“Apaks makyaj temizleme pedi ve pamuğu” için 7 yorum

  1. trendyolaff
  2. Gayet yumuşak yapılı dikişli ama bana dikişler açılmış paketler denk geliyor hep(kendimi avutuyorum) diye düşündüğüm Bim pamuğu. Benriye Elveda dedim amaaa sanırım toniğimi çok emiyor evet

  3. benri’ye göre yüzüme daha sert gelen ve cildimi çizdiğini hissettiğim pamuktur. ancak çabuk dağılmaması ve uygun fiyatıyla oje çıkarmaya çok uygun.

  4. Benriden çok daha iyi. Ufalanmaz¸ dikişleri yüzünüzü acıtmaz¸ kalındır¸ yumuşacıktır bir de ucuzdur. Pamuk çok sık biten bir şey evimin hemen yanında bim var¸ gratis’e her zaman kim gidecek de alacak ya da kim indirim zamanı stoklamakla uğraşacak. Oh¸ forever apaks!

  5. disk olanı kalındır. tonik gibi sıvı ürünleri¸ ihtiyacınız olandan daha fazla emer. bu da gereksiz ürün ziyanına sebep olur. bu yüzden mecbur kalmadığım müddetçe asla almayacağım pamuktur. benri candır.

  6. Apaks> benri benim için. Zaten sadece normal disk pamukları var¸ yok ben peelingli isterim kare isterim diyorsanız o ayrı. 1.45 heralde fiyatı da¸ her türlü benriden ucuz ama 70 tane var içinde.

Siz ne düşünüyorsunuz?