“Bee beauty micellar makyaj temizleme suyu” için 22 yorum

 1. indirimden 10 tlye alıyorum. Bu benim üçüncü şişem. Çok memnunum. derinlemesine temizlik için değil¸ üstünkörü makyajı temizlemesi için kullanıyorum. ağır makyajlarda pamuğuma biraz yağ damlatarak¸ performansını artırıyorum.Herhangi alarjik reaksiyona sebep olmadı.

 2. indirimden denemek için 9 bucuga aldim. kokusu bence play doh gibi. üstünde kocaman parfümsüz vs yazmasına ragmen ben buram buram koku aliyorum acikcasi. ve konjac süngere döküp kabasını aldigim makyajı silmeye calistim gözaltima inen rimel ve kalem izlerini. asla cikarmadi¸ cikarmak bir yana siyahlıgı yerinden bile oynatmadı. belki problem sünger ile denemis olmamda olabilir. bir sans daha verecegim seversem editlerim. 

 3. yaklaşık bir yıl falan kullandım ben bu ürünü. bayagi bereketli çıktı ve indirim zamanında 5 lira gibi komik bir fiyata almıştım. bazen zorlansa da günlük makyajımın tamamını kolayca çıkarıyor. işin sırrı pamuğa bol sıkıp gözün üstünde birkaç saniye tamponlayarak bekletmek. waterproof ürünlerde bile ikinci pamukta tamamen çıkardı. bana itici gelen tek noktası kokusu. ardından hemen yüzümü bioderma sebium foaming jel ile yıkıyorum¸ hem kokusundan hem de yüzümde kalan makyaj artıklarından tamamen kurtuluyorum.bir de söylemeden geçemiycem¸ pompalı şişesi o kadar güzel ki artık garnier miselları içine döküp kullanıyorum¸ yok böyle bir pratiklik.5 liraya alınmasına rağmen performansı gayet yüksek bence.

 4. Uzun zamandır merak ettiğim¸ indirim zamanı çok uygun bir fiyata görünce alıp kullandığım ürün. Daha önce Bee Beauty’nin yüz temizleme sütünü kullanmış ve çok beğenmiştim o yüzden bundan da beklentim yüksekti ama beklentimi pek karşılayamadı.Güzel temizliyor evet¸ herhangi bir micellar sudan pek farkı yok. Ama asıl sorun bıraktığı o yapış yapış his. O his yüzünden asla temizlemiş gibi hissedemiyorum.Artılarına gelecek olursak pompalı şişesi oldukça kullanışlı ve de çok bereketli bir ürün¸ ben baya uzun zamandır kullanıyorum hala bitmediSonuç olarak ben yapış yapış hissini pek sevmesem de¸ sonrasında zaten yüzümü yıkıyorum diyenlerin deneyebileceği bir ürün¸ fiyatı birçok micellar suya göre oldukça uygun.

 5. Parfüm ve paraben içermeyen makyaj temizleme suyu. 70 ml olanını aldım denemek için. Tüm cilt tipleri için olduğu yazıyor ama hassas ciltler içinmiş gibi hissettiriyor bana. Sebebi¸ yapısının hafif oluşu. Durulama gerektirmemesi benim için başka bir artısı ayrıca. Tam boyunu alıp bir şans vermeye karar verdim. içeriği de nisbeten temiz olduğu için yoluma bununla devam edicem sanırım.

 6. indirimde 9 lira gibi bir fiyata almıştım garnierdan sonra parabensiz oluşu ve  markanın hayvan deneyleri yapmaması¸  beni cezbetti . garnier ile karşılaştırma yapacak olursam garnierden bir tık daha dusuk performans sergiliyor. Gözün  üstünde ıslak pamuğu bekletip çekince garnier den daha iyi sonuç alırken bunda ayni işlemi iki kere tekrarlamam gerekti. Zaten ağır makyaj yapan biri değilim.en fazla rimel¸ kapatıcı¸ allık bunlarda bile performansının çok yeterli olmamasından dolayı Bir daha almayı düşünmüyorum ancak sisesinin içine diğer micel sularımı döküp kullanacağım çünkü pratik 

 7. Girdileri okuyunca ben farklı bir şey kullandım sandım. Hiç beğenmedim malesef.Kokusu: parfümsüz demişler ama baya ağır değişik bir şey kokuyor tam çözemedim Perfomansı: çok ağır makyaj yapmasam bile gözaltlarımı mutlaka kapatıyorum¸ bununla asla tam anlamıyla çıkaramadım üstelik deli gibi tahriş etti. Hassas ciltlere uygun olduğunu hiç düşünmüyorum. Yoksa benim gibi kıpkırmızı olabilir tüm yüzünüz. İnatla 5-6 kez denedim ama daha fazla dayanamadım çok hırpaladı yüzümü.İndirimde 9 tl ye almıştım. Daha fazla para versem üzülürdüm. Keşke 4-5 tl daha ekleyip garnier alsaydım. Onla kıyaslanamaz bile garnier tek seferde çıkarıyor ne var ne yoksa. Üstelik bunun gibi tahriş de etmiyor.Beğendiğim tek yanı şişesi. Pompalı olması güzel bir detay ama üzgünüm onun dışında sevemedim. 

 8. gözlerimi yakmasından ve cildimi pütür pütür yapmasından dolayı asla sevemedim. pompalı olması güzel ve pratik sadece onun dışında bi numarası yok. ben ağır makyaj sonrası far fırçalarımı yıkamadan önce buna batırıp farı akıtmak için kullanıyorum sadece.

 9. Yapış yapış yapış yapış! Kullandıktan sonra gerçekten elim yanağımda asılı kalıyor:) kokusunu çözemedim sanırım kokusuz diyeceğim. Fakat hiç işe yaramaz bir ürün de değil. Yoklukta kullanılabilir nitelikte olan hiç kullanılmaz olmayan bir ürün kendileri.

 10. Karma ve hassas ciltli biri olarak çookk beğendim. Bir micellar sudan beklentim makyajımın kabasını alması çünkü sonrasında yüzümü jelle köpürte köpürte yıkamadan rahat edemiyorum. Fiyatı uygun¸ gramajı fazla ve temizlemesi yeterli bir üründür benim için. Herhangi bir tahrişe ya da sivilceye neden olmadı. Sonuç olarak tavsiye ederim cicişlerr.

 11. Diğer markaların vaat edip yapamadıklarından sonra indirimde yakalayıp denemek için aldığım¸ minnoş¸ pratik temizleme suyum.Özellikle şu kapağa bastırarak kullanma olayı harika¸ eyeliner ve maskarayı anında söküp atıyor. Pratik ve bayağı uzun gidecek bir ürün. Memnunum.

 12. Bunun pompalı şişedeki versiyonu değil de kapaklı üzerinde “made in Germany” yazan versiyonunu almıştım geçen. İndirim zamanı da olmadığı için biraz ucuz diye aldım açıkçası. Akşam gelince pamuğa döktüm güzelce makyajımı çıkaracağım gözüme götürmem ile gözümün cayır cayır yanması bir oldu. Abartmıyorum yanlışlıkla aseton falan aldım heralde dedim öyle bir yanma. Sağ gözüm sabaha kadar kıpkırmızı kaldı öyle. Üzerinde kuru ve hassas ciltler için diyor bir dalga geçer gibi. Pompalı versiyonunu kullanmıştım fena değildi en azından makyajın kabasını Vs alıyordu ama yanma falan yapmamıştı. Kapaklı versiyonundan uzak durun derim.

 13. epey önce ürünü ilk konjac sünger ile denemelerimde bir girdi yazmışım editlemek yerine yeniden yazmak istedim. indirim dönemlerinde 5 tl gibi rakamlara düştüğü oluyor. fiyat/ürün fazlalığı açısından tatmini bende 10/10. 500 ml ve pompalı bir şişede oluşu güzel. ilk denemelerim konjac sünger ile oldu. sünger ile maalesef hala başarısız. fakat temizleme pedi ile benim günlük ihtiyacımı karşılayan bir temizleyici oldu. tüm ciltlerin kullanabileceği yazıyor üzerinde çokta hassas olmayan cildimde herhangi bir tepkime görmedim 6 aydır. ürünün açıldıktan sonraki ömrü de 6 ay. fakat neredeyse her gün kullanmama rağmen hala 2 parmak duruyor. ki ben rimeli kat kat süren onu sıcak su ile ıslatmadan kolayca çıkartamayan biriyim. temizleyici ile çıkarmak için epey ürün kullanmam gerekiyor. buna rağmen hala bitmedi. cildi harika arındırmıyor¸ fakat önce makyajın kabasını alıp sonra üzerinden bir kere daha geçtiğimde benim için yeterli oluyor.bittiğinde başka makyaj temizleme sularına bakmayı düşünüyorum fakat indirimde görürsem yine de alırım. indirimsiz fiyatıyla da ihtiyaç dahilinde aradığımı bulamazsam alabileceğim bir ürün. 

 14. Bee beauty markasinin meshur gece maskelerini denedikten sonra¸ bir de micellar suyunu deneyeyim istedim.gratiste garnier ve bee beauty miceller sularini yanyana duruyordu fiyat olarakta fark yoktu aralarinda¸ bir once kullandigim garnier argan yagli olandi ce memnundum gercekten fakat argan yagi tuylenme yapabilir gibi okudugum yorumlardan bu urubu sadece gozlerdenkullanmdya yerine de yeni bir urun denemeye karar verdim.bee beauty miceller i da bu sekilde aldim.makyajimi cikartmak icin yuzume surdugumde bir yanma hissi olustu ve o anda hoslanmayacagimi anladim.az birazi goz bolgeme denk gelmisti inanilmaz hir yanma hissettim.aradan hir hafta gectikten sonra tekrar bir sans vermek istedim denedim kendisini yuzumde kucuk bir bolgede fakdt yine ayni yanma hissini yasadim. Ben de ki made in germany yazan pompasiz versiyonu susluler¸ bence bu urunden uzak durun.pompali olan versiyonundan genelde herkes memnun fakat bence bu urun olmamis gercekten.

 15. makyajın kabasını almak için kullandığım micelar su. yüksek düzeyde performans beklemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. kullandıktan sonra temizleme jeliyle yüzünüzü yıkamanızı tavsiye ederim. bence kötü bir ürün değil. hassas cildimde garnierin micelar suları gibi bende sivilce¸ v.s yapmadı. 

 16. uygun fiyatlı¸ diğerlerine kıyasla içeriği temiz olan bir micellar su. suya dayanıklı ürünleri çıkarmaz ancak makyajınızın kabasını almak ve devamında temizleme jelleriyle tamamen temizlemek niyetindeyseniz işinizi fazlasıyla görür.

 17. alerji yapmayan¸ makyajı büyük ölçüde çıkaran¸ gözlerimde bile batma yapmadan kullanabildiğim¸ kullanışlı¸ büyük ve uygun fiyatlı ambalajıyla göz dolduran¸ bir de üzerine hayvanlar üzerinde deney yapmadan üretilen bir misel sudur. misel suyu sadece makyajı silmek için kullanıp üzerine temizleme jeli kullandığım için çok özel bir ürünün gerekli olduğunu düşünmüyorum. hatta misel su üzerine yağ ile de temizleyip sonra yüz temizleme jeli kullanan bile var. hal böyleyken makyajın çoğunu çıkaran ve alerji yapmayan bir misel su benim için yeterli. bee beauty bunu fazlasıyla yerine de getiriyor zaten. ayrıca bugüne dek harikalar yaratan¸ hayat değiştiren¸ hayranlık uyandıran bir misel su görmedim. yapabileceği en iyi şey dediğim gibi cildi irrite etmemek ve makyajı çıkarmak olsa gerek. zaten yüzünüzü yıkayacaksınız akıp gidecek. çok özel bir probleminiz yoksa çok para yatırmayın derim ben naçizane.

 18. Olival misel su bulamadigim icin indirimde denk gelip satın almıştım. Hassas ciltler icin olanı¸ fakat göz cevremde yanma ve kızarıklık yaptı. Ilk kez bir misel suyun cildimde hassasiyet yaptığına şahit oldum. Neden böyle oldu anlam veremedim. Bir daha satın almayacağım ürünler arasında yerini aldı bende. Olivaldan şaşmam.

 19. Gratis indiriminden almıştım. Fiyatı en uygun olan makyaj temizleme suyu o idi. Açıkcası beğendim. Beğeneceğimi sanmıyordum. Ama beni yanılttı. Tek seferde makyajımı temizledi. Nemlendirme kısmı benim gibi kuru ciltli biri için pek geçerli olmadı tabii. F/P açısından beklentinin üstünde. Biraz göz yaktığını eklemem lazım. Hassas ciltler daha dikkatli kullanmalı.

 20. Eski pompalı halinden klasik temizleme suyu görünümüne kavuşmuştur. Makyaj çıkarma konusunda 10 üstünden 6 puan alır. Garnier temizleme suyuna göre daha ıyidir. Gözde biraz yakma yapabilir. Içerisinde alkol yoktur ama Phenoxyethanol vardır cosdna sitesinden aratınca zararlı olan tek madde odur.

Siz ne düşünüyorsunuz?