“Diadermine high tolerance yüz temizleme jeli” için 13 yorum

 1. Migros indiriminden aldığım üründür kendisi. Sevemeyip üzülerek ve acıyarak çöpe attığım¸ karmadan yağlıya dönük cildimi yağlandıran ama suyunu çıkarmayan gereksiz bir ürün benim gözümde.

 2. İçerisinde paraben¸ silikon ve parfüm bulunmuyor olması ile şans verdiğin ürün. Cildim kuru/normal bir cilt¸ kurutma ve kızarıklık yapmadı. taze ve çok hafif bir gül kokusu var. Köpürmüyor temizlerken ama olumsuz bir şeyle karşılaşmadım. fiyatı da uygun¸ tavsiye edilir.

 3. Benim pek sevdiğim canım jelim. Neden seviyorum ¸ 1-yağ içermediği için makyaj temizleme sütleri gibi yağ bezesi çıkarmıyor 2-önce pamuğa sürüp sonrada cildinizi (özellikle göz çevrenizi) zımparalar gibi silerek kırışıklıklara davetiye çıkarmaya gerek yok yüzünüze ve gözünüze bolca sürüp masaj yapıp yıkayarak da halledebilirsiniz. Nelerini sevmiyorum ¸ 1- köpürmüyor köpürse daha güzel bir his olur 2- eğer pamuk kullanmadan elimle uyguladıysam sonrasında tonik uygularken az da olsa pamuğa makyaj kalıntısı geliyor.

 4. içeriği temiz gibi görünse de makyaj çıkarmadan eh işte bir başarı sağlıyor. fiyat performans oranına bakarsak indirimden alındığında fiyatına uygun bir makyaj çıkarıcı.

 5. Tesadüfen alıp kullandığım jel beni şaşırtmaya başladı. Göz makyajı da dahil çok güzel makyaj çıkaran¸ cilde ferahlık veren¸ yapış yapış yapmayan¸ çok iyi temizleyen¸ parfümsüz bir ürün. Almaya devam edeceğim sanırım. Makyaj temizleme pamuğu ile ürünü kullanıp¸ sonrasında mutlaka başka bir köpüren jelle yüzümü yıkıyorum.

 6. Makyajı temizlemesini geçtim¸ makyajsız cildimi bile temizlediğini düşünmediğim ürün. Makyaj temizleme suyuyla birlikte set olarak almıştım. Gerçekten çöp bi ürün. Bi kere köpürmediği için ben temizlediğine kendimi ikna edemiyorum galiba. O jel köpürücek. Hem yağlı cildimi rahatsız edici boyutta kurutup hem de sivilceye sebep oldu ben de.

 7. Uzun zaman önce 2 şişe kullanıp memnun kaldığım¸ ama başka ürünler denemek için bıraktığım temizleme jeli. Ben göz makyajımı çift fazlı temizleyici ile şöyle bir silip¸ elime biraz temizleme jeli alıp masaj yaptıktan sonra bir havluyu biraz ılık suyla ıslatıp silerek kullanmıştım. Tabii ki üstünde bir temizleyici ile tekrar geçiyordum. Cildimi derinlemesine temizlenmiş hissediyordum ve o dönemde cildim çok iyiydi. Elimdeki ürünleri bitirmeye çalışıyorum ama herhangi bir indirimde denk gelirsem alabilirim.

 8. Temiz içeriğinden dolayı alıp denediğim yüz yıkama jeli.Bu jelle birlikte anladım ki ya temiz içerik-iyi temizlememe ya da temiz olmayan içerik-iyi temizleme seçeneklerinden birini seçmek zorundayız.Yüzünüzde bb krem vs. Varsa asla çıkarmıyor nasıl anlatsan ürünleri çözmüyor.Ama ten makyajı yapmadığım günlerde günlük temizleyici olarak kullanırım.Çok hafif bir kurutma yaptı fakat sorun edilmeyecek derecedeydi.Bir temizleme jelinden beklentiniz bu yöndeyse alınabilir.

 9. Ben de kuru cildime elimle yedirerek sürüp sonra da disk pamukla çıkarmayı deniyorum makyajı¸ ancak cidden çıkaramıyor.Şimdilik makyajın üstünü şöyle bir almak için kullanabiliyorum yalnızca¸ sonrasında yine bir jelle çıkarıyorum makyajımı. Gözünüze denemeyin bile felaket yaktı hiç de hassas olmayan gözlerimi. Ha bir de sürerken cidden acayip kaşıntı ve yanma hissi veriyor ¸ içeriğine şans verip almıştım ama faydasız bir ürün bence.

 10. Ben bu jeli cildimin nispeten sorunsuz olduğu bir dönemde cildimin hafiften kirini yağını alsın hem de içeriği sade diye almıştım. Fakat bu temzileme jeli ne temizleme hissi veriyor ne de temizliyor. Üstelik kurutup germişti de cildimi.(kullandığım sırada cildim ne yağlı ne de kuru idi nem dengesi normaldi ve cilt makyajı yapmıyordum) Uygun fiyatı ve sade içeriğiyle başarılı bir ürün olmasını isterdim fakat benim cildimle hiç anlaşamadı.:(

 11. ece targıtın uygun fiyatlı yüz temizleyiciler videosunda görüp aldığım ürün.tabi kulaktan duyma olunca üstünü bile okumadım direk attım sepete fiyatıda uygundu.ama hassas ciltler için olduğunu eve gelince fark edebildim.çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim maalesef yaglı ciltli olduğum için köpürme falanda olmadı sadece yüzünüzü yıkadığınızın sonrada kısa süreli güzel bir his bırakıyor bu kadar.bitsin diye kullanıyorum.

 12. yüz temizleme ürünü kıtlığı çektiğim zamanlarda karşıma gratis indiriminde çıkan ve parabensiz¸ silikonsuz¸ alkolsüz ibaresine kanıp aldığım çöpe atmalık bir üründür kendisi. yüz temizleme jeli olarak almıştım ama sonradan makyaj temizleme ürünü olduğunu öğrendim¸ neyse dedim bu da işimi görür. başladım kullanmaya. çok makyaj yapan biri olmama rağmen ve her gün bu ürünü kullanmama rağmen¸ ne zaman kullansam ertesi günü kirpik diplerimde minicik kızarıklar oldu¸ sanki arpacık gibi ama tam olarak arpacık değil¸ ağrılı ufacık kırmızı bir şişlik. kullandığım maskara ile diadermine yüz temizleme jelini aynı anda alıp kullanmaya başladığım için¸ sorunun maskaradan kaynaklandığını düşündüm başta. maskarayı kullanmayı bıraktım ama şikayetlerim devam etti. en sonunda jeli kullanmayı bıraktım ve sorunlarımdan kurtuldum. her bünyede aynı etkiyi göstermez evet ama almadan önce iyi düşünün derim¸ zaten indirimsiz hali de çok pahalı değil ama yine de paranızı daha kaliteli ürünlere harcayabilirsiniz. benden tavsiyesi…

 13. Ne işe yaradığına bir türlü anlam veremediğim için sevip sevmediğimi de bilemediğim ürün. Yağlı ciltlilere göre değil bu sanırım. Yüzümü yumuşacık yapıyor ama hiç temizlenmiş gibi hissetmiyorum. Kafamı aniden çıkıp gelen eski sevgili gibi karıştırdın canım benim.

Siz ne düşünüyorsunuz?