“Benri” için 18 yorum

 1. Pamuklarının abartıldığını düşünüyorum. Fiyatı da bir pamuğa göre fazla bence. Bana çok sert gelmişti kullandığımda yüzümü zımparalıyorum gibi bir his oluşturdu bu yüzden bir daha almadım 1.50 liralık fiyatıyla gayette yumuşak olan ve cildimi rahatsız etmeyen Apaks’ın pamuğunu kullanıyorum çok memnunum cicişler tavsiye ederim.-Apaks’ın pamuklarını Bim¸ A101 tarzı yerlerden temin edebilirsiniz.

 2. Küçük yuvarlak bir kutuda el kremleri satılıyor gratiste. Kayısılı olanın kokusunu çok sevdiğim için devamlı alıyorum. Ama nemlendirmesi anlık¸ pek bi numarası yok.

 3. Islak mendillerini seviyorum. Kulak çubukları keza sıradan bir fark yok ama niye bilmiyorum bu bebekler için olan pamugu ve kare pamuklarından başka birşeye elim gitmiyor sanırım bir kerede bütün makyajımı silebildigim için olsa gerek. Alışkanlıklarımdan vazgeçemiyorum nedense ama indirim zamanı degilse kesinlikle alacagım bir pamuk degil ama indirimde stokladıgım için bir sonrakine kadar yetiyor 🙂

 4. renkli saç spreyinden hiç memnun kalmadığım marka. mavi rengini kullanmıştım ve renk olarak kendini çok fazla belli etmiyor¸simli oluşu da başta hoşuma gittiyse de sonraları çok kötü bir görüntü oluşturuyor.renkli saç spreyleri kahverengi saçlarda kendini pek gösteremiyor.birden fazla pamuk çeşidi var¸onlardan genel olarak memnunum.

 5. ben kuru şampuanlarını seviyorum acil durumlarda kurtarıcı oluyor¸renkli olanları beyazları geçici olarak kapatıyor da ancak ilk aldığımda üzerinde yazıldığı gibi sıktıktan sonra parmak uçlarımla saçıma masaj yaptığımda üründen memnun kalmamıştım hem insanın eli boya oluyor hem ürün yağı iyi emmiyor ayrıca bence kokusu da daha keskinleşiyor beni rahatsız ediyordu ancak şimdi sıktıktan sonra kurumasını bekliyor sonrada saçımı tarıyorum üründen memnunum

 6. Gratislerde satılan¸ özellikle makyaj temizleme pedleriyle ünlü olan marka. Şuana kadar makyaj temizleme pedlerini ve asetonunu denedim. Asetonu normaldi ama benim için bir parmex aseton değil. Pedlerine gelirsek bana çok sert geldi. Makyajımı silerken zımpara etkisi yarattı. 2 paket almıştım aylar aylaaar önce ama daha 1. Paketini zar zor bitirdim. makyajımı temizlemek için değil de daha çok ojelerimi silerken kullandım. Bir ara kuru şampuanını da denemek istedim ama okuduğum kötü yorumlardan dolayı vazgeçmiştim.

 7. Kare makyaj silme pamuklari uygun fiyatına göre memnun kaldığım bir ürün. Tonik Ya da göz makyaj silicileri içine hapsetmiyor. Eskiden pamukları fazla ürün emmesin diye nemlendirip sonra sıkardım. Benri pamuklarda böyle bir şeye gerek kalmıyor. Sıvı temizleme ürünlerimi boşuna emmeyen benriyi severek kullanıyorum.

 8. Diş macunu¸ el kremi¸ asetonu¸ pamuk ve bez türevi ürünleri¸ devasa losyonları¸ temizlik ürünleri hatta benri sun versiyonunda güneş ürünleri bile olan fiyatı diğer ürünlere nazaran düşük olan gratise özgü marka¸ seviyorum yahu keşke bizim buraya o 1 litrelik losyonları göndermeye devam etselerdi.

 9. bir hata yapıp disk pamuğunu aldım içerisinde eser miktarda pamuk var sanırım¸ tuvalet kağıdı daha yumuşak kendisinden¸ gözlerimizin popomuzdan daha hassas olduğunu düşünüyorum havlu kağıttan hallice geldi bana¸ bimin yumuşacık disk pamukları varken seni kullanmam¸ çok tırtsın benri¸ tırtıklısın da .d

 10. pembe renkli spreyini aldım. kızımın saçlarına sıktım yarım şişe boşaltınca pembeleşir gibi oldu o da kuruyunca uçtu gitti. bu kadar kötü ürün görmemiştim

 11. Pompalı büyük şişedeki asetonundan kullandım¸ çok sevmedim nemlendiricili yazmasına rağmen tırnak diplerimi kuruttu. kare pamukları da çok sert geliyor makyajımı silerken gözümü acıttığından artık tercih etmiyorum kendilerini.

 12. Benri bebek temizleme pamuğunu makyajı çıkarmakta kullanıyorum. Büyük olması bütün makyajı tek bir pamukla temizlemeyi sağlıyor o açıdan memnunum. Kare pamukların büyüğü gibi.

 13. Bence kesinlikle şişirilmiş olan ve neden bu kadar şişirildiğini de bir türlü anlamış olamadığım marka. Yahu pamuk dediğiniz şey ne kadar sert olabilir ya da şunu demek daha doğru olur bir pamuk nasıl sert olabilir ? Adı üstünde pamuk ya. Ama bu markanın pamukları kesinlikle nefret ötesi en azından benim için. Eğer hassas bir cildiniz varsa bu pamuklardan nefret edersiniz. Hadi dedim pamuğu olmadı bir de şu çok övülen asetonunu deneyeyim. Bir de gaza gelip şu büyük pompalı şişeli olanlarından almış bulundum. Eyvahlar olsun yaptığım en büyük hatalardan biriydi. Tamam gerçekten pompalı olması güzel ama bir aseton nasıl bu kadar kötü olabilir. Bunu kullandığımdan beri tırnaklarım o kadar kötüleşti ki anlatamam hele ki tırnağımın üstünde oluşan beyaz beyaz soyulmalar off nerden aldm da kullandım bilmiyorum ojeyi çıkartmıyo resmen tırnaktan kazıyor.Benri mi aman aman benden uzak dursun.

 14. benri ürünlerini ben seviyorum¸ kare pamuğum¸ normal pamuğum ve kulak çubuğum benriden. bir de ıslak mendilini aldım bakalım şimdi. pamuklarının fiyatları da piyasadaki diğer pamuklara göre çok uygun. herkes çok sert olduğundan şikayetçi¸ geçen indirimde merak edip bir kare pamuk yedeklerken bir de ipek’in pamuğunu aldım¸ görelim bakalım fark neymiş.

Siz ne düşünüyorsunuz?