“Anastasia beverly hills modern renaissance far paleti” için 13 yorum

 1. fiyat/kalite oranı en yüksek far paleti. fırçayı gerçekten çok hafifçe değdirmek fazlasıyla pigment almak için yeterli¸ hatta ilk kullanışımda biraz fazla bonkör davranmışım¸ göz kapağımdaki yayılışını görünce şok olmuştum. renkleri çok güzel¸ geçiş tonu olarak kullanılabilecek birçok renk var ve hem canlı renkler¸ hem de çok şık bordolar var.tek sorunu ışıltılı farlarının biraz tozutma yapması. özellikle vermeer ve primavera renklerini kontrol altında tutmak zor olabiliyor¸ o kadar yoğun renkler ki ıslak fırçayla sürmeye cesaret edemedim. hatta elle sürmeyi fırçayla sürmeye tercih edebilirim. biraz göz altına dökülme de yapıyorlar.ama dediğim gibi özellikle mat renkleri o kadar yüksek kaliteli ve pigmentli ki¸ bu paleti alıp da pişman olmak imkansız.

 2. anastasia beverly hills başlığına yazmıştım bu far paletini görünce içim gidiyor diye. sonunda edindim ve iki haftadır her ama her makyajımda bu far paletini kullanıyorum. gördüğüm¸ kullandığım¸ renkleri ve yapısı açısından en en en en iyi far paleti. gerçekten ha-ri-ka! ben her tarafta görüp kesin abartılan bir far paleti diyordum ama o kadar güzel ki gerçekten anlatamıyorum. renklerin yapısı yumuşacık¸ renk vermesi efsane hele ki blending işlemi çok çok rahat yapılıyor. tüm palet aşırı kullanışlı. abartısız renklerin olmaması da bir artı çünkü hiçbir farı ziyan etme durumunda kalmazsanız. bıkana kadar kullanmayı düşünüyorum. the balm benim için en iyi markaydı ama bundan sonra en iyi değil. tabii ki kötü asla değil de anastasia’nın far paletine ciddi aşık oldum. çok pahalıya aldım maalesef ama o paranın hakkını da sonuna kadar vereceğim. far yapısı tebeşir gibi değil¸ çok güzel crease bölgesi farları var ve cidden aşırı kalıcı bir palet. far bazsız da denedim benim yapyağlı gözkapaklarımda bile durdu. aklımda too faced veya tarte almak vardı ama irademi koruyup sadece bu paletle yetineceğim. çünkü alsam da kullanmayacağım bu palet varken. belli güvenilir instagram satıcılarından alabilirsiniz ama biraz pahalı he çok istiyorsanız o zaman alın aldırınız efem! tanım: anastasia beverly hills markasına ait¸ ülkemizde bulunmayan¸ cruelty-free bir far paleti.

 3. ben de bu paleti övmeye geldim cicişler. paleti ilk açtığımda farlar biraz gözüme küçük göründü açıkçası. bu sabah ilk defa kullandım müthiş derecede pigmentli ve yumuşacık sanki krem far gibi değil gibi çok güzel bir kıvam. fırçayı fazla sürtmeye gerek yokmuş azıcık bir ürün yetiyor o yüzden far boyutu normalmiş aslında diye düşündüm. fiyat konusunda aslında ben de arzu nesnesi olduğunu düşündüğümden instagram satıcılarına 240-260 tl vermek istemedim neticede 42 dolarlık bir palet. şansıma da yakın bir arkadaşım amerikaya gitmişti ondan rica ettim. fakat naked paletlere 200 lira verirken bu palet 240 eder mi bence eder naked la kıyaslarsak tabi yoksa yine gerek yok 42 dolar ne 240 lira ne yani. neyse ama çok beğendim ya bunlar fardıysa bu nedir 🙂

 4. hayatımda kullandığım en güzel far paleti. yapıları yumuşacık¸ aşırı pigmentli¸ rengini olduğu gibi veren farlara sahip¸ tek sorun fazla tozutuyor ama o kadarı olsun artık. fırçanın ucuna azıcık almanız yetiyor.her rengi çok güzel seçilmiş¸ kombinlenmeye çok müsaitler. hem günlük hem özel gün makyajları rahatça çıkarılabilir. bir tane high end far paletim olsaydı¸ kesinlikle bunu seçerdim. çabuk da bitmeyeceği için yatırım gibi oluyor.ben 42 dolar palete¸ 18 dolar kargosuna verdim. kargosu çok pahalı fakat express international olduğu için 2 günde ulaşıyor.

 5. Bu paletle yapılmış You tube daki çok abartılı makyajlardan sonra şu linkteki makyajları çok beğendim.brighterdarling.com/modern-renaissance-brown-eyes/

 6. #itiraf evet cicişler maalesef ben bu palete ünlü birine duyulan bir şekilde hayranlık duyup stalklıyorum 🙁 çok seviyorum bu paleti¸ benim kişiliğimi yansıtan ve bana çok güzel gidecek¸ ağır başlı¸ pembeli¸ kaliteli bir palet bu. (bkz: kardeş naptın) (bkz: chill dude) not: utanmasam evlenecekmişim gibi tarif etmişim paleti yahu valla sponsor falan da vermediler babamın hayrına övdüm napalım övecek adam bulamayınca makyaj malzemesi övüyoruz swh

 7. başıma bir şey gelmeyecekse renklerini kendime yakıştırmadığım için özel bir ilgim yok bu palete. pembeler ve turuncular çok bana göre değil. kalitesine bir şey diyemem tabi. pigmentasyonu da oldukça iyidir eminim. sanırım farklı renk gruplarından oluşanını ileride deneyebilirim.

 8. Kullanmaya kıyamadığım far paleti.Herkes çok övmüş azıcık da ben övücem çünkü mü-kem-mel.Yapısı çok yumuşak bende acaba bu tozutur mu diye düşündürmüştü ancak fırçaya aldığınız zaman pigmentasyonunun ne kadar iyi olduğunu ve kolay bir şekilde dağıtıldığını görüyorsunuz çok sevdim.Ayrıca çok az bir ürün yeterli oluyor.Renkler nefis tek kelimeyle.Hepsi kullanışlı of bu ne gereksiz diyeceğiniz bir renk koymamışlar.Antique bronz en sevdiğim oldu.Tr’de satılmıyor hala tek eksiği o olabilir.Burada satanlar gördüm ama yurtdışından alabilme şansınız varsa ordan almanızı tavsiye ederim gözlerinizden öpering.

 9. tek kelimeyle mükemmel bir palet. benim bir far paletini değerlendirirken baktığım bir kaç kriter var: dokusu¸ renkler¸ taşlaşmama ya da tam tersi çok fazla dökülmeme¸ pigment¸ karıştırılabilir olması¸ fiyatı gibi. bu özelliklerden biri çok iyi olurken bir diğerinde falso veriyorsa ben o paletten not kırıyorum. bu paletse bu özelliklerin hepsinden geçer not alıyor. renk skalası muhteşem. ilk başta sanki çok cesur renkler varmış gibi gelse de aslında günlük kullanıma son derece uygun renkler. ben ofis ortamında bile paletteki en cesur renkleri (mesela love letter) daha nötr renklerle birlikte rahatlıkla kullanıyorum. bu paletin bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenleri de bu saydıklarım bence. hedef kitlesi çok geniş bir palet. üniversiteli de¸ ofis çalışanı da¸ drag queen de bu paleti kendi hayatında rahatlıkla kullanır. malesef türkiye’de satışı yok ama yurtdışından almaya¸ getirtmeye de %100 değen bir ürün. bu palette bir şeyi değiştirmek istesem¸ venetian red yerine parliament mavisi eklerdim¸ o zaman tam rönesans olurdu. hayatının sonuna kadar tek bir palet kullanacaksın deseler kesinlikle bunu tercih ederdim¸ tam olarak beni yansıttığına inanıyorum.

 10. Bu paleti alabilmek için baya uğraştım ama değdi diyemem. Farlar çok pigmentli gerçekten ama yapıları aşırı toz yani bildiğiniz göze toz sürüyormuşsunuz gibi. Tozutmaktan bahsetmiyorum yapıları kremsi değil toz gibi. Ben urban decay heat i buna tercih ederim açıkçası çünkü yapıları daha tok üst üste başka renkleri sürdüğünüzde farklı renkler kendilerini belli ediyor¸ ama abh de renkler birbirine aşırı karışıyor bence bu normalde güzel bir şey ama burda bahsettiğim şey renklerin karışıp tek renk olması. Severek kullanıyorum ama yeni başlayanlara uygun bir palet olduğunu hiç düşünmüyorum.

 11. türkiyeye geldi mi bilmiyorum ama wet n wild bunun muadilini yapmış.  linkredlipstickdiaries.com/2017/12/dupe-that-abh-modern-renaissance.html. link veriyorum link veriyorum olmuyor¸ ama çabaladım¸ olsun. yukarı düz bıraktım artık siz şeyedersiniz.

 12. Naked heat aldıktan sonra papucunu dama attığım palet. Oysa ki o fuşyalar olmasa hala göz bebeğim olabilirdi…

Siz ne düşünüyorsunuz?