“Bioblas saç dökülmesine karşı şampuan” için 13 yorum

 1. yasotilen gibi ben de 5 yıldır bu şampuanı kullanıyorum. lisede saçlarımın kalçaya kadar ancak ne yazık ki azıcık olduğu dönemde bir delilik yapıp saçlarımı kısacık kestirmiştim. hiç unutmam eve dönerken de bu saçlar artacak diyerek bioblasın anti stres olanını almıştım. saç kremini de kestim. ayda bir bepantenli yumurtalı vb. ev yapımı maske yaparım onun dışında tek ürünüm bu.ilk olarak şunu belirtmem lazım hem bende hem de arkadaşlarımda ilk paket çılgın kepek yaptı. ancak 2. veya 3. pakette dökülmemi resmen durdurdu. eskiye oranla %90 daha az dökülüyor.en önemlisi: belki saç kremini bırakmanın¸ saçını kestirmenin vb. de etkisi vardır ancak bu ürün 5 yılda saç miktarımı net 2 katına çıkardı. inanılmaz memnunum.

  3
  3
 2. Bu gerçekten çok etkili bir şampuan. Bir dönem epeyce kullanmıştım fakat durularken vücudunuzun neresine gelirse kıllarda bir cosma gözlemledim. Durularken bir yerime gelmesin diye şekilden şekile giriyordum en sonunda amannn diyerek bıraktım. Şu anda saç dökülmelerim yine arttı denesem mi tekrar diye düşünüyorum. Aynı şekilde erkek kardeşim sadece bu şampuanı kullanıyor saçlarının maşallahi var o kadar gürleşti ki! O pek dikkat etmediği için durulamaya omuz kılları da iki katına çıktı nerdeyse öyle de bir şampuandır dikkat.

  6
  14
 3. bir süre kullandığım ve kesinlikle etkili şampuan. kafamın tepesi açılmıştı resmen. dökülmesinin sebebi et yememem. hala da yemiyorum ve düzensiz beslenme de olunca bu aralar yine başladı dökülmeler. tekrar başlayacağım. öyle diğer şampuanlar gibi muhteşem kokmuyor ama kesinlikle etkili. saçlar o kokudan tırsıp dökülmeyi bırakıyor olabilir. ehehehhe.

  10
  2
 4. 3 sene kullandım. dökülmeyle ilgili en ufak bir etkisi olmadı. ki saçlarımda seyreklik sorunu olduğu için başlamamıştım. ayrıca felaket saç dibi kurutan bir şampuan. deriniz pul pul dökülecektir. saçım çabuk yağlanmasın diye uzun süre kullanmış bulundum. iyi temizliyor bence.

  12
  1
 5. Kuru saçlar için olanı için konuşuyorum. Cidden saç dökülmesini kesiyor hatta ben pek umut bağlamamıştım ama öyle cidden. Ama kafam bitli gibi kaşınmaya başladı son zamanlarda. Başkaları da aynı sorundan şikayetçi hatta. Nerden bulayım saçımı dökmeyecek başka şampuan şimdi?

 6. düğün sonrası saçlarım çok döküldü stresten ve toparlayamadım. Normalde çok saç dökülmesi sorunu yaşayan biri değilimdir sadece mevsim geçişlerinde biraz dökülürdü o kadar. Düğün sonrası ne şampuan kullandıysam çare bulamadım. daha önceden de kullanmıştım bioblası aklıma gelince onu denedim ve gerçekten dökülmeyi durdurdu. ben faydasını gördüm. tresan ısırgan otlu şampuanı da kullandım çeşitli vitaminler katarak. onun da faydasını çok gördüm cicişler. hatta hacim de veriyor.

  2
  2
 7. kaşınma ya da allerjilerin sebebi kişisel olabilir zira yaklaşık 4 yıldır aktif kullanıyorum¸ kuaför bile farketti saçtaki dolgunluğu.

 8. bioblas saç dökülmesine karşı şampuan ilk kullandığımda 3-4 hafta saçlarımı döküp sonra bir anda kesilmiştir dökülme. yaklaşık 6 yıldır kullanmaktayım. fiyat performans olarak bence çok başarılı. zaman zaman güzel kokulu şampuanlara aldanıp bioblas ı bir kenara atsam da bir kaç ay sonra dökülmeler başladığı için geri dönmekteyim.bizimki kara sevda 🙂

 9. Saç dökülmesine etkisi nedir bilmiyorum açıkçası. Yaklaşık üç yıldır kullanıyorum. Saçlarımın dökülme oranı diğer şampuanlarla aynı sanırım. Bende kepek veya sertleşme olmadı. Yavaş uzayan saçlar için olanını kullanıyorum ve mucize şampuan diyebilirim. Normalde saçlarım omuzlarımın altına gelince uzaması dururdu ve hiç belime geldiğini göremezdim. Bu şampuan sayesinde saçlarım kalçalarıma kadar uzadı. Hızlı uzattığını düşünmüyorum ama uzaması duran saçlar için gerçekten işe yarıyor.

 10. Hic bir faydasi olmayan sampuandır. Tabi bende. Ancak saclari cok sertleştiriyor.ve cok yogun dökülmem yoktu . bilmiyorum.

  5
  5
 11. Hızlı uzatan kepek karşıtı sampuanını kullanıyorum. İlk iki yıkamada çok iyiydi dökülme de çok azdı ama son birkaç haftadır daha da arttı dökülmem. Beklentimi hiç karşılamadı ne yazık ki.

  8
  4

Siz ne düşünüyorsunuz?