“Diadermine hassas göz makyaj temizleyicisi” için 25 yorum

 1. annemin alıp bir kez kullandıktan sonra çöpe attığıdır. söylediğine göre kullandıktan birkaç saat sonra bile göz çevresi kaşınıyor ve batma hissi devam ediyormuş. yani bir yves rocher çift fazlı göz temizleme suyunun yerini tutmuyor hiçbir şey.

 2. Beni sinir eden makyaj temizleyici. Annem almış iyidir herhalde diye düşünerek. Fakat bence el kremi bile bundan daha güzel makyaj çıkarıyor. Makyajımı sileyim derken gözlerimi oyuyordum. Lütfedip biraz farı temizledi sağolsun. Makyajı temizlerken hem çok bastırmanız hem de zımpara muamelesi etmeniz gerekiyor. Hassas ciltler için hiç uygun değil sanırım. Anneme gidip H2o aldım yine. ileride bana teşekkür edeceksin anne.Benim görüşlerim fazla olumsuz oldu ama tabi ki herkeste başka türlü performans gösterebilir.

 3. Kullandığım en kötü göz makyajı temizleyicisi. Waterproof ürünlerden de bahsetmiyorum üstelik. Üzerinden kaç kere geçersem geçiyim temizlemiyor kesinlikle. Almayın aldırmayın.

 4. Watsons’a girdim aklımda bir marka olmadığı için deneyeyim dedim. Fakat diadermine’in hiç bir ürününü sevmedim göz makyajı temizleme ürünü de bunlardan biri. Asla önermem. Paranızı çöpe atmayın aklınızda bulunsun.

 5. Yanından bile geçmem. Tüm göz kapağı ve kirpik dibimi “ari sokmuş” a çevirdi. Esas kızdığım ise watsons da ki görevlinin zorla elime tutuşturmuş olması. “Cildim alerjik¸ gözlerim de her sey iritasyon yaratır dememe ragmen 🙁 doktor edasıyla pazarladı. 3. Gün şiş gözlerimle gidince özür üstüne özür. Ben alacağım markayı biliyorum ne karışıyorsun… niye yaka paça bana bunu vermeye calısıyorsun. Hala kızgınım… Galiba ¸)

 6. Gözlerde kırmızılık yapıyor hassa göz çevresi için hiç uygun değil garnierin ürünü hassas gözler için oldukça güzel.

 7. Geçtiğimiz anneler günü indiriminde almıştım¸ çöpe atmamak için uzunca bir süre direndim¸ fakat her kullanımda gözlerime kezzap atmışlar gibi yaktığı için ayrıldık kendisiyle. Makyajı çıkarmada sorun yok¸ sorun ürünün makyajla birlikte gözlerini de çıkarmaya yeltenmesi.

 8. kampanya sebebiyle uyguna alıp pişman olduğum üründür. rimeli asla temizleyemiyor ve o simsiyah görüntüden asla kaçamıyorsunuz. şimdilik bitsin diye kalıcı rujlarımı çıkarmak için kullanıyorum ama o konuda da çok başarılı değil. uygun fiyatına aldanıp atlamamak gerekiyormuş bunu anladım

 9. Gratis’te belli bir miktar alışveriş yaptıktan sonra indirimde diye almıştım ve hiç beğenmedim. Maskarayı çıkarmasa anlarım ama eyeliner’ı bile çok zor çıkarıyor ve gözü yakıyordu.

 10. hayatımda bu kadar skandal bir ürün görmedim ben. basitçe göz makyajımı temizlemesi gerekiyordu ama 2 saattir gözlerim yaşarıyor ve yanıyor. gözümün önünde bulanıklık. aşırı yağdan sanırım. gratis indiriminde atmıştım çantaya. atmaz olaydım. öyle alerjaik bir göz yapım falan da yok¸ sayısız ürün kullandım şu ana kadar. böyle bir şey olamaz yaa. hala satışta olmasına bile inanamıyorum.almayın aldırmayın.

 11. Gozlerimi felaket yakan ve makyaji dogru duzgun temizlemeyen berbat bir urun. Makyaj yaparken fircalari temizlemek icin kullanip bitirdim. Asla satin almam.

 12. Indirim zamanında birkaç tane Alıp stoklamaya karar verdiğim makyaj temizleme Solüsyonu. Çok memnun kalınmamış sanırım ama ben beğendim¸ tek başına kullanıldığında ben de sabah simsiyah gözlerle uyanıyorum ama bununla temizledikten sonra neutrogenanın makyaj ve yüz temizleme sabununu kullanıyorum. Hiç şevmediğim göz kapağının renginin kararması sorununa böyle çözüm buldum.

 13. Çok yetersiz bir ürün. Waterproof olmamasına rağmen rimelimn tamamını çıkaramıyor¸ tekrar tekrar silmekten kirpiklerimde dökülmeler oldu.

 14. Gözlerimi aşırı yakan¸ kesinlikle en hafif makyajı bile temizlemeyen ürün… gratis te kasa arkasından aldım. Almaz olaydım dedim. Nefret ettim. Diadermine le hiç bir zaman yıldızımız barışmayacak anladığım kadarıyla. Bir daha hiç bir ürününü almayı düşünmüyorum.

 15. makyajı çıkarmıyor. göz altlarımdaki siyah siyah makyaj kalıntılarını da almıyor. para yine çöpe gitti.

 16. Çoğu insanın beğenmemesine rağmen gratis kasa arkası indiriminden aldığım temizleme suyu. Tüm yorumların aksine¸ gözlerimi yakmayan¸ makyaj çıkarmanın bedeli olarak katlandığım o buğulu görünümleri hiç oluşturmayan¸ ürünü döküp pamuğu göze koyup bir kaç saniye bekledikten sonra sildiğinizde çok başarılı olan bir göz makyajı temizleyicisi. Bittikten sonra mutlaka alacağım ürün.

 17. Göz çevremi özellikle göz altlarımı feci yakan ürün.Artık makyaj fırçalarımı ve takma kirpiklerimi temizlemede kullanıyorum

 18. Bir çok ciciş gibi¸ ben de kasa arkası indirimi ile almıştım. Hassas gözler için uygun olması beni cezbetti¸ denemek istedim.Bitenler başlığında da yazdım¸ buraya da not düşeyim.öncelikle temizlemiyor. Sadece makyajın kabasını alıyor. Onu da bir pamuğa boca edip¸ gözün üzerinde bekletirseniz. Böyle kullanınca da çok bereketli olmadıHassas gözlere uygun değil. beni cayır cayır yakmadı¸ ama acılık bıraktı.Her seferinde foşur foşur gözümü yıkamak durumunda kaldım. Uykum kaçtı.

 19. Bu sorun sadece bende mi var diye bir göz attım cicişlerin yorumlarına ama çoğu kişide varmış. Ürün net bir şekilde göz yakıyor para verdiğim için dolu şişeyi atamıyorum da artık ürün almadan mutttlaka okuyacağım buradaki yorumları yahu ciğerim soldu bir şeyler alıp da memnun kalmamaktan

 20. bütün gözleri yakmış fakat ben ve annem de kullandığımızda hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık. açıkçası benim gayet makyajımı çıkardı ve sıfır yanma. belki de çok ağır makyaj yapmadığım içindir bilemiyorum ama ben bir sorun yaşamadım. bir daha alır mıyım bilmiyorum yine bir indirime denk gelirsem¸ belki.

 21. 4. Kutuyu bitirmiş biri olarak çok memnunum .Hassas gözlerim var kesinlikle yanma sulanma yapmadı.hatta normal makyaj temizliyicim de bu marka.öneririm almayı düşünürseniz ..

 22. hassas olmayan gözlerimi yakan hassas göz makyaj temizleyicisi. yine de boşa gitmesin diye ara sıra gözlerimi sıkıca yumup kullanmaya çalışıyorum ama kirpikleri de döküyor maalesef… çıkarmaya çalıştığım da alt tarafı bir rimel. ağır göz makyajı çıkarmayı denesem kör olurum herhalde.

 23. Ailemle farklı şehirlerde yaşıyoruz. Onlara gittiğimde haliyle bu tarz şeyleri yük etmiyorum. Aslında bir bakıma iyi oluyor¸ annemde olan bende olmayan ürünleri denemiş oluyorum. Bu temizleyiciyi de öyle denedim. Gerçekten çıkarmamıştı göz makyajımı hatta şöyle düşündüm ya bunun tarihi geçti herhalde annem de nadiren makyaj yaptığı için buna ikna olmuştum ama burayı okuyunca bir işe yaramadığını anladım. Üstelik gözleri çok yakıyor. 

 24. Göz makyajını çıkarmak için değil gözü çıkarmak için üretilmiş olan¸ keşke hiç üretilmemiş olsaydı da almasaydım dediğim temizleyici. Farı bile tamamen tenizleyemeyen bir makyaj temizleyici yapmak oldukça zor olmalı zira su bile bundan güzel temizler.

Siz ne düşünüyorsunuz?