“Bobbi brown eye opening maskara” için 11 yorum

 1. Birkaç kez severek kullandığım¸ ama bu kadar uygun fiyatlı rimel varken düzenli olarak almaya gönlümün razı gelmediği maskara.İlk birkaç kez formülü çok sıvı gelmişti ama sonra çok iyi anlaştık¸ kesinlikle tombul fırçasıyla kirpiklere verdiği hacim çok güzel¸ ismi gibi kirpikleri kaldırıp gözlerinizi açarak daha büyük gösteriyor. Yine de iki uygun fiyatlı maskarayı birlikte kullanarak yaratamayacağınız bir etki değil diye düşünüyorum. Rimele verilen paraya acımayan alsın mı¸ alsın

 2. ilk kez alıp kullanalı iki sene olmuş. yakın zamanda özlediğimi farkedip yeniden sipariş ettim¸ yanında da hem kendi deluxe boyu hem de smokey eye maskaranın mini boyu geldi. öncesinde de smokey eye kullanıyordum ikisinden de memnunum. fırçası büyük ama bir süre sonra el alışıyor ve gerçekten de güzel volume verip uzatıyor. özenli sürünce yapışma da yapmıyor ama dikkat etmek lazım. kalıcılığını ve verdiği etkiyi seviyorum. devasa gramajı da fiyatının yüksekliğini gözardı ettiriyor o yüzden aynı fiyata gramajı daha az olan smokey eye yerine mantıklı bir seçim oluyor benim için.

 3. Sevmeye çalışıyorum ama sevemiyorum be seni. O ıslaklığın¸ kocaman fırçan¸ kirpiklerimi birbirine yapıştırman….Neden böyle yapıyorsun bebeğim neden neden????

 4. Kendisiyle aşk nefret ilişkisi yaşadığım maskara. İlk kullanmaya başladığım zamanlar kocaman fırçası yüzünden her yere bulaştırıyordum. Bütün göz makyajım mahvoluyordu. Sonradan deneye deneye şunu keşfettim maskarayı sabit tutup gözünüzü kırptığınızda her yere eşit dağılıyor ve etrafa bulaşmıyor.Ancak şöyle bir problemim var kendisiyle bazen kirpiklerimi tek tek ayırırken bazen de hepsini birbirine yapıştırıyor. Hatta bugün kullandığımda sol gözümde mucizeler yaratırken sağ gözümde yine bütün kirpiklerimi birbirine yapıştırdı¸ düzeltmek için çok uğraşmam gerekti.Bunun dışında hacim verişi gerçekten mükemmel¸ uzatması orta düzeyde diyebilirim bana yetiyor. Çok çabuk kuruyup sabitleniyor ve gün içinde akma dökülme yapmıyor.Yoğun göz makyajı yaptığım günlerde bunu tercih ediyorum o görüntüyü elimdeki diğer maskaralardan daha iyi tamamlıyor bence.

 5. Bende deneme boyu var büyük boyuyla aynı mı etkileri bilemiyorum ama kirpikleri yumuşacık yapıyor maybelline’nin rimelleri gibi kalıp gibi sert kirpikleriniz olmuyor . Mükemmel uzatıyor diyemeyeceğim ama ıslak bir ürün değil ve kirpikleri birbirine yapıştırmıyor. Fiyatını hakediyor mu derseniz bence haketmiyor. 

 6. Kirpikleri güzel uzatan hacim veren maskara. Favorim olamadı malesef¸ topaklanma sorunu bende ciddi boyuta vardı.Sürdükten sonra kirpik tarağı ile tek tek ayırmam gerekti her seferde. Bitene kadar kullanacağım ama bir daha almam.

 7. maskara – kirpik konusu çok görecelidir malum fakat bu maskara dökülme yapmaması¸ simsiyah olup kolay çıkması açısından herkese uyabilecek türde. Kirpiklerim ortalamadır ve düzdür. Şayet kat kat sürüp (topaklanma yapmaz) düpten uca özenirseniz kocaman açık gözleriniz oluyor 🙂

 8. Sample boyunu denemekte olduğum maskara. Eye opening effect verdiğini kesinlikle söyleyebilirim. Uzatıyor ve bir miktar hacim veriyor. Benim ilk kıl maskara deneyimim¸ belki zamanla elim alışacaktır. Fırçası cidden büyük ama öyle her yere bulaştı¸ mahvoldu ölçüsünde değil. Aslında pek öyle bulaştırdığım olmadı. Ağırlık yapmıyor ve kolayca temizleniyor. Fırçasındaki ürünü sıyırırsanız doğal fluffy kirpikler oluyor. Şimdilik tek memnun kalmadığım yönü¸ benim dümdüz kirpiklerimi biraz kaldırıyor ancak uçlarını kut bırakıyor gibi. Tam boyunu sanırım almam ama sample olarak seçmeye devam ederim gibi duruyor.

 9. tombul fırçalı¸ siyahını ayrı¸ verdiği dolgunlaştırıcı etkiyi ayrı sevdiğim maskara. bende dökülme falan yapmıyor.severek kullanıyorum.

 10. Smokey eye maskarayı ne kadar sevdiysem bu maskarayı o kadar sevmedim. Uzatma ve hacim vermesi çok başarılı ama bende topaklanma ve dökülme yaptı. Fırçası da çok büyük¸ pek kontrollü uygulayamıyorum. Hele alt kirpikte çok çok kötü duruyor. Rimel parçacıklarını alt kirpiklerimden temizleyeyim derken parmaklarımı simsiyah yapıyorum. Biterse alacağımı sanmıyorum. Smokey eye maskara ile devam ederim.

 11. hep deneme boy kullanıp¸ bugün paraya kıyıp aldım henüz zamlanmamışken.tatilde takma kirpik kullanmayı düşünüyordum¸ bu maskarayı alınca bu fikri de rafa kaldırdım¸ bende birebir takma kirpik etkisi veriyor çünkü. güncel fiyatı 120 tl.

Siz ne düşünüyorsunuz?