“Bobbi brown smokey eye maskara” için 13 yorum

 1. Online alışverişimde hediye olarak gönderildi seyahat boyu¸ ilk defa cumartesi günü kullandım¸ açıkta lash sensational maskaram vardı ama şehir dışında onu temizlemekle ve ıslaklığıyla uğraşmak istemedim yanıma bu maskarayı aldım.tek tek ayırdı¸ uzattı ve siyah rengini verdi¸ benim için iki kat yeterli oldu¸ kıvırması ve uzatması gayet başarılı ama hacim/dolgunluk özelliği pek yok ki zaten benim için günlük kullanmak için yeterli¸ temizlenmesi de kolay ama tam boy maskaralara alıştığım için kullanırken biraz zorlandım tek sıkıntısı bu¸ diğer maskaralar gibi de ıslak bir kıvamı yok gayet güzel bir kıvamı var benim için. Bu kadar özelliği dediğim gibi benim için yeterli ama bir maskaraya da o kadar para vermem çünkü piyasada aşağı yukarı tüm maskaralar iş görüyor

 2. Kirpik dibine verdiği yoğun dolgunluğu çok seviyorum. formülü ve fırçası çok başarılı. internetten verdiğim sipariş üzerine hediye olarak gönderilmişti. Kesinlikle alınıp koleksiyona eklenebilir.

 3. Kirpiklerim de kirpik lifting uygulaması olmasına rağmen sürdüğümde kirpiklerimi birbirine yapışmadan hacim kazandıran rimel. Lifting etkisi azaldıkça bir rimelle destekleme ihtiyacı duyuyordum¸ tek kat sürdüğümde beni oldukça mutlu etti. En önemlisi de maskarayı çıkartmak çok kolay. Benim elimde seyahat boyu var. Bu iyi özelliklerine rağmen¸ piyasada bir sürü başarılı rimel varken¸ tam boyuna 98 lira verilir mi? Sanmıyorum.

 4. Bence fiyat performans açısından bakıldığında asla hakkını veremeyen¸ dökülen¸ topaklanan verdiği etki diğer uygun fiyatlı maskaralardan bir farkı olmayan bir maskara. bunun yerine gidin herhangi kıl fırçalı bir rimel alın¸ emin olun aynı işi yapar. ben sevmiyorum¸ çok da beğenmedim ama bobbi brown markasının yeri çok ayrı bende¸ o da ayrı bir konu.

 5. Bana büyük boyu hediye olarak geldi. Öncelikle boyutu ve dış görünüşü benim hoşuma gitti. Kapağını ilk açtığınızda ürünün gerçekten çok koyu olduğunu görüyorsunuz. Ayrıca ıslak bir ürün çoğu maskara gibi hemen kuruma yapmadı. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve bayağı koyu¸ dolgun gösteriyor. Yalnız kirpiklerde hemen kurumaması büyük eksisi ve bende akma yaptı maalesef. Ben bunu kirpiklerimi önce kıvırıp sonra maskarayı sürerek kullandım. 10-15 dk sonra daha iyi görünüyor. Fiyatı sitesinde 98 TL. F/P olarak bakarsak mutlaka alınmalı diyebileceğim bir ürün değil. O fiyata daha güzel maskaralar alınabilir.

 6. bence günlük kullanıma uygun bir rimel. ne çok iyi uzatıyor¸ ne çok iyi hacim veriyor¸ ne de çok iyi kıvırıyor. benim en sevdiğim yönü kaç kat sürersem süreyim kirpiklerimi yapıştırmaması oldu. bir daha alır mıyım? kesinlikle almam¸ hele de uygun fiyatlı bundan çok daha iyi rimeller varken

 7. bir tek benim mi başıma geldi bilmiyorum ama¸ bu maskara 1-2 ay filan geçtikten sonra yani kurumaya başlayınca kirpiklerden çok zor çıkıyor ve makyaj temizleme işini dikkatli yapmazsanız kirpikleri bile koparabiliyor. sırf bu yüzden seve seve kullandığım bu maskaradan vazgeçme eşiğine geldim. yoksa benim elimdeki maskaramı bozuldu anlamadım.

 8. kesinlikle ağırlık¸ dökülme vb. yapmayan¸ ne fazla yoğunluk ne de aşırı uzatma vadeden fakat işini de yeterince yapan¸ kıvamı ve sürümü yerinde¸ günlük makyaj için fazlasıyla uygun maskara.

 9. çok iyi bir maskaradır¸ ağırlaşmaz¸ batmaz¸ kolay temizlenir biraz gramajına göre fiyatı yüksek sadece. benim pırasa kirpiklerimi kıvırmayı başarır¸ iyi hacim de sağlar daha ne olsun?

 10. Yorumları okuyunca bendekinde bir sorun mu var diye merak ettiğim maskara. Dün ilk kez açtım ama kupkuru¸ mecburen kat kat sürmeyi denedim ve nasıl becerdiysem hem çok bulaştırdım göz kapağıma hem de kirpikleri yapıştırdım. Benim uygulamamda bir hata olmuş olabilir¸ bir süre sonra tekrar deneyeceğim. Siyahligi ve kalıcılığı süper¸ çıkarırken zorluyor. Estee lauder take it away ile iki kez üstünden geçince tam olarak çıkarabildim. İlk kez bobbi brown un bir ürününe bayilmadim.

 11. seyahat boyunu kullanıyordum ama bir youtuber seyahat boyu ile normal olanın içeriklerinin ayrı olduğundan bahsetmişti. normal olanını bilmiyorum fakat seyahat boyutundan çok memnun kaldım¸ rengi yoğun¸ kıvırıp uzatması da güzel fakat hacim konusunda sınıfta kaldı benim için. kat kat süreyim derseniz de topak topak oluyor. yine de tavsiye ediyorum¸ günlük makyaj için ideal.

 12. Benim için dünyanın en güzel rimeli. Tek tek ayırarak hacim veriyor ve çok güzel uzatıyor. Ne zaman kullansam rimelin ne¸ takma kirpik mi diye sorular alıyordum. Dum diyorum çünkü an itibari ile kendisini kaybettim. O kadar mutsuzum ki¸ kendisine bir 100 tl verecek gücüm yok bir daha çünkü. Bir insan neden pastel aydınlatıcısını falan kaybetmez de bobbi rimelini kaybeder. Bütün gün bu sebepten depresyondaydım zaten. Rip smokey 🙁

 13. Elimde seyahat boyu var. O kadar övülmesinin etkisiyle beklentim fazlaydı. Ben mi sürmeyi beceremedim bilmiyorum ama verdiği siyahlık dışında bir etkisini göremedim. Acaba seyahat ile tam boy arasında fark olabilir mi? Umudumu kaybetmek istemiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?