“Davines” için 11 yorum

 1. en başarılı olduğu ürün kesinlikle saç boyası olan marka. milkshake de denemiştim¸ ama bu bambaşkaymış. milkshake’te olan¸ boyanın rengi tam vermemesi ve rengin saça tutunmayıp kolayca akma hadiseleri yok. kartelasında tek renk kızıl var¸ bir boyadım ki aman yarabbi¸ cayır cayır kızıl. yıkarken bile saçı nasıl yumuşattığını hissediyorsunuz. çok memnun kaldım¸ tavsiye.

  2
  3
 2. saçımı artık ısısız kullanıcam diye delirip milyon tane ürününü sipariş etmiştim. kullanmakta olduklarım şunlar: all in one milk¸ all in one bakım yağı¸ hair replumbing (dolgunlaştırıcı) sprey¸ sülfatsız şampuan¸ momo saç kremi¸ love şampuan¸ curl building serum¸ lovely curl şampuan¸ satin touch bakım kremi. tabi delirme anıma denk geldi ama çoğu büyük boy değil 50 ml.¸ sülfatsız şampuan ve all in one milk haricinde. kesinlikle önereceklerim curl building serum ile all in one milk bakım sütü. saçımın dalgasını ciddi ciddi belirginleştirip ısısız kullanabileceğim vaziyete getirdi. sülfatsız şampuanı da gayet güzel ama yves rocher şampuanlarından da benzer etki aldığım hatta onlar saçımı daha bi yumuşattığı için “muadilsiz” diyemem.p.s melu saç kremi¸ oi hand balm ve oi duş jeli de almışım. arada kaynadı demek ki. memnunum ama duş jelinin ve hand balmın kokusu ağır diyemesem de¸ baskın.

  5
  3
 3. Oi oil serisinin tamamını(şampuan¸ saç kremi¸ all in one milk¸ yağ) kullandım¸ iki kere açılmış saçlarımı gerçekten iyi toparladı. Yumuşak ve çok dolaşmayan saçlarım oluyor ama uzun vadeli mi bilemem¸ küçük bir set almıştım.

  2
  1
 4. 2 sene önce tanıştım ürünleriyle.O zamanlar saçlarım sınav stresi¸üzüntü¸yurtta yeterli beslenememe derken mahvolmuştu.Dökülme önleyici şampuanı kullandım¸ mevsimsel dökülmere iyi geldi.Ancak vitamin eksikliği nedeni ile dökülme varsa saçınızda davines değil hiçbir şampuan etkili olmaz onu söyleyeyim.Nourishing saç maskesi ise efsane 2 haftada bir uyguladığım kuru nemsiz saçlarım reklamlardaki gibi nemli oluyor.1 buçuk sene oldu hala kullanıyorum bereketli ürün. oi/ all in one milk ürünü ise banyodan sonra uçları kurumuş saçlarıma çok iyi bakım yapıyor.maske yapmadığım zamanlar günlük kullandığım ürünü. Volu şampuanı kullandım hacimsiz saçlar için evet çok güzel hacim veriyor ama aynı zamanda kurutuyor hergün kullanmaya müsait değil. Şimdi yeni ürününü aldım solu şampuanı.Derin temizlik için üretilmiş¸ dün kullandım kurutmuyor ve güzel temizliyor.günlük kullanıma uygun. Bu arada bütün saydıklarım içerisinde sülfat ve paraben bulunmuyor.Sülfatın bulunmaması benim için çok önemli.

 5. Kuaförüme saçlarımın uçları kırıldı keselim dememle birlikte davinesle tanışmış olduk. Bana davinesin bakımını önerdi ve saçlarımın uçlarını kestirdiğimde yine aynı şekilde kırılacağını çünkü ihtiyaç duyduğu şeyin kesim değil nem olduğunu söyleyerek bakıma başladı. Sonuçta muhteşem¸ yumuşacık¸ çok çok bakımlı görünen ve kırıklarından eser kalmayan bir saçla çıktım kuaförden İşlem yaklaşık 50 dk sürüyor¸ Kocaelinde yaşayan cicişler için Halil Acar’da hem bu bakımı yaptırıp hem ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz¸ bakımın fiyatı da 50 tl kesinlikle tavsiye ediyorum

 6. Oi serisinin şampuan ve saç kremini kullandığım marka. Şampuan bitmek üzere kremin de yarısından çoğunu kullandım. Şampuanın temizlik hissi güzel¸ saçlarımı biraz da dolgunlaştırdığını söyleyebilirim. Krem yeterli yumuşatma veriyor şampuanla iyi bir ikili oluyorlar. Asıl tercih etme sebebim içerik bakımından nispeten daha temiz olmaları. Daha önce birkaç farklı temiz içerikli ürün denedim ancak yeterli temizlik/yumuşak bırakma performansı bulamadığım için değiştirdim. Söyleyebileceğim olumsuz özellik çok keskin bitkisel kokusu. Başlarda çok rahatsız oluyordum ama zaman geçtikçe alıştım biraz. Daha iyisini keşfetmezsem bu markayı kullanmaya devam edeceğim.

 7. Uzun araştırmalar sonunda yanmış saçlarım için Nourishing serisini kullanmaya başladım. Evet anladım ki bu yanık saçlar kesilmeden düzelmez. Daha fazla da kısa kestiremem saçlarımı ama hiç olmazsa kalan saçlarıma sahip çıkmalıyım diye 2 haftadır kullanıyorum. Yanık saçlarımın yoluk¸ sert görünümü yatıştırıyor¸ yumuşatıyor ama yanmış saçlara hiçbir bakım şampuan vs çözüm değilmiş anladım!

 8. oi/ all in one milk kullanıyorum. kıvırcık¸ yanlış saç açıcı kullanıldığı için daha da kurumuş saçlarıma banyodan sonra kullanıyorum. yumuşatıyor¸ evet¸ ama tel tel oluyor ve ölümüne elektrikleniyor. elektriklenme sorununu nasıl gidereceğimi bilmiyorum. elektriklenme sorununa rağmen aynı serinin maskesini de almayı düşünüyorum.

 9. nourishing şampuanları efsane ötesidir. saçları yumuşacık¸ aşırı bakımlı¸ hacimli yapar. bunu kullandıktan sonra banyodan çıkınca dedim ki¸ ben daha önce saçlarımı hiç yıkamamışım. gıcır gıcır oldu gerçekten asdsaf. kullanım sonrası herhangi bir saç kremi kullanmanız çok önemli çünkü biraz fazla gıcır gıcır oluyor. ne zaman bu serinin şampuanını kullansam saçlarım saatlerce bakım yapılmış gibi yumuşacık ve parlak duruyor. verilen parayı hakettiğini düşünüyorum. tek eksi yanı kokusu¸ bildiğiniz ot kokuyor. ama kalıcı bir koku değil neyseki.

 10. Oi Oil Saç Bakım yağı’nı kullandığım ürün. 2 defa açılıp tekrar tekrar boyanmaktan yıpranmış saç uçlarımı toparlıyor. Omuz hizamdaki saçlarım için bir pompa yeterli geliyor. Her banyodan sonra uçlarına uyguluyorum¸ ardından kurutuyorum. Bunu kullanmayınca saçlarımın kuruluğu cidden hissediliyor. Diğer market markalarınınkilerden çok daha başarılı. Saçlarım sağlığına kavuşunca bir daha almam çünkü fiyatı bayağı pahalı (bence). Ama saçlarımı kurtarana kadar değer diye düşünüyorum. Zaten bir şişesi de uzun süre gidecek gibi duruyor.

 11. saç dökülmesi için energizing serisinden şampuan ve damlalıklı cam şişede olan serumundan kullandım. ikisine bir kucak dolusu para vermeme rağmen saç dökülmesini kestiğini söyleyemem. sadece dökülmeyi biraz azalttı ama kesin sonuç olmadı. yine de davines ürünlerine bir şans daha vermek ve farklı bir seriden şampuan-saç kremi kullanmak istiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?