“Blistex sensitive” için 12 yorum

 1. Çantada taşımak için en ideal olan blistex bu. Gün içinde dudakları nemlendirme ihtiyacı hissedildiğinde rujun altına en uygun¸ renksiz¸ yumuşacık¸ uzun süre verdiği nemi koruyan küçük bir lip balm.

 2. dudakları yumuşatması hedefiyle favori ürünüm. nivea dahil olmak üzere 3-4 tane başka lip balm denedim¸ hiçbiri bunun kadar ve hızlı dudakları yumuşatmıyor. gece yatmadan önce de sürmenizi öneririm.

 3. mentollü olanından daha çok sevdiğim dudak nemlendirici. bi kere kokusu med plus kadar ağır değil ama nemlendirme performansları bence aynı hatta sensitive olan bi tık daha nemli tutuyor benim dudaklarımı.

 4. Son bir aydır kullandığım ve şu ana kadar beni en çok tatmin eden lip balm. Gece yatarken süruyorum daha çok¸ sabahları yumuşacık dudaklarla uyanıyorum.

 5. Ruj altına sürmelik lip balm. Kalın yapılı lipbalm kullanamayanları nemlendiriciliği memnun edecektir ince olmasına rağmen iyi nemlendiriyor. İlk sürünce söylendiği gibi biraz yağlı beni rahatsız etmiyor.Tavsiye ederim.

 6. dudakta yağlı durduğu için rujun altına süremiyorum¸ geceleri sürüyorum. ama kokusu bi garip. benimki mi bozuk anlamadım. yine de nemlendirmesi güzel.

 7. Sevgilinin çantasından çarpıp düzenli kullandığım ilk dudak kremidir. Kokusuz¸ tatsız¸ çok zor emilmeyen ama yoğun bir dudak kremi. Dudaklarını yiyip yara yapan beni adam etmiştir. Alınır.

 8. sürekli çatlayan dudaklarım için kullandığım kokusuz¸ aromasız dudak nemlendiricisi. vadettiklerini veriyor vermesine ama yanında bir de aşırı yağlanma hissi veriyor. zaten halihazırda yağlı bir cildim varken beni biraz rahatsız ediyor ama daha önceki cicişlerin dediği gibi ben de bu sorunu¸ sadece yatmadan önce sürerek minimuma indirdim. bir de bu ürünün mekanizması alır almaz bozuldu¸ gerçi daha önce kimse böyle bir şeyden bahsetmediğine göre sorun bende sanırım.

 9. Dudaklarım için bi bepanthen kullanıyorum bi de blistex sensitive. Dudaklarım çok kolay kuruyup çatladığı için mentollü ürünler çok yakıyor bu ürünün de kokusuz ve aromasız olması çok hoşuma gitti. Etkisi 1 saati geçkin sürüyor ama sonrasında tazelemek gerekiyor. Yapısını vazeline çok benzettim. Ama ürünü indirimsizken almam fiyatı gereksiz geldi açıkçası. Bu ürün bittikten sonra bi vazelini denicem bakalım aralarında ne fark var. Eğer fark göremezsem yoluma vazelinle devam ederim hem gramajı daha fazla hem de fiyatı daha uygun

 10. piyasadaki açık ara en güzel dudak nemlendiricisi. dudakları cok kuruyan ve bundan cok rahatsız olan biriyim. bu ürünün nemlendirme etkisi saatlerce devam ediyor. yaz kış cebimde. kokusu tadı olmaması ise hrika bir detay!

 11. kokusuz ve med + kadar yoğun olmayan bir lip balm. içeriğinde kakao ve shea yağı var ve yapısı nispeten ince olduğu için ruj öncesi sürülebilir. eğer dudaklarınızda çatlaklar varsa çok çabuk etki etmeyebilir ama orta derecede kuruluk için bence gayet güzel¸ hatta blistex’ın en güzel ürünü.

Siz ne düşünüyorsunuz?