“Ecotools airbrush concealer brush” için 17 yorum

 1. Başta sadece kapatıcı için kullanıyodum sonra süngere geçince emekli oldu bir süreliğine¸ şimdiyse joker fırçam kendisi. Her işe yarıyor diyemesem de bir çok işe yarıyor hakkını vermek lazım çok seviyorum bu fırçayı ^^

 2. far fırçası almaya çalışırken yanlışlıkla almıştım. baktım tipi gerçekten benziyor far fırçası olarak kullandım. far fırçası olarak fena değil farı dağıtmak için kullanılabilir.daha çok krem yapıdaki kapatıcıları uygularken kullanıyorum. parmakla istediğim kadar küçük bir noktaya yapatıcı uygulayamıyorum ve daha çok ürün harcıyorum. ecotools airbrush kapatıcı fırçasının ucu hafifçe sivri o yüzden küçük alanlara rahatlıkla kapatıcı uygulayıp dağıtabiliyorum. çok ürün emmiyor¸ kolay temizlenip kolay kuruyor¸ kılları da sentetik ve yumuşak.

 3. ben de far fırçası olarak kullanıyorum ve kesinlikle çok başarılı. yıkarım kıl dökmez¸ süper dağıtır¸ yumuşaktır. fiyatı da uygun.

 4. Kapatıcı fırçası olarak performansını pek begenmesem de far fırçası olarak çok memnunum. Kılları yumuşak olduğu için tozutmayı engelliyor ve şekli gereği crease bölgesinde kullanmaya çok uygun. Karıştırma fırçası olarak rahatlıkla kullanılıyor. Defalarca yıkansa bile kıl dökmüyor.

 5. Ben bunu gratis indiriminden 10 lira gibi bir fiyata far fırçası diye aldım meğersem kapatıcı fırçasıymış. Kapatıcı için hiç denemedim ancak mac painterly paintpotu tüm göz kapağıma bununla uyguladım ve güzel sonuç verdi. Ayrıca karıştırma ve aydınlatıcı fırçası olarak da fiyat-performans açısından başarılı olduğunu söyleyebilirim.

 6. Concealer fırçası olarak gerçekten beklentilerinizi karşılıyor fakat ben bundan bir tane daha alıp onu da burun kontörü için kullanıyorum. Özellikle the balm bahama mama’yı doğal bir şekilde sabitlemeye yardımcı oluyor.

 7. Gratisten indirimlerde oldukça uygun fiyata alınabilecek¸ çok işlevli bir ürün bence. Ben bunu kapatıcı uygulamak için almıştım zaten ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Ucu hafiften sivri olduğu için kapatıcıyı köşelere de çok güzel yayıyordu. Kapatıcıyı süngerle uygulamaya başladığımdan beri bu fırçayı gözüme baz bir renk sürmekte¸ far karıştırmakta ve burun kontürü yapmakta kullanıyorum.Fiyatına göre çok iyi bir iş çıkaran joker bir fırça. Ayrıca çok kere yıkadım¸ bir tane bile kıl dökmedi.

 8. karıştırma fırçası olarak kullandığım fırça. likit kapatıcıları çok fazla emdiğinden tüm ürün fırçanın üzerinde kalıyor¸ çok fazla uygulamak gerekiyor. nars radiant creamy concealer kuıllanan biri olarak da öyle bir lüksüm olmadığından¸ yüzük parmak uygulamasına geri döndüm. Ancak karıştırma fırçası olarak ve burun kontrülemesinde oldukça başarılı buluyorum¸ çünkü toz ürünlerin kontrolünde başarılı. kıl dökülmesi de yapmıyor.

 9. karıştırma fırçası ve krem ürünlerle o net kontör çizgisini çekmek için kontör fırçası olarak kullanıyorum. kılları çok sık ve kısa o yüzden farları dağıtmada oldukça başarılı¸ defalarca aynı yeri dağıtmanıza gerek kalmadan çabucak hallediyor işi.çok fazla yıkamama rağmen tek bir kıl dahi dökmedi¸ sadece kuruması diğer fırçalara göre biraz daha fazla zaman alıyor.indirim zamanı 9.90’a düşüyor gratis ve rossmanlarda.

 10. Uzun süre kedi dili tabir edilen düz fırçalardan kullandım ama bu fırça hepsini bir kenara attırdı. Kusursuz dağıtıyor ve çizgilere dolma riskini en aza indiriyor

 11. Mükemmel mükemmel mükemmel. 1. Likit kapatıcıları pürüzsüz uyguluyor2. Ürün emmiyor3. Hızlı kullanıma uygun 4 gözaltına kapatıcı uygularken yormuyor5 parmakla uygulamaya veda !

 12. kapatıcı fırçası olarak lanse edilse de harika bir karıştırma fırçası aynı zamanda. sürdüğüm farı dağıtırken ¸ göz pınarlarıma açık renkli far sürerken t bölgeme pudra ¸ elmacık kemiklerimin üzerine aydınlatıcı uygularken kullanmayı çok sevdiğim ve elimin altında acil durumlar için bir tane yedeğini bulundurduğum fırça.

 13. Kendisinin kapatıcı fırçası olduğunu aldıktan bayağı bi süre sonra kabının üstünü okuyunca fark etmiştim ama etmesem de olurmuş. Ben kapatıcıyı parmaklarımda ısıtıp yine parmaklarla uygulamayı daha sağlıklı buluyorum (ya da daha kolay diyeyim :D) . Bence bu fırça harika bi far fırçası. Özellikle krem farları uygulamada çok başarılı¸ yapısı gereği de göz üstüne tam oturuyor. ben bu fırçayla olan yoluma farlarla devam edeceğim¸ herkese öneririm. 🙂

 14. kesinlikle süper bir karıştırma fırçası. şu anda en sevdiğim fırçam diyebilirim¸ bundan başka bir fırçayla far sürmüyorum. hemen yedekliyorum¸ farı da çok güzel dağıtıyor¸ kıl da dökmüyor

 15. o kadar çok şey için kullanıyorum ki bu fırçayı.-far dağıtmak¸karıştırmak için-burun kontürü için-kapatıcı sürmek için-koyu renk rujun kenarlarına kapatıcı sürmek içinbu fırça olmasaydı napardım bilemiyorum..

 16. çogzel bir fırça. tüyleri yumuşaktır¸ aylardır kulllanıyorum¸ dökülme yapmadı vs.tek problemi¸ tüyleri çok sıkı ve yoğun olduğu için¸ kremsi yapıdaki ürünleri kullandığınızda kaskatı oluyor¸ ben biraz zorlanıyorum şahsen. ya da bu ben genelde mac paint pot painterly’i bu fırçayla uyguladığım için olabilir. zira çok çabuk kuruyup sabitlenen bir üründen bahsediyoruz.onun dışında çohoş. hele ki fiyatına göre.hatta genel olarak ecotools fiyat/performans oranı yüksek olan bir fırça markasıdır kanımca.neyse¸sevgiler¸ sümük

 17. Corrector uygulayabilmek için kullandığım mucizevi alet. MAC Correcter’ımı o kadar güzel dağıtıyor ve yerinden oynatmadan uyguluyor ki hayranım kendisine. Bu arada farları karıştırmak için kullandığımda çok memnun kalmadım ancak Corrector konusunda benim en büyük yardımcım.

Siz ne düşünüyorsunuz?