“Blistex lip tone” için 33 yorum

 1. İlk gördüğümde tam da aradığım tarz bir şey diye çok sevinmiştim. Hafif renk veren bir nemlendirici arıyordum zira. Ancak şansıma rengi tam olarak dudağımın kendi renginde. Yani verdiği hafif parlaklık dışında yokluğu varlığı bir. Ha nemlendirmesinde bir sorun yok neyse ki.

 2. adı üstünde dudak renginin tonunda olduğundan günlük kullanıma çok uygun bir ürün¸ ayrıca nemlendirmesi mükemmel¸ arıyorum her yerde .

 3. ruj sürmeye üşendiğimde kullandığım¸ doğal bir renk veren¸ hoş kokulu lip balm. tabii pek lip balm gibi değil nemlendirme açısından ama olsun.

 4. dudakta çok fazla yağlı his bırakmamasını sevdiğim nemlendirici. rengi de dudağımın rengiyle aynı. o yüzden makyaja başlamadan önce kullanmayı çok seviyorum. ayrıca gün içinde her gün yanımda taşıyorum. tadı ve çok hafif mentol aroması da çok hoşuma gidiyor.

 5. Bu lip balmın üzerimde bıraktığı etki: yapabilsem kendimi dudaklarımdan öpücem. Hahahha. Öyle bir aşk yani bu. Hiçbir ruj¸ hiç bir lip balm bu kadar doğalken bu kadar seksi bir etki vermiyor valla bana.

 6. bayılıyorum aldığım günden beri.dudaklarıma verdiği renk çok güzel ayrıca tadı da harika.bazen sadece ruj niyetine bunu sürüyorum.kış için nemlendirmesi çok yetersiz benim kuru dudaklarıma ama yaz için daha uygun.hem de pratik.

 7. Buradaki övgüler üzerine aldığım¸ dudaklarımdaki doğal ve tatlı renginden ötürü (önceki girilerde yazdığı gibi gül kurusu ancak görüyorum ve arttırıyorum: sıcak gülkurusu) memnun kaldığım ürün. ürünü en sık kulladığım yöntem şu: yaklaşık aynı tonlardaki dudak kalemiyle dudaklarımı hafifçe çerçeveleyip lip tone’u sürüyorum¸ ardından sexy mamayla üzerinden geçiyorum. sonuç: mat¸ doğal ve güzel renkli bir dudak.

 8. tam anlamıyla dudak rengi bir lip balm olması çok güzel. parlaklık vermiyor ya da çok ekstra bir renk vermiyor sadece dudak rengini belirginleştiriyor. blistexin sade lipbalmlarına göre nemlendirme özelliği bi tık daha az ama yine de birçok başka markanın lip balmına göre birkaç adım önde olduğunu düşünüyorum. sürdükten sonra da kısa bi süre dudakta mentol ferahlığı hissediliyor.

 9. En sevdiğim lip balmlardan biri. Özellikle yazın bunu sürüp çıkmaya bayılıyorum hem nemlendirmesi hem de verdiği o hafif renk harika. Kız kardeşim aşırmış yenisini almalıyım hemen. 🙂

 10. ben de tesadüfen almış¸ kullanmış ve bayılmıştım.klasik blistex mentol tadı var ve rengi çok hoş gerçekten.en son güneşin kızları dizisinde selin nazlı ya sürüyordu onu görünce aklıma geldi hemen.hem iyi nemlendiren hem de güzel renk veren nadir bir lip balm.kendisine bir şans daha vermeyi düşünüyorum yakın zamanda.

 11. Acaba benimki bozuk mu dedirtti herkes cok guzel renk verdiginden bahsetmis ama benim dudagimda renk vermiyor. Yapısıda lip balm olmasına ragmen çok kuru geldi bana. Surdugumde putur putur duruyor ve 0 renk veriyor.

 12. Başlarda verdiği güzel rengi yarıladıktan sonra hiç vermemeye başlayan dudak kremi. Verdiği mentollü his hatırına kullanıyorum.

 13. Yaklaşık 4 sene önce aldığım muhteşem renkli dudak nemlendiricisi. Bu kadar övüldüğünü bilmiyordum fakat kesinlikle hak ediyor. Ancak bu girdiyi yazmamın asıl sebebi ise yazılan son iki-üç yorum. Yaklaşık 6 ay önce eskisini uzun zamandır kullandığım için hijyenik sebeplerle yeni bir tane almak istedim ve aldım. Fakat sürdüğümde şok oldum çünkü gerçekten yazıldığı gibi nerdeyse hiç renk vermiyor. Sonuç olarak ürünün ambalajını yenilemişler ve formülü de tamamen değiştirmişler maalesef. Yani yeni ambalajlılar eski efsaneliğini tamamen yitirmiş. O yüzden almanızı tavsiye etmem.

 14. dudaklarıma verdiği doğal rengi çok seviyorum ama nemlendirme özelliği blistexin normal lipsticklerine göre daha az ve kullandıktan çok kısa bir süre sonra etkisinin gittiğini farkediyorum. tabi sadece nemlendirme değil verdiği renk de aynı şekilde gidiyor. bunu elinin altında bulundurup devamlı tazelemek gerek sanırım.

 15. nemlendirme ve renk verme açısından oldukça zayıf bulduğum lip balm. artık hem nemlendiren hem de hafif renk veren alternatifler çok olduğundan almaya değer olduğunu düşünmüyorum.

 16. sonuna kadar açınca geri kapatamadığın için içinde ne kadar kalmış hiç bakamıyosun.bu bütün blistex lipstickler için geçerli tabi.

 17. Sanırım bir bende istediğim etkiyi yaratamadı. Aşırı kuru ve çatlamış olan üst dudağıma artık son çare diyerek gidip eczaneden aldığım hafif pembelik veren dudak nemlendiricisi ve koruyucu kremdir.Malesef dudağımı istediğim nem seviyesine çıkaramadı ve tadı aşırı rahatsız ediciydi. Makyaj malzemesi yiyomuş havası yarattı bende. Kesin çözüm diyerek aldığım lakin faydasını göremediğim bu ürünü tavsiye etmem

 18. hiç nemlendirmeyen bi lipbalm ancak ben çook seviyorum.sebeplerinden biri blistex olması blistex aşkım ebedi ne çıkarsa severim <3 diğer sebebi ise altına herhangi bi nemlendirici sürdüğünüzde ve üstüne bunu sürdüğünüzde bam¸pürüzsüz ve böyle sağlıklı renkte dudaklarınız oluyo.öyle ahım şahım renk verdiği yok ama dudaklarınızın rengi solduysa toparlıyo gerçekten.psikolojik olarak mı öyle görüyorum bilmiyorum ama dudakları da biraz daha dolgun gösteriyo olabilir.arkadaşlarım da aynı şeyi söyledi.üstelik aceleniz olduğunda pratik bi şekilde hemen sürüveriyosunuz (: ruj yerine bunu sürdüğüm çok oldu

 19. katır kutur sürümü olan dudak nemlendiricisi. nemlendirici işte adı üstünde kardeşim¸ sürerken yağ gibi kaymalı dudakta ama yok. dudaklarımı kurutuyo gibime bile geliyo hatta. bir medplus değil.

 20. Blistex markasının dudak tonundaki balmı. Burada bir ciciş daha yazmış sanırım ben de fark ettim ki¸ bunu sürdükten bir süre sonra dudaklarım daha fazla kuruyor. Nemlendirmesi kesinlikle yetersiz geldi bana bir de tam dudak rengim olduğu için renklendirme özelliğinden yararlanamıyorum.Aynı fiyata daha iyi alternatifleri var.

 21. Günlük hayatta ruj kullanmayı sevmeyen ama dudakları soluk olan benim için adeta kurtarıcıdır. Yaklaşık 1 yıldır çantamdan eksik etmiyorum. Benim dudaklarımda hiç kuruma yapmadı. Aşkımız uzunca bir süre daha devam edecek gibi.

 22. Bu lip balmı uzun bir süredir hiçbir yerde bulamıyorum. Üretimden mi kaldırıldı acaba nedir? Bilen cicişler yazarsa çok sevinirim. Ben verdiği renge bayılıyordum.

 23. artık hiçbir yerde bulamadığım dudak balmı. dudaklarımın kendi rengi mor olduğu için mutlaka bişey sürerim. ama şuan çalıştığım alan pek m akyaj kaldırmıyor o sebeple mümkün olduğunca doğal görünen birşeyler tercih etmek istiyorum ama bu ürünü hiç bir yerde bulamadım ne zamandır.

 24. dudak balsamı yerine ruj olarak gördüğüm¸ nemlendirmesi zayıf dudak balsamı. rengi çok güzel ama. tam my lips but better. 

 25. muadillerine nispeten mat bir dokuya sahip pembemsi nude renkli¸ hoş kokulu lip balm. ancak sanıyorum ki her güzel şey gibi üretimden kaldırılmış.

 26. Nemlendirme konusunda bende başarılı bulmuyorum ama verdiği hafif renkten dolayı dudaklarımı inanılmaz sağlıklı gösteriyor. Bitmesini hiiiç istemiyorum. Umarım geri gelir 🙁

 27. ne kadar çok severdim. üretimden mi kalktı ithal mi edilmiyor bilmiyorum ama çok üzüldüm. elimdeki bare it all rujum bitmek üzereydi ve ben nude dudak için sıraya kendisini almıştım. hayallerim suya düştü 🙁

 28. Hem bakim yapan hem de dudak rengini esitleyip cok tatlis yapan bir bakim kremiydi. Hatta blistexin mavisini kesfetmeden once 2-3 tane bundan bitirmistim ancak ne yazik ki artik Turkiyeye gelmiyor 🙁

 29. yeniden satışa girerek şahsıma sevinç çığlıkları attırmış (bkz. mübalağa) renkli dudak koruyucusu.yıllarca gerek kendisini gerek muadillerini aradıktan sonra ümidi kesmiştim ki yeniden satışa girmesi ilaç gibi geldi. seviyorum seni blistex lip tone.

 30. seneler önce eczaneden alıp hala bitiremediğim bir lip balm. nemlendirmesini hiç sevmiyorum dudaklarınız kuruysa hoş durmuyor ve iyi hissettirmiyor ama diğer lip balmlara göre çok güzel ve tatlı bir rengi var.

 31. Renk olarak doğal dudak tonuma en uygun renk olup rahatlıkla kullandığım hatta yedeklediğim az üründen bir tanesiydi. Nemlendirmesi vasat olsa da ruj niyetine kullandığım için çok severek kullanıyordum. Tekrar piyasaya çıkacak olması haberine çok sevindim.

 32. Ne geri mi dönecekmiş? 2 sene evvel üretilmeyecek diye 10 tane yedeklemiştim. Facebook’ta bring back blistex lip tone sayfasına üye olmuştum:) Vallahi ne kadar sevindim anlatamam.

Siz ne düşünüyorsunuz?