“Emily dudak kalemi 204” için 11 yorum

  1. Çok beğenerek kullanıyorum hatta ikinciyi bitirme yolundayım tek sıkıntısı bu kalemlerin açarken sürekli kırılması ve ürünün birazının ziyan olması sadece benim emily kalemlerim mi böyle bilemiyorum

  2. rengine bayıldığım dudak kalemi. ruj yerine kullanıyorum ben. sürümü çok kolay ama benim dudaklarımı biraz kurutuyor tek başına sürdüğümde. bu yüzden med plus üzerine sürüp güzel renkli bir lip balm da elde etmiş oluyorum. kalıcılığı hakkında kesin bir yorum yapamayacağım evdeyken çok kalıcı oluyor ama dışarı çıktığımda hemen geçiyor.

  3. Canım aşkım bitanem o. Kesinlikle tek geçerim. Mükemmel bir renk ve mat. Dudaktan hiç çıkmıyor. Rengi tam bir gül kurusundan biraz daha pembe. Kontur çizmek için şahane. Ben tüm dudagima Ruj gibi sürerim. 3 tane bitirmisligim var. Diğer numaralarda ayrı bir güzel elbette

  4. Rengi çok güzel olan 2.5 liraya alınabilecek çok güzel bir kalem. Bulursanız deneyin mutlaka yakışmayacağı biri düşünemiyorum.

  5. Pek çok high end rujdan veya kalemden çok çok daha başarılı bulduğum kalem. Tam bir kahvelik içeren gül kurusu. yıllardır aradığım renk meğersem buymuş¸ tek kelimeyle muhteşem. kalıcılığı ve sürümü çok güzel. Geçen gün gratis’te 3 tane buldum ve hepsini aldım ama bulmak için en az 6-7 mağaza dolaştım¸ buldukça alıp stoklamayı düşünüyorum çünkü bulmak çok zor ve bir gün gelir de bulamazsam çok üzülürüm.

  6. kendime hiç bir makyaj yakıştıramadığım günlerde bile beni kurtaran¸ hafif göz makyajıyla da ağır göz makyajıyla da giden¸ kalıcı mı kalıcı¸ soluk bi renk olmasına rağmen bi o kadar canlı gösteren bir gül kurusu renginde¸ efsane bi dudak kalemidir kendisi. dudak rengime çok yakın olduğu için belli olmayan dudak çizgimi¸ rengini de bi tık daha canlılaştırarak belirginleştirmesine bayılıyorum. buldukça almak istiyorum ama artık hiç bi yerde göremiyorum da. herkes bulduğu yerde bi şans vermeli. SEVİYORUM MERKEZ.

  7. Kullanan herkese yakışan gerçek anlamda “dudak rengi” bir kalem.Yapısı biraz kuru gelsede renginin güzelliğine gölge düşürmüyor. Uygun fiyatlı güzel bir alternatif. Sarı¸ pembe¸ nötr tonlu kişilerde ayrı ayrı gördüğüm ve hepsine çok yakıştırdığım bir kalem.görsellere ekleyeceğim.

  8. ben ruj gibi kullanıyorum kalıcılığı bir çok rujdan iyi ¸ benim dudaklarımda mora kaçan bir dudak kalemi¸ elime sürdüğümdeki renk efsane fakat dudağımda malesef mora kaçıyor 🙁 olsun ben böylede kullanıyorum ¸ gül kurusu kalem arayışlarına devam

  9. mat ruj olarak aylarca arayıp bulamadığım renk ve matlıkta müthiş dudak kalemi. bütün dudağıma ruj gibi uyguluyorum. altına lipbalm sürmeyince kuruduğu doğru¸ ancak bu kalıcılığını arttırıyor diye düşünüyorum. zira kendisi dudağımdayken öğle yemeği yediğim halde kesinlikle çıkmadı. renk deseniz zaten harika. ankarada arayanlar için taurus gratis’te bol miktarda bulunuyor.

  10. mükemmel bir dudak kalemi¸ ben ruj olarak kullanıyorum. gayet kalıcı¸ renginin de neredeyse herkese yakışacağını düşünüyorum. fiyatı da şu parası resmen. herhalde tek kusuru dudaklarımı kurutması o kadarı da olsun artık.

Siz ne düşünüyorsunuz?