“Dirty works” için 63 yorum

 1. Pore-fect face scrubı aldım ama kullanamıyorum. Taneleri çok büyük değil ama zımpara gibi sertler ve sürdüğüm an cildim cayır cayır yanmaya başlıyor. Bir kaç kere yüzüme maske gibi sürüp beklettim 5 dakika sonra gözlerim yaşarmaya başladı. Benim hassas olmayan ve yağlı cildimde bile bu kadar hassasiyet yarattıysa hassas ciltlilerin bu ürünle maceraya atılmamasını tavsiye ederim.

 2. Ambalajına aldanıp alıyoruz da içerik çok tırt be cicişler. Göz kremini aldım göz altlarım cayır cayır yandı. Kirpik kıvırıcısı çok sert¸ gerçi 1 2 aylık kullanımdan sonra yumuşuyor. Pek sevemedim bu “kirli işler”i.

 3. Çok cici ürünleri var. Bazı ürünlerinin kokusu (bkz: soap & glory) ürünleri ile aynı. Fiyatları özellikle indirim döneminde oldukça iyi. Ama içerikleri berbat. O yüzden içim rahat ederek kullanmadığım bir marka. Ambalajlarına kapılmamayı başarırsam satın almam.

 4. Kirpik Kıvırmakyerini kirpik kopardı konulması gereken bir ürünü var. Resmen sanayi makinası gibi çok şeker sağlam ama malesef uzun kirpiklerimi çatır çatır kopardı ve etini sıkıştırdı.

 5. gratislerde satılmaya başlar başlamaz¸ bütün blogger ve youtuber tarafından çılgınca alınmış¸ bir anda herkesin ilgi odağı olmuş sonra da tırt çıktığı için sessiz sedasız geri plana düşmüş¸ ambalajlarından ve yeni olmasından çokça kazanmış bir marka.bu kadar ucuz bir ürünün¸ sadece kendimizi bakım yapmış gibi hissettirip içini rahatlatmaktan başka bir işe yaradığını düşünmüyorum.en fazla anlık etki yaratıyordur.daha önce c vitaminli bir maskesi ile alakalı yazdığım yorumlar da bu etkinin altında kalışımın bir gösterisidir.

 6. Alınmaması gereken markalardandır.Ürünleri hiçbir işe yaramıyor.Sırf bitirmek için kullanıyorum detox maskesini ve göz kremini.Maske biraz aydınlatıyor sanki ama başka bir numarası yok.Kozmetik marketlere yeni gelen markaları bir heyecanla almamak gerekiyormuş sanırım.

 7. göz kremini eğer tek beklentiniz nemlendirmeyse kullanabilirsiniz. kil maskesini ise watsonsta hep kullandığım superdrug kil maskesini bulamadığımdan almıştım. superdrug daha iyiydi sanki¸ cildim super hassas¸ alerjik bir cilt değildir ama bu biraz yakıyor gibi geldi. aklıma geldikçe t bölgeme sürüyorum düz tırnak makasını kaşlarımın ucunu kesmek için kullanıyorum¸ onu çok tavsiye edebilirim işte. daha önce eğimli bir makasım vardı¸ onunla manevra çok zordu. eğer kaşlarınızı kısaltıyorsanız bu çok uygun.

 8. hakkında nağmeler düzülen el kremini¸ kokusu ve bıraktığı his sebebiyle sadece ayaklarımda kullanabildiğim marka. alınabilecek tek ürünleri hanging wash bag ya da makyaj çantası bence. kremlerinden ve maskelerinden uzak durulası.

 9. Kimsenin memnun kalmadığı kirpik kıvırıcısı benim taş gibi dünya yansa kıvrılmayacak kirpiklerimi harika kıvırıyor¸ çok memnunum ben.

 10. ilk olarak hindistan cevizli body scrub’ını denemiştim. Tamamen kendimizi şımartalım tarzında bir ürün hiç bir işe yaramıyor. Göz kremi ise yanma hissi oluşturmadı ama bence 20’li yaşlarda sadece nemlendirici özellikli bir krem aranıyorsa kullanılabilir diye düşünüyorum. Birde anlık aydınlatma yaratıyor. Detox maskesinide kullanmadan önce evet bu da kesin tırt bi ürün demiştim. Öncelikle kokusu yabanmersinli ağır koku sevmeyenlere ağır gelebilir ama ben sevdim. sürümü çok kolay direk yayılıyor cilde. Maskeyi ıslak havluyla silince resmen cildim yumuşacık oldu. Aynı anda bir aydınlık sağladı tabiki şok oldum. İndirimde 6-8tl arası bir fiyata almıştım. Detox maskesi için fikrim¸Bence bu fiyata bu hizmet şahane!

 11. Sadece el kremini kullanmaya cesaret ettim kokusundan oldukça memnun kaldım. Ellerinizi yumuşak yapıyor ama piyasada benzeri çok ürün var. Her kokulu kremi sürdüğünüzde olduğu gibi kremin kokusu dokunduğunuz şeylere de bulaşıyor. Koku ömürlük kalıcı değil elbet ama yani meyve vb. yiyeceklere dokunurken dikkat etmeli! Ben öyle durumlardan çok iğrenen bir tip olduğumdan aşırı dikkat ederim yediğim içtiğim olması gerektiği gibi kokmalı ama telefonum¸ yastığım¸ TV kumandam ve bilgisayarım bu krem gibi kokabilir hiç ama hiç sorun yok.

 12. fırçalarının kalitesini merak ettiğim marka.geçen gratis indiriminde millet başka hiç fırça bırakmayınca alıp-almama arasında gidip geldim.almadığım için şimdilik mutluyum.

 13. Detox mask ürününü beğendiğim marka. Kil maskesinDen bekleyebileceğim her şeyi yerine getirdi. Bir tane bitirdim ikiciye geçtim. akneye meyilli cildimi yatıştırdı ve çıkan aknelerimi kuruttu. Ayrıca diğer kil maskeleri gibi kötü kokmuyor. Yaban mersini kokuyor.

 14. özellikle ambalajlarıyla fazlasıyla ilgi çeken fakat ürün kalitesi olarak birkaç ürün dışında pek de bi’ işe yaramayan amerikan menşeili cilt bakım markası

 15. dış görünüşü pek bir şirin olan marka. puantiye hastası bir insan olarak çok şirin geliyor bana tasarımları. fakat içine gelirsek oldukça vasat kalitede. jojobalı- kakaolu el kremini kokusunu sevdiğim için bitirdim ama olmasa da olur. hele ki yine bir umut işe yarar deyip alınan “bye bye dark circles” iddialı isimli mor göz altı kapatıcısı gerçekten kötü. göz altı normal olanlar kullanabilir belki. ama iddasına aldanmayın. makyaj çantasını alın ama çok şirin.

 16. Arkadaş bir üründen hiç mi memnun kalmam? Kalmadım işte. El kremi burada da belirtildiği gibi yüzeysel bir nemlendirmeden öteye gidemedi.Göz altı kapatıcıını bir kere kullanıp çöpe attım zira yapısı çok yağlı ve hiç bir şeyi kapattığı yok. Göz kremi bende de yanma yaptı hatta morluklarımı arttırdığını düşünüyorum. O puantiyeli ölüp bittiğim makyaj çantasını indirimde yakalayıp almıştım¸ondan bile memnun kalmadım. Kirpik kıvırıcı konusuna hiç girmek istemiyorum ki saftorozluğum daha da ortay çıkmasın. İşte bunlar hep ambalaj maalesef.

 17. üst iletilerde de bahsedildiği gibi dirty works ün kokusu soap and glorynin klasik kokusu ile aynı ve ambalajlarının benzerliği de cabası. ben ingilterede hiçbir yerde dirtyworks ün satıldığını görmedim acaba soap and glory in alt markası olabilir mi diye düşünüyorum yoksa böyle aleni kopyalama hiç hoş değil.

 18. Mavi rengini hiç sevmem ve itiraf edeyim çok sevdiğim bir kremin kutusu mavi diye farklı özellikli farklı renkli aynı markanın başka kremini denemekteyim şu an. Tamam bunun rengi biraz daha şirin ama mavi işte. Bu sebeple yanından geçerken bakmıyordum bile raflara fakat kullandığım peelingden memnun değilken ve naneli ferah bir ürün ararken bunu aldım. Gerçekten çok beğendim ben bu face scrubı içindeki mikro tanecikler¸ güzel kokusu¸ verdiği ferahlık high end bir markaya geçmediğim sürece bittikçe alacağım ürün olarak görüyorum şu an kendisini. 🙂

 19. nemlendirici maskesini yüzüme sürdüğümde tarif edilemez bi şekilde yüzüm yanmaya başlıyor diğer maskelerini de denedim aynı problemle karşılaşmadım.

 20. el kremi gerçekten başarılı olan marka. nemlendirmesi güzel¸ elleri de terletmiyor ve kurutmuyor. gece sürüp sabaha ellerim yumuşak kalkıyorum.

 21. dirty works ü dirty words olarak okuyan bi ben miyim acaba? tanım: “henüz yeterince bilinmeyen marka” oluyor bu durumda . ben de içi fesat oluyorum aynı zamanda !!

 22. el kremleri bir harika olan marka¸ diğer el kremleri gibi yağlı¸ kaygan bir his bırakmıyor. hem kokusu güzel¸ hem de gün boyu nemlendirmesi.

 23. ambalajı beni hipnoz ettiği için el kremini almış bulunduğum marka. ama kokusunu hiç sevemedim¸benim dışımda herkes aşık oldu. kullanmıyorum ama rafta güzel görünüyor diye de atmıyorum¸ben de böyle bi saykoyum heralde…

 24. Kısa bir araştırmanın üzerine cruelty free olduğunu bir kaç yerden okuduğum marka. Bir kaç ürünü dışında da çoğu ürünü veganmış.

 25. gratisin büyüük herşeyde %50 indiriminde 2 çeşit çantasını ve el kremini aldığım marka. çantalarına bayılıyorum. el kremi de kötü değil bence. 2-3 gün önce de göz kremini aldım. göz altı morluklarım yoktur¸ hafif torbalarım vardı onları da baya indirdi. 15 lira gibi bir şeydi. bence gayet uygun. performansını beğendim. alerji veya yanma yaşamadım.

 26. Porefect facial scrub’unu bitirdiğim markadır. Kendisi beğendiğim bir scrub oldu. Yüzünüze 1-2 dakikadan fazla uygularsanız yoğun mentol kokusu yüzünden yanma hissedebilirsiniz. İnce yapısına kanıp fazla bastırarak peeling yapmak kesinlikle uzak durulasıdır zira cidden canı acıtır¸ eğer benim gibi kılcalları yüzeye yakın biriyseniz kılcal kanamalara neden olabilir. Nazik hareketlerle 1 dakika yapılan peelingin sonunda cildim yumuşacık oldu ama bu şekilde yapacağımı anlayana kadar ürün bitti.Yine detox maskesini de bitirmek üzereyim. Çok aman aman bir maske değil ama kil maskesi arayanlar varsa indirimlerde şans verilesi.

 27. dirty works rose & glow moisture mask¸ yüzüme sürdüğümde cayır cayır yakan bir maske. kokusu da inanılmaz yoğun¸ normalde gül kokusunu zaten sevmem ama hafif olsa katlanacaktım¸ bu olayı abartmış. ancak performansı gayet güzel. cildim yumuşacık ve canlı oldu. burun kenarlarımdaki o pulluğu ve kuruluğu da giderdi. duştan önce sürüp¸ cildimde yarım saat kadar bekletip duşa girince de yıkıyordum. duşta yıkıyordum dedim bakın çünkü bunu durulamaya çalışmak bir ölüm demek¸ ortalığı batırmak demek. sonlara doğru kokusu iyice baydı ve durulaması çok uğraştırıcı geldi¸ ben de vücudumda kullanıp bitirdim. 10 küsür fiyatıyla alınası ama.dirty works power berry detox mask¸ bayram indiriminde 10 liraya aldığım bir maske. kuru ciltli olmama rağmen yanaklarımda hafif gözenekler var¸ içindeki kil bu yüzden beni cezbetti. umarım bir etkisi olur. şuan yüzümde kendisi. kokusu güzel ama çok yapay. sevgili dirty works’cüğüm¸ bu kokuları çok abartman neden anam? yıkayınca editleyeceğim kızlar.edit geldi: cildim parıldamaktan ölecek bacılarım. güzel yaptı¸ sıkılaşmış görünüyor gözeneklerim. burnumdaki siyah noktalar da hafif görünmezlik modundalar. tavsiyedir.

 28. bence ambalajları çok şirin olan marka. indirimden ürünü alınabilir ama içeriği bence pek masum değil¸ göz kremi var bende düzenli kullanmıyorum ama kullanınca bir suçluluk duyuyorum içeriğinden ötürü cildime kötülük yapıyormuşum gibi sanki.

 29. bir ara inanılmaz popüler bir markaydı. gratis raflarında yerini ilk aldığında tüm blogger/vlogger camiası övgüyle bahsedince ben de c vitaminli aydınlatıcı maskesini aldım. beğenmedim. bir yüz temizleyiciden farkı yok açıkçası. maske namına hiçbir etki yaratmadı bende. bitirene kadar canım çıktı. bu arada evet¸ cilde aydınlık verdiğini gözlemledim gerçekten ama bi 2-3 saat falan. yalnız markanın ambalajları falan inanılmaz şirin. ama ürünlerin içeriği pek temiz değilmiş anlaşılan. bir daha bir ürününü almayı düşünmüyorum.

 30. Çokça yazılmış ama benim de gratis raflarında maviş maviş görünce anem bunlar da ne diye atladığım neyse ki içerik konusunda hassas olduğumdan hemen elimden bıraktığımı hatırladığım marka. Maskelerinden güvendiğim bloglarda övülenler olmuş ama bazı şeyleri insan kendi süzgecinden geçirmeli diye düşünüyorum.cicişler cicili bicili ambalajlara kanmayalım kozmetik değil artık her üründe etiket okuma konusunda bilinçli olmamız gerek.

 31. Dün gratisten angled blush brushini aldım ve bütün kılları dökülüyor abartmıyorum sanki yapismamis gibi. Becerebilirsem başlığa görsel yükleyeceğim.

 32. El kremini ve kirpil kıvırıcısını severek kullandığım marka. Fiyatları çok uygun¸ ambalajlar çok güzel. Kapatıcısını ilk fırsatta denemek istiyorum

 33. Boşta bir allık fırçam olsun istiyodum elimde mac¸ rt ve avon var ama mac ve rt kadar da para vermek istemiyordum tesadüfen karşılaştım aldım ama çok kötü ya ben beğenmedim. Kılları çok sert bence ben daha çok pofidik kıllı olanları seviyorum. Bi de mini kabuki fırçası var belki bu güzeldir diyerek aldım masa üstüne koymalık hemen el altında olsun diye ama yine beğenmedim ürünü alamıyor fırça kıllarının kesilişinden. Ve allık fırçasının sapı da çok kötü baya dandik plastik yani. Kısacası rengine¸ pembesine aldanarak aldım ama elimde patladı. Kenarda çürüyecekler kulübünden onlar da :((

 34. Sadece düz uçlu cımbızını kullandığım marka. Cımbızı da çok iyi geldi evdeki bir işe yaramayan cımbızlardan sonra. gerçi çok fazla cımbız almışlığım yoktur. Şimdilik çok memnunum. 4.5 liraya daha ne olsun.

 35. Acili bi fircasi var pembe siyah sapli.cok severek kullaniyorum.cok yumusak cok kullanisli.kil dokmesi vs de yasamadim.fiyati zaten super.ben ikinciyi almayi dusunuyorum.tavsiye ederim.

 36. Kirpik kıvırıcısını severek kullanıyorum. Çoğu kirpik kıvırıcı benim kirpiklerimi bir anda kavrsyamiyor. Ama bu markanınki oldukça başarılı ve uygun fiyatlı.

 37. Türkiye’de ürünleri sadece gratis’te satılan bir ingiliz firması. Açıkçası ben ürünlerinin dış görünüşlerinden etkilenerek almıştım ilk etapta. Düzenli olarak kullanamasam da şişkinlik giderici göz kremini kullandıktan sonra göz altlarımda herhangi bir farklılık göremedim sadece ilk sürdüğünüz anda size kendinizi iyi hissettiriyor ve göz altımda bir aydınlanma berraklık veriyor. bunun dışında el kremini kullanıyorum¸ bundan çok memnunum¸ hem kokusu çok güzel hem de elde yağlı hissi oluşturmuyor¸ emilimi kısa sürede oluyor. Kil maskesini de satın almıştım bu da kullanım anında cildimde rahatlama hissi oluşturdu yağlılık kalmadı. İçinde kimyasal maddelerin zararından çok bahsediliyor bu yüzden ben sadece el kremini almanızı öneriyorum.

 38. ingiltere dışında sadece türkiye¸ amerika¸ kanada¸ malta¸ dubai¸ avustralya ve kore’de satışı olan cruelty free markadır.

 39. Her ne kadar paketleri albenili olsa da makyaj çantalarından başka herhangi bir ürününü denemediğim kozmetik markası. Özellikle cilt Bakım ürünleri Gözüme pek güzel gözükmekte ama nedense hiç alma isteği yaratmıyor.

 40. son gratis indiriminde detox mask isimli kil maskesi ile bir ucu açılı¸ diğer ucu karıştırma fırçası olan fırçasını satın aldığım ve ilk izlenim olarak bu iki ürününden memnun olduğumu söyleyebileceğim markadır.ancak gelin görün ki ciciş sayesinde içeriğinin pek temiz olmadığına dair yapılan yorumlardan haberdar olarak hafiften kıllanmış bulunmaktayım. bu arada maskeyi 1¸5 hafta gibi bir süre zarfında iki kez uyguladım ve çenemde oluşan -ertesi gün de kayboluveren- kabartımsı sivilcemsi garip oluşumlar dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. tabii ki bu kabartıların maskeyle hiçbir alakası olmayıp¸ yenilen içilen bir şey nedeniyle alerjik bünyemin ihaneti olma ihtimali de var. bir süre daha deneyip¸ yorumlarımı buraya eklemeyi düşünüyorum.ekleme: ay kızlar ben asıl konuyu unutmuşum. ben bu markanın you soft touch hand cream isimli el kremini de aldım aynı indirimden. yani nemlendiriyor mu nemlendirmiyor mu¸ herhangi bir işe yarıyor mu tam anlayamıyorum. evet yağlı yağlı olmaması çok güzel. oldukça likit bir ürün¸ sürdüğünüz gibi emiliyor… ya da öyle sanıyoruz. sanki kış için yeterli değil gibi… ancak…. işte burada koccaman bir ama fakat canlansın gözünüzde¸ ha ri ka bir kokusu var. resmen müptelası oldum. ilk başlarda fazla keskin geliyordu. ilk sürdüğünüz anda yoğun bir kokusu var ancak bu yoğunluk 20 saniye filan sürüyor. sonrasında enfes bir koku geliyor burnunuza. ben bundan sonraki bütün indirimlerde stoklayacağım.ikinci ekleme: ah ben bu unutkanlıkla iyi yaşıyorum… bir de şu var: bundan çoook uzun zaman önce bye bye dark circles isimli ürününü almıştım. uzun süre kutusundan çıkarmadım mevcut ürünüm bitmediği için. bunu kullanmaya başladığımın ertesi günü¸ hadi yalan olmasın bir iki gün sonra¸ kutusu ürünü gayet nazikçe açmaya çalışırken elimde paramparça oldu. çivisi vidası neyi varsa çıktı. hani vida yalama olur ya¸ soğuktan filan bozulur gibi bir şey olur ya öyle olmuştu… faturasını da henüz bulamadığım için değiştirmeyi denemedim. gratis’in böyle bir durumda nasıl bir tavır takınacağı da benim açımdan merak konusu. ürünün yapısına gelecek olursak…. internet sitesinde üstüne basa basa demişler ki¸ bacılar siz bu ürünü alıyorsunuz ama sakın ola ki yayarak uygulamayın¸ pıt pıt hareketlerle uygulayın demişler. doğru demişler. ama tampon hareketlerle uygulama yapmama rağmen öyle aman aman müthiş bir sonuç elde edemedim. kesinlikle çok merak ediyorsanız alın ve görün gününüzü demek de istemiyorum tabii ama deneyimleyin diyeyim bari¸ kesinlikle “olmasa da olur”un ötesinde “olmasaydı daha iyiydi” kategorisinde benim için.

 41. Göz kremini kullanmış olduğum marka. Kremin faydasını da görmedim zararını da. Benim kullanmış olduğum mavi ambalajlı olan idi. Krem göz şişliklerini indirmeyi vaadediyor¸ ancak benim gözlerimde şişlik olmadığı için bu konuda vaadini yerine getirip getirmediği hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Eğer çok kuru göz altlarını varsa ve kalın yapılı kapatıcılar kullanıyorsanız verdiği nemlendirmeden memnun kalmayabilirsiniz. Kısaca¸ çok sıradan bir krem diyebilirim.

 42. Kullandığım ürünü 8 in 1 Miracle Cream Testerını denediğimde kokusuna¸ dokusuna ve sürdükten sonra bıraktığı yumuşacık hisse hayran kaldım. Ben yüzüm için sabah ve akşam olmak üzere 1 kavanozu bitirinceye kadar kullandım ama “mucizeler”inden hiçbirini görmedim. Ama bıraktığı yumuşacık hisse bayıldığım için kullanmaya devam ediyorum. Şimdilerde farklı bir cilt bakım rutini uyguladığımdan yeni aldığım kavanozu boyun ve dekolte bölgeme uyguluyorum. Benim cildim karma¸ dokusu yoğun olduğu halde cildimde herhangi bir yağlanma ya da sivilcelenme sorunu yaşamadım.

 43. detox mask benim gibi karma cilde sahipseniz şiddetle tavsiyedir.ayrıca miracle cream de gayet başarılı yağlandırmadan nemlendiriyorgöz kremi çok çok süper diyemem ama o fiyata da alınabileceklerin en iyisinden en kısa zamanda face scrubta gözüm var alıcam çok tavsiye duydum 🙂

 44. makyaj süngeri furyasına koton’dan sonra dirty works de dahil olmuş. 9.90 gibi bir fiyatı olan süngerin gratis’in ocak ayı katalogunda minik bir resmi de mevcut.ilk bakışta beauty blender’ı andırıyor gibi görünse de henüz yakından görmediğim için fazla yorum yapamıyorum. ayrıca yine bu ayki katalogda dirty works’ün masa aynasından¸ misel makyaj temizleme suyuna¸ salatalıklı göz pedlerinden makyaj temizleme mendiline kadar yeni gelen birçok ürünü de var.

 45. Peelingi harika marka. Biraz fazla mentollü ama tanecikleri o kadar minik ve çok ki derinlemesine hatta gözle görülür temizlik sağlıyor. Duşta kullanın iyi arındırmak için çok azı bile yetiyor.ve çıkınca da yüzünüzde buz gezdirin ki temizlenen gözenekler küçülsün.Edit: yazım hatası

 46. kirpik kıvırıcısını ve birkaç fırçasını kullandığım marka. kıvırıcısı iyi iş görüyor fiyatı da uygun alınabilir. fırçaları ise öldürmez de güldürmez de.

 47. gözaltı kremini¸ 8 in 1 miracle cream’ini ve göz altı kapatıcısını aldığım marka. şimdilik 8 in 1 cream’ini denedim yumuşacık his verdiği doğru. onun haricinde tamamen dış görünüşüne jkanıp aldım¸ bir de bunu deneyelim hesabına başka da bir şey değil.

 48. Kirpik kıvırıcısına sahip olduğum markadır. Paketin içinden 3 tane ekstra lastik çıktı ki arada değiştirmek için. Kirpiklerime hoş bir kıvrım verdiğinden dolayı gayet memnunum ancak kıvırıcıyı tutma yerine alışmak biraz vakit aldı¸ kayma yapabiliyor çünkü.

 49. yaklaşık bir yıl kullanımdan sonra¸ geçenlerde kirpik kıvırıcısı elimde kalan marka. plastik tutacaklara kadar gelmiyor demir. haliyle zaman içinde zorlanan plastik kısım kirpiklerimi kıvırırken kırıldı. demirden tasarruf yapacaklar diye gözümü oyuyordum yani. böyle bir basitlikten sonra diğer hiçbir ürününe elim gitmiyor.

 50. Bir sürü ürününü kullandığım markadır. İlk olarak kil maskesini almıştım ve çok güzel kokuyordu ondan memnun kaldım öyle aman aman bir şey değil ama fena da değildi. Göz kremini de beğendim morluklara bir etkisi yok ama şişlikleri indiriyor. Peelingi benim hoşuma gitti mentollü olduğu için o böyle nefes alma hissi güzeldi ama siyah noktalara pek bir etkisini göremedim. Micellar suyundan nefret ettim bir kere gözde kullanılmıyor ve benim ki bir ayda falan bozuldu böyle acı acı kokmaya başladı. Son olarakta salatalıklı göz maskesini aldım buzdolabında bekletip kullanırsak biraz bir rahatlama oluyor ama onun dışında kağıttan ibaret değmez diyorum.

 51. Kullandığım hicbir ürününün Ambalajlarından baska birşeyinden memnun kalmadığım tabir yerindeyse “fos”kozmetik markasıdır.

 52. Pembe süngerini kullandım. Çok sertti ve kötü kokuyordu¸ attım. Çift taraflı far fırçasını kullanıyorum. Ondan memnunum işimi görüyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?