“Emily dudak kalemi 211” için 34 yorum

 1. Doğal dudak rengine çok yakın olması ve ton olarak kinda sexy’e dupe gösterilmesi ilgimi çekti. Satın alacağım eğer gerçekten kalıcı ve dudağı kurutmayan bi yapıdaysa edit’leyeceğim. Çok çok ucuz olduğu için beğenirsem benden artı bi beğeni de kazanacak. Umutluyum.

 2. Arkadaşımın hediye etmesi ile tanışmış olduğum mac kinda Sexy den daha kalıcı çok daha ucuz çok daha sevdiğim bir ürün oldu. Herkese tavsiye ederim.

 3. mac kinda sexy almak istemeyenler için onun dupe ürünü sayılabilecek kadar başarılı olduğunu düşünüyorum. nude ruj sevenler için oldukça uygun.

 4. mahalle arasındaki bir süpermarketten 2 tl ye aldığım dudak kalemi. yumuşak¸ rengi dudağıma cuk oturan hoş bir nude. ece içen in günlük makyaj videosunda görmüştüm. alın aldırın bulun buluşturun bi şekilde kullanın tarzı bişey demişti. özetle bu kadar iyi anlatılabilir bu kalem.edit: lipbalmsız sürülmesi benim dudaklarımda imkansız olan dudak kalemi. lipbalm üzerine sürülünce o balmın parlaklığını da emiyor sonuç mat oluyor¸ hem de sürümü kolaylaşıyor.

 5. ömrüm boyunca ondan başka dudak kalemi kullanmadım…özellikle değil tabi ancak öyle denk geldi sanırım..kıvamı ve renk vermesini çok seviyorum dudak biçimlendirmenin yanında boyamada da kullanıyorum. ancak dudak boyamada kullanacaksam öncesinde herhangi bir dudak balm ürünü kullanmak şart sanırım….

 6. Madem dupe’u sayılıyor¸ mac kinda sexy ruj almadan önce bi deneyeyim¸ bu yakışmazsa onu boşuna sipariş etmiiim dedim¸ benim mahalledeki uyuz gratis’te tabii ki bulamadım ama ekacaddesi’m canımın içi buldu getirdi bana ^^ dün gece deneyemedim de¸ sabah gözümün çapağı ile ilk iş bu kalemi sürmek oldu¸ allaaaaaam bildiğin “nurella dudağı” la bu!!! Ayyy çok sevdim¸ galba kinda sexy almaktan da vazgeçtim¸ 55 tl’yi ne vericem ayol boşu boşuna¸ 55 tlye bundan 20 tane stoklarım ^^

 7. Kinda sexy ile alakası yoktur ya da şöyle söyleyeyim benimki gibi pembe görünümlü dudaklara sahipseniz 211in kahverengi alt tonlu oluşunu sürer sürmez hissedeceksiniz. Kinda sexy çok daha şeftali tonlarındadır. bence 211 açık ara öndedir.

 8. hayatımın rengi¸ kendime çok fazla renkli ruj yakıştıramdığımdan sürüceksem hep bu nude renkli kalemi sürüp çıkıyorum. ucuz fiyata alabileceğiniz en güzel dudak kalemi markası kesinlikle emilydir

 9. ilk başta 201 daha açıktır diye bununla karıştırıp almıştım. o daha pembe çıktı. sonra bunu alınca aşk yaşadım resmen. benim dudağımın rengine göre golden rose velvet matte 27 numaraya tekabül ediyor. bu renk ruj arayanlar için yararlı olabilir.

 10. Benim aldıgım 211 çürük çıktı kullanabildiğim dönemlerde sadece kalemi sürüp dışarı çıkıyorum ruj olarak çok kalıcı değil ama iş görecek seviyede eger üstüne ruj uygularsam başarılı bir ürün

 11. Yumuşacık yapısıyla ruj yerine kullanılabilen dudak kalemi. Fiyatı da çok uygundur. Tam bir öğrenci dostu kendisi.

 12. nedense bende nude’dan ziyade pembe duruyor¸ dudaklarımın rengi koyu falan da değil anlamadım ki. neyse yine de seviyorum. sürümü yumuşacık. bi de zor rastlanıyor cidden¸ ben benimkini 2 ay aramıştım da en son ücra bi gratis şubesinde sonuncusunu bulup kapmıştım sdhjkdkk

 13. mac kinda sexy’e benzemekle beraber çok daha açık bir tonda olan dudak kalemi. ben normalde şeftali alt tonlu dudak ürünlerini pek kendime yakıştırmam ama bu dudak kaleminin renk tonu o kadar yumuşak o kadar uçuk bir şeftali-pembe ki duruşunu çok beğendim. sadece bu kalemi ruj niyetine sürdüğümde gerçek ‘nude’ rengi nasıl oluyormuş görmüş oldum. ününü hakeden bir ürün¸ bulamayanlar goldenrosestore’a bakabilir .edit: ben de beyaz tenliyim ve açık pembe renkte dudaklara sahibim. bendeki duruşu böyle. bu platformda herkes ürün renklerini kendi göz algısına ve cildindeki duruşuna göre yorumluyor elbette. Ama beyaz ten/açık pembe dudak ifadeleri de oldukça yetersiz kalabiliyor. Sanırım çoğumuz ürün yorumları okurken zaten bunun farkında.

 14. dudaktan dudağa değiştiğinden bende kinda sexy gibi durmadı daha kahverengimsi durdu daha çok benim için velvet teddy’nin muadili oldu.Çok güzel bir nude her tene yakışır ve artık gratislerde küçücük standı bile var daha rahat bulunuyor.

 15. emily’nin tüm dudak kalemleri gibi bu da harika ve evet kinda sexy’e gayet uygun.ben ruju alırken görevli ısrarla boldly bare dudak kalemini de önerdi ama ruj fiyatına kalem almak bana cazip gelmedi.gittim emily’i aldım hiç de pişman olmadım.ayrıca mac’in kalemi kadar kuru değil.tek başına kullanıldığında kurutmuyor dudakları.

 16. Herkesin dudağında farklı bir tona dönüşebilir. Bende içinde pembelik olan bir şeftaliye dönüşüyor. Eğer biraz daha pembe-kırmızı dudaklara sahipseniz¸ günlük her makyaja uyum sağlayabilecek mat bir görünüm sağlamakta.

 17. tamamen tesadüf eseri bulduğum ve hiç denemeden aldığım efso kalem.güneşli bi’ öğle vaktinde sırtımda birçok kitap… normalde gratis¸ watsons’a lazım bir şey olmadıkça girmem. o gün şeytan dürttü herhalde. neyse girdim¸ bakınıyom öyle. dudak kalemlerinin olduğu reyon karşımda. “ya varsa?” dedim içimde çok minnak bi’ umut. mutlu son! -mu acaba? bantlanmış bir şekilde meşhur kalem karşımda. cebime bakıyorum¸ 3 tl var sadece üzerimde. orda burda denediğim hiçbir nude bana yakışmamıştı zamanında. sözlüğe güvenip minibüs paramı buna verip eve yürüyerek mi gidecektim¸ yoksa her zaman olduğu gibi “salla ya” modunda olup minibüsüme binip paşa paşa evime mi dönecektim? içimdeki münakaşayı çabuk sonlandırdım. çünkü bir şeyi yapmadığım için pişman olmaktansa¸ yaptığım için pişman olmayı tercih ederim….ve eve gelip hemmen denediğimde “işte bu!” dedim. şeftalimsi pembeliğinden bir tık daha fazla olan bu ruj bana yakıştı. aynaları öpesim geldi yeminle. redhed’in nur topu gibi bir nude’u oldu. :d-mutlu son-edit: sizleri çok seviyorum bu arada. az daha unutucaktım. :d iyi ki varsınız.

 18. geçen hafta gratiste elim kalemlere giderken denk geldim buna. demek meşhur emily 211 buymuş dedim aldım. bugün ilk kez kullandım. çok tatlı nude. beyaz tenliler için biçilmiş kaftan. fiyatı da çok uygun. 3 liralık kalemden böyle performans müthiş yani.

 19. Özellikle beyaz tenliler için güzel bir renk tonuna sahip dudak kalemi¸ fakat kalıcılığı için çok fazla beklentiye girmemek gerekli.

 20. Kendisini bulamayanlara gratis watsons gibi yerlere değil¸ Golden Rose satan küçük kozmetikçilere bakmalarını öneririm. Kaldı ki Golden Rose markasının ürününü incelemek için gidilecek yer Watsons falan değil¸ çünkü tezgahtarlar sağolsun üç tane bitmiş ruj testerından başka bişey bırakmıyorlar. Ama diğer yerlerdeki standlar hep dolu oluyor.

 21. Biraz önce tesadüf eseri minik bir kozmetik dükkanında bularak aldığım kalem. çok beğenildiğini biliyordum fakat gratis gratis gezip aramıyordum. çünkü nude ruj insanı olduğumu düşünmüyordum. Karşıma çıkınca bi alıp deneyelim bakalım nasıl olacak diye sırf merakımdan aldım. biraz önce denedim ve ba-yıl-dim. Böyle güzel böyle doğal bir renk olamaz. Ne kadar övsem az bu kalemi. Boşuna bu kadar beğenilmiyormuş.

 22. yıllar önce “dudak rengi kalem” arayışlarımda alıp ayda yılda bir kullandığım kalem. meğer kinda sexy dupe’u imiş. ilk emily kalemim aynı zamanda kendisi ve gerçekten kaliteli.

 23. Herkesin çok sert olmasından şikayet ettiği fakat bendekinin nedense aşırı yumuşak olduğu hatta açmaya çalışırken elimde kalan artık kullanamadığım kalem.

 24. herkes ayılıp bayılarak kullandığı ama benim pek sevemediğim dudak kalemleri yapıları çok sert geldi bana. Flormar’ın dudak kalemleri çok daha başarılı.

 25. Burada okuduğum yorumlardan sonra tabir-i caizse koşa koşa gidip aldım. İlk başta rengi koyu geldi galiba daha açık bi renk bekliyordum. Ama öncesinde lip balm uygulayıp sürünce aşık oldum diyebilirim. Rengi bende koyu durdu seffafimsi bir insan oldugum icin. F/p mükemmel. Kendisi makyaj çantamda yerini almış bulunmakta 🙂

 26. Kaldırılacağını bilseydim hayatımın sonuna kadar yetecek kadar stoklamaz mıydım :(Sevinçli edit : golden rose online’da mevcut hala¸ umarım kaldırılmıyordur <3 <3

 27. Kara borsa mı oldu ne olduysa girdiğim 2 gratis’te¸1 watson’ta ve 2 başka kozmetikçi de daha bulunmayan dudak kalemidir.online almayı düşünüyorum ben de artık :/

 28. Mükemmel bir nude¸ kozmetikçilerde ve bazı kozmetik satan giyim mağazalarında rahatlıkla bulabiliyorum. Kalıcılık ve renk mükemmel özellikle bu fiyata..

 29. aylardır aradığım dudak kalemi. yok¸ hiçbir yerde yokedit: bu girdiyi yazdıktan birkaç gün sonra bulmuştum ama yazmayı unutmuşum. bende bir de emily 204 var. bu onun kadar yumuşak gelmedi bana. öncesinde mutlaka lip balm sürmem gerekiyor. güzel bir şeftali-nude renginde ama kendime pek yakıştıramadım o yüzden bir daha alacağımı sanmıyorum.

 30. Emily 211 dudak kalemi arayıp bulamayan cicişler.Kadıköy çarşı içi cosmo home da bol miktarda vardı.Ben ordan aldım

 31. Herhalde bir tek benim sevemediğim dudak kalemleri¸ kokularından nefret ediyorum sanki kurşun kalemi ağzıma sürüyormuşum hissi ıykk

 32. Bir çetinkaya mağazasının kasa yanında görünce gaza gelip son üç tanesini aldığım¸ birini eve¸ birini işe¸ birini makyaj çantama attığım kalemdir. Güzel ama olmazsa olmaz bir ürün değil.

Siz ne düşünüyorsunuz?