“Bobbi brown camel far” için 54 yorum

 1. Yakın zamanlarda alıp da çok beğendiğim koleksiyonumun enleri sıralamasında başı çeken bir ürün¸ Bobbi Brown farlarından 5 numara Camel rengi. Bu renk bir far elimdeki hiçbir palette yoktu. Uzun zamandır da tekli olarak bu tonda bir far almak istiyordum. Hazır Bobbi Brown online’da gezerken tesadüf üzerine karşılaştığım bu rengi tereddütsüz attım sepete. Ertesi gün siparişim ulaştı bana. Far 2¸5 lık çok şık bir ambalajda geliyor. Farın yapısı¸ yumuşacık kadifemsi ve oldukça pigmentli. Tozutma yok denecek kadar bir tozutma problemi var ki bu da her farda vardır. İçinde hardal rengi yoğunlukta olan sıcak bir kahverengi diye tanımladım ben bu rengi. Tek kat uygulamada bile rengini oldukça güzel belli ediyor. Far bazı uyguladığım göz kapaklarıma bu farı oturtuyorum ve katlanma bölgesine bazen bir geçiş rengi ile bazen de bir ton daha açık bir kahve ile gölge yaparak işlemi bitiriyorum. Bu farı öyle birden çok farla karıştırarak gölgeler yaparak kullanmayı değil de birebir kendini gösterecek rengini verecek şekilde uygulamayı seviyorum. Eyeliner bile kullanmıyorum. Sadece kahve tonlarında bir kalemi tightline (göz içine) uygulayıp bolca maskara ile bitiriyorum göz makyajımı. Benim göz rengim siyah ama bence bu far ela ve yeşil renk gözlere çok daha yakışacaktır. Göz makyajında en sevdiğim renk kahverengi olunca bu renge de şans vermesem olmazdı.

 2. Mac’in pro farlarından uninterrupted’ın muadil gösterildiği far. Elimin gidip gidip alamadığım far da denebilir.

 3. tüm farlarım içinde en sevdiklerimden biri. neden diye soracak olursanız bir kere rengi çok güzel¸ çok orjinal¸ muadilini bulmak çok zor. ve öyle bir far ki hem kendi başına kullanılınca ayrı bir havası var¸ hem de her türlü makyajın kenarından hafifçe dağıtarak geçince ısıtıp tüm havasını değiştiriyor. ben bu farı sıcak tonlu her makyajımda kullanıyorum¸ gerek gölge rengi gerek geçiş rengi olarak. sarı alt tonlu iseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. bunun dışında pigmentasyonu epeyce fazla¸ dağıtması ortalama zorlukta¸ azıcık tozutması olan kaliteli bir far. ben ambalajını sevmiyorum¸ plastik ve açması biraz zor. farın gramajı devasa olsa da o fiyatta bir farın ambalajında biraz daha kalite bekliyorum ben. bunlara ek olarak ben bu farı mor mürdüm tonlarında makyajlara çok fazla yakıştırıyorum¸ örneğin mac whirl+the balm pinstripe ikilisinin yanında kahverengi kalem ya da eyelinerın kirpik diplerinde dağıtılarak üstüne bu farın geçilmesiyle oluşturulmuş hardal rengi smokey göz makyajı gerçekten ilgi çekici ve güzel bir makyaj oluyor. muhtemelen daha mor ya da daha kahve gül kurusu renklerle de çok uyum sağlayacaktır. birkaç örneğini koyacağım 🙂

 4. Rengine ölüp bittiğim fakat çok uzun süre dayanacağını hatta bitmeyeceğini bildiğim halde 85 lira vermeye bir türlü kendimi ikna edemediğim far. O yüzden muadilini aradım fakat o da yok sanırım. Milli piyango büyük yılbaşı çekilişini bekliyorum be cicişler. kısmet.

 5. ciciş sayesinde aklıma düşen var. Duygu özaslanın bi videosunda da görüp beğenmiştim Zaten ama fiyatını burda görünce üzüldüm. 85lira verip almam muhtemelen. İşin yoksa şimdi yana yana muadilini ara.

 6. Duyguda görüp beğenmiştim zaten aklımın bi köşesindeydi şimdi cicişde tekrar görünce iyice canım çekti ama 85 de bi tekli fara çok be sözlük:(Edöt: muadiller kesmiyo beni. Alıcam galiba ben bunu. Soyle bi 277338 ay para biriktirip sonra burayı edötlerim susluler:*

 7. Hayatta tekli far almam diyen benin aklını çelmiş fardır¸ tez zamanda almak istiyorum cicişler¸ stokta olsaydı ne güzel olurdu indirimde 🙁

 8. Çok konuşulunca bakıp¸ aa bu ton bende vardı dedim¸ nyx blame bilmemne diye bir far var¸ mat. Bi bakın isterseniz¸ elimde camel olmayınca kıyas yapamadım ama görsellerde camela benzettim. Elimde ise camella mac soft brown arası duruyor.

 9. tam emin değilim essence’in tekli farlarından 16 triple choc muadil olabilir. elimde var ve pigmentasyonu çok güçlü değil bu sebeple benzeyebilir diye düşünüyorum. iki farın da swatchlarını karşılaştırmak lazım.linksiz olmaz:  1*zemine sarımsı bir far sürüp üstüne essence’i sürersek de rengi tutturabiliriz diye düşünüyorum.

 10. aradım¸ taradım¸ bulamadım bu farı. en sonunda sevgili kozmetikkelebegi ile çok güzel¸ şahane bir takas gerçekleştirdik öyle kavuştum kendisine.daha önce söylenmiş fakat dokusu gerçekten harika. muazzam bir pigmentasyon¸ dökülmüyor¸ tozutmuyor. ben rengi tam olarak görebilmek için tüm göz kapağıma camel’ı yoğun bir şekilde uyguladım¸ alt ve üst kirpik diplerime siyah kalemi dağıttım. ağlamak istiyorum sayın seyirciler. o nasıl güzel bir renktir. hardalı yüksek bir açık kahverengi duruşu¸ sarı kesinlikle değil. benim gözlerim yeşil¸ fakat içinde kahverengimsi renkler var¸ resmen öne çıkardı onları. kabın içinde bile şahane duruyor¸ fakat gözde enfes gerçekten. türlü kombinasyonlar yapmamak için kendimi zor tutuyorum. muadili bulunur mu bilmem¸ ama hem bütün bu özelliklerine hem de yüksek gramajına bakınca¸ almaya değer diye düşünüyorum. kullanmaya kıyamam ben bu farı¸ nazar değdirip elimde parçalanmasına sebep olmasam iyi 🙂

 11. Dokusu kalıcığı olarak kıyaslamam ama renk olarak biraz flormarın yeni çıkarttığı eyebrow kit’indeki ligt rengine benziyor. Direkt muadil diyemem ama bakılmaya değer hatta kitteki ikinci biraz daha koyu olan diğer renk macten bir farı fena halde andırıyor. Sanırım swiss chocolate.

 12. Farın yapısı¸ yumuşacık kadifemsi ve oldukça pigmentli. Tozutma yapmıyor denecek kadar bir tozutma problemi var ki bu da her farda vardır. İçinde hardal rengi yoğunlukta olan sıcak bir kahve rengi diye tanımladım ben bu rengi. Tek kat uygulamada bile rengini oldukça güzel belli ediyor.Far bazı uyguladığım göz kapaklarıma bu farı oturtuyorum ve katlanma bölgesine bazen bir geçiş rengi ile bazen de bir ton daha açık bir kahve ile gölge yaparak işlemi bitiriyorum. Bu farı öyle birden çok farla karıştırarak gölgeler yaparak kullanmayı değil de birebir kendini gösterecek rengini verecek şekilde uygulamayı seviyorum. Eyeliner bile kullanmıyorum. Sadece kahve tonlarında bir kalemi tightline (göz içine) uygulayıp bolca maskara ile bitiriyorum göz makyajımı.Benim göz rengim açık kahve ama bence bu far ela ve yeşil renk gözlere çok daha yakışacaktır. Göz makyajında en sevdiğim renk kahverengi olunca bu renge de şans vermesem olmazdı değil mi? Ben bu farı 85¸00 TL’ye satın aldım. Neredeyse bir allık büyüklüğünde olduğu için öyle kolay kolay bitecek bir far gibi durmuyor. Şimdilik çok severek kullanıyorum.

 13. Kesinlikle en çok almak istediğim far.Karekteristik bir rengi kızıl kahve kalemle çok yakışıyor.Ben kendisini bizzat şahsen göremedim.Swatchlara baktım bir de arfenielin güzel gözlerine:)Bugün flormara uğradım kaş kitinin en açık renginin muadil olduğunu duymuştum.Deneyeyim dedim.Sonuç:benziyor tam olarak birebir değil tabi..Gözümde denedim çok hoş durdu.Oldukça pigmentli.Beğendim cicişler..Fakat almadım bobbi brown’a gidip deneyip öyle karar vereceğim.Tek bir fara o parayı vermek istemiyorsanız flormar iyi bir muadil bence..

 14. kullanmaya kıyamadığım¸ olur da bir gün stoğa tekrar girerse hiç düşünmeden alıp stoklayacağım far. elime geçtiğinden beri -ki neredeyse bir ay olacak- aşığım sözlük. ne zaman sürsem iltifat alıyorum. cilt alt tonuna bağlı olarak sanırım yakışana çok¸ yakışmayana hiç yakışmıyor¸ öyle bir far. ama müstesna¸ şahane¸ harika. yorumlamaya doyamam.edit: ben kahverenginden çok siyahla kombinlemeyi seviyorum¸ zaten sarışın olmama rağmen siyah kalemi daha çok seviyorum. zevk ve yine cilt alt tonu meselesi sanırım.

 15. bobbi brown’un farlarına zaten bayılıyorum ama camel’ı ayrı bir seviyorum. harika bir geçiş rengi olduğunu düşünüyorum. özellikle siyah farla yapılan smokey eye makyaja çok uyuyor bence. ayrıca yumuşacık bir yapısı var. çok severim kendisini.

 16. Muadili olarak flormar kaş farı setinin light rengini aldım. Bugün camelı elime sürdüm. Sonra gittim Flormarı sürdüm. Birebir aynı değillerdi gerçi ama aralarında bi yarım ton fark ediyor. Tabi bobbi brown çok güzel ama olsun. Kaş farı da 10 liraya düşmüştü ben de aldım. Belki daha sonra gözümü karartıp camelı da alırım.

 17. Daha önce yaptığım girdi de camel farı denemek istediğimi yazmıştım hatta flormar kaş kitinin muadili olduğundan bahsetmiştim.Geçen gün bağdat caddesi bobbi brown’a gittim uzun uzun inceledim.Her iki gözüme de sürdüm..Sonucu şöyle:almadım.Çünkü yakışmadı belki göz kapaklarım koyu renk ondan bilemiyorum.Öncelikle pigmentli bir far olduğunu belirteyim tozutması minimumda.Rengi çok karakteristik çok orjinal..Yalnız sürerim çıkarım farı değil benim için..Ayrıca ne renk rujla kullanabilirim bilemedim.Kahve?Allık olarak bronzer güzel durur ya da nude bir renk fakat ruj kullanmak bana zor geldi..Ben koyu ruj insanıyım.Öyle nude filan süremiyorum.Hiç yakışmıyor.Kırmızı bordo özellikle ara renkler kullanıyorum..Yakışanda çok güzel duracağını düşündüğüm camel far ne yazık ki ben de çamura bulanmış bir görüntü oluşturdu.Çok beklentiyle gitmiştim denedim olmayınca olmuyor

 18. Gerçekten Eşsiz bir farmış. Alana kadar görsellere bakıp şuna da benziyor¸ buna da benziyor diyip duruyordum ama elimden düşmeyen bir far oldu. Tek başına da başka farlarla kombin olarak da çok güzel. Bu arada bobbi brown harbiden far yapıyormuş¸ bu kadar pigmenti ama tozutmayan ideal far görmedim ben¸ Fiyat olarak bu kadar Uçuk olmasa 1-2 rengi daha almak isterdim.

 19. shisedio krem farlardan br329 kodlu renk de camel¸ mac uninterrupted gibi bir tona sahip.tam adı şöyle¸ shisedio Shimmering Cream Eye Color in Ochre BR329bahsettiğim renk¸ aşağıdaki linkte yer alan tonlar arasında mevcut.rengi kolayca seçebilirsiniz diye sıralamasından bahsetmedim.makeupstash.com/2015/08/shiseido-autumnwinter-2015-collection.html

 20. hardal rengi benim rengim dediğim bir renktir.üzerime ne zaman bu renkte bişiler giysem iltifatlar¸şampanyalar..şimdi ilk kez bir makyaj malzemesinde görünce elleeeh!? diye saldırdım ama fiyatı çok tuzlu be!henüz uygulamaya fırsatım olmadı ama ilk fırsatta mac handwritten far ‘la gölgelendirip¸üzerine kahverengi maybelline eyestudio lasting drama gel eyeliner 24hr eyeliner çekerek kullanmayı planlıyorum.umarım yüzümü kara çıkarmazsın sevgili camel.ha bi cicişmüz ruj demiş yukarıda¸bence bordo mat bir rujla harikalar yaratır bu meret.ben mac sin ruj u layık gördüm.ya da daha kahveye çalan bir bordo da güzel olur kanımca.

 21. çok beğendiğim ve kendimde duruşunu inanılmaz merak ettiğim bir far. ama denemeden almam çok riskli diye hiç yanaşamadım. şimdi görkem karman muadilini bulduğunu iddia ediyor¸ onun videosunu bekliciiim 🙂

 22. Dün akşam crease bölgeme mac brown script ve soft brownla hafif bir Gölge verdikten sonra Camel farı yine crease’e de gelecek şekilde tüm göz kapağıma uyguladım. Kahverengi eyeliner ve bol rimelle tamamladım. Yüzüme çok az bronzer ve dudaklarıma deborahın 02 Numaralı mat kahve rujunu sürdüm. Gören herkes çok beğendi¸ ne kadar uyumlu Durmuş makyajın dedi. Ve tüm bunları yapmam 20 dakikamı anca aldı.

 23. görkem karman’ın birebir muadilini bulduğunu iddia ettiği far. videosunu falan çekip bulduğu farı açıklayacağını söylüyor hatta twitterda anket bile yapmış ( ve bence biraz fazla abartıp nazlanıyor) bakalım¸bekliyoruz.

 24. Hayaller kendisi¸gerçekler muadili. Görkem karman muadilini bulmuş galiba saçma şekilde bi gizem yaratıyo . Açıklasın bakalım ona göre gidip flormar kaş kitini alcam.Edit: görkemin gönlünün olmasını mı bekliycem yaa dedim gittim aldım cicişler.Pişman değilim.

 25. Bugün flormardan muadil gösterilen kaş farini aldim. Orijinal camel farı da kullanmış biri olarak Birbirlerine gerçekten çok benzediklerini söyleyebilirim. Tek fark flormar biraz daha kızıllık içeriyor. Ama bobbi ne kadar pigmentli ve rengini direk veriyorsa bu da aynen öyle¸ sadece flormar tozutuyor ama yumuşaklığı¸ pigmentasyon gücü ve neredeyse rengi -evet aynı. Bobbi’ye 85 lira vermek istemeyenler için 10 TL’ye gayet tatmin edici bir muadil olduğunu düşünüyorum. İsteyenler acele etsin çünkü bu kaş farları koleksiyon ürünüymüş. Bir de asıl merak ettiğim bu renk nasıl bir kaş rengi olarak piyasaya sürülüyor¸ işte orasını hiç çözemedim.

 26. bu basligi okuduktan sonra hih Ben bulurum yha Dedim. Suan iskandinavyanin en buyuk alisveris merkezindeyim ara Tara kimseye kalmamis. Muadili bile zor bulunan far

 27. Neden bu kadar popüler olduğunu anlayamadığım far. Sözlük dışında da herhangi bir yerde denk gelmedim. Hani bir taupe rengi olsa diyeceğim herkese hitap eder¸ zor da bir rengi var. Yardımsever biri beni bilgilendirsin piliz. (bkz: sözlükte popüler olan ürünler) arasında ilk sırada sanırsam.Sözlükte popüler olan¸ Sırrını çözemediğim diğer cevherler ise (bkz: mac mehr ruj) (bkz: the balm meet matte Hughes long lasting likit ruj) (bkz: duygu Özaslan)

 28. hastası olduğum love dizisinin mickey’sine yapılan makyajdaki fardır kendisi.görüldüğü üzere nude bir rujla ve kırmızı rujla gayet de olmuştur.bu diziyi ne zaman izlesem deli gibi sürüp cıkma isteği uyandırıyor bende..alelacele screenshotlar’ı bıraktım burada dursun.kalitesi düşük farkındayım.diziyi izlerseniz daha ok gözüküyor.

 29. bobbi brown markasının hardala çalan kahverengi¸ güzel pigmentte¸ mat göz farı¸ mağazada denediğimde çok beğendiğim¸ bana yakışır mı bilemediğim güzel ürün.

 30. tam bir hardal rengi yapısı pigmenti harika. crease bolgesinde hafifçe surup goz içlerime kızıl kahve göz kalemi sürüyorum. sanki kendi göz kapagımın rengiymiş gibi duruyor. ve gözlerimi oldukca acık gösteriyor.

 31. çok severek kullandığım canım farım.altına bazla göz kapağına uygulandığında çok iyi durur¸ hem sıcak hem de soğuk renkli farlarla crease bölgesinde geçiş rengi olarak efsane durur¸ tozutmaz etmez¸ dertsiz tasasız bir far benim için.siyahlarla¸ grilerle¸ mavilerle¸ kahverengilerle birlikte uyguladım¸ hepsinde farklı farklı ama çok güzel durdu. iyi ki almışım. ikilemde olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.sevgiler

 32. kırmızı rujla çok güzel giden far.yurtdışında yaşadığım için canım flormar ürünlerine erişimim çok çok az oluyor o yüzden muadili olan ürünü denemedim. Ama bu far¸ o kadar güzel bir far ki. Tam bir sür çık farı.Baz üstü far¸ ten rengi göz kalemi¸ bir de kahveye çalan bir kırmızı ruj.oh mis.

 33. bobbi brown ın hardal-kahve farı¸ mor ve kiremit rengi rujlarla güzel duracağını düşünüyorum. ürünü ne zamandır almak istiyorum fakat küçük bir şehirde yaşadığım için gidip alma imkanım yok¸ boyner ve ykmde tükenmiş görünüyor online alabileceğim bir yer varsa bilgi verirseniz çok sevinirim

 34. Elimde mac’in pro farlarından ” uninterrupted” rengi olduğu için alıp almamakta kararsız kaldığım far…

 35. O kadar parayı bayıp aldım ama bi numarası yok. Gözlerim de kahverengi ama öyle ah aradığım buymuş olmadım yani 🙂 abartılan far.

 36. dün hiç aklımda yokken mağazanın önünden geçerken girip edindiğim far. ama ilk denemem başarısız oldu. sabahın karanlığında acele bi şekilde mac painterly paint pot üstüne crease ve göz kapağına camel farı sürüp dış köşeleri de mac handwritten ile gölgelendirdmek için pıt pıt yerleştirdim. buraya kadar her şey çok güzel gibiydi ama dağıtma kısmında fırçayı temizlemeden kullanma hatasında bulundum ve handwritten her yeri kaplayıp çamur gibi etti :/yarın brown script ile deneyeceğim. ya bir de bunu alırken oradaki kız biz bunu golden peach shimmer far ile kullanıyoruz genelde dedi. camel’dan daha çok o shimmer’a para verdim ona yanarım. onu da niye yaptım¸ çünkü 3 ürün ve üzerine %30 indirim var diye.

 37. Internette swatch gore gore arzu nesnesi haline getirdiğim¸ gectigimiz haftalarda kentpark avm’de bulunca dayanamayip aldigim ama aldigimdan beri kenarda oylece duran far. Ya bana bi yakismadi ya nasil yapacagimi bilemedim bu farla. Evde anca parmakla uygulayip aynada seyretmece.

 38. bu far göz kapaklarınıza yakışmıyorsa gözlerinizin altına¸ kirpik diplerine sürmek de çok hoş bir görüntü yaratıyor. böyle de değerlendirilebilir 🙂 ben gözlerimin altına¸ yarısına sürüyorum¸ eyeliner ve kırmızı ruj ile mükemmel kombo oluyor.

 39. bu farı aldığımdan beri diğer hiç bir fara ve far paletine elim gitmedi. hatta elimden çıkardım hepsini.formül o kadar iyi ki¸ hafif bir elle kullandığınızda gündüz¸ bir iki kere üstten geçtiğinizde şahane bir gece makyajı olabiliyor. daha önce de belirtildiği gibi kırmızı rujlarla efsane oluyor ama güzel bir nude ruj kullandığınızda da kesinlikle soluk durmuyor. beyaz tenli ela gözlüyüm ve bu farla evlenmek istiyorum.

 40. Dünyanın en güzel farı suphesiz. Dağıtması pigmentasyonu renginin eşsizliği fakat abi o nasıl tozutmadır yahu 90 küsur lira farsın yazık günah!

 41. aybaşı cebim biraz para gördü kendimi şımartayım dedim far hem zamlanmış hem karaborsa olmuş yahu. gözü karartıp alıyorum desek 105 lirayı çıkartıp versek yine alamıyoruz kalmamış bitirmişler ürünü:(. nerde kriz nerde?

 42. neredeyse bire bir dupe’larından biri de colourpop’ın super shock shadow serisinden “flutes” rengi. bobbi camel¸ mac interrupted ve colourpop flutes’un yan yana swatchlanmis gorsel icin  link. bu da bir diger  link.ustelik colourpop flutes yalnızca bes dolar (bobbi brown camel 26 dolar). bunca zaman burada colourpop farlar bosuna ovulmuyormus. yapısı muhteşem¸ krem far gibi ama surerken pudralisiyor. kalıcık deseniz inanılmaz. bendekini de medyaya yükledim¸  link.

 43. Sadece katlanma bölgesine sürüyorum eh yani kötü değil. Bende soğuk durdu sanki makyajım bittiğinde bir olmamışlık hissediyorum üzerinden biraz mac rule geçiyorum çok daha sıcak ve canlı bir görüntü oluyor. Renk olarak özgün¸ mağazalara gideyim emsalini bulayım denilebilecek bir ton değil¸ renk verişide iyi ama heralde benim cilt tonumla pek uyuşmadı.

 44. şehir efsanesi haline gelen far. nyxte çok benzer bir rengi mıncıklamıştım diye hatırlıyorum ama adını bilemedim. yalnız ben bu farı kendi göz kapağımda¸ göz rengimde pek sevemedim. çok turuncumsu sarı durdu bende¸ yadırgadım yani o rengi. ben daha kahveye dönen renkleri daha çok seviyorum crease bölgesi için.

 45. inglot’ta aynı rengi bulabilirsiniz arkadaşlar. hatta aynı rengi geçtim¸ bir ton açık bir ton koyu¸ cildinize göre daha sarımsı daha turuncumsu her tonunu bulabilirsiniz. üstelik daha ucuz ve çok kaliteli.

 46. Sleek oh so special paletindeki the mail rengi sanırım bu farın muadili cicişler. Palet şu an yanımda değil ama sanırım aylardır aradığım far dibimde duruyormuş:) swatch fotolarına bakarak baya benzettim ben. 

 47. ben bu farin biraz gereginden fazla abartilmis oldugunu dusunuyordum. kullanmayi bilmiyormusum oysa ki. ben bu fari tek basina uygulayip¸ gozumun katlanma bolgesine dagittigimda renk bana hic gitmiyor. olive alt tonlu oldugumdan midir nedir bende cok kirli duruyor tek basina uyguladigimda. Yine de bir kac kombin denedim¸ kahverengi gozlu susluler benim gibi nasil kombinleyeceklerini dusunuyorlarsa diye yazmak istedim.urban decay naked 1 paletteki gunmetali goz kapagima uyguladim¸ bobbi brownu da katlanma bolgesine dagittim. cok guzel bir gece makyaji oldu.gunluk olarak da¸ maybelline krem farlardan groundworke benzeyen creamy beige rengini yine goz kapagima uyguladim ve camel fari koselerden baslayarak katlanma bolgesine dagittim. bu da cok guzel bir gunluk goz makyaji oldu.bu farla ilgili benim bir sikintim cok cok fazla pigmentli olmasi. hafif baslamak cok zor istedigim kadar az alayim yine de yogun oluyor¸ o yuzden cok cok az alip karistirmaya oyle baslamak gerekiyor.bu arada denemedim ama sanirim mor ya da bordo farlarla da cok yakisabilir camel.

 48. aşırı gereksiz bulduğum far. aynı rengi flormarın kaş kitinde de varken buna niye bilmem kaç lira para veriyim?ne var öğrenciyik.

 49. rengini görüp “a-ha çok iyiymiş 50 liraya kadar veririm.” dediğim akabinde 109 tl olduğunu öğrendiğim far. camel vakası…bu girdi çok acil kötü espriden kabine gönderilmeli.

Siz ne düşünüyorsunuz?