“Clinique all about eyes göz kremi” için 12 yorum

 1. Henuz uzun vadede etkilerini deneyimleyecek kadar cok kullanmis olmasam bile verdigi nemlendirme beni tatmin etti. Kapaticimin altina uyguladigimda o gicik kuru his olmuyor¸ pul pul yapmiyor. Elimdeki deneme boyu ancak 2-3 aya biter. Daha iyisini illa ki bulup alirim ancak o zamana kadar cok net devam ederim bununla. Canim clinique.Zaten alerjik goz cevreme l’oreal goz cevresi krem almakta inat edersem boyle ilk gordugum high-end’e hayran kalirim iste. Swh

 2. anti-aging gibi dertleri olmayanın içinde spf de olmaması yüzünden gece sadece nemlendirmek için kullanabileceği bir krem. basit bir ürün¸ fiyatı abartı ve üstelik kavanoz kutuda yani içeriğinin zamanla bozulması ve kirlenmesi ihtimali oldukça yüksek.

 3. yaklasık bi 3 sene severek kullandıgım ürün kendisi. göz çevresinde çok fazla problemi olmayan kişiler için ideal fakat rich versiyonu daha çok nem verdiği için tercih edilebilir. Malum yaş ilerledikçe daha çok nem veren bakım yapan kremlere yöneldigimden dolayı artık kullanmıyorum 🙁

 4. en fazla gelen olumsuz yorumlar¸ yeterince nemlendirmemesi¸ morluklara dair hiçbir düzeltme etkisi göstermemesi ve hatta bu ürünü kullanmaya başladıkları andan itibaren kırışıklıklar geliştirmesi bile olmuş 0_0sadece %43 kişi tekrar alırım demiş¸ geri kalan ”ok but not perfect” modunda.

 5. Kullandığım kremler içinde milia yapmayan tek üstün performanslı göz kremi.O çok övülen Kiehls avokadolu göz kremi sayesinde 4 adet pırlanta gibi ışıl ışıl milian var.Dava falan da açılmaz buna herhalde ama bu pırlantalar istenmediğini anlamıyor ve haliyle efendi efendi gitmiyorlar.O sebepten başka canlar yanmasın clinique all about eyes dururken macera aranmasın.

 6. çok beğenerek kullandığım göz kremi. makyaj temizleme sonrasında oluşan o kuruluğu tamamen gideriyor. yumuşacık bir dokusu var. ayrıca düzenli kullandığımda oluşan hafif morluklarıma iyi gelmiştir.

 7. en beğenerek kullandığım göz nemlendiricisi. nemlendirmekten başka bir şey yapmıyor¸ ama şahsen retinol içermeyen bir göz kreminden başka bir şey de beklemiyorum zaten. hep söylerim göz kremleri mucize öneriyor ama bu imkansız¸ genelde göz etrafındaki problemler kremle çözülebilecek problemler değil. sadece içinde pigment olanları koyu halkaların görünümünü makyaj gibi geçici olarak azaltır örneğin. gerisi boş vaatler.bu kremi pahalı fiyatına rağmen sevme nedenim. 1) gözlerim çok hassas¸ bende bir probleme neden olmadı. 2) tam olması gerektiği kadar nemlendiriyor. bu cilt tipine de bağlı¸ sizde aynı etkiyi yapmayabilir. 3) ciltte bıraktığı his. daha ‘beyaz’ kremler cildimi yumuşatsa bile yumuşak hissettirmiyor¸ bu krem cildime pamuk koymuşum gibi yumuşak bir his bırakıyor.

 8. gözler hakkında herşey gibi iddialı bir ismi var ancak basit bir nemlendiriciden öte birşey değil.bir kutuyu bitirmek üzereyim¸ tekrar almayı düşünmeyeceğim bir ürün.30 yaş altı¸ kırışık¸ morluk gibi dertleri olmayanların önlem amaçlı kullanabileceği bir ürün bence.

 9. Gözlerimin etrafinda sivilce yaptı¸ böyle isilik çıkartmışım gibi. Bi süre bıraktım gectiği zaman tekrar denedim yine aynı. Yok kesinlikle kötü bir ürün..

 10. Çok hafif yapıda¸ bende miliaya sebep olmayan ancak pek bi işe yaramış hissettirmeyen ürün. Dolgunluk nem hissi kesinlikle vermiyor¸ çizgiler içinse hiçbirşey yapmıyor.

 11. Clinique online dan çok fazla alışveriş yaptığım için ya setlerden ya da sample olarak elimde her zaman 5ml mini boyları olur. Çabuk emilen ve nemli/yağlı bitişli olmayan göz kremi ihtiyacı olduğunda hep bunu sürerim. Örneğin makyajdan önce. Gözümde hassasiyet sulanma yapmıyor. Hafif dokulu yağlı değil. Kavanoz ürünlerden hijyen açısından ben de rahatsız oluyorum ve satın almiyorum fakat deneme boylar 5ml olduğu için kirlenmeden eskimeden hızlıca bitiyor¸ sadece onları önerebilirim. Para verip almam herhalde ama deneme boylarını her alışverişte seçiyorum¸ memnunum. Not:yaş 29.

 12. clinique markasının hafif formüllü¸ nemlendirme etkili göz kremidir.gözaltlarımda yağ bezesi yapmadığı için rahatlıkla kullanabildiğim bir ürün. 2 adet 5 ml’lik deneme boyunu bitirdim ve çok memnun kaldım. yeterli nemlendiriyor. üzerine kapatıcı uyguladığımda sorun yaşamadım. gözaltındaki mor halkalara ya da kırışık oluşumuna karşı herhangi bir iddiası yok fakat 20’li yaşlar için ideal bir göz kremi olduğunu düşünüyorum.göz kremlerinin tüpte muhafaza edilmesi gerektiğini düşünüyorum¸ kavanozda değil. bu sebeple paketlemeden kaybediyor clinique ama bahsedildiği gibi deneme boylarını kullanırsanız çok sıkıntılı bir durum olmuyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?