“Benefit they’re real push up liner” için 14 yorum

 1. Tam bir hayal kırıklığı ürün. Verdiğim paraya acıyorum. Bir kere hiç pratik değil¸ sürümü ise çok zor¸ kuyruk yapmak neredeyse imkansız. Asansörlü yapısı yüzünden çok fazla ürün geliyor. Makyaj çekmecemde duran ara sıra hadi bugün de bunu süreyim verdiğim para boşa gitmesin dediğimde sürmeye çalıştığım ama daha tek gözümü bile tamamlamamışken gidip yıkadığım ürün. Vaadleri güzel ama tam olmadan piyasaya sürmüşler gibi.

 2. beyond green rengini aldım. yağlı göz kapaklarımda 12 saat boyunca milim oynamadı¸ göz pınarlarıma birikmedi. kalıcılık açısından benden iyi not aldı.

 3. Düzgün sürmek için çaba sarf etmem gerekiyor çünkü en ufak bir hatada bağır bağır bağırıyor ¸bütün makyajı bozuyor. Keskin bir siyah olmasından herhalde. Güzel sürdüğümde de herkes bayılıyor.

 4. Nur Bilen Yavuzer’un instagram hesabında övdüğü ve buna dayanarak aldığım ürün. Gördüğüm uygulaması en kolay eyeliner demiş kendileri ancak alakası yok. zaten takip etmeyi de bıraktım yanlış yönlendirdiği için. bayan uygularken sorun yoktu ancak ben bir türlü beceremedim. kesinlikle pratik değil. bir kısmı çöpe gidiyor. uygulayabilirseniz kalıcılığı çok iyi.

 5. eyeliner için yolculuklarda hem fırça taşımak hem onu gittiğim yerde temizlemek zor geldiği için bunun deneme boyunu almıştım¸ iyi ki sephora çalışanını dinleyip normal boyunu almamışım(daha hesaplı diyerek ürünlerin büyük boyları satılmaya çalışılıyor ya gıcık oluyorum arkadaş deneme boyun amacı ne o zaman) almayın aldıysanız ucundan ürün çıkana kadar alttan çevirmeyin¸ biraz çevirdikten sonra ucunu sıkıp ürünü çıkartın sonrasında elinizde ürünü ezerek!! kullanabileceğiniz inceliğe getirin. ince çekilmiyor ucu kalın ayrıca ucundaki ürün kuruyor ürünün yarısı boşa gidiyor¸ gitse de kurtulsam diye bakıyorum¸ tek avantajı yolculuklar için ideal ama bunun yerine keçe uçlu eye liner da alabilirmişim…

 6. Bir heves alıp hiç kullanamadığım eyeliner. Ucu bir acayip. Ucunda kalan ürün kuruduğundan kullanmadan önce temizlemek şart¸ çok ürün çıkarsa feci bulaşıyor¸ az ürün çıkarsa uğraş dur. Kalıcılık yetersiz. Vallahi attım.

 7. 10 liralık alix avien’ın kenarından geçemeyecek bir eyeliner. kankisi they’re real mascara gibi son derece kalıcı¸ akma yapmayan¸ ama kalıcı olduğu kadar göze zamk gibi yapışan¸ makyaj temizleme süresini iki katına çıkaran¸ kupkuru¸ gereksiz mi gereksiz bir ürün. bir kere ürün akışkan değil¸ sürerken bastırmanız gerekiyor. ucu kalın¸ ya çok ürün çıkıyor ya hiç çıkmıyor. sanki bayatlamış da içinde kurumuş gibi tuhaf bir yapısı var. kalıcı¸ kalın ve sürerken gözünüzü oyabilecek bir eyeliner arıyorsanız mutlaka deneyin.

 8. bu zamana kadar en memnun kaldığım eyeliner diyebilirim. önce fiyatı korkutmuştu değer mi bu fiyata değmez mi diye. ama denemekte fayda var dedim iyi ki de demişim. doğal duruşlu¸ akma yapmıyor olması¸uzun süre gitmesi¸ fırçasının kolay sürülebilir olmasıyla bundan sonra kullanacağım tek eyeliner sanırım.

 9. Bugün elime geçen ve şimdiki düşüncemle hayal kırıklığı yaratan eyeliner. Belki de keçe uçlu kalem eyelinerlara alıştığım için jel yapıda olan bu ürünü uygulamada başarısız olmuşumdur emin değilim. Emin olduğum bi şey varsa o da aşırı derecede katı bir yapısı olduğu ve pastel boyaya benzediğidir. Tek hamlede sürmek imkansız. Keskin bir çizgi çekmek imkansız. Tek artısı sürüldüğü yerden çıkmıyor oluşu. Ama bu da makyajı temizlerken eziyete dönüşebilir. Sevmediğim bir diğer yönü alttan çevirmeli oluşu. Alt kısmını çevirince ürün yukarı çıkmaya başlıyor ama ne kadar çıkacağını kestiremiyorsunuz. Az çıkarsa boyamıyor¸ çok çıkarsa topaklanıyor. Birkaç kere daha deneyip editleyeceğim.

 10. Hayatımda denediğim en kalıcı eyelinerlardan birisi. İlk denerken bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim ama benim gibi biraz düşük gözleri olan birinde bile yaz günü akmıyorsa bence kimsede akma yapmaz.

 11. Kulalnışsız¸ kullanışsız ve kullanışsız. En sürmeyi becerdiğim aşamada bile (ki iki hafta aldı öğrenmek) fazla çıkan ürün kuruyup dökülüp ziyan oluyor. Anlamsız bir ürün.

 12. Eğer sürmeyi başarabiliyorsanız kalıcılığı gayet iyi ama tam tüm dikkatinizi vermiş çekmeye çalışıyorken birden gözünüzün ortasında siyah bir topak bırakıyor¸ lanet gelsin diyorsunuz.

Siz ne düşünüyorsunuz?