“Cala makyaj temizleme mendili” için 13 yorum

 1. salatalık özlü olanını kullandım çok da memnunum yine alırım. ben çok ağır göz makyajları yapmıyorum. o yüzden makyajımı çıkarmakta çok çok zorluk yaşamam genelde. göz makyajımı çıkartırken gözlerimi yakmadı. performansından memnunum özellikle seyahatlerde tercih ediyorum indirim dönemlerinde alıp yedekliyorum .tekrar alacağım bir ürün.

 2. Bence o kadar övgüyü hak etmiyor. Cilt makyajını tam anlamıyla temizlemiyor ve waterproof maskarayı çıkarırken çok zorlanıyorum. Neutrogena’nın mendili yukarıda bahsettiklerim konusunda daha başarılı

 3. salatalıklısını bayıla bayıla kullandığım¸ çok sevdiğim ürün. burada bu kadar nefret eden olmasına anlam veremedim¸ “aynı üründen bi bahsediyoruz” diye düşündüm.öncelikle bütün yorumlarım sadece salatalıklısı için geçerlidir. ) çoook güzel kokuyor böyle ferah bir kokusu var. makyajımı (eğer aşırı waterproof değilse) tertemiz yapıyor. fondötenli¸ ağır makyajın kabasını almak için de uygun olduğunu düşünüyorum. çünkü şu ana kadar kullandığım en ıslak makyaj temizleme mendili bu.

 4. aloe veralı olanını almaya gidip salatalıklı olanını almıştım kör olduğum için. bir makyaj temizleme mendilinden fazla beklentim olmadığı için beğendim. çok fazla makyaj yapmıyorum ama yaptığım zaman makyajımı tamamen çıkartmadan rahat edemem. o yüzden mendille yüzümü gözümü sildikten sonra pamuklu çubukla¸ pamukla makyaj temizleme suyu kullanıp kalanları temizler¸ yüzümü yüz yıkama jeliyle de yıkarım. yani makyaj temizleme mendiliyle sildim oh çok kolaymış hemen bitti gibi bir durum söz konusu olmaz bende. yani demek istediğim o ki tek başına yeterli olmasa da makyajın kabasını almak için başarılı.

 5. Bayram indiriminde iki veya üç lira gibi bir rakama salatalıklısını almıştım. daha öncesinden benri’nin¸ komili’nin¸ bi de adını unuttuğum bir markanın makyaj temizleme mendillerini kullanmıştım. mendilin yapısı diğerlerine göre daha değişik geldi. yani nasıl değişik¸ böyle daha yoğun¸ daha ıslak ıslak mendil havası yok gibi. temizlemesini falan diğerlerine göre daha başarılı buldum. Kokusu da ilk başta mide bulandırıcı geldi ama sonrasında alıştım¸ hatta beğenmeye bile başladım. artık çok fresh fresh geliyor böyle. Ben bu aralar üşengeçlikten göz temizleyicisiyle ayrı yüzüyle ayrı pamuğa sürüp uğraşacağıma bu mendillerden kullanıyorum. çok da güzel temizliyor fondöteni olsun maskarayı olsun. bir kalıntı falan bırakmıyor. sabah da kalkınca yüz temizleme jeliyle yüzümü yıkıyorum . Ben şahsen gayet başarılı buldum.

 6. Aloevera güllü ve salatalıklı olmak üzere 3 çeşidini denedim ve en memnun kaldığım salatalıklı olduMakyajımı mendillerle çıkarmayı pek tercih etmesem de çok yorgun olduğum veya acelemin olduğu zamanlar için bulundurduğum mendil genelde bu markanın mendili olduNeutrogena ve nivea da kullanmıştım fakat f/p açısından gerçekten çok memnun kaldım gördükçe de alıyorum salatalıklısını

 7. güllüsünü aldım geçenlerde göz makyajını gayet iyi çıkardı özellikle lash sensational maskarayı bile. zaten bu makyaj temizleme mendilleri benim açımdan makyajın kabasını alıp yıkamaya hazırlamak¸ üstün performansa da gerek yok açıkçası.

 8. salatalıklısını beğendiğim ürün. evet çok çok iyi çıkarmıyor makyajı belki ama bana ferah geldi açıkçası. bir de ben makyajımı çıkardıktan sonra sadece yüzümde makyaj kalıntısı varsa sildiğim için o açıdan işlevsel gelmiş olabilir.

 9. Normalde temizleme mendiliyle makyaj temizlemeye karşıyım ama geziye gittik arkadaşlarla orda yük olmasın diye mecburen almıştım bunu. Makyajı temizliyor evet ama sanki ıslak mendille temizlermişim gibi böyle acıttı yüzümü. Ve kızarttı. Mendil almak zorunda kalırsam da başka markadan alırım sanırım. Bi de içinde paraben var. Ve parabenli ürünler yüzümü kızartıyor. Hassas ciltliler dikkatli kullansın derim.

 10. gratisin artık satışını yapmayacağını bunun yerine benri markalı olanın geldiğini öğrendiğim makyaj temizleme mendilleri..

 11. aloe vera’lı olandı sanırım¸ en sevdiğim. inanılmaz derecede ucuz ve çok başarılı. sette de kullandım bunu ben¸ bireysel makyajlarda da¸ kendime de. açıkçası mac wipes aşığıydım önceden¸ ancak dönüp durup yine bundan alıyorum. 1 tane wipes bitiyorsa 3 tane cala bitiriyorum. bir sürü farklı ciltte denedim¸ kimsede tahriş ya da alerji görmedim. yeterince ıslak¸ dolayısıyla hırpalamadan temizliyor. seviyorum.edit: artık mac wipes filan almıyorum. makyaj temizleme mendili bunu bulunduruyorum makyaj kitimde¸ onun dışında temizleyici olarak garnier temizleme suyu ve 2 de göz makyaj temizleyicisi bulunduruyorum (biri normal biri çift fazlı¸ şu anda clinique ama bittiğinde loreal ya da mac olarak devam edeceğim¸ tekrar clinique almam¸ markayı pek sevmiyorum bir de şişeleri pek kullanışlı değil bence)

Siz ne düşünüyorsunuz?