“Benri peeling etkili pamuk” için 48 yorum

 1. Benim gibi yüzünüze bol alkol içerikli bir tonikle sürmeye çalışırsanız¸ hele de eliniz biraz sertse¸ gece boyu cayır cayır yanan yüzünüzün acısıyla uyuyamazsınız¸ uyarmış olayım. Bildiğin zımpara kağıdıya kız bu. Oje önerisini beğendim¸ kalanları öyle kullanayım da para çöpe gitmesin bari.

 2. Benim gibi bastırarak makyaj temizleyenleriniz varsa yüzünüzü çizecek can yakacak.Bitirmek için çabalayacaksınız bitmeyecek

 3. yanlışlıkla aldıysanız o size bakar siz ona. yüzünüze sürmeye kıyamayacağınız kadar sert ve gereksizdir. hiç bitmeyen pamuk yapmışlar koşun.

 4. başıma bir şey gelmeyecekse beğenerek kullandığımı belirtmek istediğim pamuk. halihazırda peeling yaptığım günler taneciksiz tarafını değil¸ normal tarafını kullanıyorum. peeling etkili yüzeyinin ise sıradan pamuğun aksine yüzümü daha iyi temizlediğini düşünüyorum. bitirmek için çabalayanlar¸ bu pamuğa karşı nefret besleyenler bana gönderebilir.

 5. Ben bu ürünü seviyorum. Her akşam bununla burnumu ve yüzümü hafifçe bastırmadan ovalıyorum. Siyah noktalarımın azalmasında etkisi olduğunu düşünüyorum.

 6. Peeling etkisinden ziyade zımpara gibi geldi bana¸ hassas cildi olanlar aman diyeyim normal pamuktan şaşmayın.Hatta cildi hassas olmayanlara da önermem .

 7. bir heves aldığım ve yüz için olduğuna inanamadığım ürün! resmen zımpara gibi hissettirdi bana. ama oje çıkartmada iyi iş görüyor. bir daha almam. acaba ben mi yanlış kullandım diye düşünüyordum ama tüm cicişler aynı şeyi demiş.

 8. Ben çok severek kullanıyorum hatta en son ki indirimde stok yaptım.yüz makyajımı temizlerken kullanıyorum ve normal pamuktan çok daha etkili olduğunu düşünüyorum.

 9. bir kere aldım hayatımda…almasaydım da olurmuş..olmasaymış da olurmuş…mavi tanecikleri son derece sert ¸ yüzü tahriş edecek cinsten…biraz sert yapılı bir peeling sonrası veya tonik uygulaması için kullandığınızda yüzünüzü gerçekten tahriş edebilirsiniz..buna rağmen belki iyi de gelebilir kimilerine göre…bilemedim…benim pamuk anlayışım bildiğimiz poşetlerde satılan bütün pamuklar genelde… makyaj pamuğu olarak bildiğimiz bütün şekilde satılan pamukları tercih ediyorum..disk pamuklardan hoşlanmıyorum açıkçası…

 10. Bugün yanlışlıkla aldığım pamuk. Eve gelip yüzümü temizlwdikten sonra yüzmde nokta nokta şeyler bıraktı. Benim gibi hassas bir teniniz varsa tavsiye etmiyorum.

 11. olmazsa olmaz bir ürün değil bana göre . pamuk dediğin narin olur evet ama peeling etkisi zımparayla karışık bir his bırakıyor tende .

 12. Bence de her gün makyaj temizlemeye hele hele göz çevresine hiç uygun olmayan pamuk. Yüzüme fazla ten makyajı yapıp uzun süre öyle durduğum günler¸ bazen de duştan sonra yüz peelingi olarak kullanıyorum. Onun dışında dudak peelingi olarak¸ ojeyi daha kolay çıkarmak için¸ vücut peelingi için gayet güzel bir ürün. Seviyorum böyle çok işlevli şeyleri ^^

 13. ben de dün aldım ve ne yazık ki canımı acıttı. arada bir¸ bir pamuk olarak kullanılabilir ama sürekli çok can yakar.

 14. Ben beğeniyorum bu pamuğu. Sadece peeling amaçlı kullanıyorum ama. Öncelikle belirteyim benim cildin hassas değil ve yağlı. Şimdi peeling için yüzüme kimyasal birşey sürmek istemediğim zamanlar bu ideal bence.kış aylarında yüzümün bazı yerleri pullanıyor. Ölü derilerden kurtulmak içinde gerekli oluyor.ben zaten tam anlamıyla beklentimi karşılayan bir peeling bulamadım henüz. Eskiden hepsi iri tanecikliydi¸ yeni peelingler ince tanecikli olmaya başladı. bense iri tanecikli arıyordum. Kahve telvesiyle de uğraşamam diyorsanız bu kullanılabilir. Özellikle çene üzerindeki¸ gerdiğinizde ele gelen pürüzleri ovmaya yarıyor.

 15. Günlük olarak kullanılamayacak¸ haftada bir tonikle uyguladığınızda siyah noktalarınızın temizlenmesinde etkili olacak bir yüz temizleme pamuğu bu. Hergün kullanan varsa yüzünün yarısı şu anda yoktur eminim 🙂 haftalık kullanmak için bundan sonra edineceğim peeling etkili güzel bir pamuktur kendisi.

 16. Daha önce bu başlığa yazdım mı hatırlamıyorum ama yazmış olabilirim. Bu pamuk değil bildiğiniz spatula. Yüzümde sadece bir defa denedim¸ geri kalanını simli ojeler sürdüğümde oje çıkarmak için tırnaklarımda kullanıyorum. (Bu işte çok başarılı gerçekten.) İndirim zamanı çok lazımmış gibi normal disk pamuklarla birlikte bunu da stokladığım için (henüz denemeden blogger gazıyla alınmış 3 paket) hayatım boyunca süreceğim simli ojeleri bu pamuklarla çıkaracağım muhtemelen.

 17. Haftada bir yüzümü temizlemek için kullandığım pamuktur. yüzümde sivilce varken kulanmıyorum çünkü o sivilceyi daha da yayıp berbat hale getiriyor . içindeki mavi pütürcükler de yüzde kalıyor ama yine de memnunum sanırım bu pamuktan. özellikle bunu dudaklarıma uyguladığım zaman çok etkisini görüyorum¸ dudaklarımı yumuşacık ve pürüzsüz yapıyor. Gratislerde 3 al 2 öde kampanyalarında alıp bir deneyebilirsiniz.

 18. Bir nevi dudak peelingi. Yüzüme sert geldiğini düşünsem de¸ dudaklarıma ilaç gibi gelmiştir. Her gün rujumu çıkarırken¸ nazikçe bu pamukla ovaliyorum. Hem rujdan eser kalmıyor hem de çatlayan dudaklarıma peeling yapmış oluyorum. Bir taşla iki kuş.

 19. yanlışlıkla alıp bir daha asla almayacağım büyük ovalimsi temizleme pamuğu. üzerindeki noktacıklar sadece makyajımı temizlesin yeter diyorsanız size gereksiz gelecektir.

 20. Bu pamuğu yaklaşık bir buçuk ay önce aldım. Fikir edinecek kadar kullanmışımdır diye düşünüyorum. Yüzünüzde taneciklerini bırakıyor evet. Sonrasında yüzünüzü güzelce yıkarsanız çok sorun yok aslında. İlk başlarda bu pamuğu sevmiş gibiydim. Benim dudaklarımın kenarında kalan bölgeler sürekli soyulur. O bölgeye iyi gelmişti. Peeling görevini yerine güzelce getiriyor.Ne yazık ki cildimi çizdiğini geç fark ettim. Bu pamuğu bir sure kullandım cildim saçma sapan tahriş oluyordu sürekli ama ben bunu pamuğa bağlamıyordum¸ hatta yüzüm soyuluyor deyip daha çok kullanıyordum. sonra burnum soyulmaya başladı niyeyse ve bu pamuk işe yaramadı ben de gittim bir peeling jeli aldım. Bir sure onu kullandım. Dün makyaj çıkartacakken aklıma geldi şunu da bir kullanayım dedim. Yanağım bildiğiniz mahvoldu. Dün gece fark ettikten sonra nemlendirici sürdüm¸ bu sabah da. Birazdan sudokrem sürmeyi düşünüyorum. Daha hızlı etki eder en azından. Dudak peelingi olarak deneyebilirim. Güzel fikirmiş. En azından pamuklar boşa gitmemiş olur.Not: Hassas ciltli değilim. Pamuk kötü.

 21. Günlük olarak dudak makyajımı çıkartırken kullanıyorum¸ bastırmadan kullandığınızda mükemmel bir şekilde dudak peelingi yapıyor. Onun haricinde de haftada 1 kez duştayken gözeneklerim iyice açıldığında yine bastırmadan yüzümde kullanıyorum. Her gün kullanılmasının yüzü yoracağını düşünüyorum

 22. Neden aldığım hakkında hiçbir fikre sahip olmadığım pamuk. Belki denildiği gibi toniklerle falan iyi olabilir yani bilemedim. Çok sert çünkü. 

 23. hassas cildime ne akla hizmetse bir ara çok merak ettiğim için almıştım¸ almaz olaydım. aşırı tahtiş etti ve peeling etkisini de göremedim açıkçası. peelingden çok yüzümü çizen bir ürün oldu. ben de ojelerimi silmek için kullandım¸ o şekilde bitirdim. bir daha alır mıyım¸ sanmıyorum.

 24. garnier saf&temiz 3u 1 arada peeling’indeki mavi tanecikleriyle ozdeslestirdigim¸ onun gibi tahrise sebebiyet vericegini dusunerek tersten kullandigim pamuktur…

 25. Şimdiye kadar kullandığım en kötü pamuktu peelingli tarafını yüzüme degdiremiyordum bile canımı yakıyordu oje silerek bitirdim.Bir daha almam pamuksuz kalırsam peceteyle silerim o derece

 26. Yararlı olabileceğini düşünerek satın almıştım. Tanecikleri büyük ve fazla sert. Yüze değdirildiği anda sanki yüzü çizdiği hissedilebiliyor ve ciddi ciddi can yakıyor. Değil parayla satın almak¸ bedava verilse alıp yüzüme sürmem açıkçası. Simli ve zor çıkan ojeleri çıkartmak konusunda daha başarılı olduğunu söyleyebilirim.

 27. Büyük umutlarla alıp hayal kırıklığı ile bitirdiğim¸ bir tarafı “peeling tanecikli” diğer tarafı normal pamuk olan (öyle görünen) zımpara kağıdından hallice ürün. Bunu üretenlerin hedef kullanıcı kitlesi ancak pinokyo ve sülalesi olabilir yoksa bununla peeling yapan/yapabilen bir canlı olduğuna inanmam mümkün değil. Dudak peelingi olarak kullanayım dedim¸ dudak kenarlarım alev aldı. Ben de simli oje sile sile bitirdim kendisini.

 28. bu ürün cildi peeling yaptığını vadediyor fakat vaadini karşılamıyor ben peeling etkisini görmedim cildi tahriş ediyor. Ürünü zor çıkan simli ojeleri çıkarmada kullanabilirsiniz¸ bacaklarınızda batık varsa bacaklarınızda kullanabilirsiniz ama yüzünüze uygulamanızı tavsiye etmem.

 29. peeling yapmıyor¸ cildi rendeliyor¸ tahriş ediyor adeta. ben sevemedim. simli ojeleri çıkarırken kullanıyorum. bir daha tercih edebileceğim bir ürün değil.

 30. Bu ürünün cildime iyi gelmediğini anladığımda dudaklarıma uygulamaya başladım ve dudak peelingi olarak çok memnun kaldım bittikçe aldım fakat son aldığım ürünü kullanmaya başladığımda çok şaşırdım çünkü pamuğun üzerindeki peeling parçaları olduğu gibi dudağımda ve elimde kaldı ve yapış yapış bi his bıraktı çok şaşırdım çünkü daha önce kullandığım ürünlerde böyle bir sorun yaşamadım.Üzülerek ürünü kullanmayı bıraktım.

 31. zımpara kağıdı¸ talaş hatta direkt çimento ile ovalayın daha iyi. ben yüzümün çizilmesi neymiş sayesinde öğrendim. para ziyanı.

 32. cildime en büyük kötülüğü yapacağım zaman mecburen kullanıyorum: saçlarımı boyadığım zaman cildimde kalan saç boyasını asetonla temizlerken… başka hiçbir işlev gördüğü yok cildi çizmekten başka.sırf bu yüzden bile ileride cilt kanseri olabilirim.

 33. büyük pişmanlığım olan ürün. bir iki kere kullanım sonrası cildime verdiği zarardan ötürü kullanmayı tamamen kestim.  

 34. pamuk demeye bin şahit ister¸ zımpara kağıdı daha naziktir muhtemelen. oje çıkarırken kullanırım dedim¸ tırnaklarımı bile çizdi. bu kötülüğü kendinize yapmayın……..

 35. Zımpara kağıdından farksız. Cildinizi fiziksel travmaya uğratıyor ve tahriş olmuş cildin kendini toplaması da zaman alıyor. Cildinize daha iyi davranmak adına¸ kullanmayın.

 36. Aldığım ve yalnızca bir tanesini kullanabildiğim pamuk. O ne ya¸ adı pamuk olan bir şey ne kadar acıtabilir insanın canını¸ bir defa yüzü çiziyor¸ sadece pamuk olan yüzeyini kullanıp bitirmeye çalışıyorum. Sakın almayın.

 37. Aylar önce meraktan aldığım ama üç-dört tanesini anca kullandığım pamuk. Gereksiz bir icat olmuş bence. Her gün zaten kullanılmaz¸ haşat olur yüzünüz. Haftalık peeling ürünü¸ ipek kesesi kullanan birinin de ihtiyacı  olmaz diye düşünüyorum. Ben çok nadiren¸ tonikle beraber kullandım. O da¸ karma ciltli olduğum için burun kenarlarımda ve alnımda sanki o ara birikme olmuştu da sadece orayı kurtarmak için kullanmıştım. Yanaklarıma¸ çeneme hiç sürmelik değil. Bence ben bu bir paket ürünü pamuksuz kalırsam¸ arka düz tarafını kullanarak bitirebilirim ancak. 

 38. kesinlikle gereksiz bir ürün. ne zaman kullanıcaz bunu? makyajımızı silerken kullanacak değiliz herhalde. belki tonik sürerken olabilir daha nazik hareketlerle ama yine de gereksiz bence.

 39. Yüz için değil de oje çıkarmak için daha kullanışlı olacak ürün. Eğer benim ki gibi hassas cildiniz varsa kesinlikle uzak durun.

Siz ne düşünüyorsunuz?