“Clinique moisture surge extended thirst relief nemlendirici” için 14 yorum

 1. hafif yapılı¸ yağsız¸ makyaj altına sürüldüğünde çok başarılı bir baz görevi gören¸ yıllardır severek kullandığım nemlendirici. güneş koruması içermiyor bu nedenle yanında ayrı bir güneş ürünü kullanmayı gerektiriyor. an itibariyle 30 mllik boyu indirimde ve 59 tlye satılıyor.

 2. Çok hafif ama mucizevi bir “relief” etkisi olmayan¸ nemlendirmesi güzel ama cildi anında kadife gibi yapmayan bir krem.Tam olarak simona1903 + 1 diyorum.Hassas ciltler için uygun bence ama vaad ettikleri gibi çok aşırı mucizevi bir etkisini göremedim.

 3. öyle aman aman bir nemlendirici değil fakat çok hafif hemen emiliyor bazen yeterli gelmiyor kışın galiba başka ürünlere geçeceğim cildim kuruya dönük olduğu için¸ ama yazın gayet ideal bir kremdi. karma ve normal ciltler daha çok memnun kalacaktır diye düşünüyorum. bu arada güzel bir makyaj bazıdır 🙂

 4. benim de çok hoşuma giden bir nemlendiricidir¸ hem hafif hem de nemlendirmesi iyi. tekrar almayı düşündüğüm nemlendiricilerden. clinique’in online sitesinden alın alacaksanız¸ güzel kampanyalarla bir sürü tester kapabilirsiniz 🙂

 5. Kesinlikle şu ana kadar kullandığım en iyi nemlendirici değil ama kötü demek de yanlış olur. Hafif bir ürün ve günlük doğal ihtiyacı karşılamak için yeterli bence.

 6. yaktın beni clinique :/ yüzümdeki sivilcilerin sebebi sensin. zaten senin site politikanı da beğenmemiştim süt oğlan seni.

 7. nemlendirmesi karma cildime iyi geldi. hemen emilmesi ve kadifemsi etkiyi diğer cicişlerimiz gibi ben de beğendim. bir de ben bunu cildime hem birazcık koyu olan hem de hiç doğal durmayan bir fondotenimle karıştırdım ve güzel bir bb krem edindim. yağlı bir his bırakmadığı ve çabuk emildiği için fondotenle karıştırmak için uygun bir nemlendirici.

 8. jel kıvamlı¸ hafif nemlendirici. nemlendirici olarak karma cildime yeterli geldi. nem konusunda olmazsa olmaz bir ürün değil ama makyaj bazı olarak çok sevdim ben. cildi pürüzsüzleştirip üstündeki ürünü çok daha iyi tutuyor. kokusunu sevmedim ağır bir kokusu var¸ üzerine başka ürünler uyguladığım için kalıcı olmadı en azından o koku. çok bereketli ürün evet ama fiyatını hak etmediğini düşünüyorum yine de.

 9. 3-4 kutu falan bitirdim. özellikle clinique’in anti blemish bb kreminin altına kullanıyorum. hiç kuruluk falan da hissetmiyorum. parabensiz olmasının da ayrıca güzel olduğunu düşünüyorum. bence kokusu çok güzel. ben çok sevdim. ama internet sitesinde yüzde 30 indirimli bile pahalı bence. o nedenle elca’dan 30 ml’sini 35-40 arası bir fiyata alabilirsiniz. en azından makyaj altına bir deneyin bence.

 10. clinique’in resmi sitesindeki yorumlarda bu ürün bende tüylenme yaptı diye yazılar görüyorum.Ben de böyle bir sorun olmadı ama olan cicişler varsa yorumlara yazsa güzel olur.

 11. Bende deneme boyunu kullanıyorum¸ gece nemlendiricisi için hafif geldi gözüme¸ makyaj bazı olarak deneyeceğim birde¸ kokusundan bahsedenler olmuş¸ bilmiyorum benimki bana kokusuz gibi geldi. Tam boyunu almam. 

 12. o yıkadıktan sonra gerim gerim gerilen dokunsan çatlayacak kuru cildi yatıştırıyor. yine de fiyat performans açısından bi olayı yok bence. yani uygun fiyata aynı işi görenlerinden kullanmıştım.

 13. Cildimde herhangi bir irritasyona sebep olmamış ender nemlendiricilerden. Makyaj altında çok iyi duruyor¸ oldukça hafif ve yağsız. Kadınlar gününde 1v1y indiriminden 2 adet 30 ml kutuyu kargo ücreti ödemeden 68 tl’ye aldım.  Kampanya dönemlerinde alınabilir. 

Siz ne düşünüyorsunuz?