“Elidor” için 76 yorum

 1. trendyolaff
 2. benim kuru ve dalgalı saçlarıma çok iyi gelen¸ bereketli bir ürün. işlevine göre fiyatı da çok uygun. umarım üretimden kaldırılmaz

 3. Saçlarım inanılmaz kabarık ve elektrikli olduğundan saçımı kendi doğal şekliyle kullanamıyordum. Sürekli ya fön çekiyor ya da saçlarımı ıslakken örerek sahte dalgalar elde ediyordum. Benim saçımın doğal şekliyle barışmamı sağlayan önemli ürünlerden biri de bu krem. Duştan sonra ıslak saçıma her yerine yedirerek uyguluyorum ve saçlarımı ellerimle biraz şekillendiriyorum. Ben bu üründen çok memnun kaldım. 8 lira gibi bir fıyatı vardı. Eğer buklelerinizin çok düzensiz olmasından şikayetçiyseniz kullanmanızı önerebileceğim bir ürün. Marketler ve gratis ¸watsons gibi mağazalarda bulabileceğiniz bir ürün. Şahsen ben bittikçe alacağım.

 4. kıvırcık ve dalgalı saçların eskilerin dediği tabirle ahretliği ürün. ne zaman gratis¸ watsons ¸rossmann ya da herhangi bi kozmetik ürünü satan yere gitsem ya bitmiş oluyor ya da diğer ürünlere göre sayısı az kalmış oluyor. indirim zamanlarında zaten bulunmuyor. saçların dalgasını bukle bukle koruyor ve elektriklenmeyi önlüyor. bu krem olmadan 2 günlüğüne olsa da bi yere gitmem küçük seyehat boy şişede yanımda taşırım. duştan sonra kullanılabileceği gibi ben vaktim veya imkanım yoksa saçlarımı biraz ıslatıp öyle de kullanıyorum

 5. Şekilsiz saçlarıma mucize olan saç kremi. Bunu keşfetmeden önce saçlarımı wax ile dalgalandırmaya çalışırdım ancak son zamanlarda hem istediğim şekle ulaşamayınca hem de saçlarımı sertleştirince bu ürünle tanıştım. Banyodan sonra saçlarımı hafif nemli bırakıp ikiye ayırıyorum sonra bu kremi sürüp buruyorum¸ kurumaya bırakıyorum. doğal dalgalar veriyor¸ benim favori ürünlerimden oldu kendisi.

 6. Kuru ve dalgalı saçlarıma iyi gelen saç kremidir. Pantene’in de benzer bir ürünü var ama onu bu kadar beğenmemiştim. Saçımı kuruturken ve gün içinde elektriklenen saçlarıma kullanıyorum. Buklelerimi hizaya sokuyor ve saçımı parlatıyor. Ayrıca kokusuna hastayım.

 7. kendisi olmadan yaşayamayacağımı düşünüyorum resmen. yaklaşık 5 yıldır nere gitsem benimle gelen¸ almayı unutsam bile hemen bir markete koşarım saçlarımı yumuşatıyor ve durulanmadığı için kolay açılmasını sağlıyor aşk yaşıyoruz efenim

 8. Elidorun düz saçlar için olan yıkanmayan kremini almıştım. Fakat içinde bağıra bağıra paraben olduğunu yazmışlar geç fark ettim. Sizi de bilgilendireyim dedim. Elidorun çoğu ürünü böyle.

 9. Yıllardır kullandığım canım kremim. bukleleri mükemmel şekilde belirginleştiriyor. Elimdeki bitti ve şu sıralar hiçbir yerde bulamıyorum. Umarım üretimden kaldırılmamıştır.

 10. kıvırcık saçın kurtarıcısı 🙂 bir ara bulamadığımdan pantene olanını aldım o da fena değil ama bu krem bir harika dostum!

 11. lise yıllarından beri kullandığım¸ canım saç kremim. kalın telli¸ kuru ve düzensiz dalgaları olan¸ elektrikli saçlara sahibim. jöle kullandım uzunca bi süre ve saçlarım inanılmaz döküldü. köpükse elektriklenmesini önleyemedi. annem kullanıyodu bu kremi¸ daha doğrusu o zamanlar yeşil paket yoktu¸ turuncu paketteydi belirgin bukleler.annem şunu bi denesene mahvettin saçlarını dedi hep¸ dinlemedim çünkü bana göre kremle saçımın şekillenmesi imkansızdı. bi gün duştan koca bi topak saçla ağlayarak çıkınca zorladı sürmem için. denedim¸ ilk zamanlar etkili sonuç alamıyodum ama ilerleyen günlerde daha iyi nasıl şekillendirebileceğimi keşfettim. ve yaklaşık 8 yıldır yanımdan ayırmıyorum. saçlarımın ne ağırlaşmasına ne de hızlı yağlanmasına sebep oldu. az bulunmaya başlandığı için endişeliyim¸ umarım üretimden kalkmaz.

 12. satın alıp¸ bir iki defa kullanıp direkt çöpe attığım kuru şampuan. kokusu ayrı iğrenç¸ saçı kazık gibi yapması ayrı iğrenç¸ bembeyaz kalıp gibi kalması ise son nokta. batisteyi bu daha uygun fiyatlı diye aldattım¸ günümü gördüm.

 13. Gerçekten de hiç bir işe yaramıyor hatta tam tersine saçlarımi daha da yağlandırıyordu üç senedir en fazla bi iki kere ya kullandım ya kullanmadım baktım bozulmuş attım çöpe para verip almaya değ mez.

 14. Flash tv’nin müthiş yaşlandırma tekniğine rakip olabilecek kapasitedeki kuru şampuan. Denedim¸ her yolu denedim -sabah sıkıp ellerimle karıştırmayı sonra tarakla üzerinden geçmeyi -saç kurutma makinasıyla saçları ordan oraya atmayı -akşam sıkıp üzerine yatmayı Olmuyor arkadaş olmuyor. O yılların tecrübesiyle ağarmış saçlar¸ yirmilerindeki çılgın genç kahvesine dönmüyor.Bu yüzden fazla kullanma gereği duymadan saçları yıkıyorum da¸ ee kullanmayalım da elimizde mi patlasın bu şimdi komple kuru şampuanlara küstürmüş¸ saçları iki günde bir yıkamaya yöneltmiştir kendileri. Teşekkürler elidor.

 15. tek yapabileceğim yorum sıktığınız yerde kalması ve o bembeyaz görünümüz asla kaybolmaması 3 şişe kullandım batiste den uygun fiyatlı diye her şekilde denedim beceremedim kullanmayı pembesini de yeşilini de hiç beğenmedim ve bence batiste den daha çabuk bitiyor onu almak daha mantıklı saçınızı kaskatı yapmasını saymıyorum bile

 16. Kırmızı olanını bir indirimde almıştım¸ fakat almaz olaydım o nasıl şekerli ağır bir kokudur.. Ayrıca saçı çok sertleştiriyor ve sıktıktan iki saat sonra saçınız eski haline dönüyor. Bitiresiye kadar öldüm 🙁 uygun fiyatlı kuru şampuan arayanlara da önerim  budur .

 17. yeşil olanının kokusu felaket olan kuru şampuan. birkaç gün deneyeyim dedim ama yok olmuyor. kafamın üzerine deterjan dökmüşüm gibi bir koku bırakıyor. bir daha almam.

 18. Saçlarım çok çabuk yağlanıyor istisnasız her gün yıkıyorum. Kaldığım yurtta sıcak su zaman zaman gittiği için hemen gittim aldım ancak beklediğimden kötü çıktı. Görüntü açısından bir süre idare ediyor o da kutuyu boşaltınca. Ama o zaman da saçı semsert yapıyor. Çok aşırı zor durumda değilseniz kullanmayın derim. Daha iyisini bulana kadar soğuk suyla saç yıkamaktan başka çarem yok sanırım…

 19. Açıkçası benim beğendiğim bir ürün. Çok sık kullanmasam da işe yaradığını düşünüyorum ama kokusu hoş değil çok yoğun hakikaten..

 20. İçindeki kimyasalları örtmek için sanırsam acayip ağır bir parfüm kokusu var ciddi anlamda dayanamıyorum zamanında işe yarar diye büyüğünden almıştım almaz olaydım işe yarasa da kısa süreli ve ciddi anlamda saçımdayken kötü hissediyorum ağırlık veriyor gibi hiç hoş hissi yok. Hatırlamışken benimki yağlı saçlar için olan yeşil ambalajlı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

 21. Ben normal saçlar için olanını almıştım. İlk sıktığınızda saçınıza hacim veriyormuş gibi görünüyor¸ 2 dakika sonra saç kaskatı kesiliyor. Ayrıca benim saçlarımda bugüne kadar kepek problemi hiç olmamıştı¸ bunu kullandıktan sonra inanılmaz kepek oluşmaya başladı. Sabah sıkıp çıktığımda¸ akşam saçlarımda kepek oluşuyor. Hiç ama hiç tavsiye etmiyorum.

 22. elidor’un pembe kutulu kuru şampuanını kullandım¸ normal saçlar için olanını. öyle pek abartılacak bir yanı yok. duş alamadığınız zamanlarda sizi birkaç saat idare edebilir. saçı ağırlaştırıyor benim gibi bu durumdan nefret ediyorsanız kesinlikle uzak durulası bir ürün.

 23. bende kırmızı renk olanı var kesinlikle önermiyorum yağlı görüntüde neredeyse hiçbir fark olmuyor belki biraz hacim veriyor ama tabii ki bunun için alınacak bir ürün değil¸ temiz saça hacim versin diye kullanıp bitirmeyi planlıyorum

 24. sadece saçımın daha güzel kokmasını sağlayan şampuanımsı. resmen saçımı daha yağlı hissettim sıktığım zaman. iyiki satın almadan önce arkadaşımınkini denemişim diyorum

 25. Bunu sıkana kadar gayet güzel idare eden saçlarımın ¸bunu sıkmamla beraber ağırlaşmasına ¸kaşınmasına neden olan kuru şampuan olduğunu iddia eden amma ve lakin bu iddiasının hakkını veremeyen ürün.

 26. uygun fiyatlı¸ güzel kokulu ama saçı hacimlendirip yağdan kurtaran bir etkisi yok¸ tony and guy’ı denemeyi düşünüyorum. tabii hiçbir kuru şampuandan yapyağlı saçı yıkanmış görüntüsü sağlamasını beklemesin kimse¸ kuru şampuan hacim vermek için var diye düşünüyorum.

 27. Saçım o günü kurtarmayacak gibiyse kullanıyordum bu ürünü. Yağlı görüntüyü alıyordu fakat temizlenmiş gibi durmuyodu. Biraz sertlestiriyor saçı. Şişe bitmeye başladıkça kafa derimde kepeklenme olduğunu farkettim. Bu üründen dolayı olduğunu düşünüyorum. Kullanmayı bıraktım onun yerine bebek pudrasıyla hallediyorum bu sorunu. Fakat geceden kullanmak gerekiyor.

 28. dün yıkadığım saçlarım bugün kızartma yapınca koktu cicişler. bir deniyim kokuyu alıcak mı ? dedim. şu anda kızartma kokusundan eser yok:))). ben yemek kokusu vs giderme amaçlı kullanırım¸ saçlarım zaten kuru çünkü.

 29. denemek için bir sefer alıp kullanmaya vakıf olduğum¸ bazı durumlarda gerekli olduğunu düşündüğüm ürün. ben öyle kuru şampuan insanı değilim. saçlarım üç gün¸ dört gün sonra ancak yağlı gözükür fakat atıyorum o gün banyo günüm ve pat diye bir telefon geldi¸ yarım saate hazır ol şunun bunun şeyisine gideceğiz dedi¸ bunu güzelce diplerime sıkarım¸ bol bol böyle. kafamı öne eğer tersten tararım sonra geriye atar bir de öyle tararım. güzel kokulu gliss’in sıvı saç kremlerinden saç uçlarıma sıkar¸ fön makinasıyla bir tararım iki maşa atar çıkarım. O günü bana göre kurtarır ama vaktim varsa tercih edeceğim bir olay değil pis pis çıkmak. iş görür¸ acil durumlar için bence idealdir. :)edit: iki günlük seyahate çıktınız saç yıkayıp şekil vermek vakit mi alıyor sık bunu kurtul 🙂

 30. ne yaparsan yap dağılmayıp tane tane kalan pudrası ve iğrenç kokusu ile uzak durulması gereken kuru şampuan. saçı hem kazık gibi yapıp¸ hem de yapış yapış bir his bırakmayı başarır. tek tesellim¸ kullandığım ilk kuru şampuan olmadığı için beni türevlerinden soğutmaması.

 31. yağlı saçlar için olan yeşil kutudan sırf kuru şampuan nedir denemek maksadıyla almıştım¸ yani ilk kuru şampuan deneyimim. neyse ki küçük kutu almışım bir daha almayacağım ürünlerden kendisi. saçı sertleştirmesi ve bembeyaz pudra görünümünün yok olmaması sebebiyle epey başarısız bir kuru şampuan. banyoda oluşturduğu kimyasal silah patlamış dumanı ve kokusunu saymıyorum bile.yine de çöpe atacak kadar kötü diyemem¸ zaten nadir kullandığım için bir kenarda duruyor. ama bir daha tövbe almam 🙂

 32. Bir hevesle kullanmaya başlayıp hüsrana uğradığım üründür. Reklamda görür görmez heyecanlanıp çok yağlanan saçlarımı sürekli yıkamak zorunda kalmayacağım ya da gündüz temiz olan akşama doğru yağlanan saçlarıma sıkıp günü kurtaracağımı sanmıştım. Amma velakin öyle olmadı. Kullanması zor bir ürün bence. Aman oraya sıktım mı burasına az sıktım derken bütün kutuyu boca ettim. İlk 10 dakika hacimli göründü ona bir şey diyemem. Ama ondan sonra eskisi gibi saçlarım söndü ve yağlı görüntüsüne tekrar kavuştu. Ayrıca çok kötü kokuyor ve yaşlanmışsınız gibi tuhaf bir görüntü veriyor. Saça ağırlık yapıp baş ağrısına neden olması da çabası. Pembesini kullanmıştım fiyat olarak da pahalı¸ tavsiye etmeyeceğim ürünlerin başını çeker.

 33. Banyo sonrası daha 1. Günden yağlanmaya başlayan bir saça sahip olduğum için en azından 1 gün beni belki idare eder diye almıştım ilk çıktığı zaman. Yağlı saçlar için olanından şu dışı yeşil olan hani. İlk kullandığımda ne yalan söyleyeyim gözüme bir güzel geldi ben bir sevin yaşasın¸ hobareleyyy nidaları. Neyse zaten bu pek uzun sürmedi. Yaklaşık bir yarım saat kadar sonra evet hevesim kursağımda kaldı. İlk sıktığımda güzel olan saç yaklaşık yarım saat sonra bi garip hal aldı. Böyle yapış yapış ama bi yandan kazık gibi durdu. Saç iyice yapıştı kafama tas gibi. Ayy bir de pis bir koku gelmeye başladı burnuma. Gittim aynaya baktım ve gördüğüm manzaraya ne yazık ki daha fazla dayanamadım yıkadım saçlarımı. Gerçekten onu sıkmasaydım kendi yağlı haliyle daha güzeldi en azından daha az dikkat çekiyordu. O gün anladım ki her gün saç yıkamaya devam.

 34. Staj yaptığım dönemde erkenden kalktığım için şaçlarımı yıkamaya pek vaktim olmadığı zamanda yağlı şaçlar için olanını satın almıştım. Fakat ben mi beceremedim bilmiyorum şaç diplerim olduğundan daha kötü¸ süpürge gibi oldu hacim vermedi¸ temizlik hissi vermedi. Beni de kuru şampuanlara küstürdü.

 35. Boyalı saçlar için olan versiyonunu kullandım daha öncede yazmış olabilirim bunu bilmiyorum bendekinin kokusu kötü değildi ancak ne saçın yağını aldı ne de hacim verdi tepem sanki şampuanı durulamamışımda öyle çıkmışim gibi durdu. İlk ve son kuru şampuanım oldu bu yüzden.

 36. Yeşil kutusu vardı bende. İlk denemem de beyaz saçlarla karşılaşmamla birlikte bir kenara atıp asla demiştim. Geçen gün evdeyken hadi bir daha deneyeyim dedim ve sonucun o kadar kötü olmadığını fark ettim. Yavaş yavaş ve uzaktan sıkmak gerekliymiş. Biraz da parmak uçlarımla spreyi dağıtınca fena olmadığını düşünüyorum. Kokusu çok keskin¸ evet. Ona yapacak bir şey yok ama yağlı saç görünümünden çok etkili olmasa da kurtardığı doğru.

 37. İlk ve tek kullandığım kuru şampuan markasıdır. yeşil (yağlı saç) ve pembe (normal saç) için olanlarını kullandım. Saçı çok sert yapıyor¸ ilk kullandığınızda kokusu ağır geliyor ama sonra hafifliyor. Çok zorda kalınmadıkça kullanılmaması gereken bir ürün¸ saça zarar verdiğini düşünüyorum.

 38. Yeşil olan şişeden satın almıştım zamanında.. Acil bi yere gitmem gerekirken ay saçıma sıkayım da azıcık hacimli görünsün dedim. Sonuç felaket. Saçlarım kazık gibi oldu. Kokusu rahatsız etmedi ama. O sert saçlar çok kötü gerçekten.

 39. Yeşilini denedim¸ günü kurtardı evet. Ama ben acil durumlar harici kuru şampuan sağlıksız buluyorum saç derisini sürekli kullanımda tikayabilir diye düşünüyorum.

 40. batiste’ten bihaber olduğum zamanlar kullandığım kuru şampuan. iddia ediyorum daha kötüsü yok. bir günde yağlanan saçımı daha çok yağlandırdı. kokusu zaten baş ağrıtacak cinsten. hacim vermesini zaten beklemeyin. kısaca¸ almayınız¸ aldırmayınız.

 41. Yağlı saçınızı kalıp gibi göstersin mi istiyorsunuz? ağır kokusuyla sizi canınızdan bezdirsin mi istiyorsunuz? ve vaad ettiklerinin hiç birini gerçekleştirmesin mi diyorsunuz? evet doğru adrestesiniz. Bir günde yağlanan saçı olunca insanın umut edip böyle şeyler deniyor işte ama bu ürün gerçekten fiyasko. (Yeşil olanından bahsediyorum diğerlerini kullanmadım) Tanım: alınmasını tavsiye etmediğim kuru şampuan.

 42. elidorun diğer tüm ürünleri gibi alerji yapıyor¸ saç derimi kaldırıyor. kaşıyınca da tırnaklarıma saç deri geliyor ve kanıyor kafam resmen. elidor kullanmayın¸ kullandırmayın. ayrıca saçın geri kalanını bi garip dağınık yapıyor. yıkarken de 3 kere şampuanlamadan saçlarınız temizlenmiyor. bi garip. ama saçın üst tarafına haciim veriyor o ayrı

 43. Lütfen şu kötü üründen sonra kuru şampuanlara küsmeyin¸ o yeşil kutulu şey benim hayatımda kullandığım en berbat ürün olabilir¸ kendisi imha edilmeli. Pudrası dağılmaz¸ saçı kazık gibi yapar kokusu berbat. Gördüğünüz yerde koşarak uzaklaşın.

 44. Benim de denediğim ilk kuru şampuandı kendisi. Hiç beğenmedim çöpe attım hatta. Sanki kafamda bi pislik varmış gibi hissediyodum kullanınca ve evet o iğrenç kokusu…

 45. Denediğim ilk kuru şampuan. İlk ve son oldu zaten. Kuru şampuan gibi tembel işi şeylere tövbe ettim bundan sonra. Yağlı saçlar için olan yeşil şişesini almıştım¸ dünyanın en keskin ve kötü kokulu şeyi olabilir kendisi. Bunu kullandıktan sonra insan koşarak saçlarını yıkamaya gitmek istiyor. Kirli görüntüyü biraz hafiflettiği doğru ama bıraktığı o kötü koku… Neyse işte denemeye bile değmez kötü bir ürün.

 46. Normal saçlar için olanını kullanmıştım ve pek bir işe yaramadığını söyleyebilirim. Bir kaç dakika saçınız güzel oluyor gibi sonra fos! Saçlar iniyor¸ yapışıyor¸ eskisinden de beter bi hal alıyor. Bununla birlikte harika bi kokusu da yok. Beklentiyi karşılamayan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Neyse ki para verip almamıştım diye seviniyorum.

 47. kuru şampuanı ilk duyduğumda vaadettiklerini düşünüp gözümde büyüttüğümdenmidir bilmiyorum ama ilk elidorunkini kullandım ve hayal kırıklığına uğradım. kafamda iğrenç bir kokuyla dolaşmaya katlanamadım.

 48. gider kafama 1800’lülerin fransızları gibi pudra poca ederim de bunu kullanmam¸ o derece nefret ediyorum. yani bir kuru şampuandan beklentim neyse az çok karşılıyor ama benim nefret etmeme neden olan en hassas olduğum konu koku oldu. inanılmaz ağır¸ tatlımsı garip bir kokusu var. bu kadar parfümü basmanın anlamını çözemedim. bunu kullananın saçı pis kokar diye falan mı düşündüler acaba? ama bu kuru şampuanlar sadece yağı gidermek için değil¸ saça volüm kazandırmak için temiz saçlara da kullanılıyor. ben tertemiz saçımın böyle kokmasını istemem şahsen. gerçekten bu konudaki amaçlarını anlayamadım. bu da benim için ürünün ilk ve son olmasına sebep oldu. kısacası: seni hiç sevmiyorum sütoğlan. babanı da sevmezdim.

 49. O kadar ağır ve şekerli kokuyor ki kokunun altında eziliyorum. zaten yağlı görüntüyü falan da yok ettiği yok. Saçıma bebek pudrasi döküp tarasam daha etkili sonuç alırım.

 50. Benim de yeşil ambalajlı¸ yağlı saçlar için olanını kullandığım üründür. Ben genellikle ince telli ve çabuk sönen saçlarımı kabartmak için kullanıyorum. Hani eski Türk filmlerinde bir Gülşen Bubikoğlu¸ bir Türkan Şoray saçları vardır ya¸ kabarık kabarık… bazen ben de saçlarımı kabartmaya özeniyorum. Onlar kadar olmasa da saçlarıma az biraz hacim sağlıyor¸ miktar olarak çok kullanmadığım için de saçlarımı beyazlatma sıkıntısı yaşatmıyor. Benim ürünle ilgili tek sıkıntım kokusu… O kadar çok¸ o kadar ağır kokuyor ki kapalı bir alana girmeden¸ bir araca falan binmeden önce sıkmak istemiyorum. Bu kuru şampuanların hiç kokmayanından yapmamışlar mı?

 51. perçemler yağlandığında tel tel oluyor işte o zaman sıkınca kurtarıcı oluyor. dışardaysanız¸ yıkama imkanınız yoksa¸ saçın sertleşmesi¸ pudradan resmen beyazlaması yağlı ve ayrık olmasındansa daha iyi¸ kurtarıcı.

 52. denediğim ilk kuru şampuan olmasından mı bilmem¸ kuru şampuan kavramından kaçarak uzaklaşmama neden olmuş ürün.

 53. hiçbir işe yaramayan kuru şampuanlardan bir diğeri. evde yeşilini bulup bakayım nasılmış diye kullandım. yağı emmesi için şişenin yarısını harcadım sanırım. zaten küçücük bir şey. hacim falan da hikaye.

 54. Yağlı saçlar için olanını (yeşil kutu) denemek için alıp pek beğenmediğim¸ bir daha alacağımı zannetmediğim kuru şampuan. Öndeki saçlarımın birkaç tel olarak bağımsızlık kurmasından yakınarak aldım¸ sık kullanmıyorum. Kullanacağım zaman sadece yağlı görünüm olan ön taraflara sıkıyorum (el ile düzeltmekten yağlanıyor). Nefesimi tutup sıktıktan sonra başka odaya kaçıyorum¸ ardından da evden hemen çıkmaya çalışıyorum ki kokudan zehirlenmeyeyim. az sıktığım halde yoğun kokusu var. En kötü yanı beyaz görüntüsü.

 55. yağlı saçlar için olanı -yeşil kutulu- kullandım. her seferinde saçlarımı bembeyaz yapmasını geçtim hacim vermediği gibi saçlarımı ağırlaştırdı.

 56. yağlı saçlar için olanı saçları yapış yapış yapıp saçma bir koku bırakmaktan başka birşeye yaramamaktadır. a bir de beyazlatıcı etkisini unutmamak lazım.

 57. Geçende kuru şampuan neymiş deyip merak edip aldığım ürün.Saçı yıkamaya imkan olmayan durumlarda bir yere gidecekseniz birkaç saatliğine idare eden ürün.

 58. benim gibi saçınızı oradan oraya atan pek sabit tutamayan biriyseniz katı yaptığından hoşunuza gitmeyecektir. Dışardan belli olmasa da dokununca da bir yapışma durumu da söz konusu olacaktır.

 59. kırmızı-boyalı saçlar için olanını edindiğim hede.az biraz hacim verdiği doğrudur ama bu kadar ağır bir koku…!

 60. Çok bereketli bir ürün değil¸ bir şişesini sanırım en fazla 10 kere kullanabiliyorumdur. İçindeki pudra saçtaki yağı emiyor ve azcık da hacim kazandırıyor¸ saçımın diplerine çok hafif bebek pudrası uygulasam da aynı sonucu alacağımı düşündürüyor. Çünkü kullanma talimatlarına uygun kullanmama rağmen saçta pudramsı bir beyazlık hafif de olsa belli oluyor . Saçımı sertleştiriyor¸ ağırlaştırıyor¸ kalıp gibi bir his bırakıyor. Ayrıca bu ürünü ne zaman kullanıp duş alsam saçımı döküyor. Peki bunlara rağmen gidip neden ikinci kez ürünü satın aldın derseniz¸ o da benim sorunum işte¸ en azından yağlı görünümü alıyor ve çok nadir kullanıyorum zaten bir köşede dursun diye aldım.

 61. çok severek kullandığım bir ürün.Ancak temizlik maksatlı değilde dolgunluk amaçlı kullanıyorum.Gideceğim yer önemliyse duştan sonra saçlarımı kurutup sıkıyorum daha dolgun daha seksi bir hava katıyor saçlarıma.ama zararlı oldugunu saçlarımın kurumasından ve dökülmesinden anlıyorum.

 62. Beni resmen çıldırtmış üründür. Saçım un dökülmüş gibi bembeyaz oluyor ne yapsam gideremedim 2 dir ıslak mendille siliyorum tepe kısımları 🙁 bu rezilliğe rağmen niye inat ediyorsun diyecek olursanız saçlarım gerçekten yeni yıkanmış gibi oluyor ( tabii sildikten sonra 😛 )¸ akşam yıkamaya kıyamıyorum hatta o derece benim gibi 1¸5 günde saçları hayatında hiç duş görmemiş hale dönen biri için çok büyük nimet ama ah o un fabrikası çalışanı görüntüsü olmasa 🙁

 63. İlk önce kırmızısını kullanmıştım boyalı saçlar için olanını daha sonra o bitince yeşilini yani yağlı saçlar için olanını kullanmıştım.Size şöyle söyleyeyim kırmızısından ne kadar memnun kaldıysam yeşilinden nefret ettim.Kırmızı olanını kullandığım zaman saçımı daha hacimli gösterdi hem de yağlı bir görüntü varsa yok etti.Ancak yeşilinde bu iki olayı ben göremedim açıkcası.Tabi bu bende böyle oldu yeşilinden memnun kalanları da duydum ama bence en iyisi kırmızısı.Denemediyseniz bir şans verebilirsiniz.

 64. aşırı yorgun uyuyup sabah da duş alıp çıktığımda hasta olmam sebebiyle arada kurtarıcı olsun diye almıştım. lakin¸kokusu çok ağır. hepsi aynı mı biliyorum ben kırmızısını aldım ama üzerime parfüm boca etsem yine de buram buram kokuyor da “aaa kıza bak pis! kuru şampuan sıkmış öle geziyor!” diye dalga geçiyorlar¸ damalı eşek gibi geçtiğim yere elidor kuru şampuan kokusu bırakıyorum gibi geliyor. bi numarası da yok ayrıca. kuru şampuanla ilk tanışmam benri’nin küçük deneme boyuydu fakat onu daha beğenmiştim sanki. bi daha elidor almam.

 65. 1 yıldır kesintisiz olarak normal saçlar için olanını kullandığım ürün. kokusu ilk başlarda biraz rahatsız etse de o koku 5 dakikada uçup gidiyor. tek dezavantajı sanırım kokusu. bir de çabuk bitiyor sanırsam¸ ben bir kutusundan en fazla 8-9 kullanımlık randıman alabildim…onun dışında o paraya gerçekten harika bir ürün. saçta beyazlık bırakmıyor¸ yağı tamamıyle absorbe ediyor ve sertleştirmiyor saçları. ben sanırım başka markaların kuru şampuanlarını deneyerek maceraya atılmayacağım. memnunum kendisinden.

 66. öncelikle denemek için yeşil renkli olanın küçük boyunu satın aldım. baktım gerçekten işe yarıyor büyük boyunu da aldım. saçlarım ince telli ve yağlandığı zaman ciddi anlamda kötü gözüküyor¸ masaj yaparak yedirdiğimde yağlı görüntü gidiyor ve çok az da olsa hacim veriyor.

 67. Büyük hevesle alıp hiç bir işe yaramadıgını görmek hayal kırıklıgı anlatılmaz yaşanır. Saçı sadece kabartıyor Biçimsiz bir hale sokuyor

 68. çok keskin kokusu ve saç diplerime yapışarak verdiği rahatsız edici his sebebi ile kullanamadığım kuru şampuandır. sanırım genel olarak kuru şampuan işi bana göre değil ancak belki daha sonra sözlükte önerilen başka markaları deneyebilirim

 69. ya ben sadece sacimi yağdan arindirmak istiyorum neden bunun içine oda parfümü gibi çiçek kokusu basiyonuz ya 🙁 parfüm sikamiyorum üstüne kaç saat çiçek bahçesi gibi geziyorum .

 70. kuru şampuanın amacı saçtaki yağı pudrayla yok etmesidir. ama bu ürünü kullandıktan sonra yağ kesinlikle yok olmadı.hacim de vermedi. o açıdan benim için işlevini yerine getirmiyor.

 71. tam istek listeme eklemiştim ki yorumları okuyunca sildim. 🙂 kimi kokusundan kimi saçları sertleştirdiğinden kimi temizlemediğinden bahsetmiş. E o kadar olumsuzsa almayım madem.

 72. İlk çıktığı zamanlar koşup elidor’unkini almıştım ancak kullandıktan sonra hiç bir işe yaramadığını görüp üstüne saçlarımı o gün için rezil ettiğimle kaldım. Saçlarınız yağlı diye kullanacaksanız eğer daha da yağlı görüntüye sebep oluyor¸ kullanacaksanız bile yanınızda taşıyıp rahatsız oldukça gene kullanmanız gerekiyor birkaç saat içinde. Ha şimdi kullanıyor muyum- asla. Hem saçımın daha kötü görünmesine ve kimyasal varmış gibi kokmasına sebep olması hem de gerçekten verilen paraya değmemesinden dolayı ben gün içinde yıkarım gene de kullanmam dedirtti.

 73. Saçın üzerine sanki un elenmiş hissiyatından başka etkisi olmayan hede. Bunun yerine transparan bir pudrayı süngerle saçın yağlı kısımlarına uygulamak daha sağlıklı sonuç verecektir.

 74. kuru şampuanların ucuzunu da (bkz: benri ) pahalısını da (bkz: toni and guy ) denemiş biri olarak en iyi bulduğum kuru şampuandır. kokusuyla¸ saçta bıraktığı görüntüyle ve hisle kurtarıcı bir ürün gerçekten.

Siz ne düşünüyorsunuz?