“Dove” için 20 yorum

 1. Nefes alır gibi el sabunlayan biri olarak kalıp sabunlarının üzerine sabun tanımam.Gerçekten diğer sabunlar kendini kurutur cildi nasıl kurutmasın? Dove nemini unutmaz¸ cildinizi kurutmaz arkadaşlar. Ahah.

 2. biblonun dediğine katılıyorum hangi marka olursa olsun sabun her zaman kurutur kimisi az kimisi çok. Dove’un sabunları kurutan ama çok kurutmayanlardan. Sade olanı evet kurutuyor biraz. Hele de kuru bir cilde sahip olanlar için biraz felakete dönüşebiliyor gergin cilt¸ gerginlikten pul pul dökülen deri… Birçok çeşidini kullandım peeling tanecikli¸ incirli¸ nar ve limonlu.. Hepsinin kokusu çok güzel çok severek kullandım hala da kullanmaya devam ediyorum.

 3. Öğrencilik zamanlarımda makyajımı temizlediğim sabun..kurutmama vaadi veriyordu ama dümbelek gibi gerilmiş bir cilt çıkıyordu ortaya. şimdi sadece el sabunu olarak kullanıyorum ve kokusu muhteşem..

 4. yeni çıkan Derma Spa serisi ile evde etkili bakımı hedefleyen marka. el kremi bir harika¸ülkemize gelir mi bilinmez tabi.

  1
  1
 5. incirli kalıp sabununu makyajımı çıkarmak için kullandığımdır. hem normal sabun gibi kurutmuyor hem de kokusu kalıcı yani yüzümü temizledikten yarım saat sonra bile burnuma hafiften incir kokusu geliyor

 6. Şampuanlarına girmicem o malumumuz zaten. Ama yıllardır seviyorum sabunlarını bıraktığı o yumuşaklık hissi başka hiç bir sabunda görmedim¸ kokusu da ayrıca hoşuma gidiyor.

 7. dove un bir süredir kırık saç uçları serumu ve yeni çıkan macadamia dry oil ürünlerini kullanıyorum ve kullandığım pek çok markadan iyi olduğunu söyleyebilirim kırıkları tabiki tamamen engellemiyor ama bende fark edilir derecede onardı ve yumuşacık duruyor saçlarım

 8. Geçen pazar günü marketten narlı olan sabununu alıp kullanmaya başladım. Kapalı komedon mağduruyum ve son 2 aydır deli gibi sivilcelere dönüşmeye başladılar hem de her gün hatta gün içinde yenileri çıkarak. Fazlasıyla acı veriyorlar ve kocamanlar. Normalde 2 senedir nuxe ürünleri kullanıyorum cildime ama bu sefer risk alıp sabunla yüzümü yıkamaya karar verdim. Sonuç : pazar gününden beri sivilcelerim bariz söndü¸ artık yenileri çıkmıyor ve komedonlarım gözle görülür bir biçimde azaldı. Cildi kuruttuğundan mıdır bilemem ama şimdilik işime yaradı. Ancak uzun vadede kullanmam tabii yine dermokozmetik ürünlere dönerim. Şu sivilceli dönemi atlatana kadar bunu kullanacağım.

 9. klasik beyaz sabunu zeytinyağlı sabun alana kadar kullanmaya tahammül edebildiğim tek sabundu. çok temiz görünüyor¸ çok temiz kokuyor¸ güzelce temizliyor… daha ne olsun? gayet minimal ve güzel bir sabun.

 10. salatalıklı sıvı el sabunu çok güzel bu markanın. petit marseillais dışında ellerimi kurutmayan tek sabun kendisi.

 11. yüz sabunlarını severek kullandığım markadır. sabunlarının kremsi yapısını ve hoş kokularını çok beğeniyorum. cildi fazla kurutmuyor. yapısından dolayı fazla köpürmese de ciltte temizlik hissi yaratacak kadar köpürüyor. özellikle shea yağlı olan kokusu ve yapısı ile en çok önerdiğim çeşidi.

 12. yeni kullanmaya başladığım ve çok memnun olduğum marka. unilever¸ p&g gibi farklı alanlarda üretim yapan dev şirketlere karşı önyargılıyımdır. Güzellik ürünlerinin işe yaramayacağını düşünürüm ama dove beni şaşırttı. Klasik beyaz sabununu yüzüm için kullanıyorum¸ sonrasında nemlendirici sürmeme bile gerek kalmıyor. Cilt tipim yağlıya dönük karma. Kuru saçlar için olan besleyici bakım kremini ise boyalı saçlarım için kullanıyorum. Böyle bir yumuş yumuşluk yok. Saçlarını yeni boyatan ve henüz saç ürünü keşfedememiş cicişlere tavsiye ederim. Uygun fiyata kurtarıcınız olur.

 13. Kaç yaşıma geldim ve bu yaşıma kadar kaç şampuan kullandım ben bile bilmem ama¸ ince telli çabuk kırılan saçlarımı hem bu kadar yumuşak hemde geç yağlanan bir saça dönüştüren tek şampuan olduğu net. Tişikkirlir div.

 14. duş jeli kullanmayı sevmiyorum. dove sabunu banyo sabunu olarak kullanıyorum. hem gıcır gıcır bir temizlik sağlıyor¸ hem kurutmuyor… yüzüme sürmüyorum. karma cildimi fena yağlandırıyor.

 15. insanlar neyi nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlıyorlar resmen. söz konusu reklamda siyahi kadın tshirtünü çıkarınca beyaz tenli bi kadına dönüşüyor ama hemen akabinde aynı beyaz tenli kadın tshirtünü çıkarınca da bu defa buğday tenli bi kadın çıkıyor karşımıza. yine de siyahi kadını beyazlatan reklam diye yapıştırmışlar etiketi. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

 16. sabunlarının ne işe yaradığını hala çözemedim. bir şeye katkısı var mı onu da bilmiyorum. sevenlerini de taktir ediyorum ayrıca. birçok yüz sabununu kullandım ama herhangi bir olumlu tarafını göremedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?