“Beyu” için 13 yorum

 1. İzmirde çok rahat bulunan bi markadır. Ayrıca göz kalemleri ve mascaraları da gayet başarılı.allıkları ve rujları idare eder. Bi de indirimden alınca baya hesaplı oluyo.bir alana bir bedavalarda filan 🙂

 2. Alman kozmetik markası. Ortalama fiyatlara sahip. Ojesi var bende açık renk olduğu iki üç kat sürmek gerekiyo ama rengi çok güzel.

 3. bu markanın 522 numaralı dudak kalemini yıllardır kullanıyorum. evet essence iyi¸ emily hoş ama dudak kalemini ruj yerine değil de dudaklarınızı çerçevelemek için kullanıyorsanız ilk beklentiniz kalıcılık oluyor. sürdüğünüz an sabitlenen yapısı güzel¸ rengi güzel bir dudak kalemi. 10 tane emily alacağıma 1 tane beyu alırım.

 4. erkul kozmetikte satılan¸ kaliteli alman kozmetik markası. kapatıcısı ve ruju var bende. ruj kalıcılık açısından iyi değil ama aradığım tonda bir nude’du ve nemlendirmesi çok iyi. kapatıcısı hafif yapıda çizgilere dolmayan ama kapatıcılığı düşük bir ürün. ben severek kullanıyorum günlük makyajımda. denk gelirsem daha da almak istediğim ürünleri var. ürün ambalajları gümüş renkte ve gerçekten çok şık.

 5. annemin allığının markası. hobi parfümeriden almıştı o da diğer izmirli cicişlerin bahsettiği gibi izmirde meşhurdur beyu. baya da bereketli bin yıldır bitmedi gerçi annem çok makyaj yapan biri değil ama yine de gramajı kalitesi iyi ürünlerinin beğeniyoruz ailecek efenim

 6. İzmirde hobi parfümerilerde satılan bir kozmetik markası diyerek tanımı da yapayım ehheheheKalitelidir. Şu an drugstore fiyatları uçmuş olmasaydı¸ pahalı diyebilirdim fiyatlarına ama normal günümüze göre. Hobi de sık sık indirim yapar zaten. Ayrıca kalitelidir. Ablam bana allığını almıştı 3 4 sene önce bayağı bir kullandım seve seve. Alerjik olduğunu yeni yeni anladığım cildimde reaksiyon yaratmamıştı. Göz kalemleri de çok iyi diyorlar. Sevgili mughetto ‘da bordo bir ruju var çok da güzel yapısı.İndirimlerde şans verip deneyebilirsiniz bence. Ayrıca alman yea ne kadar dandik olabiliğ Edit: yazım yanlışlarıEdit2: tırnak ürünleri çok güzeldi hatırladığım kadarıyla. Tırnak etini ittirmek için yeşil elma kokulu bir ürünü vardı¸ tırnak kenarındaki etleri yumuşatmak için de kayısı kokulusu vardı aynı ürünün. Çok başarılılardı.

 7. Şirinevler’de süvari kozmetik’te olan marka. Yıllardır fondötenini kullanıyorum. Hem nemlendirme özelliği ve cildimi pamuk gibi yapması hoşuma gidiyor. Ayrıca tüm ürünleri bitkisel. Keşke gratis’e gelse ya diye hep içimden geçirdiğim marka. Belki dualarım kabul olur bir gün.

 8. bugün temizleme sütü alırken annemin aklıma getirmesi ile ten rengi göz kalemini sordum ve bana beyu yu önerdiler.. eve gelip faturaya baktığımda şaşırdım açıkçası normalde kullandığım göz kalemlerinin çok üstünde bi fiyatı vardı ama sürdüğümde verilen parayı hakettiğini gördüm.. gözümün içinde her kalem kalıcı değil malesef ama süreli 5-6 saat oldu ve hala ilk sürdüğüm gibi.. biz çok iyi anlaşacağız galiba beyu ile 🙂

 9. eye liner ve pudrasını kullanmakta olduğum marka. göz kapaklarım çabuk yağlanıyor ve hiç bir göz kalemi ve eyeliner 2 saatten daha fazla gözümde durmuyordu. geçen sene pek bilmediğim bir marka olmasına rağmen eyelinerına bir şans vermeye karar verdim ve daha ilk kullanımda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. resmen hayatımın ürünü oldu ne akma ne bulaşma hiç biri yok severek kullanıyorum

 10. Hobi parfümeri’den 710 numaralı siyah göz kalemini aldım. Rengi daha önce hiçbir kalemde görmediğim kadar siyah¸ yapısı süper yumuşak ama gel gelelim bu kalem akıyor? Kullandığım hiçbir kalem göz altlarıma kadar akmamıştı¸ müthiş bir hayal kırıklığı yaşattı bana. İndirimsiz fiyatı 35 tl. Kesinlikle fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

 11. İzmirli bi arkadaşım sayesinde duyduğum¸ sonrasında tesadüfen karşıma çıkan light reflecting fondötenini alıp denediğim alman markası. Gerçekten ismi gibi light¸ makyaj temizleyiciye bile ihtiyacım olmadan suyla çok rahat bi şekilde kalıntı kalmadan temizliyorum cildimi. Fiyatları da orta seviye diyebiliriz. Ben 65 liraya almıştım geçen yıl bu fondöteni.

 12. Ankara’da pino parfümerinin önünden geçerken %50ye varan indirim yazısını görünce standı kurcaladım biraz. Pek bişey ilgimi çekmedi ama markayla tanışmak amacıyla bir tekli far aldım¸ kızıl kahve¸ ışıltılı. %50 indirimle 16 liraya geldi. Rengi her ne kadar güzel olsa da Yapı olarak oldukça katı¸ pigmentasyonu az¸ toz toz oluyor. İndirimli fiyatını bile haketmiyor açıkçası.

Siz ne düşünüyorsunuz?