“Dirty works stop puffy eyes göz kremi” için 25 yorum

 1. Yaşım gereği ağır yapılı göz kremine ihtiyaç duymadığım için bu ürünü almayı tercih ettim. Göz altı şişkinliğim ya da yorgunluğum yok.bu üründen tek beklentim nemlendirmesi ve yağ bezesi oluşturmaması. düzenli kullanmıyorum o yüzden pek bir etkisinden söz edemem . Kullanım ömrü 6 ay bence 6 ayda bitebilecek bir ürün değil.

 2. İlk göz kremimdir kendisi¸ geçen sene artık göz kremine başlayayım diye gözüme hoş geldiği için almıştım. 6 ayda yarısını kullanıp süresi dolduğu için attım. Koku hassasiyetim var¸ kokusunu hiç beğenmedim sürünce de geçmiyor gözümdeki kremin kokusunu alıyordum psikolojik de olabilir ama kokusu gerçekten kötü. Nemlendirmesi benim için yeterliydi Ama bir süre sonra gözlerimde yanma yapmaya başladı¸ gece yatağımdan kalkıp yüzümü yıkadığım bile oldu. Alerji yapma ihtimali olan¸ kötü kokulu¸ normal nemlendirici bir göz kremi işte¸ tavsiye etmiyorum. Şimdiki favorim l’oreal triple active eyes.

 3. Çok cici bi ambalaja sahip öncelikle. Kullananlar genel olarak memnun¸ sadece nemlendirmesi yeterli gelmedi diyenleri okumuştum. Maalesef ben de o kesime dahil oldum. Yaz mevsiminde olmamıza rağmen çok yetersiz¸ kış için hiç uygun olmayan bir krem. Yine de bir şans verilebilir tabii.

 4. düzenli değil ama arada kullanıyorum. yaşım 19. ilk göz kremim. benim nem beklentimi karşılıyor. bir koku alamadım ve pıtırcık ya da herhangi bir alerjik reaksiyonda bulunmadı. göz altlarımda morluk falan yok o yüzden o konuya bir yararı var mı bilmiyorum ben sadece nemlendirme için kullanıyorum. fazla sürünce bi hafiften yapışkanlık olur gibi oluyor. onun dışında bitince tekrar almam herhalde düzenli kullanıcağım daha farklı bir şey alırım sanırım.

 5. yaşım 23 ve artık göz kremi kullanmam lazım diye tribe girdiğim bir an satın aldım. açıkçası göz altlarım çok sorunlu olmadığı için bu krem hakkında çok bir şey söyleyemeyeceğim. nemlendirmesi güzel¸ çok kuru göz altları için yeterli olmayacaktır ama. ve vadettiği gibi göz altı morluklarına iyi gelmiyor. kokusu çok kötü ama hassasiyetim olmadığı için biz şu an iyi anlaşıyoruz. ikinci kutuyu almam çünkü başka kremler denemek istiyorum

 6. yapısı çok hafif¸ tuhaf bir kokusu var. nemlendirme özelliği çok yeterli gelmemekle beraber fena sayılmaz. kuru ciltlere hiç tavsiye etmem çünkü yağlı karma olmama rağmen yetersiz geldi.

 7. İndirimde diye almıştım¸aman aman bir nemlendirmesi yoktu ama normal bir krem kadar nem veriyordu.kokusu güzeldi.bu fiyata şaşılacak bir iyi/kötü performansı yoktu.bitirene kadar kullanırım diyordum ki neredeyse 10.kullanımda tüpün ucu koptu.üstelik sert de kapatmıyordum.tabi sonra çöpü boyladı.aynı şey bir arkadaşımın daha başına geldi kısacası ambalajı berbat kendi vasat göz kremi.

 8. Göz çevresinde hafif yanma yapması sebebiyle¸ rutin kullandığım göz kremi içine biraz biraz ekleyerek bitirmeyi planladığım krem.

 9. İyi nemlendirir ama morluk ya da şişliklere etki etmez. En son bitirmek için ellerimde kullandım.Edit: sevmediğim yüz ya da göz kremlerini ellerimde kullanarak bitiriyorum¸ öneririm.

 10. parfümsüz olup¸ otrivine burun spreyi gibi kokan göz kremi.beyaz ambalajlısını gratis’te görüp merak edip almıştım. oldukça bereketli olduğundan epeydir kullanıyorum. uykusuzluktan kaynaklanan göz çevresi şişliklerini indiriyor¸ hafif bir nemlendiriciliği var. yerleşmiş¸ derin göz altı morluklarım için bir etkisi olmadı (zaten öyle bir vaadi de yokmuş bu kremin) ama sabah akşam düzenli kullandığımda gözlerimin etrafındaki çizgiler kaybolmaya başladı gibi sanki. psikolojik olarak bana öyle geliyor da olabilir bilemedim şimdi.

 11. Verdiği nem yeterli değil kuru göz altlarına sahiplere hiç önermiyorum. İlk yarıyı normal kullanıp diğer yarısını başka bir göz kremimle kullanıp bitirmiştim. Yalnız bana morlukları azaltıyor gibi geldi

 12. 23 yaşındayım çok kuru gözaltlarım var öyleki bazen mimik yaparken bile canım yanıyor. Uygun fiyatlı olarak denemediğim göz altı kremi sanıyorum 1-2 ürün dışında kalmadı. Ama maalesef çok kuru gözaltınız varsa işe yaramıyor. Sürüyorum 10 dk sonra hala nemsiz. Bu gidişle çizgilerim belirginleşecek diye çok korkuyorum. Sanırım benim için son çare kiehls’e 120 lira bayılmak:( Kreme gelirsek kesinlikle kötü değil benim gözaltım çok kuru olduğu için yetmedi. Onun dışında gerçekten çabuk emilmesiyle gündüz bu ürünü kullanıp¸ geceleri daha yoğun yapılı bir göz kremiyle kombinleneyi düşünüyorum. Makyaj altına gayet iyi çünkü.

 13. Nemlendirmesi ortalama¸fiyati uygun ancak inanilmaz yakan goz kremidir.oyleki surdukten 15 dk sonra hala goz altlarim yaniyordu ve kipkirmizi olmustu.bana ozel bir durum mu bilmiyorum ama ilk defa bir goz kreminde bunu yasadim.kesinlikle onerilmeyendir.

 14. Gözlerimi yakıyor. Nemlendirmesi var ama yeterli değil. Ürün asla bitmiyor evet fiyat indirimde uyguna geliyor ama ürünün bitmemesinden çok sıkıldım

 15. İlk göz kremim. Kokusu gerçekten çok berbat ilk aldığımda bu kokuya alışamam herhalde demiştim yalnız kullandıkça nemlendirmesi ve düşük göz kapaklarımı biraz olsun sıkılaştırması nedeniyle çok beğendiğim bir krem oldu 1 tüp bitmek üzere memnunum

 16. Çoğu kişi gözlerimi yakıyor demiş ama bunun nedeni çok fazla ve yedirmeden sürmenizden kaynaklanıyor olabilir çünkü aynı sorun güneş kremlerinde de vardır

 17. yağlı bir cilde sahip olduğum için hafif bir krem diye geçmesi dolayısıyla bir hafta önce aldım. bu süreçte sabah akşam kullandım şimdilik memnunum ancak gözaltı torbalarına bir etkisini göremedim. oldukça mor göz altlarım olduğu için geceleri kullanabileceğim başka bir krem bulup bunu sabahları makyaj altına kullanmayı planlıyorum. Ciddi kuruluk probleminiz varsa pek bir etki edeceğini düşünmüyorum¸ çabuk emilen hafif bir krem çünkü ancak yağlı ciltlerde kapatıcı altına kullanılabilcek güzel bir günlük krem

 18. aldıktan sonra cicişye girip girdileri okuduğum ve bir arkadaş tavsiyesi aldığım için kirpik dibime çok yaklaştırmadıkça gözlerimi yakmayan krem. ancak kuru olmayan gözaltlarım için bile nemlendirmesi yetersiz geldi. milia ya da kızarıklığa neden olmadı ancak ambalajında yazan vaatleri yerine getiremedi. bence bir artı yönü varsa o da tüp başlığının uzun ve ince olması yeterli miktarda ürüne kolayca ulaşabiliyorsunuz¸ hem ürün ziyan olmuyor hem de çok hijyenik. 3 aydır her gece kullanmama rağmen bitiremedim.edit: imla

 19. Gözaltlarım çocukluğumdan beri şiş olduğundan(alerjik diyor göz doktoru) bu ürünü umutla satın aldım. Olumlu özellikleri: Bereketli bir ürün¸ çabuk emiliyor¸ orta seviyede nem sağlıyor.olumsuz özellikleri: Çok ağır bir kokusu var¸ göz yakıyor¸ vaadettiği gibi gözaltı şişliklerini geçirmiyor.Ayrıca¸ kremin Fazla gelen kısmını yüzüme sürünce sivilce yaptı. Elime sürünce bayağı nemlendirdi.

 20. sadece nemlendirme amaçlı bir krem arıyorsanız ve cildiniz çok kuru değilse iyi bir alternatif. fiyatı da baya uygun. kullandığım süre zarfında ki yaklaşık bir seneye tekabül ediyor¸ göz altımda bir adet milia da denilen yağ bezesi oluştu ama sebep bu krem mi¸ benim hunharca sürmem mi yoksa abur cubur düşkünlüğüm mü¸ bilemiyorum.

 21. Gozlerimi yakiyor kavuruyor¸ salya sumuk ediyor. Sanirim kozmetik deneyleri virali olarak uretilmis bir kamu spotu urunu.

 22. Gratis’lerde satılan “dirty works” markasının çok çok sempatik kutu ve ambalaja sahip¸ 15ml’lik (standart gramaj)¸ göz çevresi için nemlendirici kremi. Göz çevresinin nemli olma durumunu bu krem sayesinde anlamış olabilirim. Çok yumuşak¸ çok kolay dağıtılıyor ve cildiniz tarafından emiliyor. Ancak kremle ilgili tahammül edemediğim tek bir şey var. O da kokusu. Kutuda kokusuz olduğu iddia ediliyor ama korkunç bir kokusu var :(Buna rağmen bittiğinde tekrar alacağım. Not: kullanılmakta olan ‘perfecting eye cream’.

 23. Benim göz altlarım biraz sorunlu yaşıma rağmen birkaç tane ince çizgim var ve hafif koyuluk var. Hiçbir işe yaramadı¸ ben de bitsin diye kullanıyorum. Nemlendirmesi de yeterli gelmiyor bana hiç kullanmamaktan iyidir diye kullanıyorum bir daha almayı düşünmüyorum. Kuru göz altları olanlar tavsiye etmem.

Siz ne düşünüyorsunuz?