“Balmi” için 13 yorum

  1. kullanışsız fakat çok hoş görünen ambalajı için çilekli ve mentollüsünü almıştım. zaten mentollü olan her şeye bayıldığım için bunu da sevdim¸ dudaklarımda yağlı bir görüntü bırakmasa daha çok severdim. çileklisini ilk açışımda kırdım ve ikinci kez kullanmadım.

  2. bugün watsonstan 13 liraya aldığım¸ yapış yapış ve yağlı bulduğum dudak nemlendiricisi. ayrıca artan fiyatını da anlamadım.

  3. her kış acayip derecede çatlayan ve bu sebeple doğru düzgünruj süremediğim dudaklarıma tek çare olan lip balm. herkes neden bu kadar memnun kalmamış şaşırdım açıkçası. balmi’den önce kullandığım hiçbir balm bu kadar iyi gelmedi dudaklarıma.

  4. dudaklarıma yapış yapış bir his dışında bir katkısı bulunmayan “nemlendirmeyici”. Kapağı desen bir o kadar dandik.

  5. Aldıktan bir gün sonra beni terk eden kapağa sahip “büyüyünce eos olacağım” diyen dudak “şeysi”. nemlendirici demeye dilim varmadı. Frambuazlısı güzel kokuyor ama.

  6. bana da nemlendirmesi çok iyi geldi. akşam yatmadan sürdüğümde sabah yumuşacık ve hala hissedilen bir nem oluyor dudaklarımda. ama kapağı aşırı dandik 2.günde bozuldu çantamda taşıyamadım.

  7. Naneli olanın tadına bayıldığım balmdır. Benimkinin kapağında herhangi bir problem olmadı¸ baby lipslerden daha iyi olduğu açık olan bir balm çeşididir.

  8. Ambalajının şirinliğine kanıp aldığım¸ hiç nemlendirmeyen¸ çok parlak ve yağlı gibi bir görüntü yaratan balmdır. Anahtarlığa takılabilme fikri orjinal geldi ve ben de hemen taktım fakat bir hafta sonra ambalaj kenarından kırıldı¸ kabağı artık kapanmıyor. Çok kullanışsız. Artık lip balm olarak değil de tırnak etlerini yumuşatmak için kullanıyorum.

  9. Görünüşüne aldanıp alığım ürünlerden biri. gereksiz bir fiyatı var ve nemlendirmesi çok yetersiz. nanelisini aldım sadece ferahlatma etkisi var başka bir etkisini malesef göremedim.

  10. çatlayan dudaklarıma gece yatmadan sürmek için aldığım işe yaramaz şey¸ gece bunu sürüyorum sabaha olduğu gibi duruyo dudaklarımda kalın katman olarak. siliyorum bakıyorum dudaklarım hala kuru hiç işe yaramamış sırf ağırlık yapmış.

Siz ne düşünüyorsunuz?