“Cire Aseptine krem” için 18 yorum

 1. kışın soğuğu gördü mü ellerim kıpkırmızı olur ve kuruyup çatlar. ellerimi o halde kim görse¸ ödeme yaptığım kasiyer¸ otobüste karşımda oturan teyze¸ arkadaşlarım¸ krem teklif edip yardımcı olmaya çalışır¸ öyle korkunç gözüküyor.denediğim drugstore el kremleri arasında¸ ki hemen hepsini denemişimdir¸ günlük kullanıma uygun¸ ellerime iyi gelen iki kremden biri cire aseptine soft¸ diğeri lacivert tüpteki nivea besleyici el kremi. kolayca emilip yağlı his bırakmıyor. geceleri de teneke kutudaki yağlı versiyonunu kullanıyorum. bitkisel papatya kokusu rahatsız etmiyor¸ nostaljik.sevgili cicişlerin yoğun besleyici ve koruyucu el kremi önerilerine hala açığım gerçi¸ daha iyisi varsa alırım bir tüp.

 2. Bu markanın 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum. Yağlı ve akneye meyilli bir cildim olduğu halde bende hiçbir zaman sivilce yapmadı. Üstelik kokusu da harika. Fiyatı gayet uygun tavsiye ederim.

  6
  2
 3. gratisin bi’ haftasonu indirimden 75 mllik tüpünü 5 tlye aldığım el kremi. ben ilk defa duydum adını¸ meğersem çok eski bi’ markaymış. birkaç kere bazı kadınların niveaları falan gizli gizli sürdüklerini görünce bu kremi almaya karar verdim¸ kilit sistemi var kapağında. hani böyle bazı emzik kapaklı sularda oluyor ya¸ onun gibi. ben çok çok beğendim gerçekten. hem yoğun hem de çabuk emiliyor ve uzun süre elleri yumuşacık yapıyor. bir sonraki indirimde stoklamaya karar verdik ailecek. gerçi normal 10 tl mi ne yazıyordu eğer bindirim yoksa.

 4. babamın iş yerinde her zaman camın kenarında duran çocukluğumun kremidir.gidip gelir sürerdim. kokusuna bayılırdım papatyalı olmasından mütevellit ^-^

 5. Reklamı hala aklımdadır. Arabada gülüşen bey ve hanımefendi. Kadın ellerini ovuşturur. Nostaljidir Cire Aseptine. Minik bir makyaj çantam var¸ onun içine en küçük boyunu koymuştum. Geçen gün bitti¸ Dove aldım koydum bu sefer ellerim için. Ama üzülmedim mi bittiğine¸ üzüldüm. Tüp formu daha da nostaljiktir. Ah çocukluğum !

 6. evdeki nivea el kremimin bozulmasıyla burada gördüğüm ve bugün watsonsta rastlayıp aldığım krem. ellerim pul pul olmaya başlamıştı soğuktan kuruyup ve hemen denedim¸ inanamadım. anında yumuşacık yaptı ve pul pul görüntüyü aldı ben şok. 6 tl gibi bir fiyata aldım ve fiyat performans açısından mü-kem-mel. bendeki de aloe vera özlü olanı¸ kesinlikle tavsiye ederim cicişler¸ kış boyu yanımdan ayırmayacağım bebişimi bulmanın sevincini yaşıyorum <3

  4
  1
 7. Yaa çocukluğuma döndüm¸ mis gibi kokusu burnuma geldi resmen <3 herkes gibi bizim evimizde de daimi bulunan kremdi. Kutusunu da çok severdim. Makyaj malzemelerine miniklikten beri bayıldığım için annemden gizli malzemeleri yüzüme boca ettiğim zaman¸ annem bu kremle yüzümü temizlerdi¸ gayet de iyi bir çözücüydü. ) çok uzun yıllardır hiçbir yerde görememiştim kendisini¸ geçen cosmeticanın sitesinde gördüm. Mutlu oldum¸ böyle eskiye ait uzun süre kullandığımız ürünler bana o günlerdeki huzurlu mutluluğu hatırlıyor. Bu da o kremlerden. En kısa zamanda bir tane edinmeliyim. Umarım aynı kokuya¸ dokuya sahiptir hala.

  4
  1
 8. Ne kadar güzeldi eski zamanlar. Hemen hemen herkesin evinde bu krem vardı. Statü farkını bu kadar derin hissetmediğimiz o yılları özledim 🙂

  5
  1
 9. çocukken annem bunu çok severdi. yaklaşık bir ay önce gratiste gördüm. ellerimin durumu o ara çok kötüydü. aknetrent tedavim biteli 2 ay olmasına ve doktorun verdiği ilaçları sürmeme rağmen ellerim kaynar suya sokmuşsun da çıkarmamışsın gibiydi. kupkuru¸ acı veriyordu. normalde diğer drugstore kremleri de cayır cayır yakıyordu. hadi dedim annelerin bir bildiği vardır¸ alayım¸ kokusunu da severdim zaten çocukluğumdan ve  şunu aldım. bir hafta içinde ellerim pamuk oldu. aslında bu da yakacak diye çok korkmuştum ama nasıl olduysa geçirdi. iyi ki geldin cire aseptine! gönlümün efendisi!

  5
  1
 10. Annemin favori el kremidir. Kendisi genelde ancak orada bulduğundan eczaneden alır ama gratislerde de varmış demek ki. Verdiği nem ise muhteşem. Neutregena ile karşılaştırırsak sürümü de daha kolay olduğu için çok daha başarılı. Sadece gece kullanmak ve gün içinde hafif kremler tercih edildiğinde olay bitmiştir.

  1
  1
 11. ben küçükken reklamı vardı bu kremin.bir erkek sevgilisinin elini tutuyordu sonra şaşırıp “ooo yumuşacıksın” diyordu.hey gidi.

 12. Bende nerden tanıyorum dedim gratiste rafta görünce.ikili el kremi 12 tl gibi bir fiyata aldım gratisten.kokusu çok güzel nemlendirmesi harika.üzerinde papatya resmi var.çocukluğumdaki o kremmiş meğerse.

 13. Norveçli balıkçıların kullanması gereken asıl krem.Benim annem nivea-cı olduğundan ve sülalede yaşlı kadın nüfusu az olduğundan daha yeni yeni görmeye başladığım bir krem. Gratis’te 30 ml lik küçük kutularda olanlarından görüp denemiştim. Ellerim küresel ısınma temalı posterlerdeki çorak topraklar gibi olduğunda (bkz: ankara soğuğu) ne neutrogenalar ne nivelar kar etmemişti benim ogre ellerime. Ellerimi evcilleştirebilen bir krem bulabilmiş olmanın sarhoşluğuyla diyorum ki  we got a winner!!

 14. En guzel dudak nemlendiricisi aksam suruyorsun sabah bebek gibi dudaklarla kalkiyorsun¸ kutu olanını tekrar uretmeye baslamıslar sanirim en son bi 10+ sene once goruyordum piyasada¸ eski dostuma kavustum resmen

 15. Yeni hali¸ tüpte ve farklı bitki özlerini içerecek şekilde satılıyor¸ elimdeki aleo veralı. Değişen formülüyle içeriği şöyle: İçerik : deiyonize su¸ gliserin¸  isopropyl palmitate¸ stearic asit¸ palmıtık asit¸ likit parafin¸ çetearyl alkol¸ sodium lauryl sülfate¸ gliseril stearate¸sorbitol¸ setil alkol¸ fenoksietanol¸ etileksilglisetin¸ potadyum setil fosfat¸ dimetikon¸ karbömer¸ lanolin alkol¸ tökoferil asetat¸ pantenöl¸ parfüm¸ aloe vera ekstraktı¸ hidrolize buğday proteni¸ trietanolamın¸ disodium edta¸ kumarin.Orijinalinde ise 4-5 madde vardı içerik olarak. bu hali icerik olarak da sürüm hissi olarak da farklı. Bir de listedeki 3. Madde palm yağından elde ediliyor sanırım.

  1
  1
 16. Dudaktan ele¸ oradan dirseğe ¸ bacaklara ve topuklara olmak üzere tüm bedende kullandığım¸ vazgeçemediğim nemlendirici. Elimdekini nereden aldığımı hatırlamıyorum¸ ama zincir mağazalardan biriydi sanki..Gayet güzel nemlendiriyor. Çok Yağlı bir his bırakmıyor. Kokusu baya guzel¸ çünkü az. ben bu krem ısinde hassas olmaya çalışıyorum¸ ama ne zaman el ¸ dudak¸ dirsek diye vücut parçalarına ayrı krem alsam işin ucu kaçıyordu. vazgeçiyordum. Bu yüzden bu krem baya bana göre.

  1
  2

Siz ne düşünüyorsunuz?