“Bee beauty çift etkili makyaj temizleyicisi” için 10 yorum

  1. göz makyajımı temizlemek için uygun fiyatlı olması sebebiyle tercih ettiğim¸ ancak her kullandığımda kirpik diplerimde arpacık şeklinde bezelere sebep olan ürün. bu ürünün sebep olduğuna eminim¸ çünkü sadece iki kere kullandım ve her ikisinde de aynı sorunla karşılaştım. kullanmayı bıraktığımda da bir daha tekrarlamadı. üstelik uygun fiyatlı olsun diye almış olmama rağmen¸ göz doktoruna vermiş olduğum muayene ücreti ile sağolsun kat be kat zarara sebep oldu bana. asla yanına yaklaşmayacağım üründür.

  2. Yine bir gratis indiriminden ucuz diye denemek için almıştım. Çift fazlı olduğu için çalkalanarak kullanılması gereken bir ürün. Ancak dönerek açılan bir kapağı olduğu için siz kapağı açana kadar fazlar ayrılmaya başlamış oluyor. Ya da bir gözünüzü temizlediniz diyelim. Tekrar çalkalamanız lazım. Kapağı tekrar kapat tekrar çalkala tekrar aç derken gereksiz zaman kaybı oluşturuyor. Ürünün temizlemesi güzel ancak bir daha alır mısın derseniz almam

  3. Arkadaşımın hediyesi vesilesiyle bende bunu denemiş oldum. Fakat iyi çıkardığını düşünmüyorum. Göz ve dudak için diyor ama bununla sadece makyajımın kaba temizliğini falan yapıyorum. Bazende makyajımda hata falan varsa onları düzeltirken kullanıyorum. Pek gerekli değil tavsiye etmem.

  4. dünyanın en kötü makyaj temizleyicisi. seyahate gitceğim için minik boyunu aldım. sadece göz makyajı deneme fırsatım oldu. assssla çıkarmıyor. water resistant rimelimi ve eyelinerımı çıkarmaya yaklaşamadı bile. buna rağmen her yeri yağ yağ yaptı. en kötüsüyse gözümü öyle bir yaktı ki ben böyle bir şey görmedim. hakikaten açık tutamadığımdan uyumak zorunda kaldım. görüşüm buğulandı¸ gözlerim yandı. makyajınızı domestosla silin daha iyi.

  5. bugün indirimden aldım dedim ki zaten ucuz bir şans vereyim. (normalde yağ ile akıtıyorum göz makyajımı) Bu kadar mı beğenilmez¸ bu kadar mı başarısız olur. hevesle dedim kullanayım direk gözlerimin altına indi rimel. asla ama asla çıkarmıyor indirimde oldukça ucuz ama buna gerek yok arkadaşlar. Tam bir hayal kırıklığı şimdi bitsin diye ne yaparım onu düşünüyorum.

  6. Girdileri okuduktan sonra çoğu cicişnün daha kolay temizleyen bir göz temizleyicisi bulduğunu anladım. Benim için garnier veya nivea nın ( deneyimlediğim bu markalar) temizleyicilerinden tek farkı bu temizleyicide rimeli temizlemeniz için biraz bastırmanız gerektiği. Eğer waterproof bir maskara kullanmıyorsanız temizlemesini sevebilirsiniz. Üstelik indirim zamanı tanesi 5 tl ye kadar düşüyor. Hatta ikili kofre şeklinde de gratis bunu satıyor o şekilde de bir indirimden ikisini 8 tl ye almıştım.

  7. Indirimde denemek için 100ml’lik küçük boyunu aldım.En büyük korkum gözlerimi yakma ihtimaliydi. (Garnier çift fazlı göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum. Şükürler olsun bitmek üzere. Gözlerimi inanılmaz yakıyor ve çok yağlı)Su geçirmez makyaj ürünleri kullanmıyorum. Ürünün silerken zorlanacağı bir durum yok yani ortada. Eyeliner ve rimeli çıkarırken beni ve gözlerimi yormadı. Bir kaç defa üzerinden geçmem gerekti elbette ama bastırmadım ve çıktılar en nihayetinde. Ürünün kıvamı yoğun¸ su gibi değil. Pamuğa gereğinden fazla almama ve gözüme girmesibe rağmen yakmadı. Ve yağlı vıcık vıcık bir his bırakmadı. Daha ziyade yumuşak ve nemli. Beklentim tek seferde tüm makyajı çıkarması değildi ve beni mutlu etti. Bir daha satın alabilirim.

  8. Kötü desem kötü değil¸ iyi desem iyi değil. Sadece bitsin diye kullanmaya devam ettiğim ürün. Göz makyajımı çıkarmak için kirpiklerim dökülünceye kadar ovuşturmam gerekiyor¸ rujları çıkarma konusunda ise bir tık daha başarılı. Bir de göz makyajımı sildikten sonra göz çevrem çok yağlı kalıyor. Tekrar almam ama nefret de etmedim…

  9. indirimde epey uygun bir fiyatta olunca almıştım. burada epey olumsuz yorum var ama bana ne kötü ne de çok iyi geldi. kullandığım makyaj ürünlerini çıkarıyor ama bana biraz yağlı geliyor. bir daha almam muhtemelen ama bitene kadar kullanırım.

Siz ne düşünüyorsunuz?