“Dalan” için 54 yorum

 1. Parabensiz olduğunu görünce denemek için gratis indiriminden almıştım. Çok hoş bir kokusu var. Bu kremi sürdüğümde sırf kokusu için sürmek isteyenler oluyordu. Çevremde beğenildi yani. Fakat çok ahım şahım nemlendirdiğini düşünmüyorum. Ellerde yağlı his bırakmadığı için tercih ediyorum.

 2. Sabun gibi bir kokusu var¸ temizlik kokuyor. Vakti zamanında minicik bir boyunu almıştım¸ ama tam nemlendiremedi diye hatırlıyorum. Elimdekiler bitince alabilirim niye çünkü yapay yapay kokan el kremlerinden gına geldi. 

 3. nemlendirmesiyle kuru cildin¸ fiyatıyla bütçe dostu en güzel nemlendirici. kokusu da bence harika.çok yaşa dalan dolive çok yaşa.

 4. gratiste 1 lira gibi komik bir fiyata aldığım ve topuklarımı nemlendirmek için kullandığım krem¸ ayakları yumuşacık yapıyor kokusunu sevmeyen cicişlere tavsiyemdir.

 5. kokusu bu kadar keskin başka bir krem daha görmedim. sürdüğüm an kokusu genzimi ve burnumu yakıyor. nemlendirmesi güzel olsa da kokusundan ötürü tekrar almayı düşünmediğim ürünler arasında.

  1
  1
 6. Çok sabun gibi koktuğu için kokusunu çok beğenmediğim¸ nemlendirmesini de orta bulduğum krem. Çantamdan ayırmıyorum ve özellikle şu günlerde en az beş altı kere sürüyorum. Daha iyisini bulana kadar idare edebilirim de.

 7. ya cidden herkesin “temizlik kokuyor” tanımına o kadar katılıyorum ki. nemlendirici olarak meh¸ vaatleri karşılıyor ve vıcık vıcık yapmıyor elleri.

 8. bu krem temizlik kokuyor diyebilirim. ben çanta boyunu kullanmıştım. hatta bitince tekrar aldım. nemlendirmesini başarılı buldum. az bir miktar uygulamak yeterli oluyordu. ellerimi yıkadıkça tekrar uyguladığım için ben çabuk bitirdim bendeki minik boy kremi. uygun fiyatlı¸ güzel bir krem.

 9. Temiz temiz mis kokusuyla epeydir sadece ve sadece kullandığım el kremi. Nemlendirmesi inanılmaz. Vücut olan versiyonunu da her banyodan sonra uyguluyorum¸ cildimi inanılmaz yumuşatıyor. Özellikle girdiğimiz bu kış aylarında temiz koksun¸ cildimi güzel nemlendirsin¸ diğer ürünlere nazaran daha temiz içerikli olsun derseniz tavsiyedir.

 10. Sevmediğim bir krem. En küçük markette bile bulabilirsiniz ancak yapısı çok yağlı ve vücut tarfından emilmiyor. Ayrıca zeytin yağı içerdiği için herhalde psikolojik olarak kokusu hoşuma gitmedi

 11. Ben bu kremin en küçük boyunu 3 4 tüp kullandım. Kokusuna bayılıyorum temiz kokuyor sanki. Onlar bittiğinde orta boyunu aldım ama onlar bozuk çıktı. Şimdi de büyük bir boyu var bende. Hastanede staj dönemimde ellerimi çok sık yıkadığım için ellerim kuruyordu bunu cebimde taşıyordum ben. Fakat kolay emildigini düşünmüyorum. Ilk sürdüğümde verdiği yumuşaklık çok güzel. Ellerimi yıkarken her seferinde bir katman oluşuyor gibi yağlı bir şey varmış gibi. Arındırmak için ellerimi daha uzun süre yıkamam gerekiyor. Ama kokusu olsun nemlendirmesi olsun fiyatı olsun çok hoş. Alırım bittikçe.

 12. Yoğun yapılı ama diğerlerinin aksine o yapış yapış his uzun süre kalmıyor benim için aranan özellik. Maalesef kokusundan ben de memnun değilim. Koku konusunda muadil ürünlerden Eyüp Sabri Tuncer’in zeytinyağlı losyonunu tek geçerim. Hepsinin orta yolu bulduğu bir ürün yapsalar nasıl olur? 🙂

 13. sanırım en ucuz ve en kaliteli krem. bana içeriği çok temiz geliyor¸ nemlendirmesinden bahsetmiyorum bile. zeytinli sabunumsu hoş bir kokusu var kolay da emiliyor daha ne olsun.

 14. en iyi nemlendirici olmaya aday bir üründür benim için.bana sabun gibi gelen çok güzel bir kokusu var¸ yapısı kalın ama çok kolay emiliyor yağlı his bırakmıyor¸ nemlendirmesi de çok başarılı. e bir nemlendiriciden de amuda kalkmasını beklemediğimiz için bence en güzel nemlendiricidir.

 15. annemde vardı¸ arada ellerime sürüyordum ve kokusuyla resmen kendimden geçip mest oluyordum. çok doğal bir koku olduğu için benden geçer not almıştı¸ nemlendirmesi de fena değildi ama nereye dokunsam yağlı yağlı bulaşıyor¸ kolay emilmiyordu. bu yüzden düzenli kullanım için tercih etmiyorum ama gece yatarken ellerime sürünce sabaha çok hoş¸ yumuşak tenle uyanıyorum. küçük boyu için konuşuyorum tabii.

 16. Çantaya atmalık küçük bir tüpü var onu üniversitede baya bir kullandım. Kokusuna herkes hastaydı daha büyük olan tüple aynı mı kokusu bilmiyorum ama. Arko’nun klasik küçük yeşil tüpü kadardı. Şimdi bulamıyorum pek bulsam üzerine atlarım¸ kıymeti bilinesi bir krem.Edit:  görsel

 17. Tatile giderken nemlendiricimi unutup oradaki bir marketten bunu aldım. Ben böyle temiz kokan bir şey uzun zamandır kullanmamıştım. Nemlendirmesi benim kuru bacaklarıma¸ kollarıma yeterli gelmedi ama kokusu o kadar güzel ki kendimi bebek gibi hissediyorum sürünce.

 18. Nemlendirmesi yetersiz¸ gün içerisinde sık sık sürmek zorunda kalmıştım. Nemlendirmesi yeterli bunun kokusuna en yakın nemlendirici el kremini bulup ömür boyu kullanmayı düşünüyorum.

 19. Kokusuna aşık olduğum krem¸ nemlendirmesi umrumda değil. Sabununu da kullanıyorum¸ parfümü çıksa alırım öyle söyleyeyim shwjsml

 20. Büyük kutu şeklindeki kremini kullanıyorum¸ body butter tarzı olanı¸ memnunum¸ gayet hoş kokuyor. bol keseden sürüyorum kuru bacaklarıma

 21. Sorunlu ellerime iyi geldi. Daha sonra bebak’tan daha fazla memnun kaldığım için tekrar almadım ama elleriniz kuruluktan yara olmuyorsa kesinlikle yeterli bir krem. Kokusu hoş ve çabuk emiliyor.

 22. Ellerim çok sık kuruduğu için çantamdan minik el kremlerinden eksik etmem. Bir kozmetik mağazasının kasasında görüp almıştım bundan bir tane. Bir kere kokusu olağanüstü buna laf söyleyenin kalbini ķırarım¸ sürdükten bir süre sonra çok güzel emiliyor fakat gelin görün ki nemlendirmesi bir o kadar berbat. Yani kremin kokusu ellerinizde fakat nemlendirmesi yok :/ cilt yine eski haline dönüyor. Hiç kusura bakmasın ama koku için parfüm veya kolonya kullanılır¸ sen nemlendiricisin yani görevin bu. Tekrar almayı düşünmediğim bir ürün.

 23. aynı el kremi gibi müthiş kokusu için aldım. içeriği de iyi duruyor. ama el kremindeki güzel nemlendirme bunda yok sanki. ekstra bir yumuşaklık vermiyor. bacaklarıma sürünce nemlendirilmiş gibi olmuyor. ama kokusu için yine severek kullanacağım.

 24. kokusu bir harikadır bunun. ellerde yağlı yağlı tabaka da bırakmaz¸ nemlendirmesi idare eder¸ içeriği de kısmen temiz ayrıca uygun fiyatlı. 🙂

 25. annem indirimden bulup almış bunun küçük boyunu ve yoğun olanının küçük boyunu. seve seve kullanıp bitirdim. kokusu bana beyaz sabunu andırıyor. biraz yoğun ama ben seviyorum. indirimde falan denk gelirse yine almayı düşünüyorum. nemlendirmesi gerçekten çok güzel.

 26. kokusunu ve nemlendirmesini sevdiğim bir ürün. Her daim çantamda benimle birliktedir. Mini tüplerinden onlarca bitirdiğimdir.

 27. kokusu muhteşem olan krem. sürerken biraz ağır geliyor. nemlendirmesi hakkında pek bir fikrim yok çünkü ben kokusunda kalıyorum hep

 28. Değişik el kremleri kullanmayı sevsem de uygun fiyatı¸ iyi içeriği ve güzel kokusu nedeniyle bahsi geçen kremi zaman zaman tercih ediyorum.

 29. Sanırım dalan d’olive intensive cream nemlendirici kremle karıştırılan krem. Çünkü intensive olanı yoğun yapılıyken bu başlıktaki kolay dağılan losyon kıvamında olandır.

 30. Eski klasik arko kıvamında¸ zor emilen¸ yapış yapış krem. Daha losyon kıvamlı olanını çantamda sürekli bulunduruyorum ama yok bu olmamış. Edit: pink Jedi’ye teşekkür ediyorum. Evet karıştırıyormuşum. Çanta boyu olanlardan kısa boylu tüpteki güzel olan.

 31. Küçücük fıçıcık içi dolu kremcik isimli çalışmadır. Küçücük boyuna bakıp aldanılmaması gerekiyor.Benim ellerim soğukta paramparça olur kıpkırmızı olur ve çatlar.Bir arkonun yağlı kremi birde bu ellerime iyi geliyor.Çantamdan eksik etmiyorum

 32. kokusunun vücut spreyi falan çıksa hemen alırım. öylesine mis¸ öylesine kalıcı. kremi ise eski arkolar gibi yoğun olduğu için pek kullanamıyorum. annem ayakları için kullanıyor. duyduğuma göre çatlaklara iyi geliyormuş.

 33. çantalık el kremim. ne zaman sürsem etrafımdan “çok güzel bişey koktu nereden geliyor?” sesleri duyuyorum. ellerimi yumuşacık yapıyor. yağlılık hissi de iyice yedirirsem kısa sürede geçiyor. avuç içlerime dağıtmamak da bi seçenek.

 34. Kışın¸ aşırı kuruyan ellerimi yumoş yapan biricik kremim. Hem temiz kokuyor hem verdiği nem uzun süre gidiyor. Kış günlerimin ve ankara soğunun vazgeçilmezi <3

 35. özellikle kışları yatmadan önce ellerime sürüyorum bu kremi ve eldivenlerimi takıp uyuyorum. sabaha gayet güzel ve yumuşacık olan ellerim gün boyu yine aşırı yıkamaktan yine telef olsa da akşama aynı ritüel devam. (bkz: kısır döngü)(bkz: chicken and egg situation)

 36. fiyatı ve nemlendiriciliği bakımından çok uygun. ancak yoğun yapısı ve bundan dolayı kolay emilememesi tek eksisi. bu yüzden gün içinde kullanmak sıkıntı yaratabilir. akşam yatmadan önce sürüldüğünde de sabah yumuşacık etkisini görebilirsiniz.

 37. emilme konusunda insanı bi huzursuz ettiği doğru fakat ne hikmetse a101lerdeki küçük boyları hemencecik emiliyor. içerik de bariz bir farklılık da yok hani. yine de şahane bir nemlendirici kokusu da güzel

 38. nemlendirmesi çok çok iyi fakat ben rahat edemedim sürdükten sonra yağlı gibi geldi. kokusu çok güzel ve fiyatı da gayet uygun.

 39. kokusu çok güzel olan krem. ama yapısı çok yoğun¸ kolay emilmiyor. sürmesi de çok zor. gün içinde kullanmak için uygun değil bence. çünkü elde yağlı bir his bırakıyor o şekilde bir şey yapmaktan rahatsız oluyorum. ama özellikle kış mevsiminde uyumadan önce kullanmak için uygun olduğunu düşünüyorum. çünkü nemlendirme konusunda başarılı.

 40. zeytinyağlı sabun gibi çok güzel bir kokusu var. fakat uzun süre elden gitmediği için benden tam not alamadı. ayrıca içeriğinde zararlı maddeler de mevcut.

 41. evet zor emiliyor ¸ yapısı da bir hayli katı ama nemlendirmesi mükemmel olan krem.benim ellerimde hep soyumalar olur ¸ niveasından doveuna ¸ tbs den yves rochera kadar hangi markayı denediysem hiç biri adam akıllı o soyulmaları geçirmedi bir tek bu krem toparladı ellerimi 3 4 günde.seviyoruz <3. zaten 1 lira mı ne alın pişman olmazsınız.

 42. gratis’te görüp satın aldığım krem. dalan d’olive doğal bir marka izlenimi uyandırıyor bende. 1 lira olduğunu görünce çantama atmalık aldım bir tane. yalnız yapısı çok yoğun. neutrogena gibi sür dağıt emsin değil bildiğin koyu krem kıvamda¸ o kadar çabuk emilmiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?