“Bee beauty canlandırıcı yüz toniği” için 19 yorum

 1. fiyat- performans açısından mükemmel bir ürün bu. bir kere içeriğinde alkol ya da aha/bha gibi güçlü madde bulunmaması ile hassas ciltlerin kullanımı için uygun¸ ciltte olumlu etkisi olduğunu kullandıkça görebiliyorsunuz. yaklaşık 5 şişe bitirmişimdir¸ genelde sabah rutinimde kullanıyorum ve nemlendiricinin daha rahat etki etmesini sağladığını düşünüyorum. 

 2. Pantenol¸ gliserin ve vitamin e içeren bir tonik. Alkol içermiyor. Vaatleri cildi arındırmak ve nem dengesini korumak. Vaatlerini yerine getirdiğini düşünmüyorum. Ama bu ürün kötü demek değil. Tonikten çok bir beklentisi olmayan herkesi memnun edeceğini düşünüyorum. Yapısı su gibi. Ben pamukla uyguluyorum yüzüme. Biraz köpürüyor. Yüzüme tampon hareketlerle yediriyorum. Kokusu bana rahatsız edici geliyor. Yüzümde o kokuyu almaktan hoşlanmıyorum. Koku hassasiyeti olanlara tavsiye etmiyorum. Bende sivilcelenmeye sebep olmadı. Yüzüme herhangi bir faydası ya da zararı olmadı. Bir daha alacağım bir ürün değil. Problemsiz yüzü olanlar için¸ hadi bu adım da eksik kalmasın diyenler için kullanılabilecek bir ürün. Yine de bir etki beklememenizi tavsiye ederim.

 3. Uygun fiyatlı¸temiz içerikli ve mis kokulu tonik.ilk şişemi bitirmek üzereyim¸gözle görülür bir etkisi yok fakat temizleme jelinin verdiği gerginliği çok güzel alıyor.benim için hafif nem vermesi yeterli oluyor.Pamuğa fazla döküldüğünde cilde uygularken köpürüyor.ben tampon hareketlerle uygulayıp emilmesini bekliyorum.havanın ısınmaya başladığı şu günlerde ferahlık vermesi açısından güzel bir seçenek.tekrar tekrar alırım¸fazla bir beklentiye girmemeniz karşılığında tavsiye ederim.

 4. Uygun fiyatlı diye denemek için aldığım tonik. İlk şişemi bitirmek üzereyim. Açıkcası tonikten pek bir beklentim yok. Temizleme jeliyle yüzünü yıkadıktan sonra tonikle sildiğimde yüzümde kuruyan yerleri dengeliyor gibi geliyor. Şu an farklı bi tonik deniyorum¸ bitince tekrar almam sanırım.

 5. Bu markanın uyku maskelerinden herkes gibi inanılmaz memnun kalınca toniğine de şans vermek istedim. İçeriği gerçekten güzel. Gliserin¸ panthenol¸ e vitamini¸ salatalık özü ve aloe vera suyu içeriyor¸ içinde alkol ve paraben de yok. Normalde drugstore ürünlere güvenmememe rağmen bunu deneyeyim dedim. Cildi yumuşatıyor¸ ferahlık veriyor ve gözenekleri sıkılaştırdığına kendi gözlerimle şahit oldum.

 6. 2. Sisesini kullandigim uygun fiyatli ve güzel icerikli tonik. Gerçekten seviyorum bu tonigi. Gözenek küçültüyor¸ temizliyor ve ferahlatiyor. Lakin ben ciddi anlamda kokusundan cok sıkıldım. Küçük kapakli bir siseye birazini döküp üstüne çay ağacı döktüm birkaç damla. (bkz: Altapharma çay ağacı yağı ) Birkaç gundur böyle kullaniyorum. Kokusu daha guzellesti ve daha iyi temizlemeye başladı. Belki sivilcelerime de iyi gelir.

 7. Uygun fiyatlı iyi bir tonik. İndirim zamanı 7 tl gibi bir fiyatı var. Alkol içermiyor¸ yüzü gerip yakmıyor. Salatalık kokusu var¸ benim için rahatsız edici diyemesem de pek hoş bir koku olduğunu düşünmüyorum. Yüzü temizledikten sonra tonik adımını da tamamlamış olmak için iyi bir tercih. Yüzü gerçekten rahatlatıyor. Mucizeler yaratacak bir ürün değil¸ ama fiyatını kesinlikle hakediyor.

 8. kısa bir dönem bu ürünü düzenli kullanmıştım. içeriği temiz ¸ uygun fiyatlı bir ürün. fakat ne işe yaradığını (neyi iyi ettiğini) tam olarak anlamadım. sürmem ve sürmemem arasında (belki de alkol gibi agresif ajanlar içermediğinden) nasıl bir fark olduğunu çözemedim. sonra tonik gibi ekstra bir adımın ne kadar gerekli olduğu ile ilgili hayatı sorgulamaya başladım. yengeme şutladığım ürünlerden biri oldu. beğenmediğim herşeyi ona veriyorum zaten.

 9. İçeriği temiz olduğundan indirim zamanı bir şans verip aldım ancak bende hiç bir işe yaramadı.Tonik gibi değil de bildiğin su sürüyormuşum gibi oldu.Bir etkisini göremediğim oldukça gereksiz bir ürün benim için.Buna para vereceğinize gidin bir marketten 6’lı sade soda alın onu kullanın daha yararlı ve etkili cicişler

 10. Fiyat olarak güzel¸ içerik olarakta temiz sayılabilecek bir ürün.Kokusu güzel fakat ben de alerji yaptı.Yüzüme sürmüştüm ve yüzüm kızarmıştı.Sürerken neden köpürüyor onu anlayamadım.Kullanamadığım için ablama verdim¸ o kullanıyor ve bir sorun yaşamadı.

 11. Uygun fiyatlı ve hakkında yazılan birkaç olumlu girdiye dayanarak kullanmaya başladım. Ancak hafif bir nem vermesinin dışında bir artısının olduğunu söyleyemeyeceğim. Makyajı temizledikten sonra hafif nemlendirsin¸ tonik süreyim o adımı atlarsam temizlemiş hissetmiyorum diye düşünülüyorsa şans verilebilir fiyatı 8-10 lira civarıydı diye hatırlıyorum. Kısacası çok beklentiye girmeden tonik kullanıma alışmış¸ jelden sonraki gerginliği alsın yeter diyenler deneyebilir.

 12. kuru-karma-hassas kombolu cildime resmen ilaç gibi geldi. yormadan yakmadan yüzümü güzelce temizliyorum. nemlendirmesi yeterince iyi. bazı tonikler yüzde köpürme gibi şeyler yapar ya da yüzümde bişey olduğunu hissederim bu tonikte bahsettiğim gibi rahatsızlık hissetmedim yukarıdaki yazarlarda tersini gözlemleyenler olmuş belki pamuk türü ve ne kadar döktüğümüzle alakalı olabilir. ben pamuğu çok ıslatmıyorum¸ bence normal satış fiyatı da gayet uygun¸ kokusundan rahatsız olmadım. yukarıda yazarların bahsettiği tüm övgülere layık ben de tekrara düşmek istemiyorum.son olarak takip ettiğim koreli ama türkçe videolar çeken youtuber kanalının adı “ koreli arkadaş” dahee’den gördüğüm bir şey var. dahee tonik maskesi yapıyor yanlış bilgi vermek istemiyorum 7 tonik yöntemiyle ilintili bir şeydi sanırım onun yaptığı bir rutinmiş toniğin canlandırıcı etkisi olduğu için bu maske fikri denenebilir¸ buton aktif olunca buraya link bırakırım.edit: bağlantı adresi ekleyebiliyorumyoutu.be/iWTilho5MVc

 13. ciciş sözlük’ün bana kattığı (daha doğrusu sizlerin bana kattığı) dünyanın en en en en iyi toniği. Daha ilk kullanışta cildinizdeki o mükemmel parlaklığı hissediyorsunuz. Hem sıkılaştırıyor hem toparlıyor hem de aydınlatıyor daha ne olsun! Fiyat/performans değerlendirmesine girmiyorum bile benden önceki arkadaşlar ne dediyse o.Ama gelin görün ki bana sivilce yapıyor. Tam 3 kere bırakıp yeniden kullanmaya başladım yok ya başka bir şey yapıyordur diye. Cildim 2 sene önce roaccutane tedavisi gördü. Şu an karma/t bölgesinde gün içinde hafif yağlanma olan bir yapıda. Acaba dengesini mi bozuyor dedim ama bunu ya çok kurutarak ya da çok yağlandırarak yapardı¸ kesinlikle böyle bir etkisi yok. Resmen sevdik sevdalandık ama gene cezalandırıldık cildim tarafından.Zaten ben bu dünyada bir kerecik sevgimin karşılığını görebilsem…

 14. kullandığım ilk tonik. sadece akşamları yüzümü temizledikten sonra pamuğa döküp kullanıyorum. özellikle duşta yüzümü keselediğim için çıkınca ilk işim bu adımı uygulamak oluyor. benim cildime gözle görülür bir etkisi olmadı gibi ama kullandıktan sonra yüzüm ferahlıyor¸ rahatlıyor. Çok kullanınca biraz köpürüyor¸ o da bir süre sonra geçiyor zaten. kokusuna karşı nötrüm ama keşke içinde parfüm olmasaymış¸ gereksiz bir salatalık kokusuna değmezdi yani içeriğe parfüm eklemek. son zamanlarda içine çay ağacı yağı damlattım ve sivilceye yatkın cildim için daha etkili oldu. ama hassas ciltlileri rahatsız edebilir. bittikten sonra daha doğal/ev yapımı toniklere yöneleceğim ama tonik alayım dersem ilk tercihlerimden biri olur.

 15. kuru cildimi çok nemlendirmese de birazcık yatıştırıyor sürünce ve güzel bir parlaklık veriyor. başka hiçbir özelliği yok gözlemlediğim. ama ben beğendim¸ bitene kadar kullanırım. bittiğinde başka şeyler denemeyi düşünüyorum ama uzun bi süre sonra denk gelirse belki tekrar alabilirim. kokusu çok hafif beni rahatsız etmedi. köpürüyor ama bende onun da bi sakıncası yok.

 16. Benim minik bebeğim.kullandıkça sevdiğim toniğimdir kendisi. çok güzel kokuyor cildi yumuşacık yapıyor ve bir nemlendirici sürmüşsünüz gibi rahatlatıyor. fiyat performans olarak çok çok çok güzel bir ürün. Ben otacı’nın güllü su toniğine geçtim şu an ama otacıyı bulamazsam yibe bee beauty alırım

 17. Ben çok memnunum. gözeneklerimi sıkılaştırdığını düşünüyorum. Siyah nokto problemim vardı – hala da var. bence asla yok olcak bir problem değil en fazla azalabilir. – Gözeneklerim küçüldüğünden siyah noktalarım eskisi kadar gözüme batmıyor. Duştan sonra cildim çok kurur. Sanki bu toniği sürüyorum nemlendirici ihtiyacım bitiyor gibi geliyor. Yani güzel bir ferahlık ve nemlendirme sağlıyor. Ama asla bir tonikten ekstrem şeyler beklemeyin. Rutinin parçası olabilecek uygun fiyatlı bir ürün olarak görüyorum. Gül suyundan sıkıldıkça alırım kesinlikle.

Siz ne düşünüyorsunuz?