“Dalan d’olive zeytinyağlı yoğun bakım kremi” için 24 yorum

 1. gratis’te görüp satın aldığım krem. dalan d’olive doğal bir marka izlenimi uyandırıyor bende. 1 lira olduğunu görünce çantama atmalık aldım bir tane. yalnız yapısı çok yoğun. neutrogena gibi sür dağıt emsin değil bildiğin koyu krem kıvamda¸ o kadar çabuk emilmiyor.

 2. çok seviyorum ben bu kremi.minik boyu daha yoğun kıvamlı ve çok güzel nemlendiriyor elleri.ufacık miktarı yetiyor da artıyor bile hatta bazen fazla kaçırdığımda peçeteyle almak zorunda kalıyorum.büyük boyu daha hafif yapılı hemen emiliyor.kokusu da çok güzel.

 3. evet zor emiliyor ¸ yapısı da bir hayli katı ama nemlendirmesi mükemmel olan krem.benim ellerimde hep soyumalar olur ¸ niveasından doveuna ¸ tbs den yves rochera kadar hangi markayı denediysem hiç biri adam akıllı o soyulmaları geçirmedi bir tek bu krem toparladı ellerimi 3 4 günde.seviyoruz <3. zaten 1 lira mı ne alın pişman olmazsınız.

 4. zeytinyağlı sabun gibi çok güzel bir kokusu var. fakat uzun süre elden gitmediği için benden tam not alamadı. ayrıca içeriğinde zararlı maddeler de mevcut.

 5. çok yoğun bir krem. kış ayları için daha uygun geliyor bana¸ soğuk havaların¸ kar yağışının kremi bence.yoğun krem seven biri olarak bana bile fazla yoğun geldi¸ öyle diyeyim. yağlı¸ yumuşak kremleri tercih edenlerin çok seveceğini düşünmüyorum.

 6. kokusu çok güzel olan krem. ama yapısı çok yoğun¸ kolay emilmiyor. sürmesi de çok zor. gün içinde kullanmak için uygun değil bence. çünkü elde yağlı bir his bırakıyor o şekilde bir şey yapmaktan rahatsız oluyorum. ama özellikle kış mevsiminde uyumadan önce kullanmak için uygun olduğunu düşünüyorum. çünkü nemlendirme konusunda başarılı.

 7. nemlendirmesi çok çok iyi fakat ben rahat edemedim sürdükten sonra yağlı gibi geldi. kokusu çok güzel ve fiyatı da gayet uygun.

 8. emilme konusunda insanı bi huzursuz ettiği doğru fakat ne hikmetse a101lerdeki küçük boyları hemencecik emiliyor. içerik de bariz bir farklılık da yok hani. yine de şahane bir nemlendirici kokusu da güzel

 9. fiyatı ve nemlendiriciliği bakımından çok uygun. ancak yoğun yapısı ve bundan dolayı kolay emilememesi tek eksisi. bu yüzden gün içinde kullanmak sıkıntı yaratabilir. akşam yatmadan önce sürüldüğünde de sabah yumuşacık etkisini görebilirsiniz.

 10. özellikle kışları yatmadan önce ellerime sürüyorum bu kremi ve eldivenlerimi takıp uyuyorum. sabaha gayet güzel ve yumuşacık olan ellerim gün boyu yine aşırı yıkamaktan yine telef olsa da akşama aynı ritüel devam. (bkz: kısır döngü)(bkz: chicken and egg situation)

 11. Kışın¸ aşırı kuruyan ellerimi yumoş yapan biricik kremim. Hem temiz kokuyor hem verdiği nem uzun süre gidiyor. Kış günlerimin ve ankara soğunun vazgeçilmezi <3

 12. çantalık el kremim. ne zaman sürsem etrafımdan “çok güzel bişey koktu nereden geliyor?” sesleri duyuyorum. ellerimi yumuşacık yapıyor. yağlılık hissi de iyice yedirirsem kısa sürede geçiyor. avuç içlerime dağıtmamak da bi seçenek.

 13. kokusunun vücut spreyi falan çıksa hemen alırım. öylesine mis¸ öylesine kalıcı. kremi ise eski arkolar gibi yoğun olduğu için pek kullanamıyorum. annem ayakları için kullanıyor. duyduğuma göre çatlaklara iyi geliyormuş.

 14. Küçücük fıçıcık içi dolu kremcik isimli çalışmadır. Küçücük boyuna bakıp aldanılmaması gerekiyor.Benim ellerim soğukta paramparça olur kıpkırmızı olur ve çatlar.Bir arkonun yağlı kremi birde bu ellerime iyi geliyor.Çantamdan eksik etmiyorum

 15. Çantamda¸ ofisteki çekmecemde¸ mutfakta¸ başucumda küçük boylarından 1’er tane duran mis kokulu el kremi. Daha güzel nemlendiren ve daha güzel kokan bir el kremi kullanmadım henüz. Sürdükten sonra emilmesi için biraz beklemek gerekiyor ama nemlendirme düzeyini düşününce kesinlikle değer.

 16. genetik egzamalı cildime iyi ya da kötü herhangi bir etkisi olmayan krem. nemlendirme özelliği pek iyi değil ve oldukça yağlı¸ ciltte emilimi zor bir krem. kokusu güzel ama beyaz sabun gibi kokuyor.

 17. İlk çıktığı dönemde¸ 5 yıl kadar önce markette kasa yanında görüp harika koktuğunu düşünüp aldığım kremdir. Nemlendirmesi güzel olsa da ne yazık ki o tertemiz kokusu bende baş ağrısı yaratıyor. 2 kullanımdan sonra anneme verip “noolur yanımda sürmeeee” diye kendisine yalvarmama sebep olan ürün 😀

 18. bizim evde stoklanan nadir şeylerden biridir. gerçekten “yoğun” nemlendirir. yalnız ben el kremi olarak değil resmen tırnak kremi olarak kullanıyorum bunu aseton kurutuyor mesela¸ bundan sürüyorum. duştan sonra da aynı şekilde¸ soğuk/kuru havalarda da. çok güzel yumuşatıyor tırnak etlerimi. kokusuna da bayılıyorummmh.

 19. kokusu harika kremdir.üzerinde yazan ‘yoğun’ kelimesini hakkıyla yerine getiriyor.çok az bir miktarı bile yeterli oluyor. dalan bir Türk markası ve ben ayrıca (bkz: dalan d’olive zeytinyağlı şampuan ) kullanıyorum.İçeriği hafif olması sebebiyle denenmesini öneririm.

Siz ne düşünüyorsunuz?