“Bio-Oil” için 30 yorum

 1. Heves edip almıştım.Nemlendirme konusunda bana yetersiz gelmişti¸bunu net hatırlıyorum.Bir ara yüzüme de sürdüm ne artısı ne eksisi oldu.İçinde civa var muhabbeti var¸ valla saçlarım falan dökülmedi ama ben zaten bakmıştım içindeki maddelere tek tek¸ekstrem zararlı bir şey yoktu.Almayı düşünüyorsanız bence alternatiflere yönelin¸bir de saçma bir şekilde pahalı.

  3
  4
 2. Çatlaklarımın beni terkedeceğine dair bir umudum olmadığı için bio oili sadece yüzümü nemlendirmeye kullanıyorum ve birkaç sivilce izime derman oldu diyebilirim. Günde iki defa uygulamak sivilce oluşturabiliyor bu yüzden sadece bir defa kullanıyorum. Özellikle kışın kuruyan cildim nemleniyor ve makyaj öncesi pürüzsüz hale geliyor. Kışın kuru soğuğuna şiddetle tavsiye edilir.

  4
  2
 3. 2 ay boyunca günde 2 kez sürmek kaidesiyle cilt lekelerinin görünümlerinin azaltacağını vaad eden bir ürün. EVVE kişisel bakım marketinde küççük boyu 16¸90 TL idi 1 Aydır sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanmama rağmen herhangi bir değişiklik minicikte olsa olmadı 🙁 Kuru bir cilt yapım var nemsiz ciltler için olduğu belirtiliyor fakat aman aman nemlendirdiğini düşünmüyorum. Büyük bir heyecanla almıştım pes etmiycem 1 ay daha şans vericem bakalım

 4. deneyip kullandığım ve çok memnun kaldığım bir ürün. yara izleri ve çatlaklara iyi gelen bir yağ ama ben daha çok çatlaklarıma kullandım. çatlaklarım çok eski olmasına rağmen bir ayda gözle görülür bi değişim yarattı. kim çatlak kremi&yağı sorsa öneriyorum ¸ bu sorunla karşılaşan herkesin kullanması gereken bir ürün.

  44
  9
 5. Kalçamdaki hafif çatlaklar için aldığım fakat 2 kez sürüp bıraktığım çünkü çok az sürsem bile emilmeyen güzel kokulu yağ. Kışın karma cildimin kuru¸pullanan bölgelerine yatmadan önce kullanıyorum¸ bazen kuruyan tırnaklarıma damlatıyorum yeni manikürlü gibi duruyor siz de memnun değilseniz o şekilde kullanabilirsiniz.

 6. hiç bir işe yaramayan ürün. ilk kullanımlarda çatlaklar hafifliyor ya da psikolojik olarak ben öyle hissettim. ama sonrasında fark ediyorsunuz ki hiç bir iyileşme yok.

 7. düzenli kullanıldığında çatlak görünümünü kesinlikle azaltıyor ama kullanmayı bıraktığın an çatlaklar geri geliyor ne yazıkki¸ ilk bitirdiğimde bir daha almam demiştim ama sanırım tekrar alacağım¸ yazları kullanılabilir bir ürün bence.

  6
  2
 8. ben çatlak görünümünü azaltacak bir ürünle daha karşılaşmadım¸ onlar geldi mi gitmek bilmiyor¸ ama oluşumunu “önlemek” için kullanılabilir. çatlaklarım için birkaç kere kullandım ama gitmesi hayal gibi bir şeydi benim için çatlakların¸ bu yüzden lekeleri gidermek için de kullanıldığı için senelerdir gitmek bilmeyen¸ çenemin hemen altındaki sivilce izlerime kullanmaya başladım. ciddi manada azalttığını fark ettim ama bu¸ yazın etkisiyle tenim biraz daha koyulaşmasından ötürü gözükmemelerinden mi kaynaklanıyor emin değilim. bir de içeriği biraz korkuttu beni¸ ama tüm yüzüme değil sadece sorunlu bölgenin üstüne kullanıyorum. belki kullanımı biraz azaltabilirim.

 9. Kış sonrasında bacaklarımda oluşan pul pul görünüm için kullandığım ürün. Neredeyse hiç kalmadı o pul pul görünüm. Yazın kullanmak için ağır bir kokusu var ama sürdükten 15-20 dakika sonra geçiyor. Banyodan çıktıktan sonrası için ideal. Yumuşacık yapıyor. Düzenli kullandıkça vücut çatlaklarım için iyi geldi. Çatlakları onarıp geçirmiyor ama yazın en azından onların daha kötü gözükmesini engelledi. Ayrıca cildiniz benim kadar kuruysa cilt nemlendiricisine katıp karıştırabilirsiniz. Cilt daha güzel nemleniyor ve vücut hemen emdiği için de yapış yapış olmuyor. Rahatça pantolon¸ şort giyebiliyorsunuz.

 10. Bu yorumu benden başka kimsenin yapmamış olmasına çok şaşırıyorum ama bu yağ benim vazgeçilmez makyaj altına sürdüğüm yağım. Öyle ki bu yağ yanımda olmadığı zamanlar sağ kolumu evde unutmuş gibi oluyorum. Makyaj altında cildime sürdüğümde yaptığım makyajım çok daha ışıltılı duruyor ve cildim yumuşacık¸ aydınlık ve nemli oluyor. Özellikle soğuk kış günlerinde çatlayan suratımı sert rüzgarlardan yoğun şekilde korudu. Çatlaklar yara izleri için almış olsanız da bir de dediğim şekilde deneyin¸ pişman olmazsınız

  5
  3
 11. Vücut çatlaklarıma uygulumaya yeni başladığım için oluşacak etkiyi söyleyemem ama Yüzümdeki kuruluğa da iyi gelir diye yüzüme de uyguladım ilk iki sabah nisbeten nemli bir yüzle uyandım ama 3. günde kocaman içi dolu ve acıtan 3 tane sivilcem oldu. Neymiş her bulduğumuz yağı yüzümüze sürmüyormuşuz

  2
  2
 12. Bu ürünü dünden beri kullanıyorum kokusu harika. Cildi nemlendirmede başarılı ama ben kolay emildiğini düşünmüyorum. Bu tür yağları kullanırken elimde önce ısıtıp uyguluyorum. Ürün çatlakları¸ kırışıkları¸ yüzdeki lekeleri geçirdiğini vadediyor. Ben yüzümdeki sivilce izleri için kullanıyorum. Umarım geçirir.

 13. kullanmayanlar direkt yağ olarak görebilirler ancak cidden çok tatlı bir yağ. ne ciltte o yağımsı hissi veriyor ne de çok ağır bir kokusu var. cildi yumuşacık yapıyor ki zaten her gün kullanan biri masaj yaparak bunu sürdüğü için zaten bir taşla iki kuş vurup hem masaj yapıyor hem nemlendirmiş oluyor. Ben duştan sonra genel nemlendirme amaçlı kullanıyorum ve memnunum¸ kokusu bile yeter.

 14. Yaklaşık 1 hafta önce kullanmaya başladığım ve çok ince yapılı bir yağ kendisi. Bana cazip gelip almamı sağlayan en önemli tanı yüz için kullanılması¸ açıkçası yanaklarımda sivilce izleri var ve geçmelerini umuyorum. Fakat 3 aylık bi kullanımın sonunda vaadettiklerini gerçekleştirecegini söylüyor ürünün arkasında. Bakalım göreceğiz Sonradan gelen edit: ürün sivilce izlerimi maalesef geçirmedi fakat hafifletti. Benim için en yararlı kullanımı ise fondötenin içerisine ya da direkt cildimi nemlendirmek için kullanmam oldu. Cildi güzel nemlendiriyor¸ cilde ışıltı katıyor ve bende sivilce yapmadı. Bir daha alınır.Not: Cildim kuruya dönük normal cicişler

 15. 1 aydır kullandığım üründür şu anlık 3 tane olan güneş lekemi biraz da olsa açtığını gördüğüm ve watsons’da müşterilerime de tavsiye ettiğim cilt bakım yağı. bundan fayda görmeyen varsa (bkz: nivea soya kremi) kullanabilirler onun da büyük faydası var.

 16. Denedim ve onayladım¸ bence mucizevi bir etkisi yok. Aylarca sabah akşam kullanım tavsiye ediyorlar¸ tabii ki o kadar sabırlı bir şekilde kullanamadım ama en azından 3-4 ay geceleri yatmadan çatlaklarıma masaj yaparak uyguladım¸ sonuç: bir değişme olmadı. Bence fazla umutlanmamak lazım ama uygun fiyatlı bir ürün olduğu için denenebilir. herkesin cilt tipi farklı sonuçta¸ herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir.

 17. dün kullanmaya başladığım¸ sonuçlarını sabırsızlıkla beklediğim¸ 125 ml lik şişesi 2 haftada bitecekmiş gibi gözüken mucizevi yağ. Sonuçları paylaşacağım sözlük.Edit: dün kullanırken beklediğim yağlı hissi bulmamak beni çok sevindirdi.

 18. uzn zaman önce aldığım. bir süre lekeler için kullandığım¸ faydasını görmediğim.şuanda ameliyat izim için kullanmaya başladım. beklentim yok sanırım¸ en azından yağı tüketeyim diye düşünüyorum.faydasını görmek için de en az 3 ay düzenli kullanmak gerekiyor sanırım. bir çok ürün bu şekilde¸ saç bakım yağları da bakım kremleri de…bu ürün yerine doğal yoldan¸ araştırıp 3 -4 yağı karşıtırıp kendimiz bir ürün elde edebiliriz. aktarlardaki yağların nelere iyi geldiğini yazan broşürü elimize alınca¸ bütün yağları almak isteyebiliriz. şu sorunuma şu yağ¸ bu sorunuma bu yağ.

 19. yüzümdeki sivilce izlerini geçirir umudu ve mağaza görevlisinin gazıyla almıştım. fakat etkili olabilmesi için sabah akşam üşenmeden uygulamak gerekiyor. tabi ki uygulayamadım kapağını sayılı açmışımdır. bir şey alınıp kullanılmadığında çok üzülürüm ve nasıl kullanabileceğimi araştırarak o ürüne ikinci bir şans vermek isterim. bunun üzerine ben de hemen sözlüğe yazdım.cicişler ne yapmış diye bakarken vivaldi den etkilenerek fıs fıslı boş bir şişeme önce soda sonra bio oil koydum. çalkalayıp yüzüme uyguladım. tek başına halinden daha çok sevdim. hem daha hafif o yağlı hissi yok hem de uygulamak daha pratik.

 20. Düzenli kullanımda çatlaklarıma iyi gelen yağ. Ama kullanmayı bırakmamak gerekiyor¸ ben bıraktıktan sonra yeniledi. çabuk çatlayan bi popom olduğu için aksatmamam gerekiyor. Şu an 2. Şişemdeyim. Nemlendirme amaçlı da kullabilirsiniz¸ ben banyodan sonra yüzüm dışında her yere sürüp uyuyorum ertesi güne kadar yumuş yumuş oluyorsunuz. Kokusu da çok hoşuma gidiyor. Ayrıca cildinize çok tatlı bir parlaklık veriyor. özellikle bacaklarda. Söylemedi demeyin.

 21. nemlendirici olarak kullandığım yağ. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum yüzümde. burnumun ortasında sıktığım bir kırmızı noktanın kıpkırmızı izi vardı 1 buçuk sene kadardır. belki geçirir diye o bölgeye de sürüyordum bu yağı ben. çok bi şey beklemiyordum gerçi. bu sabah bi baktım iz kaybolmuş. kendisine aşkım depreşti şuan.

 22. içeriğindeki maddeleri görene dek şişe şişe kullandığım kanser yağı. hani bi yağ kanser yapıyo sürün diye satılsa¸ bu odur işte.

 23. Kimse bahsetmemiş ama¸ kokusu çok güzel bir yağdır. 🙂 çatlaklarım için büyük umutlarla almıştım ama artık bembeyaz olan çatlaklarımda işe yaramadı tabii ki. Burada içeriği hakkında fikir sahibi oldum. Ben doğal yağlar işte kremlerden daha az zararlı en azından diyerek nemlendirici olarak kullanmaya devam ediyordum¸ gözle görülür hiçbir faydası olmamasına rağmen. Bir daha elimi bile sürmeyeceğim. Teşekkürler kullananlar kulüp !!

 24. Ürünün en az 3 ay ve günde 2 kez kullanılması gerekiyor. Yani sabah erkenden okula ya da işe gidenler için kullanması zor çünkü hızlı emilmiyor¸ ya üstünüzü feda ediceksiniz ya giyinmeden bekliceksiniz. Ben 1¸5 ay göğsümdeki çatlaklara kullandım¸ yüzde yirmi azalma olduğunu söyleyebilirim. He bi de¸kullanmayı bıraktıktan sonra göğsüm feci şekilde kurudu. Kullanım sıklığını azaltarak bırakmak lazım herhalde.

 25. Yeni olusmakta olan VE YENI OLAN YArALARI¸ izleri için iyi gelen ama yerleşmiş çatlak ve eski yaralara malesef etki etmeyen ürün. Eski çatlak ve yaraların tek tedavisi lazer oda kusursuz yapmakta yetersizspor yapan ve kilolu ve çatlama musait ciciş kardashianlarim bu ürünü kullanın derin

 26. çatlaklarıma 1 ay boyunca kullanıp hiçbir düzelme göremediğim yağdır kendileri. Üstüne üstlük gereksiz pahalı.

 27. Bir çok şişe bitirdim ancak en ufak bir etkisini göremedim. Leke konusunda kullanıp çok memnun olan var şaşırmadım dersem yalan olur. sabah akşam sürüp sürüp durdum faydası olsun diye hayal kırıklığı

 28. kilo vermeye başladığım için çatlak izi olmaması açısından kullanmak isityorum ama nasıldır¸ işe yarıyor mudur bilen varsa aydınlatsa ne iyi olur 😀

Siz ne düşünüyorsunuz?