“Dalan d’olive zeytinyağlı el ve vücut kremi” için 59 yorum

 1. Eski klasik arko kıvamında¸ zor emilen¸ yapış yapış krem. Daha losyon kıvamlı olanını çantamda sürekli bulunduruyorum ama yok bu olmamış. Edit: pink Jedi’ye teşekkür ediyorum. Evet karıştırıyormuşum. Çanta boyu olanlardan kısa boylu tüpteki güzel olan.

 2. Sanırım dalan d’olive intensive cream nemlendirici kremle karıştırılan krem. Çünkü intensive olanı yoğun yapılıyken bu başlıktaki kolay dağılan losyon kıvamında olandır.

 3. Değişik el kremleri kullanmayı sevsem de uygun fiyatı¸ iyi içeriği ve güzel kokusu nedeniyle bahsi geçen kremi zaman zaman tercih ediyorum.

 4. Ellerimin kuruluğuna en iyi gelen¸ en yoğun nemlendiren¸ buldukça hep yedeklediğim bence en başarılı el kremi.

 5. kokusunu ve nemlendirmesini sevdiğim bir ürün. Her daim çantamda benimle birliktedir. Mini tüplerinden onlarca bitirdiğimdir.

 6. Bugüne kadar kullandığım tüm el kremlerini geçer. Ne Neutrogena lar kullandım da bu yumuşak ve yağsız hissi deneyimleyemedim. Üstelik kokusu o kadar temiz ve güzel ki 🙂 Kısacası tüm cicişlere öneririm tabii öncelikle koku hassasiyeti olmayanlara 🙂

 7. annem indirimden bulup almış bunun küçük boyunu ve yoğun olanının küçük boyunu. seve seve kullanıp bitirdim. kokusu bana beyaz sabunu andırıyor. biraz yoğun ama ben seviyorum. indirimde falan denk gelirse yine almayı düşünüyorum. nemlendirmesi gerçekten çok güzel.

 8. kokusu bir harikadır bunun. ellerde yağlı yağlı tabaka da bırakmaz¸ nemlendirmesi idare eder¸ içeriği de kısmen temiz ayrıca uygun fiyatlı. 🙂

 9. aynı el kremi gibi müthiş kokusu için aldım. içeriği de iyi duruyor. ama el kremindeki güzel nemlendirme bunda yok sanki. ekstra bir yumuşaklık vermiyor. bacaklarıma sürünce nemlendirilmiş gibi olmuyor. ama kokusu için yine severek kullanacağım.

 10. Ellerim çok sık kuruduğu için çantamdan minik el kremlerinden eksik etmem. Bir kozmetik mağazasının kasasında görüp almıştım bundan bir tane. Bir kere kokusu olağanüstü buna laf söyleyenin kalbini ķırarım¸ sürdükten bir süre sonra çok güzel emiliyor fakat gelin görün ki nemlendirmesi bir o kadar berbat. Yani kremin kokusu ellerinizde fakat nemlendirmesi yok :/ cilt yine eski haline dönüyor. Hiç kusura bakmasın ama koku için parfüm veya kolonya kullanılır¸ sen nemlendiricisin yani görevin bu. Tekrar almayı düşünmediğim bir ürün.

 11. çantamdan ayırmadığım kremdir kendisi. çabuk emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor çok yoğun olmasına rağmen o yüzden severiz. üstte bir yazar nemlendirmiyor demiş onun tam tersine benim ellerimide çok güzel nemlendiriyor kaç tüp bitirdiğimi bilmiyorum bile ve bunu yanında fiyatına çok çok uygun ee daha ne olsun cicişler?

 12. Sorunlu ellerime iyi geldi. Daha sonra bebak’tan daha fazla memnun kaldığım için tekrar almadım ama elleriniz kuruluktan yara olmuyorsa kesinlikle yeterli bir krem. Kokusu hoş ve çabuk emiliyor.

 13. arkadaşımın önerisiyle alıp kullandığım bir dönem favorim olan el kremi.. elleri yumuşacık yapıyor ve kokusu güzel.baymıyor.

 14. Büyük kutu şeklindeki kremini kullanıyorum¸ body butter tarzı olanı¸ memnunum¸ gayet hoş kokuyor. bol keseden sürüyorum kuru bacaklarıma

 15. Kokusuna aşık olduğum krem¸ nemlendirmesi umrumda değil. Sabununu da kullanıyorum¸ parfümü çıksa alırım öyle söyleyeyim shwjsml

 16. Nemlendirmesi yetersiz¸ gün içerisinde sık sık sürmek zorunda kalmıştım. Nemlendirmesi yeterli bunun kokusuna en yakın nemlendirici el kremini bulup ömür boyu kullanmayı düşünüyorum.

 17. Çantaya atmalık küçük bir tüpü var onu üniversitede baya bir kullandım. Kokusuna herkes hastaydı daha büyük olan tüple aynı mı kokusu bilmiyorum ama. Arko’nun klasik küçük yeşil tüpü kadardı. Şimdi bulamıyorum pek bulsam üzerine atlarım¸ kıymeti bilinesi bir krem.Edit:  görsel

 18. annemde vardı¸ arada ellerime sürüyordum ve kokusuyla resmen kendimden geçip mest oluyordum. çok doğal bir koku olduğu için benden geçer not almıştı¸ nemlendirmesi de fena değildi ama nereye dokunsam yağlı yağlı bulaşıyor¸ kolay emilmiyordu. bu yüzden düzenli kullanım için tercih etmiyorum ama gece yatarken ellerime sürünce sabaha çok hoş¸ yumuşak tenle uyanıyorum. küçük boyu için konuşuyorum tabii.

 19. en iyi nemlendirici olmaya aday bir üründür benim için.bana sabun gibi gelen çok güzel bir kokusu var¸ yapısı kalın ama çok kolay emiliyor yağlı his bırakmıyor¸ nemlendirmesi de çok başarılı. e bir nemlendiriciden de amuda kalkmasını beklemediğimiz için bence en güzel nemlendiricidir.

 20. sanırım en ucuz ve en kaliteli krem. bana içeriği çok temiz geliyor¸ nemlendirmesinden bahsetmiyorum bile. zeytinli sabunumsu hoş bir kokusu var kolay da emiliyor daha ne olsun.

 21. Yoğun yapılı ama diğerlerinin aksine o yapış yapış his uzun süre kalmıyor benim için aranan özellik. Maalesef kokusundan ben de memnun değilim. Koku konusunda muadil ürünlerden Eyüp Sabri Tuncer’in zeytinyağlı losyonunu tek geçerim. Hepsinin orta yolu bulduğu bir ürün yapsalar nasıl olur? 🙂

 22. Ben bu kremin en küçük boyunu 3 4 tüp kullandım. Kokusuna bayılıyorum temiz kokuyor sanki. Onlar bittiğinde orta boyunu aldım ama onlar bozuk çıktı. Şimdi de büyük bir boyu var bende. Hastanede staj dönemimde ellerimi çok sık yıkadığım için ellerim kuruyordu bunu cebimde taşıyordum ben. Fakat kolay emildigini düşünmüyorum. Ilk sürdüğümde verdiği yumuşaklık çok güzel. Ellerimi yıkarken her seferinde bir katman oluşuyor gibi yağlı bir şey varmış gibi. Arındırmak için ellerimi daha uzun süre yıkamam gerekiyor. Ama kokusu olsun nemlendirmesi olsun fiyatı olsun çok hoş. Alırım bittikçe.

 23. kokusunun hastasıyım ben bu kremin. uzun süredir kullanmıyorum o ayrı tabi. ilk denk gelişinde alacağım efem.

 24. Temiz temiz mis kokusuyla epeydir sadece ve sadece kullandığım el kremi. Nemlendirmesi inanılmaz. Vücut olan versiyonunu da her banyodan sonra uyguluyorum¸ cildimi inanılmaz yumuşatıyor. Özellikle girdiğimiz bu kış aylarında temiz koksun¸ cildimi güzel nemlendirsin¸ diğer ürünlere nazaran daha temiz içerikli olsun derseniz tavsiyedir.

 25. bu krem temizlik kokuyor diyebilirim. ben çanta boyunu kullanmıştım. hatta bitince tekrar aldım. nemlendirmesini başarılı buldum. az bir miktar uygulamak yeterli oluyordu. ellerimi yıkadıkça tekrar uyguladığım için ben çabuk bitirdim bendeki minik boy kremi. uygun fiyatlı¸ güzel bir krem.

 26. ya cidden herkesin “temizlik kokuyor” tanımına o kadar katılıyorum ki. nemlendirici olarak meh¸ vaatleri karşılıyor ve vıcık vıcık yapmıyor elleri.

 27. Çok sabun gibi koktuğu için kokusunu çok beğenmediğim¸ nemlendirmesini de orta bulduğum krem. Çantamdan ayırmıyorum ve özellikle şu günlerde en az beş altı kere sürüyorum. Daha iyisini bulana kadar idare edebilirim de.

 28. kokusu bu kadar keskin başka bir krem daha görmedim. sürdüğüm an kokusu genzimi ve burnumu yakıyor. nemlendirmesi güzel olsa da kokusundan ötürü tekrar almayı düşünmediğim ürünler arasında.

 29. gratiste 1 lira gibi komik bir fiyata aldığım ve topuklarımı nemlendirmek için kullandığım krem¸ ayakları yumuşacık yapıyor kokusunu sevmeyen cicişlere tavsiyemdir.

 30. nemlendirmesiyle kuru cildin¸ fiyatıyla bütçe dostu en güzel nemlendirici. kokusu da bence harika.çok yaşa dalan dolive çok yaşa.

 31. bittikçe aldığım bir ürün. kokusunu¸ nemlendirmesini çok seviyorum. bazı el kremlerini sürdüğümde ellerimin sonradan daha çok kuruduğunu fark etmiştim. bu el kreminde öyle bir durum olmadı. çok da uygun fiyatlı. severek kullanıyoruz efendim.

 32. Sabun gibi bir kokusu var¸ temizlik kokuyor. Vakti zamanında minicik bir boyunu almıştım¸ ama tam nemlendiremedi diye hatırlıyorum. Elimdekiler bitince alabilirim niye çünkü yapay yapay kokan el kremlerinden gına geldi. 

 33. Parabensiz olduğunu görünce denemek için gratis indiriminden almıştım. Çok hoş bir kokusu var. Bu kremi sürdüğümde sırf kokusu için sürmek isteyenler oluyordu. Çevremde beğenildi yani. Fakat çok ahım şahım nemlendirdiğini düşünmüyorum. Ellerde yağlı his bırakmadığı için tercih ediyorum.

 34. benim gibi kokulara karşı aşırı alerjik bir bünyeniz var ise bu kreme yaklaşmayın derim.çünkü çok fazla sabun kokusu içeriyor.nemlendirmesi ile ilgili ise herhangi bir yorumda bulunamayacağım.kokusundan dolayı kullanamıyorum çünkü.

 35. sırf kokusu için bile aldığım zamanlar oldu. nemlendirmesi çok kuru olmayan cilt için yeterli¸ hoş kokulu¸ kolay emilebilen krem. 

 36. Ben kullanıyorum bundan¸ ikinci kremim bitmek üzere hatta. İlk söyleyeceğim şey kokusu… harika kokuyor yani nasıl tarif edilir bilmiyorum ama biraz yoğun denilebilir fakat asla rahatsız edici değil. Yapısı belki biraz yoğun gelebilir ama elinize dağıtınca yoğunluğu azalıyor. Nemlendirmesi de başarılı fakat upuzuuun süre dayanmıyor gün içerisinde bir kez daha yenilemek gerekebilir. 

 37. yıllardır kullandığım tek krem. krem kullanmayı çok seven biri olarak elimi her yıkadıktan sonra mutlaka krem sürerim alışkanlık oldu. çünkü özellikle kış mevsiminde ellerim çok kuruyor. krem ellerimi nemlendiriyor adeta canlandırıyor. seneler önce bu kremi keşfetmemle birlikte başka bir krem kullanmaz oldum. kokusunu¸dokusunu çok seviyorum.

 38. Ucuz bir ürün ama beni kokusu mahvediyor. Bildiğiniz sabun kokuyor ama böyle yoğun yoğun. Koku hassasiyetim var¸ güzel kokuların müptelasıyım ama üzgünüm sen güzel kokan bir krem değilsin. Madame Coco çanta kremlerini deneyin en azından koku muazzam.

 39. içerik olarak tatmin edici ve uygun fiyatlı bir ürün. Her şeye alerjik reaksiyon gösteren ellerimde bir sorun çıkarmadı. Çoğu markadan daha temiz içerikli olması da artı puan.

 40. Kokusunu pek sevmiyorum ama piyasadaki çoğu kremlere göre bence gayet iyi. Ayrıca topuklarıma gece yatmadan da sürüyorum.

 41. nemlendirmesi fena değil sadece kokusu için alıyorum. sanki çamaşır makinesinden çıkmışım gibi hissediyorum.

 42. kışları nemlendirici kullanmadığım zaman çatlayıp kanayan ellerim var¸ bu aralar o kadar kuru değil gerçi. zeytinyağlı dalan bana yeterli geliyor çoğu zaman.oldukça iyi nemlendiren ve yağlı bir his bırakmayan bir krem. oldukça uygun fiyatı da cabası. ayrıca mini boyu sürekli yanda taşımalık¸ ikram etmelik.

 43. Watson da 4 tl gibi bir rakama aldığım¸ kokusuna ve nemlendirmesine bayıldığım ürün. Çantamdan eksik etmiyorum bu aralar.

 44. Çok çok beklentiye girmeden beklediğiniz nemi alabilirsiniz lakin bu nem kısa süreli olur yani öyle uzun saatler kalmaz elinizde yine de fiyata göre alınır aldırılır 

 45. Sanıyorum piyasadaki en iyi zeytinyağlı krem. Kokusunu beyaz sabuna benzetiyorum ben. Temiz¸ ferah kokuyor. Çevremdeki insanlarda da görüyorum çantaya atmalık kremlerde başı çekiyor kendisi.

 46. Evde¸ iş yeri masasında ve çantamda birer tane bulundurduğum krem. Fiyatı zaten ucuz¸ mağazalarda indirim olduğunda mutlaka bu da indirime giriyor.hazır köpük sabunlar yüzünden¸ özellikle kışın keçe gibi oluyor eller. Çok nemlendiren kremler elde vıcık vıcık bi his bırakıyor¸ çalışırken hoş olmuyor. O açıdan nemlendirme miktarı bence güzel. Her el yıkamadan sonra boca edilebilir¸ zaten çok ucuz.Ofiste elleri kuruluktan çatlayıp kanama noktasına gelen arkadaşlar da gelip geçerken otlanıyor.

 47. En küçük boyunu çantamda taşıyorum. Fiyatı uygun kokusu ilk sürdüğümde yoğun ama kısa sürede o baskın koku azalıyor. Nemlendirme seviyesini orta derecede buluyorum.

 48. Seviyorum bunu yaa… Kokusu bana ege bölgemizi çağrıştırıyor nedense ksmsksd 3 tüp bitirdim ve nemlendirmesinden memnunum. Ellerimi falan yumuşacık yapıyor. Bittikçe alıyorum zaten fiyatı da uygun. 

 49. miniklerinden 8-9 tane bitirmişimdir heralde. bir aralar yanımda açılmamış taşıyıp dağıttığım da olmuştu hatta(dalandan reklam da almadım ama) klasik bir krem fakat beni vuran şey mis gibi sabun kokusu. fiyat/performans açısından da bakınca beğenmemek için bir sebep yok sanki

 50. Konu el nemlendirmesine gelince yağsız ve varlığı yokluğu bir ürünleri sevmeyen biri olarak benim için harika bir üründür. Zeytinyağı-temizlik kokusunu da sevdiğim için kullandıktan sonra ellerimi burnumdan ayıramıyorum. Alın ve aldırın!

Siz ne düşünüyorsunuz?