“Bebak acı badem sütlü makyaj temizleme mendili” için 18 yorum

 1. hayatımda gördüğüm en kötü makyaj temizleme mendili.. zımparayla makyajımı çıkarsam cildime daha az zarar verirdim herhalde.. gözlere sakın değdirmeyin.

 2. Benim cildimin hassas oluşundan mı bilmiyorum ama ciddi şekilde ne zaman kullansam cildimi tahriş etmiş ürün. Çok memnun olduğumu söyleyemicem zaten pek fazla mendil kullanmıyorum. Ama bir daha asla almayacağım bir üründür kendisi¸ çok şans verdim ama olmadı olmayacak da¸ üzgünüm bebak.

 3. kullandığım en kötü ürünlerden. başta kokusu beni çok rahatsız etti. ve temizleme açısından da başarılı bir ürün değil. almayınn

 4. Bugün aldım ve yorumları okuyunca keşke almasaydım dedim. benimkiler kuru çıkmazsa editleyeceğim. Edit: benim aldıklarım da kuru çıktı maalesef. maskara sürdüm kırk yılın başı ve onu çıkarmada bile baya başarısız oldu. klavyemi temizlemede falan kullanırım artık.

 5. benim makyajımı güzelce temizliyor¸ kokusu da rahatsız etmiyor ama bir daha kesinlikle almam çünkü çok sert. ıslak kese kağıdıyla yüzü silmek gibi. hassas ciltlerde büyük tahribata sebep olabilecek bir ürün kısaca¸ almayın.

 6. makyaj temizleyici mendiller arasında en uygun fiyatlı olandır. Bir paket bitirdim fakat bir daha elim gitmedi almaya. Nedeni ise gözleri ciddi anlamda yakması. Bunu kullandıktan sonra mutlaka çok iyi durulamak gerekiyor. O zaman ne anladım ben temizleme mendilinden? Bir de gerçekten mendilin yapısıyla ilgili problem var. Yeterince pamuksu ve yumuşak değil. mendilin yapısı Otobüslerde dağıtılan ıslak mendiller gibi daha çok.

 7. Göz makyajımı silmek için hiç denemedim ancak cilt makyajını yüzünüzü zomparalarcasına silerseniz çıkartıyor. Kokusu benim hoşuma gitti nostaljik geldi :)) çok tavsiye edilesi bir ürün değil açıkçası¸ hiç yoktan iyidir bir ürün

 8. Sadece kokusu güzel olan mendil…göz makyajını temizleme için bence kullanmayın…gözlerinizi zimparalıyor gibi bir his veriyor…ben bir seyahatimde acil durum için almıştım indirimde diye…artık bitsin diye son kalanları napiacağım bilmiyorum o derece…

 9. ben bunun şişede olanını kullandım. kesinlikle tüylerin çoğalmasına ve hızlı çıkmasına neden oldu. eğer kaşlarınız seyrekse veya dökülüyorsa bence bu amaçla kullanılabilir. ama makyaj çıkarmak için bir daha kullanmam

 10. kokusu ilk kullandığımda ciğerlerime işleyip nefes almadan kullanmak zorunda bırakan mendil. kullandıkça kokusu hafiflemeye başladı neyse ki. ama çok bir şey beklenmemesi gereken bir mendil.

 11. uzun zamandır makyajımı bebak acıbadem sütüyle çıkarıyorum çok memnunum cildimdeki pullanma ve kuruma sorununu bile çözdü (tonlarca şey denemiştim düzeltmek için hatta) bunun üzerine seyehatlerde yanıma almak için temizleme mendilini aldım watsonslarda indirimsiz 5-6 tl civarındaydı. Kesinlikle göz makyajını çıkartmıyor ovala ovala yüzüm acıdı bende yanma yapmadı ama gerçekten çok sert ve zor çıkartıyor makyajı. Sütüne devam edicem ama mendil çöpe.

 12. En sevmediğim makyaj temizleme mendili!Sert bir giriş yaptım ama bu mendili üretenler acaba kendi yüzlerinde denediler mi?!yüzümdeki bütün makyajı çıkarmak için iki tane mendil harcasam da sanki cildim arınmıyormuş gibi geliyor.Daha sonra yüzümü yıkadığımda çıkan fondöten¸rimel kalıntıları da doğru düşündüğümün ispatı.Ayrıca önceden yaşadığım bir cilt sorunumdan dolayı çene bölgemde seboreik dermatit var.Bu mendil oraları cayır cayır yaktı.Yapısı çok kuru yani ıslaklığı da yeterli değil.Umarım doğru ifade edebilmişimdir.Acı badem kokusunu sevmesem de sütünü kullanıyorum ve memnunum.ama bu mendili asla bir daha almam. gorkito!!! bunun neyini methetttin hiç anlamadım?

 13. Görkem karmanın son videosunda önerdiği makyaj temizleme mendili. 3 yıl önce bir deneyeyim diye almıştım ama ben de makyajı çıkarmasından hiç verim alamadığım gibi göz altlarım başta olmak üzere bütün yüzüm cayır cayır yanıyordu. hatta görkem karmanın da hassas ciltli olduğunu düşündüğümden videoyu izlerken allah allah nasıl cildini yakmadı diye de düşünmüştüm

 14. Bugün ilk defa kullandığım ürün.Normalde pek makyaj temizleme mendili kullanmam açıkcası. Ama bazen keşke alsaymışım dediğim için edinme ihtiyacı duydum. Marka konusunda yanlış bi seçim yaptığımı düşünüyorum. Bi kere mendiller çok kuru. O yüzden de çok iyi bi temizlki sağlamıyor. Baya uğraşmak¸ bastırmak falan gerekiyo. Bu da hoşa gitmiyo tabii. Pratikliğini kaybedip¸ benim için amacından şaşıyo. Onun dışında bi sorun yaşamadım. Keskin bi kokusu var. Ama ben bu tip kokulardan rahatsız olmuyorum. Yüzümü yıkamadan bi süre bekledim. Germe¸yakma falan gibi bi durum olmadı.

 15. Ben bunu fırçalarım için kullanıyorum. Yani derin bi temizlik değil belki ama sabah fırçayı kullandıktan hemen bununla silip öyle koyuyorum yerine böylelikle bir sonraki kullanıma nispeten daha temiz fırçalarım oluyor. Fondoten fırçaları biraz daha yoğun ve sert kıllı olduğu için mendile yapışıyor ama pudra ve allık fırçalarınızı karıştırma fırçalarınızı rahatlıkla silebiliyorsunuz. Ona verdiğim görev için başarılı bulduğum mendil. Suratıma denemem bile.

Siz ne düşünüyorsunuz?