“Eklips far fırçası” için 26 yorum

 1. Bugün girdiğim gratis’te gözüme takılmasıyla aldığım fırça. Fiyat/performans oranına 10/10 derim. Kılları yumuşacık. Birazcık geniş bir fırça ama ben zaten bu tarz fırçaları seviyorum. Ucuz fırça arayanlar baksın.

 2. Her indirimde elim gidiyor ancak bu kadar büyük bir fırça adam akıllı iş Görmez diye yerine bırakıyorum.Bu sefer denk gelirsem sans vereceğim.edit:çılgınlar gibi komik bir Yazım hatası yapmışım sans yerine “sana” yazarak.

 3. Açıkcası fiyat performans olarak beni tatmin eden ürünlerden biri hele indirimlerde çok komik fiyatlarada temin edilebilecek ürünlerden

 4. Ben indirimde geçen sene eklipsin bambu gibisili olan 5li fırça setini almıştım. Onun içinden çıkan far fırçası ile tekli satılan arasında fark var. İkisine de sahibim. Setten çıkan nedense daha sık kıllı ve yuvarlak. Yükleyebilirsem fotoğrafını da atarım yarın buraya. Kaç kere yıkadım bilmiyorum hiç kıl dökmediler ¸ yumuşacıklar ve tekli satılanı ile çok güzel far dağıtıyorum ben crease bölgesine 🙂 indirime falan giriyorlar bir de bence müthişler yımış yımışlar. Öğrenci dostu makyaj fırçası bunlar hanımlaaar¸ alın ¸ aldırın 🙂

 5. Bende 2 tane bulunan yumuş fırça. Birini eklipsler ortadan kaybolmadan almıştım birini de 3-4 ay önce aldım. İlkinin kılları daha çok ama 2.si daha ince. Ama yine de pratik ve ucuz. Gerçi tozutan farları daha da tozutuyor¸ bu en kötü özelliği.

 6. Kendisini çok sevdim. Yumuşacık ama benim gibi biraz acımasızca yıkadıktan sonra kılları dışa doğru açılıyor. Fiyatı da çok uygun. Ve fiyatına göre kesinlikle çok iş yapıyor. Biraz tozutması dışında çok sorun yok bana göre. bu arada kompakt highlighterları çok güzel uyguluyor.

 7. Karıştırma fırçası olarak kullanmaya çalışıyorum ancak daha yuvarlak ve uzun kıllı bir fırçaya ihtiyacım var.az daha yuvarlak yapsalar tam olarak o karıştırma işlemini yapabilecek.onun dışında üstte yazıldığı gibi tozutan farları iyice tozutuyor tek eksisi o olabilir.ama çok sağlam verdiğiniz parayı kesinlikle hak ediyor

 8. koyu renkli bir far uyguladıktan sonra yıkamadan o fırçayı kullanmak imkansız olduğundan¸ yedekte dursun diye aldığım fırça. Genelde bir fırçaya bir rengi tahsis ediyorum da 🙂 Bir real techniques değil ama acil durumlarda temiz fırça arayışını karşılayan¸ fena olmayan bir ürün. Ben genelde tüm göz kapağıma far uygulamada kullanıyorum.

 9. Fiyat ve performans açısından benim de oldukça başarılı bulduğum fırça. Sözlükteki yorumlar üzerine gidip iki adet edindim kendilerinden. Sadece pıt pıt vuruşlarla daha iyi sonuç alabildiğim¸ yatay olarak yaymak istediğimde biraz ( hatta belki birazdan fazla ) tozutma yapan fırça aynı zamanda. Yine de fırça gövdesinin elime tam oturuşu¸ açık renkli far ve belki highlighter uygulamalarında başarılı olabilecek bir ürün.

 10. daha önceden avon un far fırçasını kullanıyordum sonra indirimden bu fırçayı altım 6 küsur bi fiyatı vardı. o kadar sevdim ki anlatamam. zaten elkips fırçaları candır.

 11. hem katlanma bölgesinde geçiş rengi için kullanıyorum hem de tek renk far kullanacaksam göz kapağıma farı çok iyi dağıtıyor. wnw nutty rengini tek başına kullandığınız zaman katlanma bölgesine biraz dağıtınca tek başına çok güzel oluyor. minnoş bir öneri olsun bu da.

 12. far sürmek için yapılmıştır ama ben bugün allık sürmek için kullandım. mac melba allığı çok iyi dağıttı doğal bir görüntü oldu. sadece biraz zaman alıyor allık fırçasından daha küçük olduğu için ama onun dışında fırçadan fazlasını silkelediğinizde çok kullanışlı oluyor. eklips allık fırçasıyla sürdüğümde tam kontrol edemediğimden bugün bununla denedim ve sanırım bu fırçayla yoluma allık uygulamakla devam edicem

 13. kıllarının yumuşaklığı ve fırçanın büyüklüğü ile karıştırma fırçası olarak oldukça iş gören¸ indirimde birkaç tane daha alacağım far fırçası.

 14. Haftasonu gratisten aldığım fırçadır. 14.90tl ye almıştım. Farı dağıtmada gayet başarılı bir fırça. Tavsiye ederim.

 15. eco-friendly bambu yapımı olanından bugün satın aldım 5¸90 gibi bir fiyata. hemen denedim¸ gerçekten beğendim. real techniques starter packteki gibi etki bırakıyor.

 16. Hem fiyatları uygun hem de beklentiyi karşılıyor ne az ne fazla ben gayet memnunum pudra kaş ve eyeliner fırçası da gayet başarılı özellikle eyeliner fırçası çok yumuşak

 17. Geçen sene bambu olanından almıştım. Çok beğenince bu bayram indiriminde bir tane daha aldım. Önceki aldığım farı dağıtmada¸ karıştırmada gayet güzeldi. Ama yeni aldığımın kılları bana biraz daha dağınık geldi sanki şekli bozulmuş böyle yanlara doğru genişlemiş gibiydi. Anlam veremesem de ikisini de kullanıyor¸ seviyorum.

 18. ben bu fırçadan çok memnun kalmadım. çünkü farları uygularken çok tozutuyor ve zorluk yaşatıyor bana. belki de göz makyajı çok yapmak istemememin nedeni kullandığım fırça olabilir. başka fırça deneyip tekrar düzenleyeceğim.

 19. Bende real techniques bold metal serisi benzeri olan far karıştırma fırçası var. Boyut olarak biraz büyük sanki. Ben tüm gözkapağıma ve kaş altıma kadar olan bölgeye baz renk uygulamak için kullanıyorum. Yumuşaklığına bayıldım. çok da hafif. Rahat uygulama yapmayı sağlıyor. Fiyatı uygun. Özellikle indirim döneminde daha da 🙂

 20. fiyat-performans açısından gayet başarılı bence. özellikle karıştırma fırçası çok güzel fiyatı da uygun diğerlerine o kadar para vermeye gerek yok aynı şey. iş görüyor yani güzel de 10-15 liraya iyi bir fırça edinebilirsiniz.

 21. Sapı metal renk olanını 2 hafta önce indirmden 8-9 lira gibi bir fiyata aldım. Aldığımdan beri de en sevdiğim far fırçası oldu. Geniş olduğu için farı çok rahat uygulayabiliyorum

 22. ilk far fırçam aynı zamanda ilk makyaj fırçam. makyaja balm’ın far paletlerine merak sarmamla başladım¸ o yüzden uygun fiyatlı¸ yumuşak bir far fırçası ararken gratis indiriminden almıştım. kısa bir zamana kadar göz makyajı anlayışım tek renk farı tüm göz kapağına yaymak ya da siyah kalem çekip dağıtmak olduğu için de kendisiyle çok mutluydum. fakat son bayram indiriminde real techniques eye shade & blend duo setini alınca kendisini aydınlatıcı uygulamak amacıyla kullanmaya karar verdim ve bingo. çok aydınlatıcı kullanan biri olmadığım için hızlı makyajlarda muhtemelen yine elim tek renk far için bu fırçaya gidecek. kıl dökme¸ sertleşme sorunu da yaşamadım. uygun fiyatlı en uygun far fırçasıdır bence.

 23. Pembe olanını indirimden 5 tl gibi bir fiyata aldım. Kılları gayet yumuşak ve güzel. Fiyat performans olarak memnun kaldığımı rahatça söyleyebilirim. Ayrıca bende pek de tozutma yapmadı.

 24. bambu saplı olanı var bende far karıştırması gayet güzel kılları da yumuşak ama benim en memnun kaldığım yönü alt kirpik diplerine far geçmede oldu. hiç beceremiyorum sayesinde yapmaya başladım teşekkürler eklips.

Siz ne düşünüyorsunuz?