“Balmi” için 23 yorum

 1. trendyolaff
 2. blistex med plusımın yanından bile geçemicek kadar kötü bir ürün. Dudak nemlendiricisi olarak çok şık bir tasarımı var fakat nemlendirme konusunda çok başarılı değil¸ dudaklarımı istediğim gibi nemlendiremiyor. Bu sebeple çok memnun kalmadım.

 3. Nemlendirmesini çok iyi bulmama rağmen fiyatını abartılı bulduğum lip balm. Ambalajı dandik denildi ama şansıma bana gelen ambalaj çok sağlamdı. Kokusu desen zaten mükemmel ama ürünün beni çok rahatsız eden yanı buram buram kimyasal hissini vermesi.

 4. Asla blistex med plus ve nuxe lipbalm’ın üzerine gül koklamayı düşünmediğim için uzun zamandır bir lipbalm almıyorum ama balmi’nin o sevimli ambalajına ne zaman watsons’a girsem gözüm takılıyordu. Yazın tatile giderken indirimde kasa önünde alıverdim bir tane rengi toz pembe ve sanırım çilekli. Kokusu oldukça yoğun ve bildiğimiz çilekli tofita¸ bunun dışında anahtarlığa takılabilmesi ambajı vs güzel. Nemlendirmesinin çok başarılı ya da çok başarısız olduğunu söyleyemem¸ sanırım tekrar almam ama yine de sevdim

 5. Hiçbir açıdan iyi olmayan balmdır¸ gereksizdir¸ bir ara patlayan her ürün gibi bir yıldızcasına kaymış gitmiştir 😛

 6. hindistan cevizli olanını beğendim nemlendirdi¸kokusu tadı çok güzel ama çantamda açılıp bütün eşyalarımı mahvetti ayrıca bittikçe sürümü zorlaşıyor sanırım burt’s bees ya da neutrogenaya dönüş yapacağım-_-

 7. Parlatıcı mı nemlendirici mi olduğunu hâlâ anlamadığım üründür. Nemlendirmede hiçbir işe yaramıyor ama kokusu muazzam. Bende ki çilekli olanı. Anahtarlık fikri güzel ama daha anahtarlığa geçiremeden kırıldı ve ondan bir hafta sonra kapağınada bir haller oldu. Kapanmıyor. Çeviriyorum çeviriyorum tek çekişte açılıyor. Fiyatı çok gereksiz. Bir daha almam.

 8. Hayal kırıklığı… şekli çok güzel evet insanı kendine çekiyor adeta ama yapısını hiç beğenmedim. Ne nemlendiriyor ne renk veriyor. Sadece kokusu var. Bir karşılaştırma yapmak gerekirse hiç nemlendiricisi olmayan Baby Lipsler en azından renklendirme bakımından Balmi’den daha iyi diye düşünüyorum.

 9. bende de frambuazlısı bulunan lip balmımsı şey. bir daha asla alınmayacaklar listemin başında yerleşti bile. bir kere çin’de üretilmiş. bu bile tek başına yeterli bir sebep almamam için. sonra ambalaj sorunu var. anladım ki böyle parmaklanarak sürülen lip balmlar bana göre değil¸ gerçi yine de bu şekilde olup denemek istediklerim de var ya neyse. nemlendirme sıfır¸ dudağıma alıp bir parça tereyağı gezdirmişim gibi sanki. rujların altına süreyim dedim¸ beyaz beyaz birikti dudağımın kenarında. sadece kokusu güzel diyebilirim. evde haftasonları¸ akşamları falan kullanıyorum bitsin de bir daha almayayım diye¸ ama çok bereketli¸ bitmek bilmiyor.

 10. mentollüsünü beğendiğim ama ambalaj açısından aşırı dandik olan o yüzden bi daha almayacağım balm. alma sebebim de sırf mentole olan takıntım.

 11. çatlayan dudaklarıma gece yatmadan sürmek için aldığım işe yaramaz şey¸ gece bunu sürüyorum sabaha olduğu gibi duruyo dudaklarımda kalın katman olarak. siliyorum bakıyorum dudaklarım hala kuru hiç işe yaramamış sırf ağırlık yapmış.

 12. Görünüşüne aldanıp alığım ürünlerden biri. gereksiz bir fiyatı var ve nemlendirmesi çok yetersiz. nanelisini aldım sadece ferahlatma etkisi var başka bir etkisini malesef göremedim.

 13. Ambalajının şirinliğine kanıp aldığım¸ hiç nemlendirmeyen¸ çok parlak ve yağlı gibi bir görüntü yaratan balmdır. Anahtarlığa takılabilme fikri orjinal geldi ve ben de hemen taktım fakat bir hafta sonra ambalaj kenarından kırıldı¸ kabağı artık kapanmıyor. Çok kullanışsız. Artık lip balm olarak değil de tırnak etlerini yumuşatmak için kullanıyorum.

 14. mint aromalısını kullandığım lip balm. (bkz: eos lip balm) manyaklığımın da etkisiyle heyecan ve beklentiyle almıştım¸ ancak aroması harika olmasına rağmen yapısı çok kötüydü. çok çabuk eriyen¸ dudaklarımda kötü¸ yağlı bir his ve görüntü bırakan ama buna rağmen nemlendirmeyen bir üründü. birkaç seferden sonra bir köşeye kaldırdım¸ şimdi nerede onu bile bilmiyorum.

 15. hindistancevizlisine bayıldığım¸ dudaklarımı hem yumuşacık yapan¸ hemde çok güzel kokan lip balm.

 16. Naneli olanın tadına bayıldığım balmdır. Benimkinin kapağında herhangi bir problem olmadı¸ baby lipslerden daha iyi olduğu açık olan bir balm çeşididir.

 17. bana da nemlendirmesi çok iyi geldi. akşam yatmadan sürdüğümde sabah yumuşacık ve hala hissedilen bir nem oluyor dudaklarımda. ama kapağı aşırı dandik 2.günde bozuldu çantamda taşıyamadım.

 18. Aldıktan bir gün sonra beni terk eden kapağa sahip “büyüyünce eos olacağım” diyen dudak “şeysi”. nemlendirici demeye dilim varmadı. Frambuazlısı güzel kokuyor ama.

 19. dudaklarıma yapış yapış bir his dışında bir katkısı bulunmayan “nemlendirmeyici”. Kapağı desen bir o kadar dandik.

 20. her kış acayip derecede çatlayan ve bu sebeple doğru düzgünruj süremediğim dudaklarıma tek çare olan lip balm. herkes neden bu kadar memnun kalmamış şaşırdım açıkçası. balmi’den önce kullandığım hiçbir balm bu kadar iyi gelmedi dudaklarıma.

 21. bugün watsonstan 13 liraya aldığım¸ yapış yapış ve yağlı bulduğum dudak nemlendiricisi. ayrıca artan fiyatını da anlamadım.

 22. kullanışsız fakat çok hoş görünen ambalajı için çilekli ve mentollüsünü almıştım. zaten mentollü olan her şeye bayıldığım için bunu da sevdim¸ dudaklarımda yağlı bir görüntü bırakmasa daha çok severdim. çileklisini ilk açışımda kırdım ve ikinci kez kullanmadım.

 23. Ben de edindim kendilerinden bir tane… ama bilemedim açıkçası… bir eos değil nivea dan farkı ne anlamadım bence çok yağlı…olsa da olur olmasa da…

Siz ne düşünüyorsunuz?