“Alterra” için 9 yorum

  1. trendyolaff
  2. ojelerinden çok memnun olduğum marka.özellikle koyu bej nude ojesi vazgeçilmezim oldu… kırmızı ve pembe gözüken fakat şeffaf olan oje de çok güzel. şans verebilirsiniz cicişler.

  3. iyice hassaslaşan ve kuruyan göz altım için kokusuz göz kremini aldım bugün. fiyatı 19¸90 idi. nemlendiriciliği yeterli gibi geldi ama kokusu oyun hamuru gibi. üzüldüm. edit: ilk andan sonra o kokuyu almaz oldum. belki bana öyle geldi. sabah akşam kullanıyorum nemlendirmesinden memnunum¸ sadece o amaçla almıştım.

  4. göz makyajı temizleyicisinin cayır cayır gözlerimi yaktığı marka. hafif bir yanma değildi¸ çok fazla yaktı. bu yüzden markaya karşı önyargım oluştu ve başka bir şeyini denemeye cesaret edemedim.

  5. sabun olayında başarısız olan marka. iki kullanımdan sonra biraz da su görünce dağılıp kendinden geçiyor sabunları. hemen bitiveriyor¸ yine de lavantalının kokusu güzeldi. bir yıldan uzun süredir dudak kalemini (05 rosewood) ve allığını kullanıyorum. dudak kalemi ton olarak the balm’ın charming’i ile sincere’ı arasında diyebilirim. kalıcılık konusunda iddialı değil¸ gün içinde tazeleme ihtiyacı duyuyorum birkaç kez. fakat genel olarak pigmentleri başarılı. allığı ise birkaç fırça darbesi gerektiriyor¸ kalıcılığı yine tartışılır¸ günlük makyaj için ideal. fiyat-kalite karşılaştırması yaparsak tercih edilebilir.

  6. sadece  rossmann larda satılan¸ nispeten temiz içerikli alman markası. ürünlerinin bazıları vegandır. doğal içeriğinden dolayı toz makyaj ürünleri aşırı tozutur ve çok fazla renk vermez. eyeliner ve kapatıcısı fiyat – performans açısından gayet iyidir. ambalajları çalışanların açılmasın diye deli bağlar gibi bantlaması sonucu yapış yapıştır

  7. Kozmetik ürünlerinin bazılarını iyi¸ bakım ürünlerinin bazılarını kötü bulduğum marka.Orkideli kremi sivilce yaptı ve ağır geldi misal. Q10 kremi de keza. Ama rujları¸ lip balmını ve tırnak ürünlerini çok başarılı buluyorum.

  8. temiz içeriği nedeniyle aldığım¸ kimi ürünlerini çok sevdiğim¸ kimilerini ise hiç beğenmediğim marka. genel olarak rujları güzel. özellikle bu son beauty diva rujlarını çok beğendim. iki rengi de çok güzel ve kalıcılar. orkideli kremini kullanmıştım¸ bir kaç kez kullandıktan sonra yapısı ağır geldiği için bıraktım. dudak kalemleri idare eder. kremsi bir aydınlatıcısı vardı bir ara¸ biraz zor dağılsa da severek kullanıyorum. göz kalemlerine gelince¸ yine beauty diva serisindeki göz kalemlerinden ikisini de aldım. ikisinin de renkleri ve sürümleri gayet başarılı. ama standart göz kalemleri arasında taupe olanını almıştım. dün ilk defa denedim¸ inanılmaz sert. gözümü acıtacak kadar bastırdım doğru düzgün renk vermedi.özetle¸ rujlar güzel¸ gerisi şansa kalmış.

  9. temiz içerikli¸ cf ve bazı ürünleri cidden beklentimin üzerinde iyi olan marka. mesela aloe vera lı bir makyaj temizleme emülsiyonunu kullanıyorum¸ epey likit kıvamlı¸ bitkisel kokulu¸ yüz temizleme jeli olarak da kullanılabilecek bir ürün. makyajı ve cildi çok güzel temizliyor ve asla gerginlik hissi yaratmıyor. benim cildim tahrişe çok müsait olduğu için cildimi irrite etmeyen aksine rahatlatan bu ürüne bayıldım. fiyatı da çok çok uygun 10-15tl arası bir şeydi. cilt bakım ürünlerim bitince diğer ürünlerine de göz atacağım.

  10. hiç de hassas olmayan cildime allığı alerjimsi bir şey yapıyor. her sürdüğümde yanaklarım kaşınıyor. bir defa fondöten üstüne sürdüm o zaman bu şikayetim yok ama direk tenime sürdüğümde yanaklarımı kaşındırıyor maalesef.

Siz ne düşünüyorsunuz?