çok severek kullanıyorum. Ayrıca çok bereketli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kullan kullan bitmiyor yahu.

 20. Kaş rengim çok açık ve acayip seyrek¸ hatta kaşlarımı almıyorum artık. Kaşımın çok sık ve gür olmasını çok isterdim ama gel gör ki ne yapsam çok yapay geliyor gözüme. ta ki essence kaş kitine sahip olana kadar. İnanılmaz doğal¸ zaten full hiç boyamıyorum¸ çok hafif kesik üçlü fırça darbesi yetiyor bile. Alın¸ aldırın.

 21. tamamen doğal kaşlarım var hiç dokunmuyorum onlara ama buna rağmen çok seyrekler. ister istemez insan doldurma ihtiyacı duyuyor. bu zamana kadar kalemlerle falan bir şekilde idare ettim ama artık far alma zamanım da gelmişti. dün aldım ve bugün uygulama şansım oldu. bendeki 1 numarası. açık rengi daha çok uyum sağladı ama bazı yerleri tam olarak kapatamayınca o kısımlara koyu ile müdahale ettim hiç de kötü durmadı. fırçası da çok çok dandik bir şey değil bence iş görüyor şimdilik. 6 saat kadar kaşlarımda durdu. hiç bir bozulmayla karşılaşmadım eve geldiğimde. far olarak da iş görür bu denedim cidden o iki renk çok güzel uyum sağlıyor ve uçup gitmiyor

 22. Ambalajı ne kadar kötüyse¸ ürünün kendisi bir o kadar başarılı. Akmaz¸ kokmaz¸ bulaşmaz¸ yıkayınca bile zor çıkıyor. Ayrıca ben koyu olan kaşıma süremediğim rengini far olarak kullanıyorum. Fiyat performans açısından çok iyi.

 23. Benim biçimsiz ve seyrek kaşlarımda bile harikalar yaratan kittir. Özellikle içinden çıkan şablonlar resmen gönlümü fethetti. Onu koyuyorum kaşıma fıt fıt boyuyorum ve sonuç mükemmel. Fırrçasını burda yazıldığı kadar başarısız bulmadım. Günlük makyajımın ayrılmaz bir parçası oldu ve fiyatı çok uygun. Akma zaten yapmıyor. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün.

 24. bendeki natural blonde rengi. ambalajı gördüğüm en dandik ambalaja sahip¸ kaş farlarının bulunduğu bölüm ince ve sabit olmayan bir plastikten yapılmış¸ içinden çıkan şablonlara ve fırçaya(!) ise değinmiyorum bile. yapısı çamurumsu¸ kaşta sabitlenmeyen garip bir şey. ama renkleri güzel. ben crease bölgeme sürerek bitirmeye çalışacağım. yine de gördüğünüz yerde arkanıza bakmadan kaçın cicişler.

 25. Natural blonde rengini eklips eyeliner fırçasıyla uyguladığım kaş farı. Çok sık kullanmasam da eyeliner fırçası gibi ince bir fırçayla az az kullandığımda kaş fırçasına nazaran daha doğal bir görüntü elde ediyorum. Zira paketin içinden çıkan kendi fırçası çok tırt¸ Essence sağolsun.

 26. Bir essence sempatizanı olduğum inkar edilemez bir gerçektir fakat yüzyılın sorusunu soruyorum o kaş kitinin içindeki kaş farlarını üretenle o ultra dandique kabının tasarımını yapan aynı kişi değildir değil mi?????? Smileyx1000000 was here.

 27. 1-2 ay önce satın almıştım belki daha uzun süre geçmiştir.en açık renk olanına sahibim. evet ambalajı çok dandik ama hiç kırılmadı ve beni baya götürdü. ambalaj o kadar da önemli değil en azından verdiğimiz para daha ziyade ürüne gitmiş oluyor. an itibariyle iki rengin de ortası baya açılmış durumda. kalemle doldurmaktan vazgeçtim kaşlarımı çünkü kalem cidden kaşları döküyor. ayrıca farın verdiği görünüm daha doğal. renklerini çok sevdim. bitince ya bunu ya da wet’n wild’ın kaş kitini satın alıcam. ama wet’n wild’daki wax benzeri kısmı kullanacağımı sanmıyorum. sırf o yüzden de almak istemiyorum¸ hem ambalajı daha büyük onun. essence çok pratik. ben içindeki fırçasını kullandım kullanıyorum. diğer fırçaları sevmedim¸ benim kaş tipime uygun bir fırça. rengi güzel¸ fırçası güzel¸ fiyatı uygun. bence şans verin 🙂

 28. Gayet güzel bi kaş kiti. Kalıcılığı güzel¸ ama fazla tozutuyor malesef. Ambalajı da fazla dandik. Fiyat performans olarak gayet başarılı. Tavsiye ederim.

 29. Uygun fiyatına rağmen müthiş bir ürün. Kaşımı çok uzun süredir doldurmuyorum. Kendisi de benim ilk kaş farım. kesinlikle çok doğal duruyo. Sırıtmıyo. İçinden çıkan fırça direk çöp zaten. Ambalajı da bi o kadar uyduruk. Kalıcılığı çok iyi ve dağılma falan yapmıyo. Kesinlikle yeni arayışlara sokmayacak bi ürün.

 30. 2 sene önce almanayaya gittiğimde altın sarısı alman ırkı kadınlarının acık renkli olanını talan edip bizim gibi kumrallara koyu renklisini bırakıp satılmadığından müller drugstorelarda 1 euro gibi bi fiyata düsmesiyle 3 tane aldığım nadide kaş setimdir efendim.2 senedir bir tanesini bitiremedim diyebilirim o incecik seyler oldukça bereketli de.fakat bit kadar fırcasından oldu bitti haz etmem.ama yibe de kendisi bebeğims.alın aldırın.

 31. Şu aralar yanımdan hiç ayırmadığım ürün. Kaşlarım baya seyrek¸ kaş kaleminin de kaşlarımı döktüğünü gördükten sonra bu kiti aldım. İçinde iki ayrı renk barındırması harika daha doğal bir görünüm elde edebiliyorsunuz üstelik kalıcılığı da güzel. Bu arada kitin de iki ayrı renk seçeneği var sarışınlar/kumrallar için bendeki kumral seçeneği. Fiyatı uygun¸ ben rossmandan 9 liraya aldım. Bir fırçası kötü¸ o da hiç kullanılamayacak gibi değil.

 32. Fırçasının (Kullanılamayacak kadar değil) ve kaş kalıplarının dandikliğine rağmen seyrek kaşların kurtarıcısı olan simsiyah kaşlarımda dahi açık tonunu kullandığım kaş farı. Eklips eyeliner fırçasıyla müthiş olabilir.

 33. amarigalı vılogırların bir lafı vardır holy grail diye. bu ürün işte tam olarak odur. bu fiyata bu performansı ben ayakta alkışlıyorum. ambalaj konusunu şöyle çözebilirsiniz: kumrallar için olanın açık rengini kullanıyorum sadece. aydınlatıcı olarak kullandığım bir tekli farı kabından çıkarıp ekka kozmetik’in boş paletine koymuştum. işte o far ambalajının içine essence kaş beybisini koydum. panler ufak olduğundan iki rengi kullanıyorsanız da yine de sığdırabilirsiniz bence. hatta sonra da ambalajın kapağını boyadım. şu an en tatlı ürünlerimden biri oluverdi.

 34. Seyrek boşluklu kaşlarıma çok iyi geldi bu ürün. İçinden çıkan fırça çöp. Eklipsin açılı eyeliner fırçasıyla mükemmel uygulayabiliyorum. 01 natural brunette style kullanıyorum. Kaşlarım siyaha yakın gri renkteler. Açık rengiyle kaş kıllarımın üstünü boyuyorum¸ koyu rengiyle boşlukları ve sonuçtan çok memnunum. Kalıcılığı da çok iyi. Tam bir fiyat performans ürünü. Ambalajı ise çok çok dandik

 35. kaşlarında bir türlü istediği görünümü elde edememiş olan bir insan olarak bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri ortaya çıkan görüntüden çok memnunum. düzgün bir uygulamayla kaşlar enfes oluyor ve dolgun görünüyor. çoğu kaş kalemi gibi kaşların dökülmesine sebep de olmuyor zararsız bir ürün. fiyat performans olarak da başarılı. benim de ürüne dair sevmediğim tek özellik o anlamsız ambalajı sanırım.

 36. Fırçası çook kötü olan ama rengini iyi veren hatta silmeden yatıp sabah uyandığınızda bile(yapmamak gerekli tabii ki) durduğunu görebileceğiniz bir kittir kendisi. Ben seviyorum ama renkler benim kaşıma uymuyor o yüzden iki rengi karıştırıp uyguluyorum daha iyi oluyor. İçinden çıkan kaş şablonları da cidden fiyasko hiçbiri uymuyor bir bakmışsınız kara kaş kara göz olmuşsunuz kaşınızı alnınıza kadar çizmişsiniz.. Güzel bir fırçayla güzel sonuç alınır ama ben bitirince tekrar alırım hem de CRUELTY FREE

 37. 4 yıldır kullandığım gayet iş gören ve doğal duran bir kaş farı. Saçlarım kumral ama kaşlarım kirpiklerim sarı tonda. O yüzden kaşımı saçıma uydurmakta bas yardımcım. Ancak 2.kez aldığım kit bana biraz değişmiş geldi. Ayni kaş kiti ama soldaki açık rengi azicik koyulasmış gibi geldi bilemedim¸ yine de hafif hafif sürerek idare ediyorum. Epey bereketli. İkili ton oldugu icin koyu olan cok cok kahverengi ben genelde far olarak kullanıyorum. 10 küsur liralık bi ürün icin fazlasiyla memnunum

 38. Kalıcılığı¸ duruşu¸ doğallığı gayet iyi olan güzel bir kaş kiti. Ambalajı söylenmiş zaten gerçekten kötü¸ makyaj çantamın içinde açılıverecek diye korkuyorum. Bende 01 rengi var¸ açık renk genel olarak doldurmak için iyi koyu rengi de kaşlarımın şekillerini düzeltmek için kullanıyorum ama bende biraz kızıl durdu kaşlarımın rengi fazla küllü galiba. Yine de kötü durmuyor kullanıyorum.

 39. ilk satın aldığım kaş ürünü. bendeki 01 natural brunette style olanı¸ içerisindeki iki far tonu orta derecede pigmentasyona sahip ve kaş rengimle uyum sağlıyor¸ doğal bir görünüm elde edilebiliyor. fiyat/performans ürünü sayılabilir. fakat o kadar kullanışsız ve hemen kırılabilecek hissi veren bir ambalajı var ki ürünü kullanmak için kapağını açıp¸ farı kutunun içinden çekip çıkarmak gerekiyor. fırçası da bir o kadar kullanışsız.

 40. 3 yıldır kullanmadığım tek günüm yok. Önceleri kaş doldurmak bana çok garip gelirdi¸ anlamazdım kullananları tabi bir gün ben de deneyeyim deyip bağımlısı oldum. Kalemle beceriksizliğimden dolduramıyorum çok yapay duruyor ama kaş farı kullanmayı çok seviyorum. Aslında yakın zamana kadar kendi fırçasıyla kullanıyordum şimdi avonun eyeliner fırçasıyla kullanmaktan çook daha memnunum. Fiyatı uygun ve terleyince vs akmıyor. Açıkçası başka bir kaş farı kullanmadım o yüzden kıyaslama yapamam ama beni başka bir kaş farı kullanmaya itmediği için övebilirim 🙂

 41. Fiyatı çok uygun diye almıştım fakat hiç memnun kalmadım.Asla tam doldurmuyor.İçinden çıkında kaş şekil aparatlari da bence kullanıma uygun değil.Ancak belki doldurduktan sonra bir kaş sabitleyicisi ile sabitleyince idare edebilir.Onun dışında bence alınmamalı.

 42. Öncelikle gerçekten basit bir ambalajı var bu da fiyatlamasından olsa gerek. Ama içerik olarak başarılı buldum gayet doğal ve kalıcı. Tavsiye eder miyim? Uçuk şeyler beklemeyenler için ederim.

 43. Fiyatı çok uygun diye almıştım ama hiç memnun kalmadım.Aşırı tozutuyor.Pastel kaş kiti biraz daha likitmiş gibiydi sanırım ben o etkiyi daha çok sevdim.Ayrıca içinden kaşa rahat şekil verebilmek için aparatlar çıkıyor ama ben hiç kullanmadim hiç kaşı olmayanlar¸ kalemle çizenlerin işine yarayabilir gibi

 44. bütün farlar bunun içindeki farın önünde diz çöksün. öyle güzel¸ yumuşak¸ pigmentli ve kalıcı ki o ambalajın içinden böyle bir ürün çıkabileceğini beklemiyorsunuz. kalın ama aşırı seyrek kaşlarımda en doğal sonucu aldığım ürün. ayrıca insanın kaşı bile terler mi terliyor ancak far hiç bozulmuyor. ayrıca alt kirpik diplerime de uyguluyorum bazen. panını gördüm¸ bitince yenisini alırım.

Siz ne düşünüyorsunuz?