“Alterra dudak balmı” için 14 yorum

 1. Sivilcelerim için ilaç kullanımımdan dolayı yüzüm ve dudaklarım hatta göz kapaklarım kuruluktan ölecek resmen deri değiştiriyorum. Dudaklarım için tek çarem alterra bu bile yüzde yüz nem vermiyor ama kullandıklarım arasında en iyisi kesinlikle. İlaç gibi herhangi bir dış etken yoksa bu ürün kesinlikle iş görür.

 2. Papatyalı olanını edindim¸ iki gündür kullanıyorum. Ben bu kadar yağlı his vermeden nemlendiren bir balm daha denemedim. Yumuş yumuş bebek dudağı resmen <3ciciş sözlük olmasa asla haberdar olup denemezdim bu balmı ben¸ sizi seviyorum cicişler¸ seni seviyorum sözlük.

 3. ciciş’de yazılanlara istinaden satın alıp memnun kalmadığım nadir ürünlerden biri oldu. içeriği harika ama papatyalı olan için konuşuyorum¸ dudaklarda yağlı bir his bırakıyor¸ parlak duruyor¸ kötü kokuyor ve nemlendirmesi kullanmakta olduğum lip balmlarla kıyaslanamayacak derecede az.ruj altına burt’s bees¸ gece blistex’le yola devam.

 4. ben hayatımda bunun kadar enteresan yapıda bir dudak balmı kullanmadım¸ ki kullanmadığım marka kalmadı diyebilirim. tuhaf¸ pütürlü bir yüzey bıraktı¸ emilmedi¸ yapış yapış bir hale geldi. önerim her daim carmex tüp krem.

 5. 2 ay önce temiz içerikli¸ bağımlılık yapmayan¸ gerçekten nemlendiren bir lipbalm arayışındayken tanıştım kendisiyle. Sözlükteki olumlu yorumları görüp denemeye karar verdim. İyi ki de denemişim. Gerçekten dudakları muhteşem nemlendiriyor. Ben gece yatmadan sürüyorum ve sabah yumuşacık uyanıyorum. Dudakta yağlı bir his bırakmıyor . Üstelik Öko testten sehr gut notu almış¸ organik mi organik.. Fiyatı da diğer lipbalmlara göre oldukça uygun. Ben Rossmann’dan indirimsiz olarak 7 liraya almıştım. Sizin de arayışlarınız benimki gibiyse bir şans verin derim.

 6. (bkz: ruby kisses stix o’miracle) kullanıyodum¸ bitince aynısını almak istemedim. Hemen geldim cicişledim lip balm başlıklarını en son bunu almaya karar verdim. Bu gereksiz ayrıntılardan sonra konuya geliyim. Öhömm ben papatyalı olanı aldım. Kokusu gerçekten çok kötü. Baya kötü. Kötü işte. Balm da diğerlerinden farklı bi yapıda. Denediğim zaman o neydi gızz tepkisi verdim desem yeridir. Dudaklarınızı öpülesi dudişler kıvamına getiriyo kendisi. Kokuna rağmen bebeğimsin alterra.

 7. ciciş sözlük sayesinde keşfettiğim ve ikincisini satın aldığım dudak balmı. Ne yazık ki dudak yolma alışkanlığım var ve bu nedenle dudaklarımı nemlendirme ihtiyacı hissediyorum. Bu ürün bence iyileştirme sağlamasa da güzel nemlendiriyor. Ayrıca sürdükten sonra dudakta yarattığı görüntü de hoşuma gitti. Hafif parlak doğal bir görünüm elde ediyorsunuz. Burada da bahsedildiği gibi içeriğinin temiz olması¸ güzel nemlendirmesi gibi nedenlerle evde bulunması gereken bir ürün bence.

 8. papatyalı olanı güzel hiç kokusu yok diyebilirim. mumlu yapısı sayesinde üzerine istediğiniz ruju uygulayabilirsiniz hepsi güzel duracaktır. nemlendirmesi de oldukça başarılı.

 9. Dudaklarımı yolmak gibi kötü bir alışkanlığım olduğu için çok fazla dudak balmı denedim. Denediklerim arasında ilk üçe girer kesinlikle. Uyumadan önce sürdüğümde de gün içinde sürdüğümde de çok faydasını gördüm¸ dudağımın pürüzsüz görünmesinde etkisi büyük. Ve fiyatı çok çok uygun. rahatsız edici bir kokusu yok. Dudak kuruluğu sıkıntısı çekenlerin alıp denemesi gereken balm.

 10. Çok sevdiğim ucuz mu ucuz lip balm. Papatyalısını kullanıyorum çok güzel yumuşatıyor kokusu da hoş dudakta ağırlıkta yapmıyor daha ne olsun yahu seviyoruz efenim

 11. Severek kullandığım naneli lip balmların dudakları ne kadar irite ettiğini fark ettikten sonra bu ürün baş tacım oldu. İçeriğinde irite edici esans yağlar veya parfüm bulunmuyor ve kısmen organik. Yoğun ve mumlu bir yapısı var dudakta uzun süre kalıp nemi hapsediyor ve nemlendiriyor. Cruelty free ve uygun fiyatlı¸ güzel içerikli bir ürün.

 12. kuruluktan oynatamadığım dudaklarıma en memnun kaldığım balm. yapış yapış olmaması¸ hemen emilmesi çok güzel. gece ben de sürdüğümde yumuşacık dudaklarla uyanıyorum.papatyalı kokusu pek hoşuma gitmese de çok seviyoruz.

 13. Papatyalı olanı gerçekten de çok iyi. Çok çabuk kuruyan ve çatlayan dudaklarım vardı bunu kullanmadan önce¸ bi de ne kullansam 5 dk sonra kuruyup üstü kabuk kabuk oluyordu daha da çok yiyordum dudaklarımı. Bu üründe ise hiç öyle bi sorun yaşamadım hatta üstünden saatler geçse bile yumuşacık dudaklarım. Bana dudaklarımı yedirmeyi bıraktıran balmdır<3

 14. papatyalısını kullandığım lip balm. özellikle öğrencilikte en ucuz nefis körleme aracı lip balm almak olduğu için elimde 12 adet lip balm oldu farklı farklı markalardan¸ fakat blistexlerden burt’s beeslerden alamadığım verimi bundan aldım diyebilirim. kesinlikle tam bir fiyat/performans ürünü¸ daha sürüldüğü anda dudakları ankara soğuğunda çatlamış bile olsa yumuşacık yapıyor. örneğin gece blistex med plus sürüp uyuduğumda sabah dudağımın üzerinde hala bir miktar mumsu tabaka hissediyorum¸ bu beni rahatsız ediyor. ama bu üründe öyle bir şey olmuyor¸ sabah uyandığımda dudağım tamamen emmiş oluyor ve doğal bir yumuşaklığı oluyor.fiyatı da ben aldığımda fazlasıyla uygundu 6-7 lira civarı bir şeydi geçen sene. çok hafif bir papatya kokusu var¸ tadı yok denebilir. içeriği de diğer birçok ürüne göre doğal ve temiz. tek bir lip balm seçmem gerekse gözüm kapalı seçeceğim bir ürün¸ tavsiye ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz?