“Dirty works makyaj süngeri” için 12 yorum

  1. kesin pişman olacağım diye diye aldığım çok kötü makyaj süngeri. sakın almayın. elimde defalarca yokladım. sertliğini ve plastik kıvamını algıladım ama ıslanınca yapısı değişir diye kendimi avuttum. günlerdir verdiğim paranın üzüntüsünü yaşıyorum. neferkitty’nin  girdisindeki kedişe oyuncak fikri ise tüm dertlerime derman oldu. en azından 13 liraya minnoşa oyuncak aldım diye düşünüp mutlu olacağım…

  2. bb’ye benziyor diye aldigim¸sonradan firlatip attigim sunger. islevsiz¸lavaboyu falan silin degerlendirin. ya da yere atinca geri gelen toplar gibi oynayabilirsiniz. cunku plastigin babasindan yapilmis. bb cok pahali diye aldigim 3-4 sungerin fiyati zaten bb ediyordu ben de parama kiyip bb aldim cok memnunum baska bir sey kullanmam artik.

  3. Ne yazıkki buradaki yorumlara bakmadan bir galeyana gelip alarak aldığıma son derece pişman olduğum sünger. Üstelik aldığım ilk makyaj süngeriydi ve tüm makyaj süngerlerinin işlevsiz olduğuna emin olmuştum ki ne kadar yanıldığımı sağolsun rt mucize makyaj süngeri ve bb bana kanıtladılar.

  4. Öncelikle süngerden bahsedeyim.Yumurta şeklinde¸ pembe renkte.Islatınca büyümüyor ve yumuşamıyor. Ve ıslakken ürünlerin neredeyse hepsini emiyor. Kuruyken ürünü az emiyor¸ güzel dağıtıyor. Ben kuruyken ten makyajımı uygulayıp fıs fıslı şişeyle hafif su püskürkerek ıslatıyorum ve üstünden geçip doğallaştırıyorum.Not: Göz altlarıma kapatıcırenk düzenleyici arası olan ürünü uyguladıktan sonra üstüne bu süngerle rimmel london stay matte transparan rengini uyguladım . Sonuç enfes aydınlık.Göz altlarım çökük ve mor derdimi siz anlayın. İlk defa aydıklık görünüyor ve ben bu yüzden mutlu oluyorum.Edit: kelime eksikliği.

  5. uygun fiyatına ve tatlı görüntüsüne aldanıp satın almıştım fakat suda hiçbir şekilde şişmiyor ve yumuşamıyor¸ taş gibi 🙁 ben de ortadan kesip toz pudra sürerken kullanayım dedim. hakkında yazılanları okumadan benim aldığım üründe sıkıntı var sanmıştım ama herkes aynı şeyleri yazmış sevinsem mi üzülsem mi bilemedim…

  6. Çok sert ben kullanamadım yüze sürerken resmen acı cekiyorsunuz.Uygun fiyatlı ama bunu alacağınıza eklips makyaj süngeri alın çok daha iyisi.

  7. Makyaj süngeri değildir¸ taştır. H&m süngerleri keşfetmeden önce almıştım¸ şişmiyor hatta içine zerre kadar su bile çekmiyor. Bulaşık süngeriyle bile daha güzel makyaj yapılır. Çöpü boyladı çünkü kendisiyle yapılabilecek hiçbir şey yok.

  8. İnanılmaz sert¸ ürün dağıtmada çok başarısız¸ resmen canınızı yakacak kadar kuru kalıyor asla su emmiyor. İsraf olur almayın

Siz ne düşünüyorsunuz?