“Diadermine çift fazlı göz makyajı temizleyici” için 77 yorum

 1. bu ürünle ilgili cicişlerin olumsuz yorumlarına şaşırdım doğrusu. herhangi bir alerji ve yanma olmadan severek kullandığım bir üründü. ben çift fazlısını kullanmıştım. yves rocher çift fazlı göz makyajı temizleme kadar yağlı bir his bırakmıyor ancak onun kadar da iyi temizlemiyor tabii ki.

 2. rimeli asla çıkarmayan göz makyaj temizleyici. bir dönem gratis’ten alışveriş yaptığımda kasa arkası ürünü buydu ve yaklaşık 5 liraya düştüğü için almıştım. aldığıma pişman oldum gerçekten 5 lira bile etmiyor ne yazık ki. hem gözümün etrafında çok yağlı bir his bırakıyor hem de rimeli asla çıkarmıyor. sadece farı ve eyelinerı tek seferde çıkarıyor ama benim çift fazlı ürünlerden beklentim rimelimi çok iyi çıkarmasıdır. o sebeple bir daha almayacağım ürünler arasına girdi bile.

 3. Kullanan kişinin gözlerini çılgınlar gibi yakan¸ çift fazlı göz makyaj temizle -meyicisi. Temizliyor diyemeyeceğim¸ zira üzerinde suya dayanıklı göz makyajını temizler yazmasına rağmen bu konuda ciddi başarısız bir ürün. Diadermine ürünleri ile katiyen anlaşamadığımın son örneği oldu. Bitsin diye gözünün içine bakıyorum.

 4. makyajı çok zor temizleyen¸ gözümü bir süreliğine açamayacak kadar yakan ürün. sadece bitsin diye katlanmak zorunda kaldım¸ hiç beğenmedim.

 5. bir yıldır kullandığım ürün. indirimde 9 liraya kadar düşüyor. waterproof ürünleri çıkarmada oldukça başarılı. bu kadar yağlı olmasından hoşnut değilim tabi ki ama.

 6. ben bunu kasa arkası indiriminde 6 tl ye almıştım sanırım inanılmaz kötü benim gözümü yaktı kötü kokuyor ve kolay çıkarmıyor makyajı ben hiç hiç beğenmedim paranıza yazık.

 7. Garnier micellar su hariç sürekli farklı göz makyaj temizleyici alıyorum.Bunu da gratisten kasa arkası indirimine kanıp almıştım.Lens kullanan biriyim.Gözlerimi yakmıştı¸beğenmemiştim.Memlekete gelirken yanımda getirmedim Ankara’da bıraktım¸ama dönünce tekrar şans vericem atmak istemiyorum.Umarım beni şaşırtır.

 8. Hiç utanmamışlar mı üzerine çift fazla kirpik koruyucu yazarken?Çift fazlı ancak istediğiniz kadar çalkalayın üstteki mavi yağla temizliyormuşçasına yağlı his bırakıyor.Göz çevrenizi hunharca temizleme şansınız olmayınca o yağ sonsuza dek orda kaldı sanıyorsunuz¸ ki bende duşa kadar öyle de oluyor.Kirpik döküyor. Benim makyaj temizlerken kaşlarım dökülür ama kirpik asla dökülmezdi. 3’er 5’er gidiyor.Bence bu saydıklarım bu ürüne sahip olmamak için yeterli sebepler. Kısacası tavsiye etmediğim kötü fikir makyaj temizleyici.

 9. Hakkındaki olumsuz yorumlara rağmen yedeklediğim bir ürün kendisi. Evet yağlı bir hoş bırakıyor fakat benim en ağır göz makyajımı bile gayet rahat temizliyor. Gözlerimi ilk kullandığım dönem yakıyor gibiydi şu aralar gayet iyi anlaşıyoruz kendileriyle. Yağlı hissi de önemsemiyorum çünkü zaten yüzümü yıkıyorum temizleme sonrası. Fiyatı performansı göz önünde bulundurulursa gayet kullanışlı bir ürün.

 10. asla beklenti karşılamıyor¸ umutlarla aldım fakat bir hafta sonra gözlerimi nemlendiriciyle temizlemeyi yeğledim. o kadar çok göz yakıyor ki çıldırıyordum. üstelik sadece bu da değil¸ göz çevrem inanılmaz hassaslaşıyor¸ ne kadar yıkarsam yıkayayım o yağ gitmiyor. ya bu kadar kötü olamaz bir ürün olmamalı yani.

 11. watsons indiriminden aldığım ama kullanamadığım hatta nefret ettiğim göz makyajı temizleyici. Çok yakıyor ve aşırı yağlı. İnstagramda sevenleri görünce de oldukça şaşırdım. Hiç sevmedim hiç.

 12. migros indirimi sırasında çok uygun fiyatlı olduğundan dolayı sahip olduğum temizleyici. zamanında loreal’in çift fazlı temizleyicisiyle arasında kalıp loreal’i tercih etmiştim iyi ki de onu etmişim çünkü bunun tarihi de geçmemesine rağmen kötü bir kokusu var¸ diğer kullandığım çift fazlı temizleyiciler (yves rocher ve loreal ) cilt tarafından emiliyor ancak bunun yağı kalıyor öyle göz çevresinde¸ benim gözlerim alerjik olduğundan benimkileri yaktı diye düşünüyordum ancak herkeste varmış bu durum. neyse ki çok ucuza almıştım ama siz o kadar paranızı da çöpe atmayın kızlar tavsiye etmiyorum. bu konuda sütleri de denedim en iyisi yves rocher’ın malum göz makyajı temizleyicisi bence.

 13. İndirimde çok uygundu fiyatı¸ duramadım¸ aldım.ilk zamanlarda gözlerimi çok yakıyordu¸ artık yakmıyor¸ ilginç. kullandığım maskaradan mı olmuştu daha önce bilemiyorum ama artık yanma sorunu yaşamadığım için daha severek kullanıyorum.gözümde yağlı bi şeyler bırakıyor¸ o da hoşuma gitmese de makyajımı köpürterek tamamen yıkadığım için sorun kalmıyor.bitsin bitsin diye kullanırken şimdi de aa bitmiş diye üzülmeye başladım.

 14. garnier in göz makyaj temizleme suyunun nesinden memnun kalmamıştım hiç hatırlamıyorum ama bu ürünü ilk aldığımdan beri bununla devam ediyorum. yağlı yapıda olmasa daha zor temizlermiş gibi geliyor bana. ağır rimel ve eyeliner kullandığım zamanlar göz makyajımı güzel temizliyor. çoğu zaman indirimde olan bi ürün olması da cabası.

 15. göz makyajını derinlemesine temizliyor fakat oldukça yağlı bir his bırakıyor göz çevresinde. ayrıca çok çabuk bitiyor¸ belki de ben her üründe olduğu gibi pamuğa boca ediyorumdur.

 16. günlük makyajımı çıkarmak için garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyunu kullanıyorum ve oldukça memnunum. fakat ağır göz makyajlarını çıkarma performansını pek iyi bulmadığımdan bu ürüne bir şans verdim. fiyat/performans olarak oldukça iyi. benim için tek olumsuz yanı çok fazla yağlı bırakması. makyajı temizleyip ancak birkaç kez yıkadıktan sonra yağı kontrol altına alabiliyorum. olumlu olarak çoğu çift fazlı temizleyici gözlerimi yakarken bu yakmadı. plasebo mu tam bilemiyorum fakat kullanmaya başlayalı sanki kirpiklerimde hafif bir uzama oldu.

 17. Hiç beğenmediğim temizleyici. O kadar yağlı bir yapıya sahip ki gözlerimi temizledikten sonra ne kadar yıkasam da yağ izi kalıyor ve ertesi gün de bile geçmiyor. Kesinlikle iyi temizlemiyor ve gözlerimi deli gibi yakması da cabası. X liralık alışveriş yapınca indirimli olduğu zamanlar almıştım ama tekrar hayatta almam. Bitirmek için bile uğraşamayacağımdan fırçalarımı temizlemek için kullanıyorum.

 18. siyah göz kalemi ve maskara ikilisini çıkartmasını başarılı bulduğum temizleyici. favori temizleyicim değil ama fiyat/performans oranı kesinlikle kötü değil. her çift fazlı temizleyicinin bıraktığı kadar yağlı bir his bırakıyor. bu yüzden sonrasında yüzümü yıkayıp bu yağdan arındırmam gerekiyor. bende herhangi bir hassasiyet yaratmadı.

 19. dün alma gibi bir gaflette bulundum kendisini. hem temizlemiyor bir yana hem de gözümde hafif yanma hissiyle birlikte bolca akma yaptı. hiç memnun kalmadım açıkçası. genelde her üründen 1 tane olsun en iyisi olsun mantığında biriyimdir. o yüzden israf olmasın diye kendisini kullanıp bitirmeyi planlıyorum tabi ki en iyisi olduğu için değil sadece köşeye atmamak için. bir de satış yapan kızın gazıyla almış bulunmaktayım o beni daha çok üzdü açıkçası. normalde çok bilgi sahibi olmadıklarını ve 1 günlük kısa bir temel makyaj eğitimi gördüklerini biliyorum. demek ki benim de gaza gelesim vardı diyip geçelim. kız bir de bana ” diadermine’i bilmiyo musun? çok iyi bir markadır” filan demez mi. ben şok ben iptal. tabi ki biliyorum dedim. böbürlenmek için değil ancak makyajla uzaktan yakından ilgisi olmayan biri bile duymuştur diadermine diye bir şey. her neyse sonuç olarak kötü bir deneyimleme oldu. sabah uyandığımda göz altımda karartı oluşmuştu. o da işin bir eksi yönü. alacak olanlar varsa başka bir temizleyiciye yönelsin zira çift fazlı oluşu filan hikaye. çok zor çıkarıyor göz makyajını. yarısı gözde kalıyor hatta.

 20. Sanırım kullandığım en kötü göz makyaj temizleyicisi. İlk olarak hassas göz makyaj temizleyicisini gratis indiriminde alıp memnun kalmamama rağmen buna da bi şans vermek istedim fakat sonuç hüsran oldu. İnanılmaz yağlı bir yapısı var. Üzerine başka bir temizleyici ile yıkasam dahi o yağlı his geçmiyor gibi. Sanki makyajı temizlemek yerine göz kapağının üstünde ne kadar kozmetik ürün varsa hepsini göz altına taşıyor. Gördüğünüz yerde arkanızı dönün ve kaçın

 21. Bugün bitirdiğim çok memnun kalmadığım göz temizleyici. Bunu gratis bana hediye vermişti diye hatırlıyorum yüklü bir alışverişimde.Şimdi yağlı olması makyajı daha kolay çıkaracağı anlamına gelir. Ama bununla çıkardığımda kirpik diplerimde kalıyo. Gözümü çok hafif yakıyo. Genelde önce hafif sıcak su ile kirpiklerimi hafifçe ovup sonra da bunu parmaklarıma döküp gözlerimi nazikçe ovarak çıkartıyorum göz makyajımı. Pamukla kullandığımda memnun kalmadım. Garnierin misel suyu daha iyi çıkarıyor göz makyajımı Tekrar almam heralde. Kirpiklere bakım yapıyor ama bunun yerine garnierin çift fazlı göz temizleyecisini daha çok beğenmiştim.Not: maybelline lash sensational maskara kullandığım zaman özellikle yukarıdaki yöntemi uyguluyorum yoksa çıkmıyor 🙂

 22. Göz makyajını güzel çıkarıyor. Tabi çift fazlı normal. Suya dayanıklı maskarayı bile şıp diye çıkarıyor. Fakat bir iki kullanımdan sonra aşırı gözümü yaktı ve gözüm oyuldu falan sandım. Son kullanma tarihimi geçti acaba diyip¸ gittip yenisini aldım oda aynını yaptı. Gözlerimde inanılmaz yağlı bir his bırakıyordu¸ göz altlarımda yağ bezesi yapacak kadar hatta.sonra yollarımızı ayırdık¸ kirpiklere bakım yapar diye bir vaadi var ürünün. Yalan öle birşey yok.

 23. Göz makyajı yapmaya başladığım sıralar ilk kullandığım çift fazlı makyaj temizleyiciydi bundan dört yıl önce kadar. Ben de daha önce hiç kullanmadığım için çok iyi sanıyordum bunu. Ama malesef çok yağlı bir his bırakıyor ve yıkama jeli tarzı bişeyle yikamadığınız sürece asla geçmiyor o yağlı his. Bi de yağ bezeleri oluştu gözümün altında. Sadece bi şişe bitirdim bu arada. Cildim kurudan normale dönük. Hele yağlı cildi olanlar asla kullanmasın.

 24. gözlerimi yaldır yaldır yakan¸ vıcık vıcık göz makyajı temizleyici¸ bunun yerine garnier argan yağlı misel suyu kullanıyorum şu ana kadar her şeyi çıkardı sağ olsun 🙂

 25. 4-5 tl gibi ucuz bir fiyata denk geldiği için ben de almıştım. Makyajı güzel çıkarıyor evet amma velakin çok yağlı. Yani siliyorum göz makyajını gözümün çevresine zeytinyağı – su karışımı sürsem aynı hissi bırakır heralde. Kirpiklere bakım yaptığını vadediyordu¸ onu yapıyor benim kirpiklerimde dökülme durmuştu bu ürünü kullandığım zamanlar. Bir daha alır mıyım? Kesinlikle hayır. O yağı gözümden çıkarana kadar çok uğraşıyordum¸ 2 kere falan köpürte köpürte yıkamama rağmen yüzümü he hem de. Yetmiyor olsa gerek hala gözümün iç kısımlarında yağ kalıyor¸ kaşıntı yaptığı oluyordu bu ürünü kullandığımda.

 26. her migros indiriminde gider stoklarım. ama bu ürünü kullandıktan sonra yüzümü rival de loop rival de loop clean & care yüz yıkama jeli ile yıkıyorum. hem kalan makyaj kalıntılarını alıyor hem de bu ürünün bıraktığı o yağlı hissi.

 27. ben başta kendisini çok severek kullandım¸ yağlı kalıyordu ama yıkama jeliyle temizliyordum. En son iki kullanışımda gözümün etrafında hatta içinde kaşındırma sulandırma yaptı¸ attım gitti 🙁 memnun kalmadım cicişler

 28. AH DIADERMINE HAYATIMI MAHVETTİN! aşırı derecede alerjiye karşı bir cildim vardır¸ bu marka niyeyse beni öldürüyor. çevremde ne kadar kullanmış varsa lanet okuyor. babam almıştı bi kere makyaj temizleyicisi istediğimde tatilde¸ o zamandan beri kimsenin kullanmaması için çabalıyorum. Sayesinde sapık oldum¸ bi yerde alan görürsem (ya da görevli satmaya çalışıyorsa) yavaşça eğilip kulaklarına “diadermine alma” diyorum.

 29. makyajımı çıkarmadı. gözümü yaktı. aşırı yağlı. gratiste kasa arkası ürünlerden almıştım indirimli. ona rağmen parama acıdım.

 30. Herkes olumsuz yorum yapmış sasirdim. Ben sadece yağlı his birakmasindan hoslanmiyorum o kadar. Onu da zaten makyajimi sildikten sonra yüzümü mutlaka yikadigim için önemsemiyorum doğrusu. Benim gozlerimi yakmadi. Fiyat performans olarak begendigim denk gelirse yine tercih edebilecegim bir ürün kendisi

 31. şimdiye kadar kullandığım en makyajı temizleyemeyen makyaj temizleyici net. zar zor bitti sonunda. Almayın¸ aldırmayın cicişler.

 32. almadan önce hakkında araştırma yaptığım nadir ürünlerden nivea göz temizleyicisiyle arasında gittim geldim ama indirimde görünce aldım.aşırı göz makyajı yapan biri değilim tek bi farla işimi görüyorum onu ve rimelimi temizlemesi benim için yeterli ki işinide hakkıyla yaptı ben memnunum ama göze kaçınca fena yakıyor dikkat etmek lazım.

 33. Aşırı yağlı ürün. Galiba göz altımda çıkan miliaların başlıca sebebi kendisi çünkü o kadar yağlı ki. Onlar geçsin diye beklemekten göz altı kapatıcısı da sürmez oldum öyle geziyorum mor mor.

 34. 2 şişe bitirdiğim oldukça yağlı ürün.göz makyajını çıkarmakta ben sorun yaşamadım.gözlerimi yakmadı ama bulanık görmeme sebep oldu sonrasında.lens kullanıyorum belki o yüzden bilemiyorum.

 35. Ben bu göz temizlik olayından öyle sıkıldım ki anlatamam özellikle rimel temizlemede.Hani o kadar kat kat sürmüyorum da ama her temizleyişimde 2 3 kirpik gidiyor.Bu ürünü almamın nedeni kirpik dökmemesi değil ben biraz zorluyorum çünkü dakikalarımı harcamak istemediğimden.Yalnız bu meret balm schwing eyelinerı-kullandıklarım arasından- bulaştırmadan tertemiz ve tek seferde yapabilen tek temizleyicim oldu.Bu aralar param kısıtlı eğer biterse belki indirimden yeniden alırım ya da belki garnierınkini alırım çünkü yapısı biraz yağlı bunun.

 36. İlk göz makyajı temizleyicim Nivea’nın göz makyaj temizleme suyuydu. Bir arkadaşımın önerisi üzerine dayanamayıp almıştım. Fakat şişeyi bitiremedim bile hem kirpiklerimi döktü hem de gözlerimi resmen yaktı. Bu ürün yüzünden diğer uygun fşyatlı göz makyajı temizleme ürünlerinede ön yargıyla yaklaşmıştım. Taaa ki Diademine deneyene kadar. Yani ilk kullanımlarımda önyargılıydım fakat bana kendini sevdirdi. Sanki kirpiklerimi uzattı. kesinlikle dökülme yapmadı. Valla yani aramız çok iyi şu sıralar kendisiyle:)

 37. Aciliyetten migrostan almıştım. Nerden alırdım. Çalkalıyorum hemen ayrışıyor birbirinden. Kokusu benzinden hallice. Aşırı yağlı bırakıyor göz kapağını. Beni en çok sinir eden kısmı da kapağı tam kapanmıyor.Temizliyor mu?temizliyor ama almam. Garnier çift fazlıya devam.

 38. kullandığım ilk çift fazlı göz makyaj temizleyicisi. vıcık vıcık yağlı bi his bıraktı tek hatırladığım bu. kesinlikle tekrar almam.

 39. yağlı ancak çok güzel waterproof rimel temizler. kirpikleriniz çok sıksa eğer pek çok rimel çıkmamakta direniyor. bu ürünle oldukça iyi anlaşmıştım

 40. Lenste kullandığım için gözüm hassas oluyor ve ayrıca makyajda en sevdiğim yer göz makyajı . O yüzden kat kat ürün kullandığımdan iyi bişeye ihtiyacım vardı. Uygun fiyatlı da olmalıydı. Bu ürün beklentilerimi karşıladı. Gözümü yakmadı¸ irite de etmedi. Bence başarılı bi ürün. Gözde yağlı bi his bir bırakıyor ama falan ama zaten akabinde hemen jelle temizlediğim için sorun olmuyor.

 41. Indirimde denk gelince şans vermek istediğim makyaj temizleyici. Migrostan ikili olanını 10 lira gibi bir fiyata almıştım¸ alırken çok bir beklentim yoktu açıkçası ama gayet iyi çıktı¸ göz makyajımı çok güzel temizledi. Yağlı his bıraktığı doğru ama sonrasında zaten dalinle tüm yüzümü temizlediğim için o da geçiyor.

 42. Rutinimde göz makyajımı çift fazlı temizleyiciyle¸ yüzümü de misel suyla temizledikten sonra temizleme jelimle yüzümü ovar¸ durulamadan hemen önce de göz etrafıma hafifçe elimde kalan köpüğü geçerim. Fakat bu temizleyicinin bıraktığı yağı gözümden temizlemek için iki kez göz çevremi köpükledim¸ ilk ve son kullanışım oldu. Bunu gözümden çıkaracağım diye göz çevremi bu kadar hırpalamaya değmez. 

 43. Olumsuz yorumlara şaşırdım. çok memnun kaldığım göz makyaj temizleyicidir kendisi.güzel temizliyor¸yanma¸puslu görme ve önemlisi kirpik dökme gibi sorunlarla karşılaşmadım.dönüp dolaşıp alıyorum.yağlı bir his bırakıyor evet ama yağlı his oluşturmaz denilen ürün bile yağlandırıyor.zaten makyajı sildikten sonra jel ile yüzümü yıkayıp tonikliyorum¸ o yüzden çok önemsemiyorum.

 44. Migros indiriminde 5 tl’ye aldığım makyaj temizleyici. Yapıcı yağlı ve bende göz çevremde 2 adet beyaz sivilce çıkardı. Cildiyede yaktırmak zorunda kaldım. Doktor yağlı makyaj ürünleri kullanmamamı söyledi. O yüzden bir daha almayacağım bir ürün. Cildiniz yağlı değilse siz şans verebilirsiniz.

 45. ne kadar çalkalarsam çalkalayayım karışmıyor allah fazları. anlamıyorum. ya masmavi dökülüyor ya su gibi. bi işe yarıyor mu onu yazabilecek noktaya bile gelemedim daha

 46. Ben bu üründen 2şişe bitirdim¸favori çift fazlı ürünüm değil ama bence garnier’den daha güzel.temizlemesi¸kirpik dökmemesi güzel ama göz çevresini yağlı bırakıyor.sanırım garip bir şekilde ben o yağlı hissi seviyorum:(

 47. Bugüne kadar kullandığım en kötü makyaj temizleyici! Özellikle de karma bir cilde sahipseniz yüzünüzü yağa boğuyor! makyaj temizledikten sonra bir de yüzünüzdeki yağlı histen kurtulmak için ayrıca bir çaba sarf etmeniz gerekiyor. Kesinlikle tavsiye etmem..

 48. Bu ürünü severek kullanıyordum hala da kullanıyorum çünkü çok çabuk çıkarıyor göz makyajını amaaaa son okuduğum bir şeyden sonra bir daha kullanmayacağım¸ en azından ara vereceğim etkiyi görmek için¸ gözlerimin altında küçük küçük yağ bezeleri oluştu. Cildimi düzgün temizlerim ondan hayret etmiştim ama yağlı göz makyajı temizleyicilerin yağ bezesi yapabileceğini okuduktan sonra bir ara vereceğim.

 49. Yağlı histen ziyade bayağı yağlı yağlı bırakan¸ suya dayanıklı rimeli çıkartamayan temizleyici. İndirimden ikili paketini çok uygun fiyata denk getirip almıştım. Tekrar alacağımı düşünmüyorum. 

 50. Üniversite zamanlarımda en sevdiğim göz makyaj temizleme ürünüdür kendisi. Sonra aramıza yeni yeni ürünler girdi¸ unuttuk birbirimizi. Makyajı çok güzel çıkarır¸ maskarayı tek hamlede çıkarıyor. Sadece gözleri birazcık yakıyor¸ aman dikkat.

 51. hem makyajı çıkarmayan hem de en azından benim için bildiğiniz kör eden makyaj temizleyicisi¸ böyle bir yanma¸ böyle bir kaşıntı olamaz. Benim bünyem de cildim de maşallah bir insan ne kadar alerjik olabilirse o kadar alerjik ama ben yine de uyarayım dedim¸ ha bende bir çok şey gibi çok şükür kortizonla sonuçlanmadı neyse ki ama hem işlevsiz hem işkence çektiren bu ne idüğü belirsiz oluşuma para vermek istemeyebilirsiniz.

 52. Hiç sevmedim sevemedim.. gözlerimi çok yaktı ve bıraktığı yağlı kalıntıyı bir türlü cildimden arındıramadım.. gece kullandığım halde sabahları lenslerimle çok rahatsız oldum.. gözlerim kan çanağına dönüyordu bunu kullandığımda.. göz çevremde de bir sürü beyaz yağ butonu çıkmasına neden oldu.. kullandığım en kötü göz makyajı temizleyicisi diyebilirim.

 53. kirpiklerimin döküldüğü dönem kullanıp kirpiklerimi ciddi şekilde uzattığını düşündüğüm ama kullandığım süre zarfında kör olarak dolaşmamı sağlayan üründür bir daha asla almam

 54. makyajı çok iyi ve uğraştırmadan çıkartamamasına karşın berbat bir yapısı olan temizleyici. hani bir kerede çok iyi temizlese o yapıya tahammül edeceğim ama yok çıkartmıyor da. yağlı vıcık vıcık bir his bırakıyor ve yıka yıka geçmiyor o his.

 55. Niveanın çift fazlı göz makyajı temizleyici ile birlikte göz makyajımı en iyi çıkaran ürün. Kullanım sonrası bıraktığı o yağlı hissi ben de sevmiyorum. Bu iki ürün dışında krem formlu ya da çift fazlı olmayan çeşitli markaların ürünlerini de kullandım ancak maskara eyeliner ve göz kalemi çıkarmada bu iki ürünü hep yad ettim.

 56. Kokusu cok kotu oldugu gibi dogru duzgun rimeli de cikarmiyor bence. Yagli bir his birakiyor. Ben memnun kalmamistim. Ancak benim sevdigim garnier cift fazli sari renkli olan urunu de cogu suslunun sevmedigini goruyorum yorumlardan. Birimize iyi gelmeyen urun baskasina iyi geliyor belki de. 

 57. Çift fazlı makyaj temizleyicileri genel olarak seviyorum. Fakat bu ürün ciddi anlamda yağ bırakıyor göz kapaklarımda. Hatta gözüme kaçınca bulanık görüyorum. Hiç hoşuma gitmiyor. Yıkasam bile o yağlı histen kurtulamıyorum sanki. Benim sevmediğim temizleyicidir kendisi. Adını hatırlayamadım ama Gratisten bir İsveç markasınınkini almıştım. Onu öneriyorum alternatif olarak. 

 58. ben makyajı temizlemesinden memnun kalmıştım ancak öyle aman aman ağır göz makyajı yapmam hatta rimel pek sürmem.ürünün en kötü yanı aşırı derecede yağlı bırakması.ardından ekstra bir yağ temizleme işlemi yapmanız gerekiyor.koku hassasiyeti olanlara kokusu da çok kötü gelecektir.

 59. Migrostan indirimli diye aldığım ve çok pişman olduğum ürün. Çünkü rimelimi çıkarmıyor. Kirpiklerimi hırpalamak zorunda kalıyorum ve dökülüyor 🙁 Ah canım nivea çift fazlı göz makyaj temizleyicim…

 60. Yeni yeni moda olurken çift fazlı göz makyajı temizleyicileri kendisini almıştım.çok kötü bir ürün yağlı yağlı kalması her an küçük pütürcükler çıkaracak hissi koşa koşa gidip yıkama isteği yaratıyordu.bu yağlı his sadece his olarak kalmiyordu gözüme kacinca bulanik görmeme sebep oluyordu.bir de yaktı gözümü.kullanmam bi kaç kereyi geçmedi doğruca çöp.

 61. vıcık vıcık yağlı olduğu doğru.eğer alma gafletinde bulunmuşsanız arkasından bir yüz yıkama jeli kullanın mutlaka.

 62. fazlasıyla yağlı bir ürün. Uygulama sonrasında gözlerinizi mutlaka iyi durulamanızı gerektiriyor. ürünü gözünüze kaçırırsanız vay halinize. benim gözlerimi çok yaktı. Bedava verseler almam bu ürünü.

 63. Cok yagli . Gozlerimi sildikten sonra batma hissi veriyor ayrica yakiyor . Yakma hissindem sonra duru su ile temizlemeye calisiyorum ama yag ile daha cok karisiyor. Indirimden almistim bir daha almam .

 64. yanaklarımda minik minik komedon/sivilce arası bir şeye sebep olan makyaj temizleyicisidir. Ürün çift fazlı evet ama normal bir micellar su da aynı şekilde çıkarıyor göz makyajımı . Yani temizlemesinden memnun kalmadım . Vıcık vıcık bir his bırakıyor ¸ üzerinden mutlaka bir yıkama jeliyle geçmek gerekiyor . Ayrıca göze kaçtığı zaman birazcık yakıyor . Ben ürünü bitirene kadar kullanamadım yanaklarımda sivilcemi şeylere sebep olduğu için . Yani gereksiz bir ürün ¸ bunun yerine nivea micellair makyaj temizleme suyunu alın daha iyi .

 65. migros indirimi ile ikili olarak aldığım ve hiç memnun kalmadığım ürün¸ bu kadar mı yağlı olur bir temizleyici ben en son adımda yüzümü zaten yıkarım ama ne zaman bu ürünü kullanma gafletinde bulunsam arındıramıyorum yüzümü¸ hiç açılmamış bir şişe var hala ve çok üzgünüm çöp ürün çünkü

 66. aşırı yağlı. sakın rimel sürdükten sonra bulaşmış bir yer olursa gözünüzde falan aman diyim asla bununla temizlemeyinnn. o yağlı his yüzünden gözünüzü kırptıkça rimeller her yere bulaşır ve bir pandaya dönüşebilirsiniz. tecrübeyle sabit.

 67. migros indirimden çok uyguna almıştım¸ siz sakın almayın. çok göz yakıyor¸ cildi tahriş ediyor¸ makyajı zor çıkarıyor. bir daha asla almam.

 68. Birkaç haftadır kullanıyorum ve memnun kaldım. Genelde göz makyajım basit tek renkli far sadece kirpik diplerime ince bir eyeliner ve waterproof olmayan maskaradan ibaret. Bunu pamuğa döküp gozlerimde bir sure tutup sildikten sonra tüm makyajımı çıkarıyor ve çok fazla yağlı his bırakmadı. Belki bu kadar olumsuz yoruma karşı memnun kalmam basit bi rimel no: Maybelline push up angel kullanmamdandir bilemiyorum. Bana sıradan temizleyici gibi geldiği için memnunum.

 69. Çift fazlıları göz makyajımı çıkartırken kullanamıyorum çünki gözümün içine kaçıyor ve etrafı benek benek görüyorum.Ama cilt makyajını güzel temizliyor ve uygun fiyatlılar içerisindeki en iyi temizleyici ürün.

 70. iki şişeye yakın kullandım bence gayet güzeldi. zaten günlük olarak abartı makyaj yapan biri olmadığım için bana yetiyordu. şimdi niveanın çift fazlı temizleyicisini kullanıyorum. bu ürün bana daha iyi geldi sanki ve fiyat olarakta daha uygun olduğu için ikisinden birini alacak olsam nivea alırım.

 71. Bunun yerine chili biberi sürerim gözlerime daha iyi. Öyle bir yakma yok!Acil durumlarda kullandığım bir Fırça temizleyicisi olarak varlığını sürdürüyor. Bir daha almam sanırım.

 72. benim memnun olduğum bir ürün kendisi. su değse yanan gözlerimi hiç yakmadı. makyajı çıkartmasını da sevdim. bittikçe indirimlerden faydalanıp alabilirim.

 73. Normal göz makyajını olması gerektiği gibi çıkarsa da¸ suya dayanıklı rimellerde ve eyelinerlarda¸ ağır makyajlarda yorucu oluyor. Yağlı¸ hiç hoşlanmadığım ve kurtulması zor bir katman bırakıyor ve benim göz altlarımda hafif tahriş hissi veriyor. Artık kullanmıyor ve tavsiye etmiyorum 

 74. Fiyatına aldanıp aldığım ama memnun kalmadigim diadermine ürünü. Ne rimeli ne eyelineri ne göz kalemini tamamen çıkarabiliyor. Gorevini yapmadigi gibi aşırı yağlı bir his bıraktığı için arkasından mutlaka yıkamam gerekiyor. Tekrar alınmayacaklar listesinde.

Siz ne düşünüyorsunuz?