“Alix avien oje” için 14 yorum

  1. yaklaşık 5 yıl önce aldığım kırmızı (numarası yok niyeyse:) ojenin bozulma/ağdalanma olmaksızın ilk günkü gibi durması beni bi hayli şaşırtan marka.

  2. ojelerinin kalıcılığı flormar ve golden rose’u bayağı sollar. french yapmak isterseniz 118 numarasi çok hoştur (ucu için değil¸ tırnağın tamamı için¸ uçuk pembe sürümü kolay bir renk)

  3. 234 numaralı bir ojesi vardır ki dadından yinmezz.. siyaha çalan¸ mnnak pembiş pırıltılı şuhhh bir mordur . kaç yıl oldu bilmiyorum ama hala bozulmadan kullanıyor olmamda cabası .

  4. Alix avien¸ reyonda gorüp de hiç fırsat vermediğim bir markaydı. dayanamayıp aldım ve şu ana kadar kullandığım kalıcılığı en fazla olan ojem alix avien’dir¸ 5 gün boyunca hiç çıkmadı hem de kırmızı rengi cicişler…

  5. Severek kullanıyorum ojelerini. Tek kat genel olarak hiçbir ojede istenileni vermez tabi ki. Onun dışında kiremit tonunda bir kırmızısını kullanıyorum ki mükemmel. Lakin dayanıklılık çok beklemeyin¸piyasadaki diğer sıradan oje markalarıyla eş değer.

  6. Fiyatına göre çok iyi performans gösteren ojelerdir. Yapıları akışkandır ancak bu sürümünü epey kolaylaştırıyor bence. Ben yoğun yapılı ojeleri sürerken zorlanıyorum. İki katta rengini verdiği doğrudur ama hemen hemen her ojeyi iki kat uyguluyorum zaten. Tırnaklarım küçük olduğundan ince fırçası da kenarlara bulaştırmadan sürmemi sağlıyor. 216 numaralı olanı uzun süredir aradığım orta tonlu sıcak bir kırmızı¸ hatta o kadar sevdim ki ilk defa bir ojeyi yedekledim.

  7. Elimde 5 adet rengi bulunuyor. Renkleri çok güzel ¸ fiyatları da çok uygun. gerçi renk skalası çok geniş değil diye biliyorum ama gene de hoş renkler var. bu ojelerle ilgili en sevdiğim özellik benim gözlemlediğim kadarıyla oldukça hızlı kuruyorlar ¸ özellikle de elimdeki diğer markalara göre. en kötü yanlarıysa kalıcılıkları. gece sürüyorum ertesi güne soyulmaya başlamış oluyor. mutlaka bir topcoat kullanmak gerekiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?