“Benefit watt’s up aydınlatıcı” için 14 yorum

 1. benefit’in stick formdaki¸ şampanya tonu denilebilecek tondaki aydınlatıcısı. toz formdaki aydınlatıcılardansa likit ya da bu ürün gibi stick formdaki aydınlatıcıları daha çok sevdiğimden midir bilmem ama¸ benim favori aydınlatıcım oldu bu ürün. evet fiyatı uygun değil ancak bereketli bir ürün gibi duruyor şimdilik. tek handikapı açılıp kapanır formdaki ürünlerin çoğunda olan¸ mekanizmanın arada çalışmaması. bu da benim için büyük bir sorun yaratmadı. severek kullanıyorum.

 2. bende seyahat biyu mevcut¸ mini minnacık çok sevimli ve bir o kadar kullanışlı. Küçücük versiyonu bile ömürlük yeter gibi bana büyük olanını düşünemiyorum.

 3. Piyasadaki en iyi aydınlatıcı budur bence. Niye bu varken¸ yok Balm’ın Mary lou aydınlatıcısı ¸ yok Becca Champaigne pop’u bu kadar popüler oldu anlamak mümkün değil. Bir defa Benefit çok doğal duruyor¸ diğerleri makyaj var diye bağırıyor. Benefit suratı çok daha genç ve fresh gösteriyor. Diğer aydınlatıcıların bir baz üzerine uygulanması gerekiyor¸ Benefit watt’s up’u direkt çıplak yüze uygulayabiliyorsunuz. Bu sıcakta yüzünüze zaten bir şey sürmeyin dışarı çıkarken¸ bir concealer bir de bu tarz bir aydınlatıcı’dan fazlası bu havada komik durur.

 4. Aşırı güzel ya bu ürünü anlatamıyorum bu kadar doğal bir ışıltı ¸içerisinde sim yok ışık gelmişte yüzünüzün kendi ışıltısıymış gibi duruyor.

 5. istek listemde alınmayı bekleyen ürün. ama 120 tl nedir. o kadar zengin değilim 🙁 ama arkadaşımda olduğu için bi kez deneme şansı yakaladım. E haliyle o sebepten istek listemde. sağladığı ışıltının sime benzememesi¸ doğal duruşu ve ne kadar yakınsam da ücretini hak ettiği bi ürün. aslında 1 1buçuk hafta içinde para biriktirip alabilirim hatta bi kere biriktirmişliğim bile var ama dışarı çıkıp sephoraya ulaşana kadar o para bitmişti. çünkü nedense herhangi bi şey almayı hedefleyip kenarı para atınca karşıma bi anda çok daha cazip şeyler çıkmaya başlıyor. şad story

 6. Beyaz tende Kışın kullanımı için bana fazla sarı geliyor ama yazın bronz makyajda¸ özellikle hoola bronzerla kullanımı gerçekten harika. Fakat tüm benefit ürünleri gibi aşırı pahalı keşke daha ucuz olsa.

 7. Beni aydınlatıcı sürmeye aşık eden Benefit ürünü.Mary Lou’yu da severek kullanıyordum ama gün sonu simler her tarafa bulaşıyordu.Sanırım ömrümün sonuna kadar aydınlatıcı ihtiyacım için Benefit’e para vereceğim.

 8. elimde stick olarak bu ürün ile golden rose’un highlighter stick’i var¸ rengi tam bir şampanya¸ ben parmağıma alıp öyle uyguluyorum çok doğal ve kendinden bir parlaklık veriyor. aydınlatıcı konusunda bitmek bilmeyen bir merakım vardı ve bu ürün beni çok memnun ediyor¸ kalıcılığı benim kuru cildimde sabah sürdüğümde akşama hafiflemiş olsa da varlığını sürdürüyor. ben stick ya da likit aydınlatıcıları kullanmayı daha çok seviyorum¸ten makyajı yapmıyorum bu nedenle toz ürünler çok pul pul durabiliyor¸ bitebileceğini hiç düşünmüyorum ama biterse yeniden alacağım bir highlighter

 9. En bir sevdiğim doğal duran bana hafif şekerli bir kokuyu anımsatan kolay uygulanıp dağılan canım aydınlatıcım. Bunu aldıktan sonra mary lou gözüme sim gibi görünmeye başladı ayrıca stick formundan dolayı mary lou’dan kat be kat kalıcı ve hergün kullanmama rağmen 3 aydır bir azalma bile olmadı parasını hakeden bir benefit ürünü çünkü bitmiyor

 10. Büyük hevesle gidip alıp yaz boyu her hafta katıldığım düğünler için kullanarak hakkını vermişliğim vardır. rengi¸ yapısı¸ minnoş sevimli ambalajı beni benden alıyor. Seviyorum hem de çok..

 11. hakkında yapılan övgü dolu yorumları şaşkınlıkla okuduğum benefit aydınlatıcısı.parmağımla bi tarafa bunu diğer tarafa mary lou yu sürdüm.banyodaki yapay ışıkta aynadan uzun uzun baktım.sim açısından ikisi de aynıydı yani biri birinden üstün değil kesinlikle.sonra pencereye yaklaştım doğal ışıkta baktım.watt’s up beyaz bitişli olduğundan daha doğal algılanıyor.yine dikkatli inceleyince simler selam çakıyor.benim cilt alt tonum sarı mary louyu ıslak süngerle uygulayınca gayet doğal duruyor yani.özetle yoluma mary lou ile devam edeceğim.başka arayışlara girmem artık.

 12. kesinlikle en sevdiğim aydınlatıcım. Hem çok bereketli hem de çok doğal duruyor cildimde. Öyle çok abartı beyaz ben aydınlatıcı sürdüm görünümünden uzak¸ şampanya renkli sıcak doğal ve zarif duruyor bence.

 13. Benefit’in stick şeklinde şampanya tonlu aydınlatıcısı. Arkasında dağıtmaya yarayan süngeri var. Bugüne kadar kullandığım en güzel aydınlatıcı diyebilirim simli değil çok doğal ve ıslak duran bir bitişi var. Cildin kendi ışıltısı gibi duruyor kalıcılığı çok iyi. tek eksi yanı fiyatı 208 lira fakat 9 gramlık bereketli bir ürün bitirmek oldukça zor. bazı yılbaşı setlerinde de mini boyu oluyor. kaliteli bir aydınlatıcım olsun derseniz mutlaka alın derim..

Siz ne düşünüyorsunuz?