“Blistex lip relief krem” için 63 yorum

 1. benim kupkuru dudaklarıma iyi gelen bir ürün. Yumuşatması ve kıvamı çok sert rujların altına sürmek için kullanıyorum. Ruj altına kullanırken fırça yardımıyla dudak kenarlarına getirmeden orta noktayı nemlendiriyorum. Böylece mat rujlar bir süre sonra dudaklarımı kurutmuyor.

 2. anca peeling sonrası kısa süreli bir yumuşaklık sağlayan¸ sürüldüğünde dudakta beyaz beyaz kalan bir lip balm.

 3. kuru dudak sendromundan muzdarip bünyemi¸ bir dergi promosyonu sayesinde kendisiyle tanıştığımdan beri ortalama 7 yıldır tek başına omuzlamış kahraman bir arkadaş. bir nevi dudaklarımın hulk’ı.hiçbir balmla böylesine anlaşamadım. benim balmdan beklentim anlık bir nem veya yapış yapış bir his asla değil. hele kışın özellikle onarım etkisi gözlemlediğim¸ sadece gece uyurken değil gün içinde de dudaklarımı devamlı nemlendirip yumuşacık yaptığı için blistex gözümde kral. öyle ki dudak peelingi nedir bilmem sayesinde. o derece diyorum.

 4. dudaklarım yazın da kışın da çok kurur. kabuk kabuk cansız bir görüntüsü vardı hep. nivea’nın¸ the body shop’ un¸ sebamed’in lip butterlarını kullandım ama hiçbirinden istediğim performansı alamıyordum. sürdüğüm an biraz yumuşak tamam ama sonrasında daha çok kurutuyorlar gibi gelirdi hep. ben ise dudağımın gerçekten içine işleyerek onu nemlendirecek bir şey arıyordum. bu arada dudaklarımı yalama huyum da olduğu için ekstra kurumalarına sebep olduğu da ekleyeyim.Ne kadar doğru bilmiyorum ama bir gün internette Angelina Jolie’nin tercihi diye bu krem hakkında bir yazı okudum. Koşa koşa gidip aldım tabii. Referans dünyanın en güzel dudakları olunca. Aman Allah’ım¸ kozmetik dünyasında mucize bir ürün var mı deseler üç kere adını söylerim. üç yıldır sürekli kullanıyorum ve çok memnunum. üstte parlak yağlı bir tabaka yaratıp sizi kandırmıyor¸ gerçekten dudakların içine işleyerek nemlendiriyor. Yoluk yoluk olmuş¸ parçalanmış dudaklarıma geceden sürüp yattığımda sabah büyük ölçüde iyileşmiş kendini toparlamış dudaklarım oluyordu. Zaten blistex’i alışkanlık haline getirdikten sonra eskisi kadar kurumadıkları için yeme huyumu da bıraktım. Çok çok memnunum¸ özellikle kışın hep cebimde gezdiririm.

 5. uçuk giderici. tatilde burnumda kocaman bir uçuk çıkarttım. ülke sınırları dahilinde de olmamam sebebiyle (uçuk ilacı bile reçetesiz satılmıyordu) da uçuk ilacı alamadım. Eczacının da yönlendirmesiyle bu lip relief creami aldım. Hayatımda gördüğüm en hızlı uçuk iyileştiren ürün oldu. Normalde 1 hafta yara halinde¸ 2 hafta da iz kalmış şekilde uçuğumla yaşarken bu sefer sürdükten sonra 2-3 gün içerisinde tamamen kuruttu ve iyileştirdi. uçuk ile başı belada olanlara tavsiyemdir.

 6. bi blistex medicated lip ointment değildir. İkisi de aynı ambalaj biçimine sahip olduğundan bunu yazısına dikkat etmeden almıştım yanlışlıkla. biraz yapış yapış geldi bana¸ gerçi çok fena bi ürün olmasa da bir daha alacağımı sanmıyorum. Dudaklarınız için işe yarar bi şey istiyorsanız bunu değil¸ medicated olanını alın¸ kesinlikle farkı göreceksiniz.

 7. Kışın çatlayan ve kanayan dudaklara merhemdir. Kokusu biraz rahatsız edici olabilir ama alışıyor insan. Ben çok memnun kaldım. Ama günlük nemlendirmek için değil bence.

 8. bayıla bayıla kullandığım kremdir kendisi. daha iyisine rastlamadım henüz. nemlendirme¸ onarma her şey var. ambalajı tüp şeklinde olduğu için erken biter diye düşünmüştüm ama epey bereketli çıktı

 9. benim aldığım mı bozuktu bilemiyorum böyle bozuk mentol tadı içeren dudak kremi. ama med plus la karşılaştırırsam emilimi kesinlikle daha iyi olan dudakta öyle parıl parıl kalmayan yapıda.

 10. med plus’tan daha iyi olduğunu düşündüğüm üründür. med plus sadece dudaktayken nemli hissettiriyor ancak silindiğinde dudak eski kuruluğuna geri dönüyor. roaccutane sebebiyle dudaklarımın ne kadar kuru olduğundan söz etmeme gerek yok sanırım 🙂 bu ürünü geceleri uyumadan dudağıma kalın bir tabaka halinde sürüp yatıyorum. sabah gerçekten nemlenmiş dudaklarla uyanıyorum. bu ürünü aldığımdan beri her gece kullanıyorum ve söyleyebilirim ki gün içinde sürekli lip balm tazelemiyorum artık. verdiği nemden gerçekten memnunum. dudak kuruluğu yaşayanlara tavsiye ederim

 11. Ankara’nın kuru havasında çabucak çatlayan dudaklarım için bu ürünü aldım¸ bitmek üzere şu an. Çatlak dudağa sürülünce yanma hissi veriyor¸ zaten mentollü ve keskin bir aroması var. Anında etki gösterdiğini söyleyemem¸ Blistex’in lip balmlarından daha etkili olacağını düşünmüştüm ama pek bir fark yok bence.

 12. dudağımın kucağıma döküldüğü aylarda küçüklüğümden beri derdime derman olan bir küçücük fıçıcık¸ içi dolu mentolcük. Yıllar geçtikçe ulaşılabilirliği de artmış¸ mutluluğuma mutluluk katmıştır. Watsons ve Gratis raflarında bulabilir¸ gece uyumadan bunu sürüp yeni güne yumuşacık dudaklarla hello diyebilirsiniz.

 13. 3 gündür düzenli şekilde kullandığım onarıcı dudak kremi. Önceden bahsedilmiş mi bilmiyorum fakat bende inanılmaz bir dudak soyulmasına neden oldu ve bu durumdan gayet memnunum. Kurumuş yerler giderek alttan yumuşak doku ortaya çıktı. Gayet iyi bir ürün¸ denenebilir. 2 hafta sonra eklenen yorumum:Kesinlikle önce nemli hissettirip daha sonra feci şekilde kurutan med plus’a bin basar bir ürünmüş. -5 derecede dahi dudaklarım yumoş yumoş gezdim¸ ilk kez bir kış dudaklarım çatlamıyor. Beklentim bu kadar yüksek değildi¸ kesinlikle ambalaja bakıp saçma sapan ürünleri değil bunu deneyin cicişler.

 14. bu ürünü 1 senedir yatmadan önce sürerim hep. etkisi cidden bir sonraki günü kurtarmaya yetiyor. bi de lip balm şeklinde olanı var¸ aslında o bundan daha güzel 🙂

 15. kader mi tesadüf mü dersiniz ne dersiniz artık bilmiyorum ama bir şekilde hayatımın dudak nemlendirici olmuş olan ürün.blistex med plus’ın stick olanını kullanıyordum ve ne kadar kaldı diye bakmak için sonuna kadar çevirdim. çevirme yeri bozuldu ve geri indiremedim. sonra kapağını takayım böylelikle iner dedim. ancak zaten eriyik halde olan lip balm iyice kendinden geçti¸ yani mundar oldu. ertesi gün migros’a med plus’ı tekrar almaya gittim ama kalmamıştı. onun yerine lip relief cream vardı alsam mı almasam mı bilemedim ama mecburen bunu aldım.iyi ki de o med plus’ı mundar etmişim ve migros’ta med plus kalmamış. gerçekten harika nemlendiriyor ve med plus’ta olduğu gibi dudaktan çıktığında kurutmuyor. ayrıca üstüne ruj da sürülebiliyor. alın aldırın benden söylemesi.

 16. Akşam yatmadan sürdüğünüzde sabaha yumuş yumuş dudaklarla uyanıyosunuz.onarıcı bir etkisi var ama dudakları beyaz beyaz yapıyor kremimsi bi yapıda dışarda kullanıma pek uygun degil. med plus öncelikli tercihim.

 17. Eşim sayesinde tanıştığım mucize krem.Dudakları besliyor ve çatlakları önlüyor. Çok kısa sürede etkili olması¸ kalıcı bir tadı olmaması¸ tüpte kullanıldığı için uygulanmasının pratik olması avantaj. Dudaklardaki ufak yaralara ve uçuklara da iyi geliyor. Fiyatı en ucuz 5¸90’a (migros) gördüm. Eczanelerde de 12 liraya kadar çıkıyor.Kurumuş dudaklara nem¸ Firari mahpuslara bir avuç su¸ Bir türkü dilimi içerdekine¸ Çeyiz sandıgına oyalı yazma¸ Memeye süt Ve baharın toprağa bereketidir.Evden çıkarken telefon¸ cüzdan¸ anahtar¸ çakmak¸ sigara¸ blistex… Şeklinde bir kontrol algoritması geliştirir bunu kullanan.

 18. Hafif sert kokulu bir aroması var dudaklar zaten güzel ve normalden bir kaç kez kullanıP bir işe yaramıyor diye direkt kenara atmıştım. Ancak dudaklar yaralıyken gerçekten işe yarıyor ve onariyor. Şu anda dudaklarım baya çatlamış durumda sürdüm ve hafif bir naneli yanma hissi ile dudaklarımin iyileştiğini hissediyorum resmen.Ayrıca ürün aşırı derecede bereketli. Bana ilk başta bu ne küçücük krem bi ay dayanmaz demiştim ama bayaa uzun süre gidiyor…

 19. çok kötü kokuyor bitsin diye kullanıyorum. extra bir bakım yaptığını görmedim. kuruyup çatlayan dudaklarıma ‘aman da ne kadar iyi geldi’ diyemedim. Bepantene daha başarılı benim için. Tanım: dudak kremi

 20. Kesinlikle bağımlılık yapan bir lip balm¸ özellikle bıraktığı karıncalanma hissi pahabiçilemez. Dudak büyüttüğü bence efsane.

 21. Bugün çatlayıp yara olup açılan¸ erkek arkadasimla çıktığım yemegi acisiyla ve kipirdatamayisimla mahveden dudaklarim icin edindigim mükemmel ürün. Elime ilk o geldigi ve burada daha önce de birkac yorum okudugum icin satin aldim. Aldigimdan beri de her yarim saatte bir sürüyorum çünkü dudaklarim gercekten kötü durumda. Tam adini karsilayan bir ürün bence. Sürünce ilk basta mentol catlak bölgeyi yakar gibi oluyor ama bu his hemen geciyor ve sonra dudaklari asiri rahatlatiyor. Elimdeki blistex stick formdaki lipbalmdan kat kat daha basariliymis¸ bu konudaki arayisimi bitirmeye aday kendisi.

 22. kesinlikle blistex medplus’tan daha etkili. az miktarda kullanmak yeterli. kurumuş¸ çatlamış dudakları anında toparlayıp onarıyor. kışın dudakları çok çatlayan biri olarak bu krem sürdüğüm anda bir rahatlama hissi veriyor¸ ağrıları azaltıyor. gece bunu sürdüğümde sabaha dudaklarım nemlenmiş ve yumuşacık uyanıyorum. ayrıca spf10 içeriyor. kullandığım dudak bakım ürünleri içinde en çok memnun kaldığım ürün. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 23. ayyy akşam akşam görünce bu başlığa 2. girdimi gireyim dedim.aşkım¸ canım¸ bebeğim¸ hayatım¸ bir tanem. <3 stokluyorum ben bunu evde¸ herkese de öneriyorum¸ aldırıyorum. dünyadaki en mükemmel şeysin sen. <3tanım: fiyatı 10 tl iken birden 14.50'ye fırlamış olan dudak kremi.

 24. dudak kremi arayışımı sonlandıran krem. son 3 yıldır kendisinden başka hiçbir dudak kremine para vermedim. çatlakları¸ kurulukları onarıyor. dudaklarım yumoş yumoş oluyor. içinde spf 15 de olduğu için güneş ışınlarına karşı dudakları çok güzel koruyor. indirime denk geldiğinde almak lazım¸ ben var önermek.

 25. roaccutane kullanırken inanılmaz işe yarıyor. hergün düzenli kullanırsanız tabi. ben çalıştığım günlerde yatarken kullanıyorum. sabah yumuşacık dudaklarla uyanıyorum.

 26. Ben vazelinimsi değil krem yapıda olduğu için çok seviyorum bu ürünü. Bephantenden başka kremsi alternatifi de yok galiba zaten. Bephantenin yağlı tadını alacağıma bunun mentollü ve ince yapısını tercih ederim.

 27. fiyatına göre ebatı küçük olsa da bereketli bir ürün. şeklinden dolayı hem sürüşü kolay hem de ihtiyacınız kadar ürün sıkabiliyorsunuz. roaccutanedan mahvolmuş dudaklarımı iyileştirdi. düzenli kullanıyorum. bi de sürdüklerimi yemesem tam olacak.

 28. Med plus ım bitince ve dudağımda uçuk çıkınca bunu almıştım.  Nivea vs markalardan Tabii ki daha iyi ama kesinlikle bir med plus değil. Dudağa renk¸ parlaklık vermiyor¸ emilmesi uzun zaman alıyor. bu bitince med plusa geri döneceğim. 

 29. kendimi bildim bileli dudakları çatlayan ve kuruyan biriyim¸ her türlü dudak nemlendiricisini denedim diyebilirim. normal dudaklar için bir şey diyemem fakat söz konusu ekstra bakım ve onarımsa bu ürün bende vaat edildiği kadar işe yaramıyor. blistex’in mentollüsünü kullandığımda uzun süreli nem elde ediyorum¸ bunu sürdüğümde ise ortalama. ayrıca kullanmak için sıktığımda içinden kremden önce sıvısı akıyor. bir an önce bitse de gitsek derdindeyim. öte yandan şöyle de bir şey var¸ sürdükten sonra yumuş yumuş yapıyor evet ama dudağım yine soyuluyor¸ yine yoluyorum e ne anladım ben bu işten 🙁

 30. Daha bu gün kullanmaya başladığım ve ikinci kullanışımda iyi geldiğini hissettiğim ürün. Keskin bir kokusu var hatta ağıza mentollü hafif bir tat veriyor ama sonucun harika olacağına eminim¸ roaccutane tedavisi için bana eşlik edecek bir arkadaş daha edindim.

 31. dudakların mı çatladı ? kabuk kabuk oldu gülmeni bile engelliyor mu? hemen yatmadan önce blistex lip relief kremi sürüyorsun ve yatıyorsun.Sabah kalkınca bir diş fırçasıyla dudaklarınının üzerindeki artık krem ve deri parçalarını temizliyorsun peeling de aynı işi görür.daha sonra sözleri o eskiiii halimden eser yok şimdiiiii olan şarkıyı dinliyorsunuzzzzz.

 32. kullanımı daha pratik olsa da bir  blistex classic medplus değildir olamazda… med plus bitince e hadi bu sefer farklı bir şey kullanayım dedim ama olmadı. tekrar med plus aldım ama bunu da makyaj çantamda tutuyorum likit mat ruj sürmeden önce sürüp biraz bekleyip sonra silip ruju sürüyorum. eğer düşünüyorsanız en azından med plusun lip stick olanını alın ben kavanozda olanından vazgeçemiyorum o ayrı 🙂

 33. Blistexin bana kalırsa en işe yarayan dudak ürünü. Mentollü bir kokusu ve beyaz bir yapısı var ¸dudağa ilk sürüldüğünde emilene kadar beyaz bir tabaka bırakıyor. Geceden sürdüğünüzde sabaha iyileşmiş dudaklara sahip oluyorsunuz. 3-4 tüp bitirdiğim tek dudak kremi olabilir¸ güncel fiyatını bilmiyorum.

 34. roaccutane kullandığım dönem lacivert olanı bitince almıştım ve hiç beğenmedim. lacivert olandan sonra kötü gelmiş de olabilir ancak sürdükten sonra dudağımın üstünden soyuluyordu

 35. kuru soguklarin sebep oldugu catlaklari tamirde iyi ancak ne yapisi ne de kokusuna bayilmiyorum. Beyaz tutkal gibi adeta. Blistex med plus’i tercih ederim.

 36. ilk başta kokusunu diş macununa benzettiğim için çok hoşlanmamıştım ama şu ana kadar kullandığım lip balmlar arasında en iyisi bu ¸ dudakta hiç yağlı bir his bırakmıyor ¸ anında yumuşatıyor ve bu yumuşaklık sadece ürün dudağımda olduğu sürece değil uzun süre kalıcı kokusuna da alıştım artık hiç rahatsız etmemeye başladı

 37. keşke renksiz olsa dediğim lip balm. şu ana kadar bir bu bir de pot o’miracle favorim çünkü denediğim diğer çoğu lip balm ilk önce iyileştirir yumuşatır gibi yapıp sonrasında daha fazla kuruttular.

 38. burdaki çeşitli markalarda indirimde 12tl civarında olan¸ almanyadaki dm marketten 1euroya alabileceğiniz dudak kremi.gece uyumadan önce sürüyorum¸ hem kokusu hem hafif tadı beni mutlu ediyor. normalde ruj sürünce dudaklarım o kadar parçalanmış görünüyor ki tek umudum bu oldu. yeniden ruj sürmeye başlamadım ama dudağımdaki değişikliği görebiliyorum.sürünce beyaz bi iz bırakıyor¸ ama gündüz sürdüğüm için beni rahatsız etmiyor. bence bu daha çok ilaç gibi zaten.

 39. kardeşi med plus gibi bir lip balm değil bir tedavi edici üründür bence. derin çatlaklara karşı kullanıldığında¸ çok çok kurumuş kabuk görünümüne geçmiş dudaklarda kesinlikle kurtarıcı sabaha mükemmel dudaklarla uyanıyorsunuz. çok az miktarı yetiyor zaten¸ oldukça beyaz bir ürün ama soğuk iklimde yaşıyorsanız ya da dudak yeme alışkanlığınız varsa kesinlikle makyaj çantanızda bir tane bulunsun cicişler

 40. dünyanın en çok çatlayan dudaklarına deva olan kremdir kendisi. hangi ürünü denedimse böylesine iyi gelmedi. parasını her kuruşuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

 41. Güzeldir¸ dudakları hafif beyaz bırakabilir dikkat edilmesi gerekir. Tadı hafif nanelidir ve çok hafif dudak dolgunlaştırı. İndirim zamanı yedeklerim genelde

 42. Bir kaç sene önce (buz gibi kış günlerinde) tüm tüpü yaklaşık 2-3haftada bitirdim. Anımsadığım kadarıyla sürekli tazelenme ihtiyacı duyan ve yalnızca dudakta olduğu sürece işlevi olan bir kremdi. Ondan sebep bir daha almadım.

 43. Beyaz renkli ve hafif yoğun yapıda dudak kremi. Kışın aşırı çatlayan dudaklarım için almıştım ama sürdükten sonra oluşan beyaz rengi sevmiyorum. Yine de dudağa sürülüp fazlası alındıktan sonra ruj altına kullanılabilir diye düşünüyorum.

 44. Gerçekten kurumuş¸ çatlamış dudaklarda oldukça etkili. Lipbalmlardan fayda göremeyenlere denemelerini öneririm. Yapısı beyaz yağlı bir krem gibi. İyice yedirilmezse dalga dalga duruyor. Ben gece yatarken kullandığım için sorun etmiyorum. Mat ruj altına kullanılırsa rujun matlığı bozulacaktır bence.Bir de benim en çok beğendiğim yönü tırnak etlerini yumuşatmasındaki başarısı. Benim etlerim çok kurur ve tırnak etrafında beyaz bir çerçeve oluşturur. Bir damlasını tüm tırnak etlerine paylaştırıp masaj yaparak yediriyorum. Etkisi iki-üç gün sürüyor. Ellerim Yeni el kremi sürmüşüm gibi bakımlı görünüyor.

 45. uzun arayışlarım sonunda bulduğum dudaklarımın kahramanı olan lip balm. bazı sabah kuruluktan kanayan dudaklarımı pamuk gibi yapan kahramanım.

 46. özellikle kışın kullandığım kurtarıcım. soğuk havalarda çatlayan ve hatta kanayan dudaklarıma en iyi gelen krem

 47. blistex medplus dudak kremine göre oldukça kötü. nemlendirdiğini düşünmüyorum. eğer illa blistex almak istiyorsanız medplus öneririm.

 48. Herkesin öve öve bitiremediği ama bende işe yaramayan ürünlerden biri. Şimdi hakkını yemeyeyim evet dudağı nemlendiriyor ki benim dudaklarım su tüketimime dikkat etmeme rağmen yaz kış çölde kalmış gibi oluyor hep ama iyileştirme özelliğini gözlemleyemedim açıkçası. Ve etkisi kısa süreli oluyor başta ben mi az sürüyorum diye kendimden bile şüphelendim ama bilemiyorum altan 

 49. Gayet güzel nemlendiriyor. Evde olduğumda hep sürüyorum ve dudaklarım bayadır hiç olmadığı kadar yumuşak. İlaç¸ dermokozmetik vs. haricinde kullanılabilecek en iyi dudak nemlendiricisi olduğunu düşünüyorum.

 50. Başta kışları kuruyan¸sürekli soyduğum dudaklarım için adeta bir hediye gibiydi.Sonra olanlar oldu¸ alt dudağımın başladığı yerde tam o sınırda 5 sivilce büyüklüğünde¸zaman zaman ağrıyan garip bir şey çıkardı.Arada bir geçer gibi oluyordu arada bir ağrılı bir şekilde yeniden çıkıyodu.Garip bir şekilde ordaki deriyi germediğiniz sürece beyazlığı belli olmuyordu ama dikkatli bakınca tabiki orda bi şey olduğu görülebiliyordu.Böyle böyle ne zaman doktora gidecek olsam düzeliyor ne zaman bu blistexi sürsem yeniden çıkıyordu.Doktora gittim ne olduğunu anlamadı¸bi kaç karışım gibi ilaç verdi düzeldi yavaş yavaş ama sabah akşam yüzüme bir sürü krem sürerek geçirdim.Benimle ilgili bir durum tabiki bu ama aklınızda da bulunsun kaş yapayım derken göz çıkarmışlığı var.

 51. dudaklarımı inanılmaz yumuşatan muhteşem ötesi krem. bundan başkası bu kadar etki etmiyormuş hissi uyandırıyor bende. londra’dan aldığım kreminin üzerinde uçuklar için de kullanabilirsiniz yazıyor ama yine de emin olamadım.

 52. Bugün ledli makyaj aynası aramaya gittiğim bimden (bulamadım) 9.90a aldığım dudak kremi. kime niyet kime kısmet işte. kokusu vicks ve ilaç karışımı gibi. medikal kokuyor. Rengi beyaz¸ bence biraz yoğun bir krem. İlk sürüldüğünde dudağı hafif yakıyor. Gramajı çok küçük geldi¸ maksimum 2 haftaya biter gibi duruyor ama umarım şaşırtır. Gece sürüp uyuyacağım sabah tekrar editlemeyi düşünüyorum girdiyi.

 53. sivilce ilacı kullandığım dönemde bağımlısıydım kendisinin. evdeyken kalın tabaka halinde sürüp emilmesini beklerdim¸ çok soğuklarda hala kullanıyorum

 54. Blistex’in mavi ambalajlı mentollü olanlarından çok daha etkili bulduğumu söyleyebilirim. Güneşten ve rüzgardan mahvolmuş kendimi tutamayıp yaladığım dudaklarımı iki günde adam etmesinden dolayı çok severim.-Gece yatmadan önce ve gün içinde ruj süreceksem öncesinde kullanıyorum-

 55. Kuruyup çöle dönmüş dudaklarıma mentollü ferah his veren¸ etkisi uzunca süren hep elimin ilk gittiği dudak kremim¸ yalnız sürdükten yaklaşık 1 saat sonra dudakta şekerli bir tad bırakıyor o kısım biraz tuhaf. Yine de etkisi çok güzel¸ watsonslarda bulunabiliyor¸ dudakların bepanthene’i demek yanlış olmaz bence.

 56. Kış aylarının sultanı¸dudaklarımın dostu.ilk tanışmam çok stresli olduğum bir dönem istemsiz dudaklarımı yolduğum¸pişman olduğum ama yine de kendimi alamadığımda oldu.diğer aromalı lip balmları da yerken¸bunun hafif mentol¸hafif ilaç kokusu yememe engel oldu bi kere iyileştirici gücünün yanında :d kullandığımın ikinci günü falan çoğu geçmişti dudaklarımdaki enkazın.Velhasıl seviyor¸öneriyorum.

 57. bi med plus değil ama bana göre med plustan sonra en iyi blistex ürünü. kokusu yapısı cok guzel sadece biraz beyaz kalinti birakiyor dudaklarda o da kayboluyor hemencecik¸ problem degil yani. yalniz cok cabuk bitiyor¸ minicik. hele sivilce tedavisi gören biri icin gramajı cok az.

 58. bim indirimine girdiğimde almıştım¸ sanırım yaklaşık bir aydır geceleri kullanıyorum. gündüz kullanamıyorum çünkü nemlendirici bir etkisi olduğunu düşünmüyorum¸ daha çok düz krem sürmüşüm gibi geliyor.gece sürdüğümde dudağımda tabaka gibi kalıyor ve sabaha emilmiş olmuyor. sabah çatlakları dolmuş bir dudakla uyanıyorum.bitirene kadar kullanırım ama bittikten sonra en sevdiğim olan medplusla devam ederim.

 59. Bim’e geldiğinde aldığım ve düzenli olarak birkaç gündür kullanıdığım dudak kremi beni kokusu ve yapısı rahatsız etmedi. Beyaz renkte ama dudakta iyice yayıldıktan sonra belli olmuyor rengi. Dudaklarım çok kuru bazen kanar ve derin çatlaklar olur¸ bana çok iyi gelmedi. Dudağımın aşırı yara olmayan yerlerini yine iyi nemlendirdi ama o aşırı kuruluğa hiç çare olmadı maalesef. Yani dudakları çok kuru olanlara tavsiye etmiyorum ben¸ kış içinde yeterli olmaz gibi.

Siz ne düşünüyorsunuz?