“Chloe chloe parfüm” için 13 yorum

 1. çok güzel¸ temiz¸ mis¸ çiçek kokan minnak parfümüm. erkek arkadaşım da çok beğeniyor. tek sorunu fazla kalıcı olmaması. şuana kadar en severek kullandığım parfüm. ne migrenimi tetikliyor ne de alerjimi.

 2. mistir o mis. temizdir¸ ferahtır¸ mutlu edendir¸ kokunun sindiği kıyafetleri sürekli koklama isteği uyandırandır. insan parfüm sıkacak diye mutlu olur mu? oluyormuş. yıllardır değiştirmediğim parfümümü son zamanlarda chloe ile aldatıyorum. bak yazarken bile özledim kokusunu kalkınca gidip bir özlem gidereyim.

 3. Ağır bir koku değil ama bu parfümü kış¸bahar hatta yaz geceleri bile kullanabilirsiniz mevsimlik parfüm değil ama çok farkedilir aynı zamanda en azından benim tenimde çok kalıcı bir koku. Buram buram gül kokuyor ama ben gül normalde sevmem bu parfüm diğer çicek notalarının birleşimiyle bariz farklılık yaratıyor sanırım bu parfümün eşi benzeri yok.

 4. aldığım günden beri imza parfümümdür kendisi. ne zaman koklasam kendimden geçiyorum resmen. çok temiz¸ ferah bir kokusu var. bence chloe nin bütün parfümleri böyle. bende çok kalıcı.. bu parfümü ilk sıktığım zamanlarda kokusu öyle bir yayılmıştı ki etrafa¸ abartmıyorum ofiste beni kokumla buluyorlardı. :)şimdi sanırım benim burnum alıştı ben almıyorum ama yanımdaki insanlar alıyormuş kokumu. kullanmaktan hiç bir zaman bıkmayacağım elegance koku.edit: ne kadar çok koku demişim ben ya

 5. gül sevmeyenlerin uzak durması gereken parfüm.nasıl bir gül kokusu derseniz¸ bendeki intibasını anlatayım efendim. bir gülü avucunuzun içine alıp yapraklarını avucunuzda sıkarak kopardığınızı hayal edin. avucunuzda taze koparılmış gül yapraklarının kokusu kalır ya işte buradaki gül aynen öyle bir gül¸ tatlı bir açılışı var¸ ardından bahsettiğim tarzda gül merkeze oturuyor. Temiz¸ ferah¸ sevenini baymayacak bir parfüm. Deterjanımsı bir rahiyasını olmaması da ayrıca bir artı bence.Gül üzerine kurulu parfümleri sevemiyorum genelde¸ vanilyalı tresor luminuese ve oriflame volare edp sevdiğim tarzda gül kullanımı iken bu parfüm sevmediğim tarza gül kullanımına sahip.

 6. 8 senedir hiç değiştirmeden kullandığım parfümüm. hem de başka hiç parfüm kullanmaksızın. tamamen temiz¸ sabunsu¸ banyodan yeni çıkmışsınız da şampuanınız inanılmaz güzel kokuyormuş saçlarınızdan her harekette o koku yayılıyormuş gibi. ama 8 sene aralıksız kullanınca insan sıkılmaya başlıyor. yine de her zaman elimin altında tutacağım imza parfümüm.

 7. alana kadar sevildir¸ boynerdir nerede bulsam gidip gidip kokladım. koluma sıkıp sıkıp ‘chloe benim olacak binicem üstüne vurucam kırbacı’ fantezileriyle banyoya kadar ona buna koklattım. hatta cacharel noa çok benzer dediler uygun diye onu aldım ama nafile. o da temiz koksa da bende pek benzer duyguları çağrıştıramadı. veeeee en sonunda boynerin bir indiriminde edt’sini görece uygun fiyata alabildim. ve şu an sıkmaya kıyamıyorum¸ öyle duruyor. gidip gidip koklayıp geliyorum. ben de böyle bi değişiğim işte.

 8. şehrime sephora yeni açıldığı için koklama fırsatını yeni bulduğum¸gömleğime testerından 3 fıs sıktığım ve yanımdan geçen 2 kişinin parfümünüz nedir sorusuna maruz bıraktıran¸yalnızca 3 fısı eve geldiğimde odamı kokutan¸tenimde hala azıcık kaldığı için duş yapma isteğimi azaltan şahane parfüm. en kısa zamanda almak istiyorum

 9. Gül kokusunu hiç sevmem ya Allah bilir. Bu parfüm de gül kokusu içeriyor ama bir parfüm bu kadar mı oturaklı olur?? Her şeyden olması gerektiği kadar koymuşlar. Biraz gül kokusu biraz pudramsı koku ve güzel olan her şey. Sanırım imza kokumu buldum. Tertemiz¸sıktıkça baymayan ve her yaşa uygun bence. Kalıcılık dersek ortadan biraz yüksek. Sabah 6 gibi sıkıyorum öğlen 12-1 gibi tazeleme ihtiyacı hissediyorum ama belki benim burnum kokuya alıştığı için bana gelmiyordur kokusu¸ay bilemedim suan.

 10. banada hediye geldi…yani kimse kusura bakmasın ama annannemin tülbenti gibi kokuyor.kokladığım zaman elimi açıp şeker isteyesim geliyobu parfüm bi bayram havası misafirlik gibi kokuyoyani gömmek gibi olmasın ama ben sevemedim bi türlü.

 11. benimde hiç sevemediğim parfüm.Aslında chloe’nin love parfümü dışında hiç birini sevemiyorum.Hepsi yabancılarda ”old school” diye tabir edilen böyle eski parfümler gibi kokuyor.Hangi nota veya neyden kaynaklı bilmiyorum ama hepsi vintage havasında.Ben daha modern kokular seviyorum sanırım ondan kokusuna katlanamıyorum.Birde bu aralar çok popüler oldu.Elinde bu parfümden olmayan youtuber yok.Sokakta şuan en çok duyduğum koku bu.ama zevkler ve renkler tartışılmaz.Eğer o tarz kokulardan hoşlanıyorsanız direk chloe markasına bakın.Hepsi aynı çizgide.Birde koku olarak ağır olmasa da silaji aşırı yüksek bence.Böyle yanıma yaklaşan kokumu alsın tarzı bir koku değil.Buram buram kokuyor.

 12. gerçekten temizlik kokan parfümdür. Bebek gibi kokuyormuşum gibi hissediyorum bunu sıktığımda. Bir arkadaşıma hediye gelmişti beğenmeyip bana vermişti.bir daha alamam sanırım malum fiyatı.

Siz ne düşünüyorsunuz?