“Dirty works facial oil” için 13 yorum

 1. Aşırı kuru ciltli olmadığım halde yazları bile yüzümde çok hızlı emilebiliyor üzerine makyaj bile yapılabilir klimadan vs yanaklarım burun kenarlarım kuruyunca kullanıyorum¸ kokusunu aşırı seviyorum nedense parfüm parfüm değil de sanki bebek yağlarını anımsatan bir kokusu var. Lorealinkini denemiştim sadece önceden onunla karşılaştırmak gerekirse çok çok hızlı emildiğini ve buna rağmen nem hissini gerçekten verdiğini söyleyebilirim. Daha da uygun fiyatlı ayrıca. Nemlendirme dışında fondoteni inceltmek için de kullandım¸ kavanoz kapatıcımda kullandım¸ iki likit mat rujumu karıştırırken hemen kurumasınlar diye bir damla kullandım¸ toz aydınlatıcım kırılmıştı kırılan minik parçasını toz haline getirip bununla ve ışıltılı bir bazla karıştırıp kullandım (sonucu mükemmel oldu) bence yağlı bir cildiniz varsa bile çok işlevli bir ürün olduğu için indirim dönemlerinde düşünülebilir

 2. ya iyi hoş çok güzel hızlı emiliyor cildi yağlandırmıyor yumuşacık yapıyor sivilce de yapmadı ama sürekli kullanmak istesemde çekiniyorum yüzümdeki tüyleri besler uzatır başıma başka işler açar diye… uzun vadede kullanan cicişlerden tavsiye bekliyorum

 3. Söz konusu yağlı cildim olunca¸ bir de üzerine yağ sürme fikri gerçekten delilik gibi gelmişti. Daha sonra yüz bakım yağlarıyla ilgili birkaç yazı falan okudum fekat yine ikna olmadım. Sonra¸ dur bi yaa sonuçta asit sürmüyorum ya bi deniyim dedim… valla şöyle söyliyim¸ iyi ki denemişim. Benim yağlı cildimde bile süper bir nemlendirme sağladı ve zerre kadar yağlandırmadı. Ertesi gün aydınlık bir ciltle uyanıyorum. Tabi her gün sürekli kullanmıyorum¸ 2 günde bir veya haftalık cilt bakımımdan sonra. Çok çok hafif bir kokusu var. Başka bir yüz bakım yağı kullanmadığım için kıyas yapamam ama ben aşşşııırııı memnunum.İndirimde bi deneyin derim:) 

 4. jel nemlendiriciler biliyorsunuz anlık nemlendirme verir¸ krem olanlarda karma cildime iyi gelmiyor. kışın cilddim kuruya dönüyor o yüzden jel nemlendiricimin içine 1-2 damla damlatıp uyguluyorum. sanki öncesinde serum sürmüşüm gibi tüm gün yüzüm nemli duruyor mat föndöten uyguladığımda bile.

 5. Yapısı akışkan olan yani normal yağlar gibi koyu kıvamda olmayan¸ nemlendirmesi güzel olan yağ. Genellikle kış aylarında kullanıyorum kuru havalarda cildin nem ihtiyacını karşılıyor. Hemen emiliyor yağlı bir his bırakmıyor. L’Oréal’in yağı gibi olacağını düşündüm¸ kesinlikle öyle değil. Alma amacım kurumak üzere olan krem farımın ve rimelimin içinde kullanmaktı ama yüzüme deneyince iyi geldiğini gördüm. Rimelin içine koyduğumda kirpiklerimin dökülmediğini de fark ettim. Başucu ürünlerimden biri oldu.

 6. Ne yaptıysam tam çıkartmayı başaramadığım maybelline super sty ink matte rujları bu yağın bir damlasıyla zorlanmadan¸ ovalamadan çıkarttım. Farklı bir kullanım önerisi olarak yazmak istedim.

 7. Diğer cilt bakım yağlarından farklı bir ürün. Yapısı su bazlı serum gibi uygulaması kolay hemen emilip cilde yumuşaklık veriyor. Karma ciltliyim yüzümde pul pul dökülen bölgelere çok iyi geldi asla yağlandırmadı. Bu arada çok hafif pudra gibi bir kokusu var. Koku hassasiyeti olanları rahatsız etmeyecektir.

 8. dün akşam gratis indiriminden 17 liraya aldım sanırım.daha ucuza da alabilir miydim bilemedim.yalnız etkisi muazzam. Evet dunden beri kullanıyorum ama çok kötü bir tepki verecek olsa cildim şimdiye verirdi.ben mağazaya girer girmez elimde denedim bir tepki verecek mi cildim diye¸1 saat gezdiğim için en kısa bu drugstorelarda.elimde de çok glowy bir efekti oldu amaan dedim 17 lira¸alayım¸olmadı fondotenle karıştırırım.Gece yatarken de sürdüm¸şimdi sabah işe gelirken de.yüzümde ten ürünü yok¸göz altımda kapatıcı var sadece ve ışıl ışılım.gerçekten inanamadım.yapısı su gibi epey akıyor¸instagrammer gibi alnımdan damlalıkla damlatınca bütün yanağıma çeneme aktı¸aşırı hızlı emiliyor¸sanki yağ değil de su gibi.gayettttt beğendim¸alınası.fondoten ve rimellerde de deneyeceğim diğer cicişlerin de önerdiği üzere.edit:şu ana kadar herkes sordu sen bir parlıyorsun neden diye¸yüzümde hiçbir ten ürünü yok¸bir tek göz altı kapatıcım var misshanın¸o da bir pıt¸ay mutluyum cicişlerrrrr.

 9. bugün henüz ilk kez kullandım. gratisten 17 tl ye dün aldım. ilk izlenimim kvd lock it fondötenin altına mükemmel olduğu. ayrıca dün akşam da duştan sonra temiz cildime sürdüm kadife gibi yaptı. emilimi oldukça hızlı yüzde yağlı his bırakmıyor.bu tarz bi ürün daha önce kullanmadığım için karşılaştıramıyorum ancak kendisi benim çok hoşuma gitti. tavsiye ederim.

 10. buradaki yorumlara güvenerek aldığım ve çok beklentim olmamasına rağmen oldukça memnun kaldığım bir ürün. ilk gün sivilce yapsa da sanırım sonrada alıştı. ciltte ciddi anlamda bir aydınlanma oluşturuyor. Ben krem altına sürüp bekletiyorum¸ kullandığım kremden de olabilir ama gerçekten Burun kenarlarımdaki kuruluk tamamen gitti. Açıkçası fiyatı da ciddi manada çok uygun. Tavsiye edebilirim. 

 11. Maalesef beğenmedim. Zaten yağ kullanamıyorum. Bu ürüne şans vermek istedim. Fakat bende bir haftada tam 3 adet sivilceye sebep oldu.

 12. Alırken benim de tereddütlerim vardı¸ para boşa gider mi sivilce yapar mı vs. Diye. 2 haftadır 2-3 günde bir olmak üzere kullanıyorum etkisi çok güzel. Yumuşacık ve aydınlık. Sivilce de yapmadı. Bu arada cildim hassas¸ ince. Buna rağmen yanma hissi de olmadı. Yapısı herkesin dediği gibi ince¸ su gibi ve kolay emiliyor. Ben duştan çıkınca gece yatmadan önce kullanıyorum. Üstüne de nemlendirici kullanıyorum ama tek başına kullanmak da yetiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?