“Eklips” için 18 yorum

 1. Yeni serisi değil ama eski fırçalarindan elimde üç adet far fırçası var ikisi bambu saplı olanlardan diğeri de daha sert preslenmiş yapıda bir fırça. Bambu olanları çok sevdim yumuşacık. Diğer koyu renk saplı daha sert yapılı fırçayı pek sevemedim ancak pigmentsiz farlar için iyi olabilir. Daha çok rengi alıp göz kapağına oturtmak için ideal. Karıştırma işini yapamaz çünkü yapısı sert. Cok sık kıllı sabit bir duruşu var. Bunun haricinde göz diplerime çekilen kalem de bununla dagitilabilir. Ama o bambu saplilara bayiliyorum o fiyata bu kalite süper valla.

 2. İnstagramda görďüğüm kadarıyla real techniques’ın bold metal serisinin birebir çakmasını yapmış firma. Fiyatları çok hesaplı. Fırçalar güzel gözüküyor. Kılları yumuşaksa kapış kapış gider valla. Yakında tüm şubelere gelir. Ne diyelim eklips çalıyor ama çalışıyor.swh

 3. Gratis’in bol fırçalı markası. ecotools serisinden dudak¸ eyeliner¸ allık fırçam var.eyeliner hariç diğer ikisinden gayet memnunum. yalnız eyeliner fırçası artık bütün durmuyor. yani kılları bölüm bölüm oldu. nasıl anlatabilirim başka bilmiyorum maybelline’in jel eyeliner paketinden çıkan fırçayı kullanıyorum o daha iyi gitti bana. Yeni çıkan rt çakması fırçaları da çok merak ediyorum galiba birazdan çıkıp alıcam

 4. Aliexpress’teki real techniques bold metals fırçaları getirtip eklips ambalajına sokmuş firma. Fiyatlar da yaklaşık Aliexpress’tekinin 3 katı.

 5. Yeni tarakları gelmiş¸ boyutları tam orta boy ve çiçekli¸ çok şirinler. Fiyatı da uygun ama almadım evde tarağım var diye:(

 6. Konjak sünger ve yelpaze fırçasını kullandığım marka. Özellikle süngerim başarılı olduğunu düşünmekteyim. Makyaj fırçası cidddi iş¸ kendilerinden bir şey beklemiyorum ancak destekliyorum. Saçma sapan fiyatlara bakım ve makyaj aksesuarı satmak nedir arkadaş. Abartmayın fani dünya.

 7. Saç tokalari¸ acılı eyeliner ve ruj fircalarini kullanıp memnun kaldığım¸ aynı zamanda Bugün metal saplı fircalarindan alıp almamak arasında kaldığım marka. Sahi bu kadar benzetip real techniqes fircalarina hiç sorun yasamiyorlar mi ki? Yasal olarak

 8. uygun fiyatlı makyaj fırçaları arasında fiyat/performans açısından gayet başarılı bence. haftada bir yıkmama rağmen fırçaların yapısında herhangi bir değişme veya dökülme olmadı. memnunum.

 9. Metal saplı pudra fırçasını uzun süredir severek kullanıyorum. Hem pudra hem de allık uygulaması için gayet başarılı. Yumuşacık kılları var ve yıkanırken herhangi bir dökülme olmadı. Sentetik kıllara sahip olduğu için kuruma süresi de doğal kıllı fırçalara göre çok daha kısa sürüyor.

 10. Uygun fiyatlı olarak makyaj gereçleri edinebileceğiniz marka. Benim ilk beauty blender süngerim bu markadandı. Çok memnun kalmıştım kendilerinden Fiyat-performans olarak bence gayet iyi.

 11. fırçalarını çok severek kullanıyorum. özellikle far fırçasını. hafif tombul yapısı ile en beceriksizce uygulayamadığım bir farda keşfettim kendisini. ayrıca pudra ve allık fırçaları da bir o kadar başarılı. yumuşacık kılları ile yedeklenen ürünlerdendir kendisi.

 12. eklips’in kaş ve eyeliner fırçalarından memnunum. (yalnız far fırçası olarak ecotools’dan daha memnunum¸ o ayrı.) ben eyeliner fırçasını kaş doldurmak için kullanıyordum. bugün açılı kaş fırçası da çıkardıklarını gördüm.

 13. Fırçalarını severek kullandığım marka. Allık fırçası¸kontür ve pudra fırçasını kullanıyorum. Ne bir dökülme ne de koku yapıyorlar çok memnunum.

 14. real techniques muadilleri olan fırçaları var. kıl yapısına diyecek bir şeyim yok ama sarı olanın baş kısmı sapından ayrıldı bende. 🙁

Siz ne düşünüyorsunuz?