“Benefit high beam” için 12 yorum

  1. Cildim yağlı olmasına rağmen cildimi yağlandırmayan bir ürün¸ ıslaklığını doğal buluyorum¸ burun üzeri elmacık kemiklerimin üzerinde seviyorum¸ hatta allığı fazla kaçırırsam elmacık kemiklerime sürüyorum ve allığın rengi açılıyor. Elimde ne hikmetse 2 şişe var. bitince alır mıyım? evet¸ alırım.

  2. bu zamana kadar pastel moonlight ile aşırı benzerliği dolayısıyla tam boyunu almayı çok mantıksız bulduğum bir üründü. benefitin setinden mini boyu çıkınca deneme fırsatım oldu. tek farkları high beam in dağıtılınca pastel moonlight gibi simli durmaması. çok daha doğal ve homojen bir bitişi olduğunu söyleyebilirim. gene de fiyatını haketmiyor.

  3. 2013-2014 yılbaşı indiriminde edinmiş olduğum aydınlatıcı. elmacık kemiklerine 3-4 nokta¸ burun üstüne 2-3 nokta¸ dudak üstüne ve çeneye 1’er nokta¸ alın bölgesine V şeklinde 5 nokta kullanım ile geçtiğimiz günlerde bitirdim.ambalajı çok sevimli olmakla beraber ürün yarılandıktan sonra kullanımı çok zorlaştı.renk çok güzel. yapısı karma cildim için kışın çok uygun. ama izmir yazında sabah uygulandığında öğle saatlerinde parıl parıl hale geliyor malesef. fondöten ile karıştırmaya uygun olmadığını düşünüyorum. armanı luminous silk ve dior bb ile karıştırmayı denedim. ten ürünlerinin yapılarını olumsuz etkiledi.aydınlatıcı olarak orta seviyede bir performans aldım bu üründen. her ne kadar benefitin diğer iki aydınlatıcısından daha rahat kullansam da¸ fiyatının da 3 haneli olduğunu düşünerek kesinlike haketmediğini düşünüyorum. dolayısı ile bir daha satın almam

  4. Fiyat performans ilişkisi iyi ayarlanamamış bence. Bende mi sorun bilemiyorum ama kat kat sürmeme rağmen asla sonuç alamadığım ürün. Çok tatlı duruyor fakat göründüğü kadar güzel bir performansı yok.

  5. ilk kullandığım aydınlatıcı ve çok doğal bir duruşu var. yüzde¸ ben burdayım diye bağırmıyor. bir sene önce kullanmıştım ve o zaman çok hoşuma gitmişti ama şuan o kadar çok aydınlatıcı alternatifi varken bir daha kullanacağımı sanmıyorum çünkü fiyatını hiç haketmiyor. yine de¸ eğer fiyatını sorun etmiyorsanız ve doğal duran bir aydınlatıcı arıyorsanız¸ tavsiye ederim. onun dışında¸ gereksiz bir ürün.

  6. benetint ile mükemmel uyumludur kendisi. inanılmaz doğal ışıl ışıl fresh gözükürsünüz. Biraz çabuk dağıtmakta fayda var çünkü çabuk sabitleniyor. ama kesinlikle öneririm

  7. gerçekten hafif dokunuşlarla sağlıkla parlayan bir cilt etmemi sağlayan ürün. primping with the stars setinden çıkmıştı seneler önce. epey süre kullandım.minicik olmasına rağmen iki pıt iki yanağıma uyguladığımda pembemsi incimsi rengiyle çok canlı gösterdi cildimi. büyük boyunu zannediyorum ki almam çünkü o kadar vermek istemiyorum son zamlarla:(

  8. hediye gelmesi sonucunda bir adet mini boyuna sahip olduğum benefit ürünü.Kısa ve net olmak gerekirse¸ hiç sevmedim. Hemen sabitleniyor¸ kuru kuru¸ simli ve pembe duruyor. Ne uygulaması¸ ne rengi¸ ne de duruşu o paraya değer. Daha ne diyeyim? Denemeden Almayın. 🙂

  9. Piyasada buna muadil çok daha uygun fiyata çok daha başarılı ürünler varken buna para verilmez. Zamanında muadili yoktu¸ alıp kullanıyordum ve hatta bittikçe alırım ben ya diyordum. Ooo şimdi neler neler var.

  10. Ürün çok ince¸ aydınlık¸ sabitleniyor da bi güzel. Her yanım sim olmuyor. Ya lakin¸ o şişe tasarımı nedir ya? Dibine parmak banmak istiyorum. Hep israf.

Siz ne düşünüyorsunuz?