“Elidor kuru şampuan” için 95 yorum

 1. kuru şampuanın amacı saçtaki yağı pudrayla yok etmesidir. ama bu ürünü kullandıktan sonra yağ kesinlikle yok olmadı.hacim de vermedi. o açıdan benim için işlevini yerine getirmiyor.

 2. ya ben sadece sacimi yağdan arindirmak istiyorum neden bunun içine oda parfümü gibi çiçek kokusu basiyonuz ya 🙁 parfüm sikamiyorum üstüne kaç saat çiçek bahçesi gibi geziyorum .

 3. çok keskin kokusu ve saç diplerime yapışarak verdiği rahatsız edici his sebebi ile kullanamadığım kuru şampuandır. sanırım genel olarak kuru şampuan işi bana göre değil ancak belki daha sonra sözlükte önerilen başka markaları deneyebilirim

 4. Büyük hevesle alıp hiç bir işe yaramadıgını görmek hayal kırıklıgı anlatılmaz yaşanır. Saçı sadece kabartıyor Biçimsiz bir hale sokuyor

  1
  1
 5. öncelikle denemek için yeşil renkli olanın küçük boyunu satın aldım. baktım gerçekten işe yarıyor büyük boyunu da aldım. saçlarım ince telli ve yağlandığı zaman ciddi anlamda kötü gözüküyor¸ masaj yaparak yedirdiğimde yağlı görüntü gidiyor ve çok az da olsa hacim veriyor.

 6. 1 yıldır kesintisiz olarak normal saçlar için olanını kullandığım ürün. kokusu ilk başlarda biraz rahatsız etse de o koku 5 dakikada uçup gidiyor. tek dezavantajı sanırım kokusu. bir de çabuk bitiyor sanırsam¸ ben bir kutusundan en fazla 8-9 kullanımlık randıman alabildim…onun dışında o paraya gerçekten harika bir ürün. saçta beyazlık bırakmıyor¸ yağı tamamıyle absorbe ediyor ve sertleştirmiyor saçları. ben sanırım başka markaların kuru şampuanlarını deneyerek maceraya atılmayacağım. memnunum kendisinden.

  1
  1
 7. aşırı yorgun uyuyup sabah da duş alıp çıktığımda hasta olmam sebebiyle arada kurtarıcı olsun diye almıştım. lakin¸kokusu çok ağır. hepsi aynı mı biliyorum ben kırmızısını aldım ama üzerime parfüm boca etsem yine de buram buram kokuyor da “aaa kıza bak pis! kuru şampuan sıkmış öle geziyor!” diye dalga geçiyorlar¸ damalı eşek gibi geçtiğim yere elidor kuru şampuan kokusu bırakıyorum gibi geliyor. bi numarası da yok ayrıca. kuru şampuanla ilk tanışmam benri’nin küçük deneme boyuydu fakat onu daha beğenmiştim sanki. bi daha elidor almam.

 8. İlk önce kırmızısını kullanmıştım boyalı saçlar için olanını daha sonra o bitince yeşilini yani yağlı saçlar için olanını kullanmıştım.Size şöyle söyleyeyim kırmızısından ne kadar memnun kaldıysam yeşilinden nefret ettim.Kırmızı olanını kullandığım zaman saçımı daha hacimli gösterdi hem de yağlı bir görüntü varsa yok etti.Ancak yeşilinde bu iki olayı ben göremedim açıkcası.Tabi bu bende böyle oldu yeşilinden memnun kalanları da duydum ama bence en iyisi kırmızısı.Denemediyseniz bir şans verebilirsiniz.

 9. Beni resmen çıldırtmış üründür. Saçım un dökülmüş gibi bembeyaz oluyor ne yapsam gideremedim 2 dir ıslak mendille siliyorum tepe kısımları 🙁 bu rezilliğe rağmen niye inat ediyorsun diyecek olursanız saçlarım gerçekten yeni yıkanmış gibi oluyor ( tabii sildikten sonra 😛 )¸ akşam yıkamaya kıyamıyorum hatta o derece benim gibi 1¸5 günde saçları hayatında hiç duş görmemiş hale dönen biri için çok büyük nimet ama ah o un fabrikası çalışanı görüntüsü olmasa 🙁

 10. çok severek kullandığım bir ürün.Ancak temizlik maksatlı değilde dolgunluk amaçlı kullanıyorum.Gideceğim yer önemliyse duştan sonra saçlarımı kurutup sıkıyorum daha dolgun daha seksi bir hava katıyor saçlarıma.ama zararlı oldugunu saçlarımın kurumasından ve dökülmesinden anlıyorum.

 11. Çok bereketli bir ürün değil¸ bir şişesini sanırım en fazla 10 kere kullanabiliyorumdur. İçindeki pudra saçtaki yağı emiyor ve azcık da hacim kazandırıyor¸ saçımın diplerine çok hafif bebek pudrası uygulasam da aynı sonucu alacağımı düşündürüyor. Çünkü kullanma talimatlarına uygun kullanmama rağmen saçta pudramsı bir beyazlık hafif de olsa belli oluyor . Saçımı sertleştiriyor¸ ağırlaştırıyor¸ kalıp gibi bir his bırakıyor. Ayrıca bu ürünü ne zaman kullanıp duş alsam saçımı döküyor. Peki bunlara rağmen gidip neden ikinci kez ürünü satın aldın derseniz¸ o da benim sorunum işte¸ en azından yağlı görünümü alıyor ve çok nadir kullanıyorum zaten bir köşede dursun diye aldım.

 12. kırmızı-boyalı saçlar için olanını edindiğim hede.az biraz hacim verdiği doğrudur ama bu kadar ağır bir koku…!

 13. benim gibi saçınızı oradan oraya atan pek sabit tutamayan biriyseniz katı yaptığından hoşunuza gitmeyecektir. Dışardan belli olmasa da dokununca da bir yapışma durumu da söz konusu olacaktır.

 14. Geçende kuru şampuan neymiş deyip merak edip aldığım ürün.Saçı yıkamaya imkan olmayan durumlarda bir yere gidecekseniz birkaç saatliğine idare eden ürün.

 15. yağlı saçlar için olanı saçları yapış yapış yapıp saçma bir koku bırakmaktan başka birşeye yaramamaktadır. a bir de beyazlatıcı etkisini unutmamak lazım.

 16. yağlı saçlar için olanı kullanmıştım. ilk başlarda iyiydi daha sonra saçımda beyaz beyaz pudra bırakmaya başladı. bir kaç defa kullandıktan sonra çöpe attım. ama gerçekten o yağlı görüntüyü hafifletiyordu. çöpe attığıma pişmanım. yenisini alicam.

 17. yağlı saçlar için olanı -yeşil kutulu- kullandım. her seferinde saçlarımı bembeyaz yapmasını geçtim hacim vermediği gibi saçlarımı ağırlaştırdı.

 18. Yağlı saçlar için olanını (yeşil kutu) denemek için alıp pek beğenmediğim¸ bir daha alacağımı zannetmediğim kuru şampuan. Öndeki saçlarımın birkaç tel olarak bağımsızlık kurmasından yakınarak aldım¸ sık kullanmıyorum. Kullanacağım zaman sadece yağlı görünüm olan ön taraflara sıkıyorum (el ile düzeltmekten yağlanıyor). Nefesimi tutup sıktıktan sonra başka odaya kaçıyorum¸ ardından da evden hemen çıkmaya çalışıyorum ki kokudan zehirlenmeyeyim. az sıktığım halde yoğun kokusu var. En kötü yanı beyaz görüntüsü.

 19. hiçbir işe yaramayan kuru şampuanlardan bir diğeri. evde yeşilini bulup bakayım nasılmış diye kullandım. yağı emmesi için şişenin yarısını harcadım sanırım. zaten küçücük bir şey. hacim falan da hikaye.

 20. denediğim ilk kuru şampuan olmasından mı bilmem¸ kuru şampuan kavramından kaçarak uzaklaşmama neden olmuş ürün.

 21. perçemler yağlandığında tel tel oluyor işte o zaman sıkınca kurtarıcı oluyor. dışardaysanız¸ yıkama imkanınız yoksa¸ saçın sertleşmesi¸ pudradan resmen beyazlaması yağlı ve ayrık olmasındansa daha iyi¸ kurtarıcı.

 22. Benim de yeşil ambalajlı¸ yağlı saçlar için olanını kullandığım üründür. Ben genellikle ince telli ve çabuk sönen saçlarımı kabartmak için kullanıyorum. Hani eski Türk filmlerinde bir Gülşen Bubikoğlu¸ bir Türkan Şoray saçları vardır ya¸ kabarık kabarık… bazen ben de saçlarımı kabartmaya özeniyorum. Onlar kadar olmasa da saçlarıma az biraz hacim sağlıyor¸ miktar olarak çok kullanmadığım için de saçlarımı beyazlatma sıkıntısı yaşatmıyor. Benim ürünle ilgili tek sıkıntım kokusu… O kadar çok¸ o kadar ağır kokuyor ki kapalı bir alana girmeden¸ bir araca falan binmeden önce sıkmak istemiyorum. Bu kuru şampuanların hiç kokmayanından yapmamışlar mı?

 23. O kadar ağır ve şekerli kokuyor ki kokunun altında eziliyorum. zaten yağlı görüntüyü falan da yok ettiği yok. Saçıma bebek pudrasi döküp tarasam daha etkili sonuç alırım.

 24. anlık bir kurtarıcı belki ama kokusu kuaför saç spreyleri gibi. Aşırı ağır ve insan tıkanıyor¸ beyazlık bırakıyor evet¸ saçı tuttuğunuzda kirli gelmiyor ama yinede insanın içi hiç rahat olmuyor¸ sağlıksız olduğunu da düşünüyorum kesinnnnlikle. Kuaförde beş dkda yıkatmak daha mantıklı gibi.

 25. gider kafama 1800’lülerin fransızları gibi pudra poca ederim de bunu kullanmam¸ o derece nefret ediyorum. yani bir kuru şampuandan beklentim neyse az çok karşılıyor ama benim nefret etmeme neden olan en hassas olduğum konu koku oldu. inanılmaz ağır¸ tatlımsı garip bir kokusu var. bu kadar parfümü basmanın anlamını çözemedim. bunu kullananın saçı pis kokar diye falan mı düşündüler acaba? ama bu kuru şampuanlar sadece yağı gidermek için değil¸ saça volüm kazandırmak için temiz saçlara da kullanılıyor. ben tertemiz saçımın böyle kokmasını istemem şahsen. gerçekten bu konudaki amaçlarını anlayamadım. bu da benim için ürünün ilk ve son olmasına sebep oldu. kısacası: seni hiç sevmiyorum sütoğlan. babanı da sevmezdim.

 26. kuru şampuanı ilk duyduğumda vaadettiklerini düşünüp gözümde büyüttüğümdenmidir bilmiyorum ama ilk elidorunkini kullandım ve hayal kırıklığına uğradım. kafamda iğrenç bir kokuyla dolaşmaya katlanamadım.

 27. Normal saçlar için olanını kullanmıştım ve pek bir işe yaramadığını söyleyebilirim. Bir kaç dakika saçınız güzel oluyor gibi sonra fos! Saçlar iniyor¸ yapışıyor¸ eskisinden de beter bi hal alıyor. Bununla birlikte harika bi kokusu da yok. Beklentiyi karşılamayan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Neyse ki para verip almamıştım diye seviniyorum.

 28. Denediğim ilk kuru şampuan. İlk ve son oldu zaten. Kuru şampuan gibi tembel işi şeylere tövbe ettim bundan sonra. Yağlı saçlar için olan yeşil şişesini almıştım¸ dünyanın en keskin ve kötü kokulu şeyi olabilir kendisi. Bunu kullandıktan sonra insan koşarak saçlarını yıkamaya gitmek istiyor. Kirli görüntüyü biraz hafiflettiği doğru ama bıraktığı o kötü koku… Neyse işte denemeye bile değmez kötü bir ürün.

 29. Benim de denediğim ilk kuru şampuandı kendisi. Hiç beğenmedim çöpe attım hatta. Sanki kafamda bi pislik varmış gibi hissediyodum kullanınca ve evet o iğrenç kokusu…

 30. Lütfen şu kötü üründen sonra kuru şampuanlara küsmeyin¸ o yeşil kutulu şey benim hayatımda kullandığım en berbat ürün olabilir¸ kendisi imha edilmeli. Pudrası dağılmaz¸ saçı kazık gibi yapar kokusu berbat. Gördüğünüz yerde koşarak uzaklaşın.

 31. elidorun diğer tüm ürünleri gibi alerji yapıyor¸ saç derimi kaldırıyor. kaşıyınca da tırnaklarıma saç deri geliyor ve kanıyor kafam resmen. elidor kullanmayın¸ kullandırmayın. ayrıca saçın geri kalanını bi garip dağınık yapıyor. yıkarken de 3 kere şampuanlamadan saçlarınız temizlenmiyor. bi garip. ama saçın üst tarafına haciim veriyor o ayrı

 32. Yağlı saçınızı kalıp gibi göstersin mi istiyorsunuz? ağır kokusuyla sizi canınızdan bezdirsin mi istiyorsunuz? ve vaad ettiklerinin hiç birini gerçekleştirmesin mi diyorsunuz? evet doğru adrestesiniz. Bir günde yağlanan saçı olunca insanın umut edip böyle şeyler deniyor işte ama bu ürün gerçekten fiyasko. (Yeşil olanından bahsediyorum diğerlerini kullanmadım) Tanım: alınmasını tavsiye etmediğim kuru şampuan.

 33. batiste’ten bihaber olduğum zamanlar kullandığım kuru şampuan. iddia ediyorum daha kötüsü yok. bir günde yağlanan saçımı daha çok yağlandırdı. kokusu zaten baş ağrıtacak cinsten. hacim vermesini zaten beklemeyin. kısaca¸ almayınız¸ aldırmayınız.

 34. Yeşilini denedim¸ günü kurtardı evet. Ama ben acil durumlar harici kuru şampuan sağlıksız buluyorum saç derisini sürekli kullanımda tikayabilir diye düşünüyorum.

 35. Yeşil olan şişeden satın almıştım zamanında.. Acil bi yere gitmem gerekirken ay saçıma sıkayım da azıcık hacimli görünsün dedim. Sonuç felaket. Saçlarım kazık gibi oldu. Kokusu rahatsız etmedi ama. O sert saçlar çok kötü gerçekten.

 36. İlk ve tek kullandığım kuru şampuan markasıdır. yeşil (yağlı saç) ve pembe (normal saç) için olanlarını kullandım. Saçı çok sert yapıyor¸ ilk kullandığınızda kokusu ağır geliyor ama sonra hafifliyor. Çok zorda kalınmadıkça kullanılmaması gereken bir ürün¸ saça zarar verdiğini düşünüyorum.

 37. Aslında memnun değilim kendisinden ama kullanmıyor da değilim. Çok kötüyse saçlarınız ve geçici süreliğine ihtiyacınız varsa tavsiye edebilirim. 12 saati geçkin kaldı ve sonuç azcık memnun kaldım.(no: )

 38. Boyalı saçlar için olan versiyonunu kullandım daha öncede yazmış olabilirim bunu bilmiyorum bendekinin kokusu kötü değildi ancak ne saçın yağını aldı ne de hacim verdi tepem sanki şampuanı durulamamışımda öyle çıkmışim gibi durdu. İlk ve son kuru şampuanım oldu bu yüzden.

 39. Staj yaptığım dönemde erkenden kalktığım için şaçlarımı yıkamaya pek vaktim olmadığı zamanda yağlı şaçlar için olanını satın almıştım. Fakat ben mi beceremedim bilmiyorum şaç diplerim olduğundan daha kötü¸ süpürge gibi oldu hacim vermedi¸ temizlik hissi vermedi. Beni de kuru şampuanlara küstürdü.

 40. Banyo sonrası daha 1. Günden yağlanmaya başlayan bir saça sahip olduğum için en azından 1 gün beni belki idare eder diye almıştım ilk çıktığı zaman. Yağlı saçlar için olanından şu dışı yeşil olan hani. İlk kullandığımda ne yalan söyleyeyim gözüme bir güzel geldi ben bir sevin yaşasın¸ hobareleyyy nidaları. Neyse zaten bu pek uzun sürmedi. Yaklaşık bir yarım saat kadar sonra evet hevesim kursağımda kaldı. İlk sıktığımda güzel olan saç yaklaşık yarım saat sonra bi garip hal aldı. Böyle yapış yapış ama bi yandan kazık gibi durdu. Saç iyice yapıştı kafama tas gibi. Ayy bir de pis bir koku gelmeye başladı burnuma. Gittim aynaya baktım ve gördüğüm manzaraya ne yazık ki daha fazla dayanamadım yıkadım saçlarımı. Gerçekten onu sıkmasaydım kendi yağlı haliyle daha güzeldi en azından daha az dikkat çekiyordu. O gün anladım ki her gün saç yıkamaya devam.

 41. Bir hevesle kullanmaya başlayıp hüsrana uğradığım üründür. Reklamda görür görmez heyecanlanıp çok yağlanan saçlarımı sürekli yıkamak zorunda kalmayacağım ya da gündüz temiz olan akşama doğru yağlanan saçlarıma sıkıp günü kurtaracağımı sanmıştım. Amma velakin öyle olmadı. Kullanması zor bir ürün bence. Aman oraya sıktım mı burasına az sıktım derken bütün kutuyu boca ettim. İlk 10 dakika hacimli göründü ona bir şey diyemem. Ama ondan sonra eskisi gibi saçlarım söndü ve yağlı görüntüsüne tekrar kavuştu. Ayrıca çok kötü kokuyor ve yaşlanmışsınız gibi tuhaf bir görüntü veriyor. Saça ağırlık yapıp baş ağrısına neden olması da çabası. Pembesini kullanmıştım fiyat olarak da pahalı¸ tavsiye etmeyeceğim ürünlerin başını çeker.

 42. yağlı saçlar için olan yeşil kutudan sırf kuru şampuan nedir denemek maksadıyla almıştım¸ yani ilk kuru şampuan deneyimim. neyse ki küçük kutu almışım bir daha almayacağım ürünlerden kendisi. saçı sertleştirmesi ve bembeyaz pudra görünümünün yok olmaması sebebiyle epey başarısız bir kuru şampuan. banyoda oluşturduğu kimyasal silah patlamış dumanı ve kokusunu saymıyorum bile.yine de çöpe atacak kadar kötü diyemem¸ zaten nadir kullandığım için bir kenarda duruyor. ama bir daha tövbe almam 🙂

 43. ne yaparsan yap dağılmayıp tane tane kalan pudrası ve iğrenç kokusu ile uzak durulması gereken kuru şampuan. saçı hem kazık gibi yapıp¸ hem de yapış yapış bir his bırakmayı başarır. tek tesellim¸ kullandığım ilk kuru şampuan olmadığı için beni türevlerinden soğutmaması.

 44. Yeşil kapaklı olanını kullanmıştım ben de.Yağlı saçları kamufle ettiğini söyleyebilirim ama en fazla bir gün.Kokusu beni rahatsız etmemişti ama hassas bir koku skalanız var ise önceden bakmanızı tavsiye ederim.Son olarak hafif beyazlanmalar yapabiliyor ki her kuru şampuanda bu sorun var hemen hemen.

 45. denemek için bir sefer alıp kullanmaya vakıf olduğum¸ bazı durumlarda gerekli olduğunu düşündüğüm ürün. ben öyle kuru şampuan insanı değilim. saçlarım üç gün¸ dört gün sonra ancak yağlı gözükür fakat atıyorum o gün banyo günüm ve pat diye bir telefon geldi¸ yarım saate hazır ol şunun bunun şeyisine gideceğiz dedi¸ bunu güzelce diplerime sıkarım¸ bol bol böyle. kafamı öne eğer tersten tararım sonra geriye atar bir de öyle tararım. güzel kokulu gliss’in sıvı saç kremlerinden saç uçlarıma sıkar¸ fön makinasıyla bir tararım iki maşa atar çıkarım. O günü bana göre kurtarır ama vaktim varsa tercih edeceğim bir olay değil pis pis çıkmak. iş görür¸ acil durumlar için bence idealdir. :)edit: iki günlük seyahate çıktınız saç yıkayıp şekil vermek vakit mi alıyor sık bunu kurtul 🙂

 46. Saçım o günü kurtarmayacak gibiyse kullanıyordum bu ürünü. Yağlı görüntüyü alıyordu fakat temizlenmiş gibi durmuyodu. Biraz sertlestiriyor saçı. Şişe bitmeye başladıkça kafa derimde kepeklenme olduğunu farkettim. Bu üründen dolayı olduğunu düşünüyorum. Kullanmayı bıraktım onun yerine bebek pudrasıyla hallediyorum bu sorunu. Fakat geceden kullanmak gerekiyor.

 47. uygun fiyatlı¸ güzel kokulu ama saçı hacimlendirip yağdan kurtaran bir etkisi yok¸ tony and guy’ı denemeyi düşünüyorum. tabii hiçbir kuru şampuandan yapyağlı saçı yıkanmış görüntüsü sağlamasını beklemesin kimse¸ kuru şampuan hacim vermek için var diye düşünüyorum.

 48. Bunu sıkana kadar gayet güzel idare eden saçlarımın ¸bunu sıkmamla beraber ağırlaşmasına ¸kaşınmasına neden olan kuru şampuan olduğunu iddia eden amma ve lakin bu iddiasının hakkını veremeyen ürün.

 49. sadece saçımın daha güzel kokmasını sağlayan şampuanımsı. resmen saçımı daha yağlı hissettim sıktığım zaman. iyiki satın almadan önce arkadaşımınkini denemişim diyorum

 50. bende kırmızı renk olanı var kesinlikle önermiyorum yağlı görüntüde neredeyse hiçbir fark olmuyor belki biraz hacim veriyor ama tabii ki bunun için alınacak bir ürün değil¸ temiz saça hacim versin diye kullanıp bitirmeyi planlıyorum

 51. elidor’un pembe kutulu kuru şampuanını kullandım¸ normal saçlar için olanını. öyle pek abartılacak bir yanı yok. duş alamadığınız zamanlarda sizi birkaç saat idare edebilir. saçı ağırlaştırıyor benim gibi bu durumdan nefret ediyorsanız kesinlikle uzak durulası bir ürün.

 52. Ben normal saçlar için olanını almıştım. İlk sıktığınızda saçınıza hacim veriyormuş gibi görünüyor¸ 2 dakika sonra saç kaskatı kesiliyor. Ayrıca benim saçlarımda bugüne kadar kepek problemi hiç olmamıştı¸ bunu kullandıktan sonra inanılmaz kepek oluşmaya başladı. Sabah sıkıp çıktığımda¸ akşam saçlarımda kepek oluşuyor. Hiç ama hiç tavsiye etmiyorum.

 53. İçindeki kimyasalları örtmek için sanırsam acayip ağır bir parfüm kokusu var ciddi anlamda dayanamıyorum zamanında işe yarar diye büyüğünden almıştım almaz olaydım işe yarasa da kısa süreli ve ciddi anlamda saçımdayken kötü hissediyorum ağırlık veriyor gibi hiç hoş hissi yok. Hatırlamışken benimki yağlı saçlar için olan yeşil ambalajlı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

 54. Saçlarım çok çabuk yağlanıyor istisnasız her gün yıkıyorum. Kaldığım yurtta sıcak su zaman zaman gittiği için hemen gittim aldım ancak beklediğimden kötü çıktı. Görüntü açısından bir süre idare ediyor o da kutuyu boşaltınca. Ama o zaman da saçı semsert yapıyor. Çok aşırı zor durumda değilseniz kullanmayın derim. Daha iyisini bulana kadar soğuk suyla saç yıkamaktan başka çarem yok sanırım…

 55. yeşil olanının kokusu felaket olan kuru şampuan. birkaç gün deneyeyim dedim ama yok olmuyor. kafamın üzerine deterjan dökmüşüm gibi bir koku bırakıyor. bir daha almam.

 56. Kırmızı olanını bir indirimde almıştım¸ fakat almaz olaydım o nasıl şekerli ağır bir kokudur.. Ayrıca saçı çok sertleştiriyor ve sıktıktan iki saat sonra saçınız eski haline dönüyor. Bitiresiye kadar öldüm 🙁 uygun fiyatlı kuru şampuan arayanlara da önerim  budur .

 57. tek yapabileceğim yorum sıktığınız yerde kalması ve o bembeyaz görünümüz asla kaybolmaması 3 şişe kullandım batiste den uygun fiyatlı diye her şekilde denedim beceremedim kullanmayı pembesini de yeşilini de hiç beğenmedim ve bence batiste den daha çabuk bitiyor onu almak daha mantıklı saçınızı kaskatı yapmasını saymıyorum bile

 58. Flash tv’nin müthiş yaşlandırma tekniğine rakip olabilecek kapasitedeki kuru şampuan. Denedim¸ her yolu denedim -sabah sıkıp ellerimle karıştırmayı sonra tarakla üzerinden geçmeyi -saç kurutma makinasıyla saçları ordan oraya atmayı -akşam sıkıp üzerine yatmayı Olmuyor arkadaş olmuyor. O yılların tecrübesiyle ağarmış saçlar¸ yirmilerindeki çılgın genç kahvesine dönmüyor.Bu yüzden fazla kullanma gereği duymadan saçları yıkıyorum da¸ ee kullanmayalım da elimizde mi patlasın bu şimdi komple kuru şampuanlara küstürmüş¸ saçları iki günde bir yıkamaya yöneltmiştir kendileri. Teşekkürler elidor.

 59. Gerçekten de hiç bir işe yaramıyor hatta tam tersine saçlarımi daha da yağlandırıyordu üç senedir en fazla bi iki kere ya kullandım ya kullanmadım baktım bozulmuş attım çöpe para verip almaya değ mez.

 60. satın alıp¸ bir iki defa kullanıp direkt çöpe attığım kuru şampuan. kokusu ayrı iğrenç¸ saçı kazık gibi yapması ayrı iğrenç¸ bembeyaz kalıp gibi kalması ise son nokta. batisteyi bu daha uygun fiyatlı diye aldattım¸ günümü gördüm.

 61. Memnun kalınacak hiçbir yanı olmayan ürün. Saçın yağını almaz¸ hacim vermez. Şöyle bir etkisi var¸ kokusu o kadar ağır ki sıktıktan 5 dakika sonra kesinlikle duş alma ihtiyacı hissedip duş alıyorum¸ saçlarımı bu yolla hemen temizliyor.

 62. Aşırı yağlanan saçlarıma denemek için alıp saçlarımı daha da yağlı bir görünüme sokmasına yardım eden kahrolası ürün paramı geri verseler bari.

 63. Nefret ediyorum . Ne hacim var ne yağı giderme ama sağolsun kendisi saçı sertleşme de bir numara saçlarım kazık gibi oluyor . Bizimla değilsin

 64. kesinlikle hiçbir işe yaramıyor¸bununla kalmayıp saçları kazık gibi yapıyor.yağlı görüntüyü aldığı falan da yok.buna vereceğiniz parayı got2b veya isana’nın kuru şampuanlarına verin paranız boşa gitmesin.en azından vaatlerini yerine getiyorlar.ama elidor bu konuda tam bi fiyasko

 65. Başlığa olumlu yorum yapmak için geldim ancak diğer yorumları okuyunca ben başka bir şey mi kullandım ki diye düşünmeye başladım. Aşırı yağlı saçlarım var bir sabah yıkamadığımda vıcık vıcık görünen¸ bir süredir boyatmıyorum da kendi rengine dönmeyi hedeflediğimden¸ boyanın kurutucu etkisi olmayınca iyice kabusa döndü saçlar. Nadiren yıkayamadığımda bildiğimiz bebe pudrasını saça yedirip o günü idare etmeye çalışıyordum kır saçlı nineye dönmeye razı olarak. Geçen evde kalmayınca leş bir görünümle dışarı çıkmak zorunda kaldım¸ 8 mart indirimi sonrası talan edilmiş bir gratis e denk gelince de orada tek kalan kuru şampuan olan pembe elidoru aldım. Saclarımı hiç beyazlatmadı ve beni gün içinde insan içine karışabilecek kadar rahatlattı. Sertleşme ve kötü kokuya kesinlikle katılıyorum ama. Velhasıl bebe pudrasından bir tık önde¸ bir günde ileri düzeyde yağlanan saçlar için her türlü işe yarayan kuru şampuan. Ama anlaşılan o ki diğer kuru şampuanların gerisinde¸ onları da deneyince bir daha yazarım buraya ¸)

 66. Kırmızı olan boyalı saçlar için olduğu söyleneni beni hiç tatmin etmedi.Bi defa sıkınca beyazlık bırakmadı tamam ama resmen daha da yapış yapış yaptı.Mecbur bitsin diye kullanıyorum çok yaklaştırmadan saça. Bir dahakine önerilen got2b den alacağım.

 67. saçlarım her gün yıkanmaya alışık olduğu zamanlarda bunu yapmanın zararlı olduğunu öğrendiğim için kullanmaya başlamıştım geçen sene fiyatı yeşil olanın 13 tl iken şu an 20 küsür liralardan satılıyor.saçıma verdiği kıvamı hiç sevemedim ama o yağlı görüntüden kurtulmak için başka çarem yoktu.

 68. hiç beğenmedim ben bunları. sıktığımda saçlarım olduğundan daha yağlı¸ sönük duruyor. hiçbir vaadini yerine getirmedi yani.

 69. Benim saçlarım yağlı değil kuru. Yani 4-5 gün yıkamasam hayatta yağlanmaz. Ben kuru şampuanı saçlarım sönük kaldıgı zaman hacim vermek için kullanıyorum. Elidorunda pembe olan kuru şampuanını aldım. Ve indirimden aldım indirimsiz fiyatı baya pahalı yami ve o parayı haketmiyor. Ama dediğim gibi sadece hacim vermek için kullanıyorum ben de beyazlatma yapmadı kaşındırmadı zaten akşamına hemen duş alıyorum.işimi görüyor ama suan bitti tekrar bunu almak yerine baska bir ürün denemeyi düşümüyorum.

 70. ihtiyacım olur elbet diye 1 tane almıştım. iki ay sonra kullanmam gerekti sürdüğüm ilk an mükemmeldi. hatta o an dedim ben bunu nasıl önceden satın almamışım:d sonra neden almadığımı anladım tabi. maksimum 2 saat sonra eski haline geri döndü. anlık çözüm için iyi.

 71. İndirim dolayısıyla aldığım ama saçıma beyaz renk dışında bir özellik katmamış olan kuru şampuan. Yağı alıyor ama öyle ahım şahım bir etkisi yok aynı efekti bebek pudrası da veriyordu. Demem o ki¸ gereksiz bir ürün özellikle ince telli saçlarınız varsa başka alternatiflere yönelin.

 72. Yurtta sular kesildiği zaman kullanmak zorunda kaldığım ürün.Ben pembe rengini kullanmıştım.Saçta bıraktığı beyaz toz görüntü dağıtınca kolaylıkla kayboluyor.Kesinlikle temizlemiyor sadece yağlı görünümden kurtarıyor ve şampuan kokmasını sağlıyor.Saçınıza dokundukça daha kirli hissediyorsunuz.Acil durumlar dışında kullanmayın derim.

 73. Kuru şampuan olarak hem pahalı hem de işlevi olmayan ürün. 1 kere alıp kullandıktan sonra tekrar almadığım ve almayacağım üründür. )

 74. Üzgünüm ama kuru şampuan piyasasının en kötüsü kendisi.. başka da denecek bir şey yok hakikaten verilen paralara yazık.

 75. Mikemmel kızlar. Okadar kurtarıcı ve pratik bir ürünki.. hiç banyo yapasim gelmiyor her zaman bunu sıkıp cıkmak istiyorum üsengeclikten. kokusu¸ dolgunlugu¸ sac diplerindeki parlaklıgı almasiyla efso bir ürün. Sacları aşırı dolgunlaştırıyor icindeki pudradan sanirim¸ bunu sıkınca eski türk filmlerindeki saç dolgunluğuna ulasıyorum 

 76. Yağlı saçlar için kullanıyorum. Fiyatı piyasada bana en uygun gelen kuru şampuan bu oldu açıkçası. Altındaki tarih umarım son kullanma tarihi değildir çünkü çoğu mağazada hepsinin tarihi geçmiş eğer öyleyse. Mecbur kalınca kullanyorum¸ aman aman bayılmıyorum. Saçımda bıraktığı koku hoşuma gitmiyor ancak diğer kuru şampuanlar 50 küsur lira oldukça bunu kullanmaya devam edeceğim.

 77. Çok çirkin bir şey bu ya. Sağladığı on dakikalık fayda için ne o kokusunu çekebilirim ne de bıraktığı o yapay hissi. İlk çıktığı zaman uygun fiyatlı olduğu için denemek istemiştim¸ denemez olaydım¸ gerçekten korkunç.

 78. batiste’ yi denemeden önce fiyatı sebebiyle şans vermiştim. saçımı bembeyaz yaptı ve daha çok ağırlaştırdı. iyice çalkalamadığımı düşünerek tekrar şans verdim. bir miktar azaltsa da beklentilerimi karşılamadı. sonuç¸ kendisiyle yollarımızı ayırdık.

 79. çoğu cicişnün bir kez şans verip¸ ikinci kez almadığını düşündüğüm kuru şampuan çeşidi. ilk denediğimde herhalde bu kuru şampuan olayı bana göre değil diye düşündürdü ve bir daha başka markaya da yönelmedim. O kadar soğuttu beni kuru şampuan piyasasından.

 80. bende kullandım fakat saçımı ağarttı ve memnun kalmadım . ben mi kullanamadım diye düşünüyordum fakat cicişlerinde memnun kalmadığı bir ürünmüş .

 81. Bu ürün ilk çıktığında çok güzeldi.sonra ben mi değiştim o mu bilmiyorum bi garip oluyor saç eskiden stoklardım artık almıyorum 

 82. kullandığım en kötü kuru şampuan. tek güzel yanı pembe ambalajlı olanın kokusu güzeldi o kadar. onun dışında saçlarımı döktüğünü düşünüyorum. batiste gibi bir alternatif varken buna para vermeyi düşünmem.

 83. Ne kokusu ne yapısını beğenmedim. Öyle ağır şekerli şekerli kokuyor ki¸ hemen kurtulmak istiyorum. Denebunu kutusundan çıkmıştı da evde denemek içim sıkmıştım. Hiç beğenilecek bir tarafı yok

 84. bir şans vermek istedim ama üzülerek söylüyorum ki sıkmadan önce daha temiz görünüyordu saçım. bir de birçok cicişnün bahsettiği koku meselesine kesinlikle katlılıyorum. buram buram şeker kokuyor yahu migrenim tuttu.

 85. Saçımı iyice yapıştırıp küçük bi topuz yapıp parfüm sıksam aynı sonucu alırım. O derece gereksiz bi fayda sağlamayan bi ürün.

Siz ne düşünüyorsunuz?