“Bobbi brown corrector” için 40 yorum

 1. Çok fazla bir corrector deneyimim yok. Çünkü göz altı morluklarımı çok kafama takmıyorum ve bana göre göz altına birşeyler sürdükçe kuruttukça sanki daha da koyu renk oluyor. Ancak benefit erase paste den çok daha başarılı buldum. Bende herşey çizgilere dolma yapar nerdeyse. Ama bu canımı sıkmadı hiç. Kullanmayı bıraktım ama bir gün corrector kullanmaya kesin karar verir isem tekrar alacağım corrector budur. Benim rengine uyan ise bisque. tavsiyesever.com/2015/02/bobbi-brown-corrector-bisque.html?m=1 burda yazmış idim. Kesinlikle cok cok az urunu parmaklarla tampon hareketlerle uygulayarak en basarili sonucu aldim. Parmak uclarimda azicik urun hizlica isiniyor ve yumusuyor.

 2. Son zamanlarda kapatıcı sürüp kapattığım göz altım biraz zaman geçince grileşiyordu. Daha koyu renk kapatıcı sürdüğümde de yüzümde feci sırıtıyordu. Bir corrector’a ihtiyacım vardı¸ bobbi brown’da karar kıldım. İlk gördüğümde ambalajı küçücük geldi. “Bu kadar para buna mı allahım? :(” diye isyan ettim. Ancak Bisque rengi tam uydu¸ üzerine çok az kapatıcı geçince renk harika nötrlendi. Fırçayla değil de parmaklarla uygulayınca daha çok hoşuma gitti. Küçük olsa da çok az kullanıldığı için uzun süre gidecek tahminime göre. Tavsiye ederim.

 3. benim aşırı bir morluk sorunum yok ve ten rengine uygun bir correcterla morlukları nötrlediğimde fazlasıyla iş görüyor. kapatıcıya gerek kalmıyor. bir de gözaltı kapatıcısı dediğimiz terane en hafif çizgilere bile çılgınca dolduğu için hiç anlaşamıyoruz kendileriyle. gerçi göz altına sürdüğümüz her ürün çizgilere doluyor. az dolanı vardır¸ fakat dolmayanı yoktur. ya çizgileri ya da morlukları seçeceğiz kızlar böyleyken böyle… yine de kullandığım en çizgilere dolmayan ürün de bu oldu.sabah-akşam düzenli nemlendirici kullanan biri olarak bana herhangi biri kuruluk ya da yanma yapmıyor. şu an 2.’yi kullanıyorum¸ 1 sene kadar gitmişti ilki ortalama haftada 5 gün kullanma sıklığıyla.daha uygun fiyatla aynı performansı alabileceğiniz ürünler de vardır mutlaka¸ benim göz altlarım hem kuru ve hassas hem de mimik çizgilerim var. en ufak bir şeye de reaksiyon gösterebiliyor. o yüzden maceraya giremiyorum başka ürün denemek için.

 4. Kesinlikle hayatımın ürünü! Kendisiyle bir vlogger inanılmaz övdüğü için “amaaan bu da neymiş ki niye bu kadar övüyor acaba” diye meraktan tanıştım bir indirim sayesinde. Hayatımı kurtardı. Görmezden geldiğim kokainci göz altlarımı insana çevirdi. Bunsuz kapatıcı süremez oldum¸ kapatıcımın inanılmaz grileştiğini fark ediyorum bir 2-3 saat sonra.Kendisini fırçayla uygulamak bence zor¸ parmakların ısısıyla yedirmek daha kolay ve böylece daha kapatıcı oluyor tam yerine oturuyor. Bende çizgilenme yapmadı çünkü göz altlarımı inanılmaz nemlendiriyorum ve kapatıcı da çok kullanmıyorum açıkçası.Uygun fiyatlı bir muadili var mı bilmiyorum ama verdiğim her kuruşa değdiğini düşünüyorum. Çünkü sadece morluk olan yerlere azar azar sürdüğünüzde çok uzun zaman gidiyor.

 5. Onlarca kapatıcının kapatamadığı¸ ayrıca çizgilere dolarak daha da kötü görünüm verdiği mor gözaltlarımın sağlıklı gözaltlarına dönüşmesini sağlayan¸ uzun süre vazgeçilmezim olacak bir makyaj ürünüdür kendileri.

 6. Sinüzitten dolayı olan mor gözaltlarıma ilaç gibi gelmiştir.Bende bisque rengi ve pembe alttonlu gerçekten gözaltımdaki morluğu çok güzel nötrluyor.Yapısı sert olduğu için ben nemlendirici uygulamadan uygulamıyorum.Bunu aldıktan sonra gözaltlarıma tenimden açık concealer uygulayarak gri gri dolaştığımı farkettim.Kesinlikle bitince yeniden alacaklarım arasında.

 7. Bikaç saat önce aldığım miniminnacık şey. Çok ani bi kararla aldım kafamın bi kenarında vardı ama önceliğim değildi ama önceliğim olan şeyler için biraz daha beklemem gerektiği kafama dank edince (bkz: watsons gratis rossman bayram indirimi beklemek ) gittim denedim ve bir bisque rengini de ben aldım hihohoyt. Eve geldim ve uygulama yaptım tabi direk. Tek başına concealerla kapanmayan göz altı morluklarımı (?) (morlugun çok daha fazlası ) tek başına concealer uygulanmış kıvama getirdi¸üzerine bi de concealer uyguladığımda tabi ki sonuç mükemmel.sonuc olarak sizin de benim gibi concealerlarla kapanmayan morluklarınız varsa denemeye değer

 8. Bisque rengini severek kullandığım corrector. Kıvamı oldukça katıdır¸ ilk aldığımda parmakla ısıtmayı¸ fırçayla uygulamayı denedim ama istediğim gibi olmuyordu. En sonunda nemlendirici uygulayıp üzerine hemen corrector uygulayınca pürüssüz bir sonuç elde ettiğimi keşfettim. Fırça olarak da ecotoolsun airbrush concealar fırçasını kullanıyorum¸ benim için mükemmel ikili:)

 9. Boyner’in yılbaşında Bobbi Brown’da yaptığı 1 alana 2.si %60 indirimli kampanyasında arkadaşımla birer tane aldığımız ürünüdür. Arkadaşım bütün yerli bloggerlar bisque alıyor diye illa onu almışken¸ ben tanya burr’ün tee seneler önce yaptığı ünlü makyajlarında hep ve sadece “en iyi morluk kapatıcısı” diyerek kullandığı ton olduğu için light peach’i aldım. Sonuç: tanya > yurdum bloggerları. Onun gözaltındaki koyuluklar¸ kahverengi koyuluk gibi¸ benimkiler morlu yeşilli damarlı¸ her ikisinde de light peach kar kat iyi performans gösterdi. Bisque yeşilin üstünde hatta birazcık grimsi soluk bile kaldı çok yorgunluk varsa. Bisque rengini seven cicişlere light peach’e bakmaları önerimdir 🙂 Ha illa somonumsu olsun deniyorsa¸ bir de peach bisque rengi var¸ bayağı koyu bir renk ama corrector’ın dibi evrensel bir renk¸ o seçilebilir.Bu arada bizim bloggerlar bunu¸ yurdum babası pazar kahvaltısında ekmek yağlar gibi kat kat tonlarca sürüp üstüne bir de yoğun ötesi kapatıcı sürüyorlar¸ nasıl yapıyorlar anlamadım. Çünkü ürün doğal kremsi dursa da üstüne çok yoğun bir şeyi kabul etmiyor¸ gözaltlarınızla 20 yaş atıyorsunuz. Çok yoğun gözaltı koyuluklarınız varsa bile¸ incecik iki kat bu corrector üstüne aydınlatıcı gibi ince kapatıcılardan sürmek en iyi ve doğal (-ımsı) sonuç.Edit: Güncel fiyatı 85 liradır bu arada Boyner¸ YKM ve bunların yan firması olan Morhipo’da bulunabilir.Tabi dolar Usain Bolt deparı attıktan sonra nasıl bir zam yansıtacaklar merak konusu.Bu arada ELCA’da 2.5 ay önce ürünün kendinde ve tarihinde hiç sorun olmayan ama kutusu parçalanıp çizildiği için (o da ufacık bir şeydi) mağazadan iade gelen ürün 55 tl olarak vardı¸ 85 vermek istemeyen cicişler bulursa kaçırmasın 🙂

 10. yapısından hiç memnun olmadığım (kalın¸ çizgilere doluyor ve göz altlarını kuruyor) piyasadaki corrector kıtlığından dolayı kullanmaya devam ettiğim¸ tüm alametifarikası renk skalası olan krem formda ürün. bendeki rengi light bisque. bobbi brown’daki çalışanın uygulaması sonucunda bu renkte karar kıldım fakat bir daha alırsam light peach rengini almayı düşünüyorum.

 11. istinye bobbide gözümde denettirdim. üstünede concealer kit uygulattım. sonuç şahaneydi. kızcağız ikisini birden satmak istedi¸ üstüne fırçanız var mı diye sordu¸ onun üstüne bu göz kremiyle çok iyi olur dedi. bende sinirle sadece correctora ihtiyacım var diyerek ürünü alıp çıktım. bu arada bana bir kart doldurdu ve concealer kitin bana hangi renginin uyacağını falan yazdı. peki ben ne yaptım? geldim eve¸ girdim bobbi’nin sitesine. bir güzel kartta yazan renkteki concealer siparişimi verdim üstüne orada kullandıkları sabitleyici pudra için kullanılan fırçayı ve bir tane de krem allık sipariş ettim. sonuç? belli bir ücreti geçtiğim için gönderdikleri testerlar: long wear cream shadow stick trio¸ classic eye palette¸ ¸ 2 tane smokey eye maskara¸ 1 tane kağıt sample rich eye cream¸ 1 tane de cam kavanozda mağazada satmaya çalıştığı¸ bununla kullanın dediği cam kavanoz eye cream. kısacası 268tl ye dünyaları aldım sözlük. tavsiyem: mağazada deneyip internet sitesinden almanız.testerların fotoğrafları görsellerde.  görsel

 12. benim gibi kahverengi göz halkalarına sahipseniz uzak durmanız gereken ürün. hatta gün ışığında başınızı öne doğru eğip gözaltlarınıza bakarsanız¸ yeşil rengi görebilirsiniz. ve bunun tek çözümü de kırmızı corrector kullanmaktır. bende bir cinnet anında alıp bana uymadığını farkettim. birkaç defa kullandım öylece duruyor. doğru teşhis ve doğru ürün seçimi önemli cicişler.

 13. light bisque renginde bugün dibini gördüğüm kapatıcı. tek sorunsalı barmaağımızla böyle bandıra bandıra sürüyor olmamız¸ elim pis oluyor falan afedersin sdgdfghbir de ısıtılması gerekiyor görkem karman tabiriyle¸ hızlı değil yani. uzun uzun makyaj yapmaya vaktiniz varsa uğraşırsınız¸ yoksa likit bir kapatıcıyı yalapşap uygulayın sabah işe/okula giderken.velhasıl kelam güzel kapatıcı¸ cicişlerin yazdıklarını okudum¸ bittiğinde bu sefer bisque değil light peach alacağım.

 14. corrector sadece morluk değil gözaltındaki şişlik ve kırmızılık içinde sürülebilen bir üründür. Bunu düzelttikten sonra hemen ben de yorumumu ekleyeyim¸ gözaltlarımda çok sorun olmamasına rağmen arada bazen kızarıklık ve şişlik oluyor light peach rengini uygulatıp çok memnun kaldığım bir üründür. Ürünü alırken morluk ve kırmızılık için ayrı tonlar olduğunu bilmenizi isterim.

 15. Bu ürünü alacağınız yerdeki görevlinin kesinlikle bu işten çok iyi anlıyor olması gerek bence… Bana uygulayan bu iyi bu iyi diye aldırdığı ton benim muhteşem morluklarımı nötrlemek yerine açık açık parlattı garip bişi oldu ben de çok anlayamadım ama bir arkadaşıma verip 75 lira ile vedalaşmak zorunda kaldım bir daha da yanaşmadım tabiki…

 16. Bisque renginin ortasini kocaman actim ve bittigi an kesinlikle alacagim. Benim icin makyajin olmazsa olmazlarindan. Goz alti morluklariniz kapanmiyorsa makyajiniz da duzgun gorunmuyor maalesef. Ayrica bu urun cok da bereketli¸ 8 aydir benimle ve her gun kullaniyorum henuz ortasi acilmasina ragmen daha uzun bir sure gidecek gibi.

 17. Kızlar ben kullanıyorum bisque rengini. Tamam çok güzel nötrlüyo falan ama sizce de çok kalın değil mi. Ben la girl pro concealer ın bildiğimiz turuncu rengini denedim. Daha hafif bi sonuç aldım. O da güzel nötrledi. Ama ağırlaşmadı. Bobbi browna para vermek istemiyosanız onu hararetle öneririm

 18. Bobbi brown corrector benefit Erase paste e göre daha kalın yapıda ancak çizgilere dolması daha az ben light bisque rengini kullanmıştım ama yeterli gelmedi elimdeki Erase paste bitince tekrar ona dönüp bisque rengini alicam

 19. göz altı morluklarını nötrlemeyi vaat eden bir ürün.işini iyi de yapıyor. çok fazla renk çeşidi var. her türlü morluğa uygun geniş bir skala.ancak yapısı çok kalın. göz çizgilerimle resmen harita yaptılar. bir ara baktım tey tey tey diyerekten halay çekiyorlardı.yine de kaliteliler. çizgi sorununuz yoksa memnun kalırsınız.

 20. aldıktan sonra çok sevdiğimi söylediğim ama bir iki sefer daha deneyince vazgeçtiğim ürün. haftada bir iki sefer kullansam bile gözaltlarıma bu kadar yoğun bir şey sürüyor olmak rahatsız etti¸ maske gibi¸ görüntü olarak da belli oluyor yani. sevdim mi sevmedim mi bilemiyorum…

 21. Nc25 tenimde bisque rengi bende hiçbir işe yaramadı maalesef. Yanlış renk seçiminden mi yoksa insanlık dışı morluklarımdan mı bilemiyorum ama muadil gösterilen (bkz: benefit erase paste kapatıcı)dan bin kat daha memnun kaldım. Hem o daha nemli yapıda olduğu için yoluma onunla devam ediciğiiim.

 22. Günlük makyajımda kullanmaya gerek görmediğim ancak özel günlerde mutlaka kapatıcımın altına sürdüğüm başarılı bir ürün. Tek sıkıntısı kurutuyor olması. Kurutmayan muadilini bulursam geçiş yapacağım gibi görünüyor.

 23. Ne yorum yapacağımı tam olarak bilemediğim bir üründür kendisi. Öncelikle mağazaya girdim ve direkt corrector istiyorum dedim bayan bana likit mi yoksa krem şeklinde gözaltı kapatıcısı mı kullandığımı sordu (likit kullanıyorum) ¸yüzümde bir şeyler denedi kataloğa baktı ve bana uygun olan corrector rengini buldu¸ uyguladı üstünede kapatıcı sürdü. Bildiğim kadarıyla fiyatı 85tl gibi bir şeydi bunu bilerek girdim ama likit gözaltı kullananlara likit corrector uygun dedi. Bana uygun olanının fiyatı 135tl imiş. Gerçekten o anda hoşuma gitti görüntüsü ve gözümü karartıp aldım. Yarım saat sonra ne göreyim! Göz çizgilerime dolmuş kendisi. Bir hayal kırıklığına uğradım ve elim her gözüme gittiğinde inanılmaz yoğun ve yağlı olduğunu hissediyorum. Güzel notrluyor evet fakat o parayı hakedecek kadar mucizevi bir şey değil. Malesef bana yine hüsran.

 24. Bisque rengini yaklaşık bir yıldır kullanıyorum her gün kullanmama rağmen daha yeni bitti. Çok güzel nötrlüyor ve üzerine nars’ın kapatıcısını uygulayıp (bendeki rengi vanilla) üzerine nars’ın transparan pudrasını geçiyorum gerçekten süper aydınlık oluyor. Çizgilere getirmezseniz dolma yapmıyor tavsiye ederim.

 25. Mor gözaltlarıma neyin iyi geleceğini bulmak için sürekli kapatıcı araştırıyordum. Bu kez de bu corretor’da karar kılarak mağazaya gittim. Hangi rengi almam gerektiğini belirlemek için¸ yüzüme uyguladığı fondötenlerle önce cilt tonumu belirledi ve sonrasında markaya özel bir tablodan bana uygun olacak corrector ve creamy concealer’ı buldu. Esmer ve bence hafif sarı tonlu bir cildim var. Esmer olmama rağmen¸ light peach bisque tonlu corrector’ı uyguladı¸ üzerine de beige creamy concealer. Şimdiye kadar kapatıcımı mac’ten alıyordum ve aldığım renkten hiç emin olamıyordum. bobbi brown’daki bu tablo olayı gerçekten çok güven verdi ve içimi rahatlattı.Sonuç:2 gündür kullanıyorum ve beni gören kızlar “yüzün aydınlanmış” “bugün bir güzellik gelmiş” “göz makyajın ne güzel olmuş” diyorlar ki kapatıcım dışında her şeyi aynı yapmaya devam ediyorum. Dezavantajı:Yaşıma rağmen mini mini kırışıklı göz altlarım var¸ onların hepsinin arasına doluyor. Arada aynayla bakıp siliyorum ancak aralara dolmasa 10 üzerinden 10 verirdim.

 26. Light bisque renginin dibini gordum lakin yapisi oldukca kalin ve cizgilere inanilmaz doluyor ne kadar nemlendirilse bile. Morlugu direkt olarak silse bile cizgilere doldugu anda o canli tertemiz gozalti gorunumu yok oluyor

 27. Balon urun. Light to meduim bisque rengini aldim bisque bulamayinca. Hafif derecede morlugumu ortemedi. Benim icin asla bir mac prolongwearle yarisamaz.

 28. gaza gelip aldım ama keşke almasaydım dediğim bir ürün. evet gözaltlarını güzel kapatıyor ama kırış kırış yapacaksa kapatmasın daha iyi. aşırı kurutuyor. özel günler için almıştım¸ öylece duruyor kenarda. hele bunu kullanıp gülüyorsanız aman tanrım¸ göz çevrenizde olmayan çizgiler çıkıyor resmen. boşa 85 tl.

 29. yabancı forumlarda çok övülüyor. ama buraya geldim baktım herkes cakey görünümden şikayet etmiş¸ iyice kafam karıştı.yalnız okuduğum açıklamalara göre bu göz altlarının çizgili görüntüsünün önüne geçmek için¸önce güzel bir nemlendirici¸ arkasından iyi bir göz altı primer’ı ve en son bunu uygulamak yönünde. gelin görün ki ben o kadar uğraşamam asadsfdf¸ o yüzden şu an almıyorum. daha yoğun makyaj yapanlar için mutlaka bu şekilde kullanılması gerektiği savunuluyor.

 30. Göz altlarımdaki morluklar yüzünden önce kapaticilara sonra da correctorlere kafayı takmıştım bir aralar. Bunu da gorkem karmanin tavsiyesi uzerine denemek istedim. Göz çevrem kuru olmadığı ve mutlaka nemlendirici bir göz kremi kullandığım için bende bir kuruluk yapmadı. Çok acelemin olmadığı günlerde sadece çok koyu yerlere iyice ısınıp bütünleşene kadar yayıp üzerine kapaticimi uyguluyorum. Çok dar alanlara uyguladığım ve ince tutmaya çaba gösterdiğim için çizgilerine dolma yapmıyor. Ancak bazı yazarların dediği gibi gerçekten biraz oynak kapaticiyi uygularken ekstra özen gösteriyorum bu yüzden. Kısaca özenli davranabilirseniz işini iyi yapiyor ve yok arkadaşım ben yeşil yeşil dursun istemiyorum gözlerimin altı diyorsanız öyle çok çabuk biten bir ürün de değil alınabilir buluyorum ben.Son olarak buna muadil yine görkem karmanin tavsiyesiyle dirtyworks corrector ü denemeyi düşünüyorum.

 31. Az önce kargodan teslim aldığım ürün. iki gözüm arasındaki farkı görünce keşke daha önce alsaydım dedim. Benim göz altı koyuluğum morluktan ziyade kahverengimsi olduğu için ben peach rengini aldım. Normalde tek başına uygulayıp hiç beğenmediğim nars radiant creamy concealerı bu kez correctorın üzerine uyguladım ve sonucu çok beğendim. Şimdilik ilk izlenimim çok olumlu.

 32. doğru rengi seçilip doğru yöntemle uygulandığı takdirde çizgilere dolmayan¸ kurutmayan¸ ağırlaşmayan ve yıllarca bitmeyen renk nötrleyici.bende bisque rengi var. katı yapısı parmak ısısıyla daha kolay uygulanıyor olabilir ama ben fırçayla daha rahat ediyorum. göz nemlendiricimi sürdükten sonra nemlendiricinin emilmesini bekliyorum. aynanın önünde kendime bön bön bakarak beklemiyorum tabii¸ o sırada başka işlerimle uğraşıyorum 🙂 fırçayla uygulamamın bir nedeni de bu¸ ellerim kirli olmasın diye.sonra dönüyorum geri aynaya¸ alıyorum the body shop ruj ve kapatıcı fırçasını. correctora fırçanın ucunun da ucunu¸ neredeyse göremeyeceğim kadar az bir miktarını değdirip gerekli yerlere parmakla pıt pıt yapmak gibi fırçayla pıt pıt yapıyorum. bir süre öyle bırakıyorum ki bu da parmakla ısıtmanın bana göre daha etkilisi oluyor çünkü ürünün parmakta kalma süresi daha kısa ama göz altıma koyup 3-4 dakika bekletince çok daha kremsi oluyor.son aşama olarak aynı fırçaya yumuşamış olan ürünü gerekli bölgelere dağıtıyorum homojenliği elde edene kadar. günlük kullanacaksam üzerine kapatıcı uygulamıyorum¸ daha özel bir makyaj yapıyorsam bobbi brown creamy concealerın pale yellow rengini aynı yöntemle uyguluyorum.çizgilere dolma yok¸ ağırlaşma yok¸ kuruma yok.

 33. göz altlarım mor olduğundan hangi kapatıcıyı kullanırsam kullanayım bir süre sonra grileşiyordu. bu soruna çözüm olması amacıyla light peach bisque rengini aldım.uygulaması kolay ve kapatıcımın rengi grileşmeden daha net ortaya çıktı. transparan pudra ile sabitleyerek kullanıyorum.

 34. uygulama bakımından zorluklardan yakınanlar için birkaç ufak tavsiyem var¸- krem yapıda ve katıya yakın olduğu için öncesinde mutlaka ama mutlaka göz altını nemlendirmek gerekiyor. hatta kendiniz bir gözünüze nemlendirici sürüp¸ diğerine sürmeyip aradaki farkı gözlemleyebilirsiniz. nemlendirme yapılmadığında homojen dağılmadan¸ çizgilere dolma yapacaktır. – çok fazla kat uygulaması yapmak bütün işi bozuyor bence. mümkün olduğunda tek kat en fazla 2 kat şeklinde kapatıldığında daha doğal bir bitiş sağlıyor. eğer iyi renk seçimi yaparsanız¸ tek ince bir kat renk nötrleme için yeterli olacaktır.-parmak¸fırça¸ sünger her 3 yöntemi de denedim. en iyi parmak yöntemi. hatta parmağımla almadan önce biraz bastırıp¸ ısıtıp yumuşatıyorum ve o şekilde uyguluyorum¸ daha homojen dağılıyor.- arkasından likit concealer kullanan var¸ bence renk seçiminizdoğru ise ve ten renginiz göz çevreniz arasında çok ton farkı olmuyorsa concealer’a gerek kalmıyor. ama ben biraz bilinçsizce de olsa creamy concealer kit’i de aldım¸ o yüzden param boşa gitmesin diyerek onu da kullanıyorum. elinizde likit concealer varsa kesinlikle çok ince bir tabaka ve yavaşça uygulayın. eğer sıfırdan alacaksanız krem concealer daha iyi oluyor bence. – en son pudra ile sabitleme kısmı var ama ben kendi pudrası ile sabitleyerek de denedim ve pudrasız görünümünü daha çok beğendim. hem de gün içerisinde pıtpıt parmaklarımla tekrar dağıtabiliyorum. ama pudra ile sabitleme işleminden sonra kesinlikle parmak ya da fırça sürmeyin¸ corrector yapısını da bozuyor.-ürünün kıvamı çok ince uygulanırsa göz altlarını yormuyor¸ renk seçimi bu bakımdan çok önemli. eğer göz altlarınızda yorgun bir görünüm oluşsun istemiyorsanız¸ ideal renk ile tek kat kapatma diyorum ben. bu nedenle mutlaka mağazadan renginizi öğrenip alın.

 35. Bobbi Brown serum corrector bisque rengini denedim. Gerçekten memnun kaldım likit oluşu cildi kurutmuyor ve aydınlık veriyor.

 36. görkem karman bir dönem videolarında o kadar övmüştü ki bu ürünü¸ gittim aldm. Kuru göz çevremi daha da kuruttu. kullanamadım bekliyor öyle.

 37. ciddi göz altı morluklarım olmamasına rağmen bi heves aldığım ürün. biraz çizgilere dolması dışında güzel bence¸ kapatıcımın daha aydınlık durmasını sağlıyo. ama eğer göz altı morluklarınız çok rahatsız edici boyutta değilse benim gibi heves edip almayın. bu arada bendeki rengi bisque.

 38. Girdiğim bi entry’ye istinaden aldığım mesaja cevabımı buraya da yazayım¸ keza hepimiz satış danışmanlarının yanlış yönlendirmelerinden az çekmedik. Bu corrector’ı denemek istediğinizde size direk kendi the renginizş hatta daha açığını uyguluyolar¸ corrector olarak kullanacağınızı belirtin ve sonuçtan memnun kalana kadar daha koyusunu/açığını isteyin. Ben dört farklı corrector denedim gsbsb Bir de göz altlarımı iyi nemlendirmeniz ve kesinlikle parmağınızla uygulamanız lazım¸ yoksa cildinizle bütünleşmez ve cakey durur. Üstüne de hafif ışıltılı bi likit kapatıcı geçin¸ iyice kamufle oluyor her şey. Pastel’in likit kapatıcısını tavsiye ederim üstüne. Açık tenliyim ama gözaltlarımdan gerçekten şikayetçiyim¸ kullandığım renk medium to dark bisque.

Siz ne düşünüyorsunuz?